PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowicze o Forumowiczach

Wielbłąd
12-10-2005, 16:46
Tak wiec chciałbym abyscie wyrazili swoje zdanie na temat danych userów z tego forum... i zaznaczam, że i nie chodzi mi o zjechanie kogos... ale o dobrym wypowiedzeniu sie na kogos temat...a przy okazji mozna by było dowiedziec sie co mysla o Tobie inni :wink:

tak wiec ja zaczne:

DJ JoHnSoN to jest pierwsza osoba z która pisałem na gg... przyszłem na to forum, zaczełem pisac w nocy posty, był tylko DJ odezwał sie do mnie na GG, pierw pouczał mnie jak mam pisac teksty itp, potem gadalismy o czyms zupełnie innym. Bardzo wpozo, nic do niego nie mam, uwazam ze jest bardzo dobrym forumowiczem jak i modem :wink:

AML Hmmm postać dość kontrowersyjna... ma najwięcej postów na tym forum, napewno dużo robi dla forum, czasem mam odmienne zdanie na jego temat, ale RESPEKT dla niego, jego wiedza, szczególnie o Astonach jest przytłaczająca, bardzo dobrze rozmawia sie z nim na GG ... pozdro :wink:

dydzi Osoba z która zaczełem od niedawna pisac na GG, Jego wiedza, szczególnie w temacie zagadki motoryzacyjne jest wrecz przytłacajaca !! Na temat samochodów to napewno ma duzo do powiedzenia... uwazam go za bardzo dobrego redaktora i RESPEKT dla niego... czasami jego wiedza moze wrecz przytłoczyc :!:

Hania Osoba która mało sie udziele na forum, za to bardzo fajnie sie pisze z nią na GG :wink: bardzo fajna, mozna pogadac na wiele tematów DAMA forum :wink:

el_payaco znam go tylko z forum... bardzo miło sie czyta jego posty... uznanie za wiedze, z forum mozna wywnioskowac, że jest to bardzo spoko koles :wink: POZDRO

Robak Osoba bardzo konfliktowa :twisted: lecz potrafi wyjsc z konfliktów obranna reką... lubie jego posty, uwazam ze sa bardzo tresciwe. Widac ze ma bardzo duza wiedze, oraz bardzo dobrze sie z nim gadało na czacie aG :wink: POZDRO

Przemysław Szymański Osoba z która dosc czesto rozmawiam na GG... jego tapetki sa fenomenalne :!: :!: oraz mozna pogadac z nim na kazdy temat :wink: bardzo miło wspominam go takze z czata aG bardzo fajna osoba POZDRO :wink:

Krzysztof Cieślak Pan i władca tej strony :wink: Uwazam ze jest bardzo dobrym Adminem... dobrze dba o forum jak i o strone aG... bez niego bym teraz tutaj nie pisał :wink: POZDRAWIAM serdecznie :wink:

BKX18 Bardzo lubie czytac jego posty... uwazam ze sa bardzo dobre, nic nie mam mu do zarzucenia. Nie miałem okazji pogadac z nim na GG ale mysle ze jest to bardzo wpozadku osoba :wink: POZDRO

Dominik999 dosc czesto pisałem z nim jak mielismy gang w thecrims :wink: uwazam go za bardzo wporzadku osobe, w roli VIP-a spisuje sie doskonale. Równiez uwazm ze jego postu sa bardzo dobre, POZDRO :wink:

Emenems Dosc ciekawa postac, nie miałem okazji z nim pogadac na GG... ale widze z forum ze jest to bardzo przyjazna osoba :wink: Nic do niego nie mam, uwazam ze ma bardzo duza wiedze na temat motoryzacji oraz dosc ciekawy zawód :wink: POZDRO

BABELEC Troche odnosze wrazenie ze ta osoba nie przepada za mną, ale jezeli chodzi o posty to uwazam ze sa bardzo dobre. Bardzo jasno wyraza swoje zdanie na dany temat. Jak cos to zapraszam na GG POZDRO :wink:

P.S Szczególnie pozdrawiam Fillipa Otto nie znam Cie z forum lecz bardzo lubie Twoje newsy POZDRO

Teraz wasza kolej :wink:

EDIT

sorki o kims zapomniałem... wielkie sory mam nadzije ze ta osoba sie nie obrazi :wink: tak wiec

Fischer777 Bardzo spoko koles, bardzo czesto gadam z nim na GG. Uwazam ze jest dobrym userem, bardzo lubi MB oraz MM co mi napewno bardzo odpowiada :!: POZDRO :wink:

koleny EDIT :!:

BeeMiX Naprawde bardzo wporzadku osoba :!: Swietnie sie z nim dogaduje na czacie aG jak i na GG :wink: Mozna pogadac z nim na wiele interesujacych tematów :razz: szczery i otwarty POZDRO

Wck Gadam z nim dosc czesto na GG, nieraz jak z nim gadam to prawie z krzesła spadam :!: naprawde mozna z nim pogadac o wszytskim. Człowiek który umie sie smiac z samego siebie, dla mnie to jest ogromy + :!: Teraz nie udziele sie zbytnio na forum, ale mam nadzieje ze powróci jeszcze, pozdro

<PIWO JASNE>

Dj Brabus Dusza forum i dusza towarzystwa :!: napewno tworzy tutaj niezla atmosfere... wszedzie widoczny, zasze pomocny... ciesze sie niezmiernie, ze trafil na nasze forum i jest tutaj z nami :!: niewatpliwe jeden z liderow forum... :wink: POZDRO

Potek Fan Audi ... to sie ceni :!: obdarzony ogormnym poczuciem chumor... bardzo milo nam sie gawedzie... na forum sprawia wrazenie czlowieka solidnego a na czacie wyluzowanego... nic do niego nie mam, bardzo wpozadku...
P>S chyba ulwielbia ":>" :> :P

Matador Wielki entuzjasta rajdow majacy o nich spore pojecie... bardzo mily oraz towarzyski... pamientam jak za wszelka cene probowal wyslac film... wkoncu mu sie udalo choc nie tak jak chcial :wink: stara sie... bardzo opanowany... jego wypowiedzi sa bardzo tresciwe opierajace sie na faktach... jeden z wymiataczy "Zagatki motoryzacyjne" :wink:

Golden Boy Malutka sprzeczka na poczatku juz dawno zapomniana :wink: ma wiedze na wysokim poziomie oraz bardzo dobrze znajduje fotki w sieci... jego wypowiedzi sa ciekawe i genialnie sie z nim klikalo na czacie... bardzo wporzadku oraz wyluzowany... POZDRO :wink:

Fester udezyl do mnie na GG gdy JoHnSoN mial problem... dlugo gadalismy... potem rozmowa poszla w zupelnie innym kierunku... nastepnie wiele spotkan na czacie i moge powiedziec, ze to jest bardzo pzyjazny oraz wartosciowy user... z tego co sie orientuje lubi Mercedesa oraz Amerykanskie auta... szkoa, ze troche malo sie treaz udziela ale ciesze sie, ze go poznalem.

juz nie piwojasne ale nie wiem jak to sie stalo, ze go tutaj nie ma tak wiec...

Ajronmen Zawsze mialem do niego duzy respekt oraz dystans... zawsze myslalem, ze mnie nie lubi... Interesujace sa jego wypowiedzi... duza wiedza podparta praca zawodowa... niewatpliwie wazny czlowiek na forum,
P.S ciegle mi sie kojarzysz, ze swicacymi heblami Subaru :wink:

BKX
12-10-2005, 18:01
No to moja kolej :)

DJ JoHnSoN - bardzo konsekwentny w wypowiedziach, nie mialem z nim chyba zadnych sprzeczek, lubie czytac jego posty, sa pisane takim... hmmm... specyficznym jezykiem ;)

AML - czlowiek, ktory lubi postawic na swoim, ale nie ciagnie do upadlego sprzeczek... jest dlugo na forum, wiec jego zdanie sie liczy, zaklada wiele tematow i chyba co najwazniejsze, robi pozadek na tym forum :)

dydzi - "pan samochodzik", jego wiedza na temat motoryzacji jest bardzo duza, czesto nas zaskoczyl, szczegolnie w zagadkach ;) wielki uznanie dla tego Pana! aha i jesli dobrze pamietam, to m.in dzieki niemu jestem VIP'em!

el_payaco - kiedys mialem problem, zglosilem sie do niego... wszystko mi wytlumaczyl, bardzo pomocny, twardo stapa po ziemii, ma swoje zdanie i poglady, ktore potrafi poprzec odpowiednia wiedza... Moze teraz nie wypowiada sie czest, ale nie zasmieca formu i zawsze ma konretne posty.

Robak - :D jest dosc kontrowersyjny, pisze co mysli... i bardzo dobrze!!! Szkoda, ze ostatnio nie jest za duzo na forum, ale i tak pojawiaja sie jego posty... Gdy postawi na swoim, to nie odpusci... wiem z doswiadczenia ;) Ale i tak go lubie. Zawsze ma sporo do napisania, nigdy jego posty nie sa w dwoch zdaniach...

Przemysław Szymański - rowniez milo go wspominam z czataG :) szkoda, ze teraz jakos nie mozemy sie tam spotkac...

Krzysztof Cieślak- boss :) i chyba wiecej nie trzeba pisac ;)

Dominik999 - mielismy kilka sprzeczek, ale zawsze konczylo sie dobrze, wiec nie mam nic do niego, pisze ciekawie, nie nabija postow, godny wzor do nasladowania, uwazam go (jak wszystkich tu wymienionych) za jednego z najlepszych forumowiczow, oby tak dalej!

Emenems - ooo i to jest mila osoba, nie mam z nikim kontaktu na gg, wiec moge sie wypowiedziec tylko oceniajac postawe na forum, ale czesto sie usmieje, jak czytam posty Emenemsa :D Zawsze cos fajnego napisze i raczej nie prowokuje do klótni... Spoko koles.

BABELEC - to chyba jego polubilem na poczatku, gdy pojawilem sie na forum... Byl nastawiony tak obojetnie, ani nie krytykowal, ani nie chwalil... Nie pamietam, zebym spotkal sie z jakas krytyka z jego strony ;)

Wielbład - nie moge napisac zlego slowa o nim, ciesze sie ze dostal tytul VIP'a. Milo sie z nim klikalo na czacie, im dluzej jest z nami, tym lepsze sa jego wypowiedzi... Mam nadzieje, ze jeszcze poklikamy na czacie o roznych glupotach hehehe :D

aston - czesto na niego najezdzalem, ale tak serio, to lubie go z tego powodu, ze kazda swoja wypowiedz poprze dokladnymi danymi, wiedza, faktami... zawsze, gdy pojawia sie jakis proble, a o n wie ze ma racje, pokaze dane, da fotke, spoko osoba, mam nadziej ze nie ma nic do mnie, za ostatnie kilka postow do niego ;)

Fischer777 - pisze wszedzie, zawsze ma cos do dodania, nie zasmieca, nie bawi sie w gornictwo i tepi tych, co zanizaja poziom forum, jestem jak najbardziej przychylnie do niego nastawiony.

Davis
12-10-2005, 18:44
Ale sie na"wink"owaliscie :wink: :mryellow: No to ja tez cos napisze... Moje :znajomosci" opieraja sie niemal tylko na aG bo - szczerze mowiac - po prostu nie lubie czatow, a na gg jakos nie ma zbytnio okazji :smile:

AML - Wdł. mnie to wzorowy 4umowicz i moderator, moze troche kontrowersyjny, ale to moze i dobrze ze sie nie przymila itd, jest tu długo i ma duzo psotow a przy tym nie spamuje, zna sie sporo na temacie(o Astonach szczegolnie :wink: )... Osobiscie go lubie, po pierwsze za kilka sporych przyslog(konto, kilka tutkow), a po drugie ze jest w stosunku do mnie w porzadku... Respekt i Pzdr...

Dj_Johnson - Miałem z nim sporo sprzeczka na poczatku i mimo ze wiekszosc stanela po jego strnie to nie zmianilem zdaia(jestem uparty), ale to bylo dawno i "rany sie zagoily" i co prawda jest mi obojetny, ale jest OK modem...

Dominik999 - Podobnie jak AML wdl. mnie swietny 4umowicz, przyjaznie nastawiony i taktowny, widze ze nie tylko ja go lubie :smile:

Dydzi - Sczerze mowiac niemal go nie znam, ale Respekt dla niego za wiedze w temacie "zagadki...", na prawde mnie zadziwiles :smile:

Krzysztof Cieślak - Jest OK, dobry admin, ma wszystko na oku, pomogl mi z kontem i jeszce raz thx i puisze dobre newsy :wink:

Fischer777 - Dobrze ze "strzeze" porzadku na aG i mimo ze wdl. mnie czasami przesadza do pzdr za intencje... Poza tym dobry i taktowny obywatel...

Wielbład i BABELEC - Nie ma miedzy nami specjalnych rozmow i "kontaktow", ale sądze ze sa spoko, maja sporą wiedze na temat, so ogolnie OK

Emenems - Pisze bardzo dobre posty, jest obiektywny i przyjazny, nie czepai sie bez potrzeby i wdl. mnie to swietny material nie tylko na 4umowicza czy VIPa, ale rownierz na moderatora... :wink:

el_payaco - Dobry mod, ostatnio rzadziej tu jest, ale dobrze wykonuje swe obowiazki jest pomocny i uczciwy :smile:

BKX18 - W zasadzie go nie znam, ale pisze swietne posty i respekt za to dla niego

DK_WRC - W zasadzie sam nie wiem czemu, ale jakos od poczatku czuje do niego sympatnie, jest kolezenski, nie spamuje i pisze niezle posty :smile: Aha, no i VIPa dla niego !| :wink:

PS: Mam nadzieje ze nie pominolem kogos istotniejszego :roll: :wink: ...
PPS: Mysle z eto powinno byc w "O forum i serwisie..."

EDIT:

leopard - Koles mnie drazni, bo pisze posty na naprawde niskim poziomie, ktore niczego do tematu nie wnoszą, to po prostu spamer :???:

Robak - Z tego co sie orientuje, to juz dorosla osobie, wiec oczywiscie pisze z sensem, nie spamuje itd.

I dodam jeszcze do Dydziego, ze fajnie sie z nuim na chacie gada :wink:

Robak
13-10-2005, 02:44
Wszystkich lubie i dla wszystkich mam respekt.Jesli ktos tu pisze mniej konkretne posty to wynika to z małego doswiatczenia lub z młodego wieku.Kazde 3 grosze w temacie do kazdego postodawcy czytam i analizuje bez wyjatku.

Dj jonhson-człowiek po pierwsze majacy pojecie o ogole tego co dzieje na tej stronie.Nie bede tu pisał o wadach i zaletach bo szkoda czasu.Ma wieliki wkład w rozwoj całego tematu .Oprocz wiedzy merytorycznej prezentuje opanowanie i zimna krew w ciezkich sytuacjach.Głos ktory na niego oddałem w wyborach pokrywa sie z moimi oczekiwaniami.

Aml-To co najbardziej u niego cenie to upor przy swoim.Mam i maiłem kilka obiekcji co do stylu w jakim prowadzi ta strone.Broni swojej racji i przekonan po mimo ze sa watpliwe jedak walczy na argumety co cenie wielce.Jego rzady sa konfliktowe lecz sparwiedliwe.Dla mnie to jest ktos na tym forum.Licze sie z jego zdaniem i z zaciekawieniem czytam posty jego autorstwa.

El payaco-Człowiek prawie dla mnie obcy lecz z jego postow płynie konkret i dojrzałosc, nic nie da sie zarzucic co do jego modowania.Czuje troche ze jak na moda traktuje to forum po macoszemu za mało dajac od siebie(mało postow).

Bkx18-Czysty fan motoryzacji.Pisze co mu przyjdzie na mysl nie owijajac w bawełne.Wielki znawca tematu.Swoje mysli przelewa w prosty, tresciwy i szybki do odebrania sposob.Stanowi czołowke najbardzie wartoscowych ludzi na forum.

Davis-młody lecz wartosciwy uczestnik tego miejsca.Wg mnie powinien miec dawno status Vipa a to ze nie ma to mylna ocena zarzadcow forum.Pisz dalej to co myslisz, za to masz uznanie( u mnie).
O reszcie jutro.Dzis juz nie dam rady.Wrociłem zabity i wkur***** z meczu.Bede od tej pory pisał duzo postow.

Poszerze post o kolejnych forumowiczow.Porzadek jest przypadkowy wiec prosze sie nie czuc urazonym.Stopniowo bede dodawał nowych bo ciezko na raz spamietac i wypowiedziec sie o wszystkich.Napisze cos o kazdym to tylko kwestia czasu.

Dominik999-Nie pozanłem dobrze jednak wydaje sie ze jest to uczestnik majacy duze pojecie o temacie.Jego posty sa precyzyjne i dojrzale napisane.Czyta sie je z przyjemnoscia.Jedyne co moge zarzucic to troche brak pojecia praktycznego o ogole.Po mimo małych zatargow mam uzanie i pełen szacunek oraz zadnej urazy.

Emenems-Bardzo lubiany przezemnie uczestnik forum.Posty luzno pisane z humorem oraz oczywiscie na temat i tresciwie.
Babelec-Nic do zarzucenie.Ciekawe podejscie i spojrzenie na temat.Jego posty czytam z zaciekwaieniem bo ma wiele do powiedzenia i robi to w dojrzały sposob.

Lancer/m3csl-Nie moge pominac tego delikwenta.Nie ma go trudno.Chyba nikt po nim nie płacze.Na poczatku nie był taki zły.Po pewnym czasie zaczał pisac tragiczne posty i władza zrobiło co nalezało.Nie mam dla niego szacunku gdyz kiedys na pp dostałem wiadomosc w ktorej było zawarte jaki to ze mnie ch** i ku***.

AML
14-10-2005, 00:42
Po krótce opiszę jak na razie 2 osoby, szerszy biuletyn może kiedyś zrobię...

Krzysztof Cieślak - Bardzo dobry i opiekuńczy administrator, zawsze stara się dopracować wszystko w najdrobniejszym szczególe, jest uważny i wysłuchuje zdania innych, zawsze stara się być obiektywny i kompetentny, dobrze mi się z nim pracuje lecz trochę powolnie, ale to zapewne wynika z różnic charakteru. :wink:

mk133 - Wzorowy user, może nie błyszczy on jakąś potężną wiedzą ale pod każdym względem jest poprawny, nigdy nie miałem z nim spięcia, bardzo przyjacielski i pomocny, jest uczciwy i potrafi stanąć za racją przyjaciela, często prowadzę z nim wymianę różnych mediów, dużo rozmawiamy poza forum, plus VIP, ogólnie jedna z najlepszych postaci w historii aG. Medal Virtutti algalieri. :lol: :wink:

BABELEC
14-10-2005, 08:31
Po pewnym wahaniu zecydowałem się jednak pooceniać uczestników tego forum. Mam nadzieję, że wypowiedzi tego tematu wpłyną na nas samych i na kształt forum. Może dzieki niemu uda nam się coś poprawić.

Ok, jedziemy. Kolejność zupelnie przypadkowa:

AML - czasem mam wrażenie, że jest zbyt zadufany w swojej funkcji Moderatora i zdaża mu się okazywać swoją wyższość (przynajmniej w jego mniemaniu). Niemniej wiedza, sposób wypowiedzi i ogólny sposób bycia przyćmiewają pewne jego wyskoki. Gdyby był jeszcze trochę bardziej otwarty na argumenty innych, szczególnie, gdy szerokie grono chce mu pokazać, że czasem sprawa wygląda inaczej niż mu się wydaje. Generelnie jest ok. Tak trzymaj!

Robak - konkretny gość. Dobrze wie, o czym mówi. Przyjemnie czyta się jego wypowiedzi, bo widać, że poprate są i wiedzą, i zainteresowaniem tematem. Lekko sarkastyczny sposób pisanie w momentach konfliktowych potrafi dać niezły ubaw.

Bkx18 - widać, że kolega mocno zagłębia się w tematy motoryzacji, co daje efekty w postaci jego wypowiedzi. Zawsze rzeczowo, na temat, bez zbędnej polemiki.

el_payaco - nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża wiedza, umiejętnosć pisania i dobre podejści do innych użytkowników forum.

DJ JoHnSoN - robi dobrą robotę na forum. Pisze dobrze, wie dużo. Jest ok.

dydzi - mistrz zagadek. Często zastanawiam się, skąd od do cholery wie, co to za model, nad którym inn głowią się kilka dni i nic wymyślić nie mogą. Kolejny przykład wielkiego pasjonata czterech kółek.

Emenems - czasem prowokuje ale dzięki temu dyskusja staje sie ciekawa. Pisze na temat, sensownie.

Wielbłąd - widać jak chłopak się rozwija. Świeżo nadana ranga VIPa na pewno wpłynie na jego dalsze uczestnictwo na forum i sprawi, że z każdym postem będzie coraz lepiej.

Fischer777 - z jednej strony mocno pilnuje bezsensownych wypowiedzi i spamerstwa ale czasem zdaje się lekko przesadzić. Przekonuje za to wiedzą.

Krzysztof - nieocenione zasługi wniesione w kształt portalu i forum. Dzięki niemu i jego niusom nasza wiedza ulega wzbogaceniu.

Niektórych pominąłem. Jednak, jak już zaznaczyłem, wszystkich staram traktować się róną miarą.

Było paru osobników, którzy potrafili dobrowadzić do białej gorączki ale z drugiej strony wprowadzali trochę kolorytu. Jak już opadły z człeka nerwy i irytacja, można było się trochę pośmiać.

Jest obecnie parę osób, która czasem potrafią zepsuć humor ale z drugiej strony, od pewnego czasu daje się zauważyć tendencję do stałego podnoszenia poprzeczki przez wszytskich uczestników. Myślę, że dobrze zrobiła wszystkim ostatnia burza.

Chcę podkreślić, że staram się traktować wszystkich jednakowo. Czasem zwrócę uwagę gdy coś/ktoś zaczyna mnie już mocno irytować.

AML
14-10-2005, 18:08
To to nie mam wyjścia jak podać biuletyn, nie sądziłem że przyjdzie mi na niego ochota a tu proszę.

Przemysław Szymański - Nasz supporter, żywiołowy i wysoce rozmowny człowiek, bardzo miłe rozmowy na gg, zawsze chętny do pomocy, jego wkład w materiały i życie aG jest pokaźny, np. pomysł działu VIP, nowe tapety, oby więcej ludzi jak On. :wink:

Dominik999 - Człowiek zawsze na miejscu, jego wypowiedzi są dojżałe i sensowne, sprawia wrażenie człowieka statecznego i opanowanego, bardzo go lubię choć prywatnie nie rozmawiamy (nie wiem czemu... :wink: ). Profesjonalny forumowicz, brawo.

DJ_JoHnSoN - Jego kariera na aG zawsze była owocna, należycie wywiązuje się z zadań, pisze przemyślanie i dobrze moderuje, ostanio jakoś go mniej widzę, ale na pewno nie jest to spowodowane leniuchostwem. :lol:

eF - Człowieka którego znam tylko dzięki jego newsom, pozatym to całkowity Phantomas dla mnie, nic o nim nie wiem! :shock:

el_payaco - Początek znajmości z nim był trochę zgrzytliwy, ale w końcu się dogodziliśmy i jest dobrze do dziś, ma poczucie humoru i emanuje sympatią, doświadczony moder i dobry kompan. Gratki. :razz:

Wielbłąd - Człowiek sympatyczny i rozmowny, jego posty zawsze są ciekawe, zawsze staram się mu dopomóc, sprawia wrażenie wyluzowanego i nie stroniącego od żartów, w 100% poprawna kariera na aG, zawsze ciekawy moich filmów. Pozdro. :wink:

BABELEC - Przedstawiciel starszego grona userów, jego wypowiedzi są pożądnie pisane, a sam jest człowiekiem solidnym, kiedyś zaczynał jakoś nie zbyt dobrze na forum ale to poszło już w historię, od tamtego czasu diametralnie się zmienił i po dziś dzień świeci przykładem, bardzo go lubię.

kok - User z klasą, przyjacielski i otwarty, jego posty mają specyficzny charakter, są odciskiem osobowości i dość łatwo to wyczuć, nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń, cenię sobie jego przyjaźń.

Seth - Moja znajomość z nim nie jest najlepsza, zazwyczaj staliśmy po przeciwnej stronie barykady, ale obiektywnie patrząc to porządny user, którego komentarze trafiały nawet do WO, to świadczy o nim bardzo dobrze. Respekt.

fischer777 - Szperacz i pomocnik porządku, bardzo pomaga w pracy moderatorskiej wyłapując i zgłaszając nieprawidłowości, chyba jedyna osoba która używa modułu zgłoszeń regularnie, to bardzo dobry nawyk, ogólnie user wartościowy, i sądzę że niedługo może będzie nagrodzony VIP'em, szczery i przyjacielski.

Dj Brabus - Chyba najlepszy debiut jaki widziałem, mimo tego że jest tutaj krótko już wyrobił sobie pozycję bardzo dobrymi postami, dojżałością i wiedzą.

Wochu - Znam go osobiście, jest bardzo wiernym kompanem, respekt dla niego ogromny, zawsze pogada, pośmieje się i doradzi, jednym słowem przyjaciel.
Na forum jakoś nie pokazuje się co mnie nieco martwi i rozczarowuje, no ale widać ma facet coś lepszego do roboty. Pozdrawiam. :wink:

BKX18 - Solidny user, od początku do końca, na początku odniósł chyba wrażenie że go nie lubię ale to nie prawda, przeciwna strona faktu po prostu, jego posty są solidne i popierane argumentami, cenię sobie jego udział w aG i uważam że to wartościowy człowiek.

TuningPan - Wielki fan Bonda, kiedyś pojawił się znienacka na moim GG, dał się polubić, ja skierowałem go na forum i został, a nie jak to z innymi bywa że zarejestrują się i znikają po kilku dniach, zdarzały mu się chyba jakieś wpadki z postami ale uważam że było to zjawisko znikome i mało szkodliwe, koleżeński i rozmowny, wyluzowany, tak trzymać.

Fester - Bardzo miły user, z typu do rany przyłóż, rozmowa z nim to czysta przyjemność, zaskakuje prostotą wypowiedzi, celnością i szczerością, więlkie dzięki za tajemny link, chciałbym żeby udzielał się więcej.

Davis - Słynny VTuner, niektórych irytował częstymi prośbami o oceny jego VT, ale ja nie widzę żeby to było jego wadą, pozytywnie nastawiony i koleżeński, nigdy nie denerwuje. Pozdro.

Doktorek - Przyjaciel, oddany i pomocny, jedna z najlepszych postaci jakie tu spodkałem, utrzymuję z nim stały kontakt, czesto dzielę się osobistymi sprawami z nim, a on ze mną, nie wiem czemu odszedł, rozmawiałem z nim na ten tamat i wywnioskowałem że było to posunięcie honorowe spowodowane złą interpretacją przez innych jego chęci. Respekt.

Ajronmen - Człowiek bardzo podobny do Festera, bardzo często mylę go z Festerem właśnie, chyba właśnie przez to podobieństwo osobowości, takie mam odczucie przynajmniej, nigdy nie robił żadnego zamieszania, bardzo koleżeński, lubi zawierać nowe znajomości, ogólnie na forum: czysty jak woda destylowana. :wink:

Sory jeśli kogoś pominąłem, ale po prostu nie mam czasu siedzieć tu i każdego opisywać. :lol:

ilovebmw
15-10-2005, 22:02
o matko ale ja juz tutaj dlugo jestem.... :wink:
tak wiec nie bede wymienial poszczegolnych osob, bo kazdy na swoj sposob ma w sobie cos dobrego (oprocz poszczegolnych przypadkow), wszyscy forumowicze tworza specyficzny klimat i nie sposob wypisac wszystkich waszych zalet, jedno napisze: macie wiecej zalet niz wad, a to chyba dobrze :twisted: :wink:

AML
15-10-2005, 22:06
Rozumiem cię ilove, twój post jako ogólnik się przyda ale kolejne wypowiedzi w tym temacie proszę kalibrować tak jak reszta to zrobiła.

Fester
16-10-2005, 20:38
Krzysztof - Oko opatrzności i ręka sprawiedliwości na forum. RESPECT.

AML - Pierwsza osoba jaką poznałem na forum. Od samego początku mojej obecności imponował mi wykorzystaniem swojego czasu i niekiedy nerwów na forum. Moim zdaniem świetnie pełni rolę moderatora.
Jego rozmowy ze mną są dla mnie również wielka przyjemnościa. Bardzo, bardzo cenię sobie znajomośc z nim. Bez jakiegokolwiek zawahania mogę go nazwać dobrym przyjacielem. Najlepsza osoba jaką poznałem!!!

kok - Wyjątkowo miły, szczery i pomocny. Podczas rozmów z nim nieraz poszerzam swoją wiedzę o samochodach. Uważam, że jego obecność na forum odgrywa dużą rolę, a jego posty dużo wnoszą.

Wielbłąd- Poznałem go dość niedawno.( podczas sprawy z problemami JoHnSoNa).Bardzo miły, zabawny i uczynny user.Myslę , że jeszcze lepiej go poznam. Ostatnio pokazał swoją ciemną stronę - "KAMAZ Master"!!!

DJ Brabus- Użykownik który najszybciej otrzymał range VIP'a i odnosi dalsze sukcesy. Gratulacje za kompedium ta temat Veyrona, które wygląda imponująco. Na czacie aG otrzymał miano BARMANA....potrafi zadbać o klienta.Vodka Conecting People.

Matador i Potek- równiez bardzo fajni w rozmowie (szczególnie na wesoło). Kiedy spadaja z krzesła, odruchowo łapia sie klawiatury lub modemu (żart). Są pożadnymi i sumiennymi użytkownikami na forum.

Golden Boy i mustangshelby- znam ich jedynie z czata lecz myślę, że poznam ich lepiej. Trzeba jednak przyznać , ze mają wyjątkowe poczucie humoru.

Aha! DJ Brabus, Wielbład, Potek, Matador, Golden Boy, ,mustangshelby i chyba Robak też, należą do stowarzyszenia <piwojasne>

Rolex aka JoHnSoN- użykownik który wyjatkowo szybko przeszedł od zwykłego usera przez VIP'a do moderatora. Wniósł bardzo duzo na forum.
Niestety teraz go troche brakuje. Moja kopalnia wiedzy (chodzi oczywiście o muzykę)

Robak- na początku miałem go za strasznego sztywniaka (sorki za to). Okazało się jednak , że jest zupełnie inny. jego wypowiedzi są wyjątkowo dojżałe i trafne; widać że posiada ogromna wiedzę. Zaciekle broni swojego zdania. Spoko ziomek!!!!!

Robak
20-10-2005, 12:37
c.d. CZAT
Wielbład - Człowiek głeboko w temacie.Poza duza wiedza potrafi jasno przelewac swoje mysli co jest niezwykłe jak na tak młodego człowieka.Strach pomyslec co bedzie za kilka lat.Starsi beda musieli zwinac manatki :wink:. Zarobiscie sie z nim dogaduje na chacie.
Skibae124 - Konkretny koles, troche mało widoczny,opanowany,dobry porozumienie na chacie ale ciagle mało o nim wiem.
Hania612 - Kolezanka o bardzo łagodnym usposobieniu.Chyba nie jest fanka motoryzacji ale to mało wazne,jak wchodzi na czat to zawsze robi sie wesoło.
Przemysław Szymanski - Na pewno jest oddany serwisowi ale nie widoczny,bardzo kulturalny na czacie,miło sie z nim gawedzi :wink:
DK_WRC - młody ale wiedzacy czego chce koles, konsekwetny w tym co pisze,ogolnie najbardziej widoczne jest to ze robi na czacie syf i jaja ale z umiarem
[/b]

Dj Brabus
31-10-2005, 14:51
Pomimo tego, że jestem tu nowy, jak ogromna radość mnie ogarnęła, gdy zobaczyłem się na liście AML'a...
... Dziś dalej cieszę się z obecności na "Liście AML'a" :wink: i dopisuję kolejnych moich "ziomków" oraz tych, którzy na to zasłużyli:

AGENT - Naprawdę równy gość, przynajmniej nie pokazał się w mojej obecności ze złej strony. Ma oryginalne podejście do życia, a jego ciekawe zainteresowanie blaszkami mobilizuje czasem całe forum. Jest jedną z osób z którą mam najwięcej kontaktu i wydaje mi się bardzo ciekawym człowiekiem. Jednym słowem - swój chłop!

Aston Martin Lagonda - człowiek o oryginalnym podejściu do życia oraz spraw motoryzacyjnych. Fascynat brytyjskiej motoryzacji, za co bardzo go cenię. Jest konkretny i od razu stał się jednym z moich ulubionych forumowiczów.

DK_WRC - bardzo równy człowiek, który ma ogromne poczucie humoru!! Coraz częściej spotykamy się na GG i plotkujemy! Czasami jest autorem zakręconych i przezabawnych akcji! :grin: - v40 może coś o tym powiedzieć... :mryellow:

dydzi - w moim skromnym mniemaniu "Gość złota rączka i encyklopedia samochodowa". Nie ma chyba tematu, który stałby się dla niego trudny i nie do rozwiązania. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Szanuję go również za bardzo oryginalne poczucie humoru oraz optymizm życiowy!
P.S. Poza tym jest w posiadaniu ogromnej ilości prospektów, nawet tych najbardziej tajnych... :wink:

el_payaco - internet zbliża ludzi! Jest pierwszą osobą, którą poznałem w rzeczywistości - pewna sobota zleciała nam w błyskawicznym tempie. Bardzo pracowity człowiek mocno siedzący w temacie motoryzacji, a przy okazji naprawdę spoko kumpel z którym można godzinami nawijać na różne tematy! Swój ziom!!!

Emenems - mamy wspólny język. Naprawdę równy i konkretny człowiek, z którym można porozmawiać na każdy temat, a tych wspólnych mamy ostatnio dużo.

GoldenBoy - jeden z ostatnich debiutantów na AG. Sprawia wrażenie człowieka rozsądnego, pisze rozumne posty i zna się na motoryzacji. Poza tym jest znakomitym qmplem z czata AG i jednym ze stowarzyszenia <piwojasne>! :mryellow: :mryellow:

JoHnSoN aka Rolex - bardzo przyjazna dusza, i to wcale nie ze względu na to, że jest Dj'em... :cool: Jeśli miałbym komuś zaufać, to JoHnSoN'owi można oddać żonę, całą kasę i swoją najlepszą furę i mieć pewność, że będą bezpieczne! :grin: Wzorem komentarzy z allegro napiszę "P O L E C A M tego forumowicza!"

Krzysztof Cieślak - THE BOSS! Człowiek, który wprawia AG w ruch. Bez niego nie da się załatwić nic - zna się na rzeczy! Przy okazji zawdzięczam mu ostatnio bardzo wiele, za co serdecznie dziękuję!

LiveLetDie - jedna z najbardziej barwnych postaci na forum. Ma konkretną wiedzę i przy okazji niebywałe poczucie humoru - akcja wychodzenia z baru po pijaku i poszukiwanie taksówki również wspólnie z Wielbłądem należała do niezapomnianych akcji!!! To jeden z tych ludzi, których chciałbym naprawdę poznać w rzeczywistości!!

fischer777 - poznaliśmy się w sumie całkiem niedawno, ale od razu złapaliśmy wspólny język. Jest konkretnym gosciem!

Potek - jeden z członków potajemnego zrzeszenia zwanego <piwojasne> na czacie! Znakomity kompan i człowiek znający się na żartach!! :mryellow:

Przemysław Szymański - równy i życiowy człowiek. aG zawdzięcza mu wiele pracy, żałuję jedynie, że na forum jest tak bardzo nieobecny. Przemku jesteś tu naprawdę potrzebny!

Robak - na forum rozumiemy się praktycznie bez słów! Ma podobne zainteresowania (HONDA rządzi!!) i chyba podobne podejście do życia! To również jeden z tych ludzi, którym można zaufać!

Suchy52 - Luźny gość, mamy wspólny język. Jest jednym z konkretniejszych forumowiczów. Od dłuższego czasu jeden z moich największych "fumfli" na forum! Super koleś! :cool:

v40 - spotkaliśmy się pare razy na GG - podobno (ale to są nie potwierdzone oficjalne wiadomości...) jest równie zakręcona co DK_WRC - jednym słowem jest spoko... :cool:

Wielbłąd - mój forumowy Anioł Stróż! Zaraz po zalogowaniu przywitał mnie, wyjaśnił zasady na forum i cały czas mam wrażenie, że nade mną czuwa! :cool: Porządny gość, którego uważam za mojego wielkiego przyjaciela! Jest zabawny i jak nikt zna się na żartach! Jeden z głównych członków stowarzyszenia <piwojasne>... :wink: :lol: :lol:

Matador, mustangshelby, Fester - doborowa ekipa potrafiąca rozkręcić nawet najbardziej skapcaniałą imprezkę!! :cool: Mają ogromne poczucie humoru i wspólnie z paroma innymi użytkownikami tworzą stowarzyszenie <piwojasne>

BeeMiX
31-10-2005, 17:56
Wielbłąd Z nikim tak nie gadałem na gg jak z nim, szczery fajny koleś. Pozdro

Di Kej
31-10-2005, 18:00
Od razu na sam początek powiem, że trudno kogoś nie ominąć więc jak ktoś nie zostanie wymieniony to proszę śmiało mówić na PW lub jak kto woli na gg, mój numer przypominam jest na dole w okienku każdego posta (nie wiem po co ja to mówię, ale dobrze mi idzie :grin: :mryellow: )

A więc:

AR_156 Bardzo miły człowiek, często gadam z nim na gg (nawet bardzo), po prostu jest fajny, nie spamuje wcale, nawet nieraz gadamy przez SMS-y

BUNIO Również fajny koleś, także dość często z nim gadam, doceniam jego wiedzę o necie (zawsze wie jak co zrobić)

fischer777 Gdyby nie on to moje forum byłoby troszkę zaśmiecone, wie co i jak zrobić

Wielbłąd Może i często go wkurzam swoją dziecinnością na czacie aG, ale lubię go, spoko człowiek, ma niezłą ogólną wiedzę

renówa Z tym gościem to nie wiem co się stało, ostatnio nie mam z nim kontaktu, ale spoko koleś, wcześniej z nim gadałem na gg, również miły koleś

Matador Podobnie jak ja lubi WRC i ogólnie sport motorowy, nie poddaje się łatwo (on wie o co mi chodzi :mryellow: )

v40 W sumie to jest dziewczyna (mało ich na aG),ale fajna w sumie, po jej tekstach można stwierdzić, że jest troszkę "zwariowana"

Dominik999 Kulturalny, miły człowiek, fajnie się czyta jego posty, są one mądrze napisane

Doktorek Szkoda że odszedł, fajny jest, fajnie się czyta jego posty, lubił pożartować

BKX18 Poważny człowiek, mający dużą wiedzę o samochodach, pisze bardzo sensowne posty, dobrze wczuwa się w rolę usera

Davis Bardzo dobry V-tuner, zdaje się że się lubimy :grin:

Emenems Fajny koleś, fajne posty pisze, lubi się pośmiać, po prostu wesoły facet

pyro Robi fajne prezentacje na swojej stronce, również fajny gość

Wck Moim zdaniem wzór do naśladowania, choć ostatnio jest rzadziej na forum, raz z nim gadałem i naprawdę fajny i kulturalny człowiek

Jest jeszcze kilka fajnych osób, proszę nie obraźcie się na mnie :damn: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Może teraz władze forum :mryellow: :

AML Nieraz może czuje się zbyt ważny, ale sądzę że to już tak jest jak ktoś jest uważany za osobę ważną (np. moderator), dobrze spełnia swoje obowiązki jako mod, wydaje mi się że on spełnia 50 % obowiązków moda, wie co i jak na każdy temat

GuGi Fajna osoba, lubi się pośmiać raczej, jak o czymś trzeba pogadać to wie co powiedzieć i wchodzi głęboko w temat, no i fajny BOT (bot na czacie aG)

kocie_ruchy (Dydzi) po pierwsze fajna ksywka :wink: :mryellow: :grin: :mryellow: :cool: :cool: :cool:
ma ogromną wiedzę zdaje się nt. aut, no i wesoły facet

EDIT
Robak Zdecydowany gość, wie czego chce, jak coś obstawi to od tego nie odejdzie, najbardziej w nim cenię to że jak wszysscy mówią TAK to on potrafi powiedzieć NIE :grin:

Kolejny EDIT!!!

GuGi
31-10-2005, 18:33
To teraz ja :P

Krzystof Cieślak - wladza :P dzieki niemu poglebiam swoje zainteresowania zwiazane z samochodami i dzieki calemu aG :P

Przemysław Szymański - spoko koles :P zawsze jest pod reka i mozna sie poradzic i pogadac :P

Aston Martin Lagonda - tak samo jak Przemek :P Kiedys duzo mi pomagal w sprawach aG ale dzieki niemu duzo sie nauczylem i teraz sam sobie radze :P

Dj JoHnSoN - mozna powiedziec ze sasiad :P w sumie nie mamy do siebie daleko... Wylonil sie niewiadomo skad i w krotkim czasie stal sie moderatorem...niewiele o nim wiem ale jako ze sasiad to spoko jest :P

Dydzi - osoba posiadajacacholernie duza wiedze o samochodach...

Hania - taaak... na forum sie prawie nie pokazuje ale na czacie bywa dosc czesto

Wielbląd - staly bywalec na czacie, na forum rozwija sie i niech tak zostanie :P

reszta jak mi sie bedzie chcialo pisac :P

fischer777
04-11-2005, 13:52
Może nie jestem tutaj tak obyty z userami, ale mniej więcej po treści wypowiedzi i z niektórymi krótkich rozmów mogę jednak coś na ten temat powiedzieć:

Krzysztof Cieślak - człowiek, który niezwykle dba o serwis i forum, i doskonale się spisuje w roli administratora. Zawsze można polegać na nim.

AML - zdawał mi się kiedyś być nieciekawą postacią, aczkolwiek teraz uważam, że ma on jednak doświadczenie w tym co robi. Przemawia za nim duża pasja do motoryzacji.

DJ JoHnSoN - niezwykle pomocny człowiek. I tu dziękuje mu za pomoc w dyskografii Mike'a Oldfielda... Jego wypowiedzi są konkretne. Przede wszystkim wie co mówi.

GuGi - nie znam go za bardzo, ale uważam, że ma bardzo dobre zamiary w tym co robi. Pomógł m.in załagodzić spór międzyforowy.

el_payaco - człowiek konkretny, wie co robić i posiada dużą wiedzę. Wraz ze Spiderem tworzą świetny serwis.

Wielbłąd - bardzo wartościowy user na tym forum. Wie jak się wypowiedzieć na dany temat. Trochę z nim gadam i prywatnie to bardzo dobry człowiek.

BKX18 - równie dobry znawca motoryzacji. Jego wypowiedzi są szczere i wydaje mi się, że prywatnie jest równie ciekawą osobą.

Dominik999 - kolejna osoba, która wypowiada się tylko wtedy, gdy ma coś do powiedzenia. Każda z tych osób nie jest obojętna na spam.

BABALEC - bardzo poważny człowiek, który "wie do czego służy forum". Konsekwentny w tym co pisze.

kok i mk133 - ciężko mi cokolwiek o nich napisać, bo nie miałem z nimi aż tak dużej styczności, ale uważam, że jako VIPowie robią duży wkład dla forum.

dydzi - szczególny full respect za jego przytłączającą wiedzę o motoryzacji.

Przemysław Szymański - bardzo mi się podobają jego aktualizacje tapet. Bardzo fajny człowiek do rozmowy na czacie.

Dj Brabus - świeżo upieczony VIP. Osoba, która jest bardzo konkretna w tym co mówi, posiada niezwykłą wiedzę. Swoje wypowiedzi potrafi genialnie argumentować. Powiem bez ogródek: wschodząca gwiazda aG.

Jest jeszczcze kilka użytkowników, którzy zapadli mi w pamięć, ale o nich napiszę wtedy, gdy czas mi na to pozwoli i więcej się o co poniektórych dowiem :wink: :twisted:

Di Kej
31-12-2005, 12:52
Po prostu napisz nowy post z nowymi opisami ludzi i tyle.
dobra......tak więc....

el_payaco - parę razy gadaliśmy na gg, zupełnie fajny koleś, po prostu jakoś wydaje mi sie fajnym gościem (tzn. userem :mryellow: )

Dj Brabus - ostatnio mamy wspólny język na forum (fajnie nam sie rozmawia, muszę go zaczepić na gg :mryellow: ) no cóż...ma niezłe poczucie humoru, jest z tego co widać pracowity (dowód? Temat o Veyronie ;) )

RoLeX aKa JoHnSoN - widać teraz jak go brakuje.....świetny człowiek, był jednym z najlepszych userów forum aG (oczywiście dalej jest i będzie ;) )

shrek - również ma poczucie humoru, myliłem go kiedyś z Emenemsem....teraz wiem, że to są zupełnie inni ludzie :P :P

MercedesW123 - zupełnie miły, sympatyczny koleś, na gg fajnie sie z nim gada....po prostu kulturalny i koleżeński

AGENT
14-01-2006, 15:13
Szkoda, że o mnie nikt nie napisal, a może to i dobrze :susp: Pewnie nie były by to miłe slowa. No to ja cosik powiem o ludziach z AG:

DJ_Brabus - najbardziej rzucająca się w oczy postać na Forum, jest wszędzie :razz: Ma dużą wiedzę i jest bardzo pomocny (wyszukuje różne rzeczy dla innych). Ogólnie odnoszę wrażenie, że fajny gościu z niego :mryellow:

Emenems - podobnie jak ja jest bardzo długo na Forum, stąd też dobrze pamiętam tą osobę. Miał Fiata , a to się chwali :razz: Ogólnie sympatyczny typ, z poczuciem humoru, często zgadzam się z jego poglądami.

