PDA

Zobacz pełną wersję : [Blaupunkt] Acura

Rolex aka JoHnSoN
04-10-2005, 21:26
Spójrzcie na show-car Blaupunkta ...
co o nim sadzicie ??
moim zdaniem jak zwykle show-cary sa zdeczka przesadzone ...

http://www.funmansion.com/html/Acurabot.html

Wielbłąd
04-10-2005, 21:32
Dla mnie wyglada jak pojazd UFO... pełn o jakis swiecidełek i bajerów, malowanie jak z kosmosu. Mi szczeze to odpowiadaja schow-cary typu Sony Audi A8 tam jest wszytsko delikatniejsze ... i wnetrze take super, a tu to pełno jakis swiecidełek, monitorów LCD i tego tam... swoja droga poprosze sprzet Audio do samochodu bo ten napewno stoi na najwyzszej półce.

Rolex aka JoHnSoN
04-10-2005, 21:41
moze ktos posiada wiecej zdjęc tej pokazówki ??

Davis
04-10-2005, 21:50
Wnetrz, to zdecydowana przesada, tym wozem chyba nie daloby sie jezdzic przez te LCD, podswietlenia i inne oczojebne podswietlenia, ktore do tego chyba z pol szyby zaslaniaja :damn: Z zewnatrz tez hardcore, ale jak sie tak przyjzec, to przez tylko 2 rzeczy - tego vinyla i przednią czesc bodykitu... Gdyby nie to to bylby calkiem spox, ale tak to przesada... Ale pisze jakby, ktos mialby tym jezdzic... A to przecierz show-car, a to zmienia postac rzeczy :cool:

BABELEC
04-10-2005, 21:55
moze ktos posiada wiecej zdjęc tej pokazówki ??

Masz rację - ro pokazówka. Nie sądze, że da się tym jeździć, szczególnie w nocy. Przecież ocząplsu można dostać. Pelno tam gówien rozpraszajacych uwagę a nie będących przydatnymi.
Auto tylko i wyłącznie do ekspozycji na salonach.
Ja, gdybym mial ochotę słuchać muzy czy coś obejrzeć, to na pewno nie w ciasnym i niewygodym wnętrzu samochodu i na tak maly ekranach. Wolę fotel i duży TV.

MKa
04-10-2005, 23:17
Spójrzcie na show-car Blaupunkta ...
co o nim sadzicie ??
moim zdaniem jak zwykle show-cary sa zdeczka przesadzone ...

http://www.funmansion.com/html/Acurabot.html
Tak - pzresada szczególnie wewnątrz :!: :???:
Bo z zewnątrz to jeszcze jako - tako. Tylko troszke za nisko położony, lekko przesadzony bodykit no i rzucający się w oczy, ogromny vinyl - ale nie jest tak krytycznie jak w środku - pełno LCD, wskaźników, głośników, lampek, światełek itp. ..jak choinka świąteczna... :mad: :???: ..po co to.. :?: :???:
Dlatego też za bardzo za showcar'ami nie przepadam. :wink:

Buli
05-10-2005, 07:36
niom autko faktycznie przesadzone..co do body-kitu to n\takie se nie jest w nim coś specjalnego chociaż doysć łądny jest przedni zderzak, niepotrzebnie napieprzone tych naklejecek..jeśli chodzi o wnętrze to to jest tylko to wygrywania w show-carach..ani tym jeździć, ani nic :D :D

JaCie
05-10-2005, 15:04
Z zewnątrz OK, ale wnętrze - "troszkę" za bardzo przesadzili! Tyle tych wyświetlaczy, że można się pogubić.

M.A.C.K.
05-10-2005, 16:58
i tak jak większość napisz eze wnętrze wygląda jak choinka ( zaduzo tych LCD-ków i innych bajerów ), chociarz zegary są na +
z zewnątrz fajne tylko te felgi jakoś mi nie grają

gumiss
05-10-2005, 19:00
z zewnątrz fajny ale wewnątrz świeci się jak psu jajca, aż się odechciewa patrzeć