PDA

Zobacz pełną wersję : Mazda Senku, Premacy HRE Hybrid i MPV

Krzysztof Cieślak
05-10-2005, 13:22
Trio Mazdy do Tokio: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=374

Dj Brabus
05-10-2005, 13:37
Mazda chyba jako pierwsza zaprezentowała "przyziemne" koncepty - dwa minivany są jak najbardziej do przyjęcia, szczególnie że minivan 5 znany już jest nawet na naszym rynku choć szkoda, że nie robi kariery, bo jest jednym z kilku minivanów w tej klasie z odsuwanymi tylnymi drzwiami (konkurencja jak Zafira, Scenic, Picasso ma normalne 5 drzwi). Jedynym cudem jest pierwszy koncept, choć faktycznie nadający się tylko do zwrócenia uwagi na wystawie - do niczego innego... I powinien nazywać się raczej THANK YOU, bo tak mi się nazwa Senk[j]u kojarzy... Bo ja dziękuję za takie cuda... :roll:

stanko
05-10-2005, 14:23
zgadzam sie z tobo dj brabus tylko jej koncepty sa jakies normalne,tylko senku za bardzo mnie sie nie podoba ale wszystkie maja jakichs wyglad,podobny do normalnego samochodu w przciwenstwie do np.chryslera akino choc sa dla mnie jeszczae gorsze concepty ktore pojawily sie,wiem trzeba cos zmeniac w autach,wyglad zewnetrzny ale nie odrazy wszystko dac tzw.na odwrot,sa takie np.nissan pivo,przeciez to auto jest obrocone dziewiec dziesieat stopni w prawo patrzac na normalne auto przynajmnie w mojej wizji,ja tak widze to auto i roznice z normalnym wozem,mazda naprawde sie bardzo napracowala i jest bardzo dobry efekt,napewno ludziom beda sie podobaly te auto,zycze im powodzenia

JaCie
05-10-2005, 15:20
Pierwszy chyba z księżyca spadł. Lepiej zrobiliby chyba duże jajko, przkroili na pół, dodali koła i byłby jeszcze gładszy, bo chyba tylko o to im tylko chodzi, drugi - podąża za trendami. Każda marka oprócz designu chce mieć coś nowego pod maską. Silnik trudno mi zbadać więc nic więcej nie napiszę. MPV to fajny wozik! Lubię duże auta, a ten mi się naprawdę bardzo podoba. Mam nadzieję, że szybko trafi do produkcji.

Wielbłąd
05-10-2005, 15:42
Pierwszy wyglada na pojazd kosmitów czytaj kompletni do mnie nie trafia... 2 bardzo dobrze ze Mazda tez idzie w slady innych producentów i próbuje robic samochody napedzane wodorem... przy juz całkiem niedłygim wyczerpaniu sie zasobów ropy na swiecie nowe silniki/technologie sa jak najbardziej potrzebne i dobrze ze juz teraz producenci widza ten problem i staraja sie konstrułowac zupełnie nowe jednostki które uwolniły by nas od benzyny... 3 dla mnie van jak van, niczym szczególnym sie nie wyróznia od innych. Podejzemaw ze bedzie mi obojetny bten model, za vanamy zbytnio nie przepadam.

Jacobser
05-10-2005, 19:33
A już myślałem,że na tokijskiej wystawie będą królowały czteropaki.Ujawniliście już cztery prototypy Mitsubishi i Suzuki,a teraz przyszedł czas na Mazdę.Ta jednak pokaże auta normalne i tylko trzy,a nie cztery.O modelu Senkiu nie będę pisał,o nim za 15 lat usłyszymy,a pozostałe to minivany.Oferta nieciekawa,nie ma więc sensu rozpisywać się o nich.

endrju
05-10-2005, 19:45
O pierwszym wiele sie powiedzieć nie da opócz tego że kształt samochodu już ma :wink: Co do drugiego, to jest ładny ale z silnikiem na paliwa alternatywne, co do których się przekonać nie mogę ale chyba będe musiał (kiedyś :wink: ). A teraz trzeci... cóż jest to naprawdę ciekawy model ale jakby z lekką domieszką Opla i Hondy Accord w wersji combi.