PDA

Zobacz pełną wersję : Audi Shooting Brake Concept

Krzysztof Cieślak
11-10-2005, 18:49
Nowe Audi TT? A może A3? http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=376

stanko
11-10-2005, 18:58
ciekawe autko,ksztaltami przypomina mi to BMW serii1,ladny wozik,zobaczymy co z tego bedzie,podoba mi sie

Robak
11-10-2005, 19:10
Musze przyzac ze całkiem przyjemne autko.Widac nawiazania do modelu TT ktore da sie zauwazyc w kształcie nadkoli i połaczenie ich z maska.Nie podoba mi sie przod.Czy audi musi pchac ta atrape do kazdego modelu?Po mimo ciemnych barw przutulnie prezentuje sie tez wnetrze.Jedynie wcisniete w głab konsolety i nisko umieszczone pokretła od systemu wetylacji nie sa wzorem ergonomii.Jesli z tyłu jest troszke miejsca dla pasazerow to chetnie zamieniłbym nudne i mało funkcjonalne nadwoznie obecnego TT na te coupe/combi.

Delta 38
11-10-2005, 19:22
Dobre auto. Stylizacja typowa dla Audi. Na pewno nie wejdzie do produkcji seryjnej w takiej formie. Jert zbyt "kosmiczny"(jak dla mnie). Nie zmienia to jednak faktu, że będzie to bardzo dobre auto, które namiesza w swoim segmencie. Wolałbym jednak sześcioletnie Ferrari 456 :grin:

v40
11-10-2005, 19:24
Bardzo lubię obecne TT. Jakoś ten concept nie widzi mi się na jego miejscu. Zwłaszcza ten przód. Poproszę inne reflektory i zmieniony zderzak, to może mi się spodoba. Wnętrze jest ciekawe zaprojektowane, ale nie lubię aluminium w takich ilościach. Jeśli nie wejdzie do produkcji w takiej postaci, to może się do niego przekonam. Może...

tomash_k
11-10-2005, 19:58
To Audi jest zarąbiste! Piękny przód, bardziej opływowy niż w obecnych modelach... Tył, cudeńko, przepiękne światła.
Linia troche rzeczywiscie przypomina BMW 3, ale bardziej mi się podoba.
Swoją drogą, wątpie żeby to byl następca TT, przecież to jest hatchback, a nie sportowe coupe.
W skali 10-stopniowej 8++ :)

MKa
11-10-2005, 20:39
Bardzo sportowy styl. Oromny grill nadaje jeszcze więcej zacięcia sportowego. Ładny zarówno z przodu jak i z tyłu - ładne kształty i wygląd świateł. W środku bardzo awangardowy a zarazem prosty. Widać nowoczesną technikę i nowy styl Audi. :grin:
Mi się podoba :!: :wink:

BKX
11-10-2005, 20:47
Z jednej strony jestem mile zaskoczony czyms nowym w tej firmie, a z drugiej sam nie nie wiem czy wole coupe w stylu kasycznym czy takie, jak to na fotkach. Moje pierwsze skojarzenie to BMW Z3 Coupe, drugie to Renault Megane (tyl) a po glebszym przyjrzeniu... hmmm sam nie wiem. Wiem za to, ze gdyby ucic dach to bedzie najpiekniejsze cabrio jakie w zyciu widzialem... Caly czas mam mieszane uczucia... Odnosnie przodu jest piekny, uwielbiam ten wielki grill, ktory w tym modelu przybral nowy ksztal i zmienil nieco swoj dotychaczasowy styl. Wnetrza w Audi zawsze byly tak piekne i ponad czasowe, ze tu nie ma dla mnie zadnego zaskoczenia. Tyl jest czyms nowym, czym czego chyba nikt sie nie spodziewal. Wczesniejsze wizje komputerowe nawet w jednym calu nie przypominaly tego projektu. Jesli to rzeczywiscie ma byc nowe TT, to zapewne znajdzie wielu nowych fanow, lecz wielu straci... Ja osobiscie bede sie musial przyzwyczaic do takiej zmiany. Ale mam tez nadzieje, ze to jest jeden z tych "nowych" modeli, ktore Audi juz dawno zapowiadalo, czyli byc moze A5, ktore wedlug wczesniejszych informacji mialo byc osobnym modelem z TT... Narazie mozna tylko podziwiac i czekac na wersje finalna...

