PDA

Zobacz pełną wersję : MINI Concept Tokio

Krzysztof Cieślak
12-10-2005, 14:11
Kolejne mini a'la kombi: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=377

JaCie
12-10-2005, 14:35
Jest to tylko przerobiony poprzedni MINI Concept. Tamten był dość ładny, a ten to jego wersja dla miłośnika pikników. Z jednej strony praktycznie - jadąc na piknik bierzesz jedynie jedzenie, z drugiej niezbyt, bo ile jeździ się na pikniki?! Żeby kupować do tego nowe auto to"lekka" przesada. Ale poszaleć zawsze miło i tak zrobili jego twórcy.

MKa
12-10-2005, 15:38
Wg mnie jak sama nazwa "Mini" wskazuje auto powinno być w miare małych rozmiarów. Żadne te koncepty, przedłuyżenia itp. wogóle mi się nie podobają i wg mnie mija się to z celem. :???: :???: :???:

Jacobser
13-10-2005, 20:36
Ja myślę,że nigdy nie będzie Mini kombi,a tym bardziej Mini kampera,lecz w tym prototypie kryje się nowa generacja Miniaka,która ma debiutować prawdopodobnie za 2 lata.W końcu nie myślicie,aby legenda jaką jest ten samochód nagle przemieniła się w auto użytkowe.To jest wręcz niemożliwe,choć calkiem realne,skoro już na drugiej wystawie będzie ono prezentowane.

Davis
13-10-2005, 20:38
Wg mnie jak sama nazwa "Mini" wskazuje auto powinno być w miare małych rozmiarów. Żadne te koncepty, przedłuyżenia itp. wogóle mi się nie podobają i wg mnie mija się to z celem. :???: :???: :???:

Zgadzam sie, przecierz to juz Mini nie jest, zamiast tych wszystkich dennych przerobek, mogliby zrobic jakąs nową odslone czy cos :???: :mad:

stanko
14-10-2005, 09:13
na poczatku sie zdziwilem jak zobaczylem to zdjecia ale nie jest zly,widzialem gorsze prototypy,no moze nie gorsze tylko inaczej wygladajace(mam na mysli ze byly tez takie co ciezko przyominaly auto)jest to bardzo ciekawy woz,dobrze ze wymyslili te stoliki z tyly i wyposazenie na piknik,zielone wnetrze dla prawdziwych funow zielonego koloru,ja takim nie jestem ale nie krytykuje tego.Takie niby male auto a wiezie w sobie caly sprzet piknikowy,zadziwiajace,jestem pozytywnie zaskoczon tymi gadzetami,zobaczymy co z tego auta wyniknie zycze im powodzenia,jesli wejdzie do produkcji seryjnej to przypuszczam ze bedzie mial duza sprzedawalnosc.Ludzie beda go chcieli kupowac.mini to slodkie auto.chyba kazdemu sie podoba.Podoba mi sie ten model,concept