PDA

Zobacz pełną wersję : 10 dla wybranych

JaCie
12-10-2005, 14:48
http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=4723
to link do strony z najdroższymi samochodami świata wg magazynu Forbes. Chciałbym by w tym gronie było moje auto... Nie pasuje tam jestnie Maybach. Wśród takich aut coś tak szkaradnego... Może jest drogie, ale za sam wygląd wykreślił bym go z listy.

Wielbłąd
12-10-2005, 15:57
Widzisz dla ciebie szkarada a dla mnie nie... dla mnie ten samochód jest wyjatkowo piekny, wyjatkowo luksusowy, bardzo mi sie podoba :!: a wracajac do listy to zdziwił mnie fakt ze Saleen S7 jest na 1 miejscu... uwazam go za piekne auto sportowe o niesamowitych osiagach, kolejnym smaczkiem jest oczywscie Pagani :!: Supper na sam dzwik wymawianej nazwy az sie uszy trzesą... pózniej szwed... super osiagi ogromna moc z całkiem nieduzego silnika robi wrazenie, a stylizacja MNIAM... na moje uwage zasługoja szczegulnie Maybach 62, 57... oraz MB SLR McLaren... dla mnie te samochody sa piekne, nie pogardził bym zadnym z nich...

a tak na marginesie to kazde auto na tej liscie mi sie podoba, bym sie nie popłakał gdyby którys stał u mnie w garazu...

stanko
12-10-2005, 16:12
ciekawe ,najlepsze dla mnie i najdrozsze wozy,nie wiem czemu wzial sie tam Spyker,z tych wszystkich wzialbym chyba carrere GT

kocie_ruchy
12-10-2005, 18:34
wiem czemu wzial sie tam Spyker

co to ma niby znaczyc? ;]

spyker c8 double 12s T jest obok koenigsegga jest obecnie najlepszym samochodem w swojej klasie :roll:

i lepszy od carrery gt: lepsze wlasciwosci jezdne (auto prosto z le mans wiec inne auta sa bez szans jesli chodzi o zastosowane technologie; inne auta maja rozwiazania wzorowane na tych z wyscigow, ten to po prostu auto wyscigowe)
ciekawsze wnetrze
do tego cgt jest samochodem bardzo bezosobowym, nie ma takiego ducha jak np 550A, 917K, 959 czy 962
no i cgt zostala zbudowana TYLKO I WYLACZNIE po to, zeby przynosic firmie zyski

co do samej listy to jest tutaj pewna niescislosc - jest to lista 10 najdrozszych aut sprzedanych w zeszlym roku, co nie znaczy najdrozszych wszech czasow czy tez najdrozszych oferowanych w zeszlym roku

AML
12-10-2005, 19:39
Według mnie takie listy są robione na siłę i w gruncie rzeczy nie mają żadnego znaczenia, ot takie wyliczanie, tak samo jak najbogatsi świata, lepiej by się ludzie zajeli czymś pożyteczniejszym... :wink: :lol:

Ryzykant
12-10-2005, 22:01
Śmiać mi się chce z tej listy.Niewiem jakie były pod uwagę brane kryteria.Ale widze że to Lista Najmodniejszych Samochodów dla Milionerów na rok 2005. Pomineli Ferrari Enzo... i itd.

Wielbłąd
12-10-2005, 22:05
. Pomineli Ferrari Enzo... i itd.

heeh pomineli Enzo bo nie jest ono produkowane :lol: :lol: :lol:

Wielbłąd
15-10-2005, 20:36
heeh pomineli Enzo bo nie jest ono produkowane :lol: :lol: :lol:
L O L

ale wymowna odpowiedz gratuluje... nie umiesz napisac dokładniej ?? A moze myslisz ze Enzo jest produkowane :?: hehe L O L :lol: :lol:

BeeMiX
15-10-2005, 23:00
Z Saleenem S7 Twin Turbo troche sie kopneli bo ta wersja ma 2,9s do 100km/h i 750KM. Podali dane techniczne starszego bez turbin.

kok
15-10-2005, 23:37
Śmiać mi się chce z tej listy.Niewiem jakie były pod uwagę brane kryteria.Ale widze że to Lista Najmodniejszych Samochodów dla Milionerów na rok 2005. Pomineli Ferrari Enzo... i itd.
Zgodze sie z oboma przedmówcami, gdyz w chwili obecnej można zamuwic droższe samochody ( choć Ferrari Enzo juz nie zamuwisz ponieważ cała produkcja zeszła na pniu ), a nie ma ich wymienionych ponieważ czeba już troche poszukać i wiedzieć czego sie szuka, a autorom tach wyliczanek sie poprostu niechce lub niewiedzą czego szukać.