Potek
11-10-2005, 22:33
jaa.. wystraszyłem sie jak to zobaczyłem .. :| bardzo mi sie to nie podoba .. boje sie zeby w tym kierunku audi nie poszło ... ;/
wszystkie dotychczasowe projekty mi sie podobały i zawsze cos z nich trafiało do serii... ale z tego bym nie chciał ..;/
katastrofa
moja ulubiona marka i cos takiego wymyślili.;/

Dj Brabus
12-10-2005, 08:35
To może krótkie podsumowanie stylistyczne z mojej strony - całość generalnie wygląda jak odpowiedź Audi właśnie na BMW Z3 Coupe - to pierwsze wrażenie. Następne spojrzenie, to samochód wygląda do linii okien jak stare TT (tył jest identyczny, przód podobny do konceptu LeMans) z doklejonym dachem z Megany lub nowego Civica... Jak dla mnie kompletna porażka stylistyczna, bo samochód wygląda strasznie nieforemnie... :roll: Czekam na coś konkretniejszego :cool:

JaCie
12-10-2005, 13:40
Audi TT to bardzo fajne auto. Miało swój styl, ładne linie, widać było na pierwszy rzut oka sportowca, a mimo to był dość praktyczny (widziałem go wczoraj). Ten przypomina mi stuningowanego Megane'a. To nie jest już to samo auto. Nie ma linii poprzednika i moim zdaniem nie nadaje się na następcę. Z wyglądu nie jest złe, ale nadaje sie na nowy, inny model, a nie na następcę.

AML
12-10-2005, 15:09
Dobrze że to tylko Concept, bo 2 sprawy nie pasują, Shooting Brake, przynajmniej tak nazywały się te typy nadwozia u AM, ale ta nazwa określa kombi, po drugie TT było sedanem a to jest hatch, oj nie tędy droga.

MKa
12-10-2005, 15:15
(...) po drugie TT było sedanem a to jest hatch, (...)
Sedanem :?: :grin: Ja bym raczej powiedział coupe.. :wink:

A po trzcie, to kto powiedział, że to będzie następca Audi TT :?: :wink:
A po czwarte - nawet jeśli to jest następca TT, to dlaczego nie może być hatch :?: :wink:

AML
12-10-2005, 15:18
Sedanem, Coupe, dupą, ważne że miało oddzielny bagażnik.
Jeśli będzie hatchem to nie będzie to TT, bo jak wyobrażasz sobie convertible hatcha?... :wink: :???:

MKa
12-10-2005, 15:27
No normalnie... wyobrażam sobie go jako Audi TT hatch - a co z tego, że poprzednik był coupe :?:
Następca nie może być hatch :?: :neutral: ...

P.S. A tak nawiasem mówiąc to wg mnie to nie jest następca tego auta. :neutral: :neutral:

Emenems
12-10-2005, 17:04
Trzeba wziąć pod uwage że to tylko koncept, a nowe TT może mieć klasyczne (dla siebie) nadwozie. Produkcyjna werjsa pewnie straci kombinadwozie, a kółka z loga sturlają się na atrapę chłodnicy. Dla mnie bardzo ciekawy prototyp i nie zgodzę się z przedmówcami że jest nieforemny. Sądze że powstanie z tego prototypu godny następca TTki

M.A.C.K.
12-10-2005, 17:52
jakiś taki dizwny ten grill nie pasuje
z bokua autko wyglądaj ka BMW serii 1
z przodu jak TT zmieszane z A3 z tyłu A3
według mnie to będzie to nowy model a nie następca starego

Gornet
12-10-2005, 22:21
Czy to jest nowe Audi TT ? .... myśle ,że nie ze względu na bryłe samochodu. Przecież to nie jest Coupe !!! A grzechem by było wypuścić TT kombi ,hatchback ,sedan czy coś w tym stylu. Audi od zawsze mnie pozytywnie zaskakiwało ,i wizje Le Mans ,A5 coraz bardziej mnie w tym umacniały ,ale to co widze to jakaś katastrofa. Całę wnętrze ,zbyt futurystyczne ,wole aluminium niż te plastiki !

Nowe TT powinno wyglądać tak jak na tym zdjęciu i POKŁADAM całą nadzieje w Audi ,że tak będzie.

MKa
12-10-2005, 22:50
Dobra, ale nie rozpoczynajmy tej (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1545) dyskusji o "TT-tce" od początku... hehe.. :wink:

Jacobser
13-10-2005, 20:29
Nowa TT głównie z przodu będzie ładna,ten grill Audi nadaje się do takiego sportowego wozu,ale niestety tył przypomina BMW 1 lub Audi A3, co oczywiście negatywnie wpływa na design auta.Ale taki styl wymusza konkurencja (Porsche Cayman i BMW Z4 Coupe).Do tego jeszcze ta dłuuuuga lista nowej techniki u Audi,która wzbudza szacunek dla marki.

Davis
13-10-2005, 20:36
Wracajac do tematu, to mi tam zbytnio TT nie przypomina... Przod wdl mnie nowatorki szczegolnie ten jebitny grill z chromowoanymi pretami :ogh: Poza tym ładnie pasuja te wloty obok, ale widzialbym w nich podobne "belki". A lampy chyba zerzniete z Mondeo :damn: , ale i tak sa OK. A tył jest po prostu ZAJEBISTY !| Podoba m isie jak cholera, cały zderzak mimo ze plastikowy, to bardzo ladny ksztalt, a gora to na moje oko to polaczenie lamp z Porshe GT i i klapy z AM Bertone Jet 2(co myslicie o tej tezie ?|), ale ze oba wozy sa wypasne, to i tutaj wyglada do naprawde swietnie :razz:

PS: No i te fele :grin: