PDA

Zobacz pełną wersję : Suzuki PX, Ionis, LC, Mom's PW

Krzysztof Cieślak
03-10-2005, 13:15
Filip stawia po czteropaku: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=371

Dominik999
03-10-2005, 13:45
Boże, w jakim kierunku zmierza motoryzacja? Naprawdę nie rozumiem zami.łowania japończyków do takich dziwnych aut :| jeszcze ten trzeci, LC, wygląda w miarę normalnie, bardzo klasycznie. Co nie zmienia faktu, ze jest równie brzydki co pozostałe :?

el_
03-10-2005, 14:14
Boże, w jakim kierunku zmierza motoryzacja? Naprawdę nie rozumiem zami.łowania japończyków do takich dziwnych aut :| jeszcze ten trzeci, LC, wygląda w miarę normalnie, bardzo klasycznie. Co nie zmienia faktu, ze jest równie brzydki co pozostałe :?
One i tak jakby co to będą tylko na Japonię, a tam od zawsze takie dziwadła były więc nie ma się czym przejmować ;)

BKX
03-10-2005, 14:37
Jejku ten LC jest swietny!!! Bardzo lubie takie samochody (starsze Mini rowniez), tyle ze wszystkie oferowane do tej pory (w Japonii), byly na bazie innych modeli, a ten to calkiem osobna konstrukcja... Kurcze mam nadzieje, ze to wejdzie do produkcji. Ten ostatni tez niczego sobie, sprawia takie pzytywne wrazenie, jakby byl jakims luxusowym "miniautem" Co do tych 2 vanow, to sa to narazie zbyt odlegle propozycje, choc firma chcac zwrocic na siebie uwage, moze cos podobnego wprowadzic... ;)

Dj Brabus
03-10-2005, 14:41
Czteropak? A czemu nie ma Toyoty Brovar? :wink: Żartuję oczywiście, choć hitem miesiąca jest Nissan Piv(k)o! :grin: Co prawda są mniej kosmiczne, ale równie zwariowane i typowo japońskie - szczególnie LC w klasycznym stylu... Jak dla mnie to po proszę tego pierwszego - luksusowy bunkier... Ciekawa propozycja - może dzięki systemowi rozrywkowemu wewnątrz zapomniałbym, jak wygląda na zewnątrz :wink:

MKa
03-10-2005, 14:49
Mi się podobają: P.X. i Mom's Personal Wagon - te jeszcze dość normalnie wyglądają. Te pozostałe to jakieś dziwolągi w niczym nie przypominające mi środku lokomocji - tym bardziej przyszłej... :neutral: :???:

tomash_k
03-10-2005, 14:54
A już myslalem ze Suzuki weszło na dobrą drogę i będzie rozwijać udaną stylistyke Swifta... a tu zonk... Pierwszy to samochód dla DJ-a, drugi dla słuchacza DJ-a, trzeci... nie wiem dla kogo :), a czwarty... no dobra, z tym trafili. Tylko mama mogłaby wsiąść do czegoś takiego.

JaCie
03-10-2005, 16:33
P.X. nie jest ładny, ale jak na bunkier, może być.
Drugi, niech się trzyma jak najdalej od innych, żeby nie pozarażać. Okropny!
LC - tego jeszcze nie było! fajne małe auteczko.
A ostatni też może być. Może nie jest piękne, ale nie straszy wyglądem.

Jacobser
03-10-2005, 20:01
To już kolejny czteropak nowości.Pierwsze bowiem było Mitsubishi,a teraz swoje wizje snuje Suzuki.Niestety wszystkie wozy skończą swój żywot na stoisku w Tokio,bo mocno wybiegają designem w przyszłość.No oczywiście oprócz LC,który sprawia wrażenie zagubionego w czasie. Jako ciekawostkę warto nadmienić,że Suzuki PX jest alternatywą dla Mitsubishi D5.

AML
03-10-2005, 22:25
Niestety wszystkie wozy skończą swój żywot na stoisku w Tokio,bo mocno wybiegają designem w przyszłość.
Niestety?, niedoczekanie, ja to postrzegam jako wielką zaletę tych wozów. :twisted:

MKa
03-10-2005, 22:32
Niestety wszystkie wozy skończą swój żywot na stoisku w Tokio,bo mocno wybiegają designem w przyszłość.
Niestety?, niedoczekanie, ja to postrzegam jako wielką zaletę tych wozów. :twisted:
Hehe.. ja również :!: :twisted: :razz:

Dj Brabus
04-10-2005, 13:41
Pierwszy to samochód dla DJ-a

Mówisz, że to jak dla mnie? :cool: :razz:

Rolex aka JoHnSoN
04-10-2005, 14:32
Pierwszy to samochód dla DJ-a

Mówisz, że to jak dla mnie? :cool: :razz:

a moze dla mnie ?? :cool: :mryellow: :razz:

Jacobser
04-10-2005, 19:27
Odpowiedź odnośnie Aston Martin Lagonda i mk 133.Dlaczego postrzegacie jako wielką zaletę to,że modele skończą swój żywot na stoisku w Tokio ???Nie podobają się wam,lubicie prototypy czy co innego ???

AML
04-10-2005, 21:54
Nie podobają się wam (...) co innego ???
Właśnie tak, a to ze względu że ani to piękne ani ekscytujące ani nawet interesujące. :roll:

MKa
04-10-2005, 23:25
Nie podobają się wam (...) co innego ???
Właśnie tak, a to ze względu że ani to piękne ani ekscytujące ani nawet interesujące. :roll:
Tak właśnie.
Wyglądają jak autka... dla dzieci. :???:
Nie nawiązują do żadnych konkretnych stylów.
Zaczyna się tworzyć moda na auta dziwne, bardzo dziwne i do tego brzydkie...
Jak jakieś sztuczne czy zabawkowe... no jak to wygląda :?:
:mad: :???:

Jacobser
05-10-2005, 19:26
Kurczę,widzę że założyliście jakąś koalicję,macie taką samą opinię na ten temat.Ja traktuję samą wystawę z przymrużeniem oka,lecz prototypy tam wystawiane śmiem twierdzieć,że są ciekawe i wzbogacają świat motoryzacji.Ale o gustach się przecież nie dyskutuje.