Davis
16-10-2005, 11:13
Według mnie takie listy są robione na siłę i w gruncie rzeczy nie mają żadnego znaczenia, ot takie wyliczanie, tak samo jak najbogatsi świata, lepiej by się ludzie zajeli czymś pożyteczniejszym... :wink: :lol:

Ni wiesz, wdl ciebie taki Gates nie zrobil nic pozytecznego ?| Gdyby nie on, to o Windows'ie moglbys tylko pomazyc :twisted: A do listy to nie ma zbytnio co komentowa, wszytsko jest tam gdzie byc powinno, choc nie sadzilem ze Maybach 62 kosztuje az tyle :ogh: Jesli mialbym wybierac, to łyknąlbym Zonde lub Carrere GT :cool:

AML
16-10-2005, 13:23
Gdyby nie on, to o Windows'ie moglbys tylko pomazyc :twisted:
Wiesz wolałbym windowsa mieć tylko w myślach, gdyby nie Gates, ktoś inny by wpadł na pomysł systemu, linuks byłby zapewne większością rynku, wtedy by pisali pod niego programy i gry, i było by gitez, nie było by dziur i monopolu.

kok
16-10-2005, 16:46
Ni wiesz, wdl ciebie taki Gates nie zrobil nic pozytecznego ?| Gdyby nie on, to o Windows'ie moglbys tylko pomazyc :twisted: A do listy to nie ma zbytnio co komentowa, wszytsko jest tam gdzie byc powinno, choc nie sadzilem ze Maybach 62 kosztuje az tyle :ogh: Jesli mialbym wybierac, to łyknąlbym Zonde lub Carrere GT :cool:
No to żeś wyszczelił z the Bill Gates'em jak łysy z grzebiemniem. Przez tego człowieka trzeba sie męczyc z systemem operacyjnym który ma stabilność nie kontrolowanego reaktora atomowego. A co do tego że z listą jest wszystko wpożądku to ... no cóz zostawie bez komentarza :???:

Ryzykant
18-10-2005, 23:08
ale wymowna odpowiedz gratuluje... nie umiesz napisac dokładniej ?? A moze myslisz ze Enzo jest produkowane :?: hehe L O L :lol: :lol:

Spox o tym zapomniałęm że Enzo wypadł z produkcji. Ale to nie powód by go skreślać z listy. To są auta dla zamożnych więc my możemy se tylko porozmawiać i pomażyć o bolidach. Bogaci kupują a biedni kalkulują i robią listy hehehe. Proponuję zrobić liste na forum najdroższych nowych samochodów.Co wy na to??

MikI MałS
01-11-2005, 17:02
I nie ma tu Gugatti Veyrona?? :damn: Przecież jest produkowany i....................jest drogi więc nie weim czemu go tu nie ma.Nie ma też Ferrari FXX, ale ich już chyba nie ma albo ich jeszcze nie ma....... :susp:

mustangshelby
01-11-2005, 17:33
I nie ma tu Gugatti Veyrona?? :damn: Przecież jest produkowany i....................jest drogi więc nie weim czemu go tu nie ma.Nie ma też Ferrari FXX, ale ich już chyba nie ma albo ich jeszcze nie ma....... :susp:
jest produkowany??? ciekawe.... jest pare sztuk na świecie

Wielbłąd
01-11-2005, 17:46
Przeciez to jest lista z zeszłego roku :!: a wtedy jeszcze Bugatti Veyron był tylko w planach... przydało by sie przeczytac cały temat a nie plesc na pałe głupoty :???: :???:

AML
01-11-2005, 17:59
.Nie ma też Ferrari FXX, ale ich już chyba nie ma albo ich jeszcze nie ma....... :susp:
Ty facet nawet nie przeczytałeś początku artykułu, że nie uwzględniają aut w limitowanych seriach których już nie można kupić, pozatym FXX było chyba tylko 20 więc to prawie tak jakby to auto nie istniało.
Weź się zastanów koleś co mówisz i nie pie.rdol takich głupot byle by tylko napisać. :mad:

ilovebmw
01-11-2005, 18:52
trzeba wziac pod uwage tez to, ze Forbes jest z USA.
lista jak lista, kazda rozna od poprzedniej. oczywiscie zadnym z tych aut nie pogardzilbym, aczkolwiek slr-a jakos nie do konca trawie, moze jakis uprzedzony jestem...