Mercedesw123 - Czasem rozmawiam z nim przez GG, jest z BS, w końcu niedaleko mnie :razz: Wymieniamy różne spostrzeżenia na temat salonów samochodowych w naszej okolicy.

AR 156 - Niekiedy rozmawiam z nim przez GG, podobnie jak ja jest fanem Alfy, czasem mi zapodaje fotki tablic indywidualnych.

Krzysztof Cieślak - Głównie jego wypowiedzi dotyczą newsów na AG, tak więc nic więcej nie mogę o nim powiedzieć. Na pewno jest oddany temu, co robi. Anioł stróż AG :smile:

Golden Boy
15-01-2006, 13:46
Czas na mnie przyszedł... Po wczorajszej sesji na czacie aG mam już pewną wiedzę na temat niektórych użytkowników tego forum, więc zaczynamy :!: :twisted:
Na pierwszy ogień idzie...
Dj Brabus aka Barman - Niesamowity człowiek i wzorowy polewacz :wink:. Myślę, że jest wizytówką naszego forum. Dobry z niego kolega i prezes stowarzyszenia <piwojasne>
Wielbłąd aka Kamaz - Persona z niesamowitym poczuciem humoru. Fajnie się z nim gaworzy, ma obsesje na punkcie Kamazów. Lubi ściągać... Zdjęcia ściśle tajne. Ogólnie to KAMAZ rulez :wink: :!: :!:
mustangshelby - Też osoba, którą poluibiłem. Fajnie się z nim flooduje na czacie :wink: ''?''. Można z nim pogadać i wogóle jest git.
potek31 - Równierz żartowniś z niego. Dobry kolega co tu więcej pisać? :mryellow:
Matador i Fester - Spoko kolesie z czata też mają poczucie humoru jeszcze nie wiem o nich za dużo ale uważam ich za osoby wartościowe.
leopard aka Leo Di Caprio - Dusza towarzystwa. Sylwetka dość charakterystyczna na naszym forum, bez niego aG i nasz czat wczoraj nie był by taki pełny.
AML - Narazie wiem tyle, że lubi grać w TOCE RD2. Może jak poznam go bardziej to coś dopiszę.
Robak - Narazie podobnie się ma z nim sprawa, bo dość mało z nim gadałem ale jakoś lubie go. Wreszcie jest z tego samego miasta co ja. :wink:
I narazie na tym moja lista się kończy mam nadzieję, że wkrótce się powiększy. Mam nadzieję, że nie powiało za mocno wazelinką. :mryellow:
<Piwojasne> dla wszystkich :wink:

stanko
20-02-2006, 18:40
Krzysztof CieślakSrogi admin,nie toleruje spamu,bardzo dobrze prowadzi ten portal
Aston Martin lagondaCzeso na forum nie mozemy znalezc wspolnego tematu.Usuwa wszystkie odbiegajace od tematu posty,znawca Astonow
dydziNajlepszy w zagadkach motoryzacyjnych i to chyba starczy
DJ BrabusWzór na forum,szybo został vipem i nalezało mu się.Robi swietne kompendia
WielbłądCzesto potrafi mnie na forum zjechac ale jednak to lubie go,czasami pozartuje czasami opieprzy jak sie nalezy
EMENEMSChyba najwiekszy zartownis na forum,pisze czasami fajne zarty i bez neigo forum nie mialo by swojego uroku
Przemysław Szymanskiprawie w ogole go nie znam ale jego tapety są najlepsze
eFChyba najwieksza zagadka forum,malo kto cos o nim wie,bardzo rzadko pisze ale jego newsy są najlepsze i ostatnio wymienilem z nim spor PW
AGENTTablicoman jedyny w swoim rodzaju,zrobil swietne Kompendium o Murcielago
BABELECNic o nim nie wiem i nigdy z nim nie gadalem na PW ani GG ale sporo pisze na forum i zna sie na rzeczy
DavisDobry Vtuner,chyba mnie nie lubi
EDIT!!!!
Jak moglem zapomniec o Dominiku999,fajny gosc,nie gaam z nim na g ale duzo kontaktujemy sie na jego forum
mk133Dla mnie czarna magia,nic o nim nie wiem i nie znam go i cos ostatnio mniej na forum pisze
Rolex aka JohnsonDonry moderator,fan muzyki,udziela sie duzo na forum

colin4
07-03-2006, 19:41
Ja mam chwile to wrzuce pare opinii:
DJ BRABUS Świetnie się z nim gada na czacie i gg. Sympatyczny i pomocny człowiek
Krzysztof CieślakDobry admin, raz czy dwa z nim gadalem na gg, troszke mi pomogl.
Wielbłąd Zna się na rzeczy, fajnie się gada na czacie.

TuningPan
13-03-2006, 19:48
ja opisze tylko tych z ktorymi najwiecej konwersuje (GyGy) no i oczywisie admina :)
Krzysztof Cieślak - wzorowo dba o forum i serwis. Wszystko bez zbednych badziewi, upozadkowane i przejrzyste. Praca tego kolesia to fachowo zrobiona rzecz:)

AML - wzorowy moderator. Osobiscie na GyGy spoko koles. Solidny, upartu i kontrowersyjny. Tak trzymac:)

R34 - ostatnio zadziej bywa na aG poniewaz zajmuje sie naszym forum czyli www.skyline.fora.pl ale pozatym solidny koles. Bez zbedych postow :)

Mercedesw123
14-03-2006, 06:35
DJ BRABUS idealny wręcz forumowicz, sympatyczny i pomocny

AGENT - to przez nieo teraz patrzac na uata zwracam duzo uwage na tablice rejestracyjne, bardzo ciekawy,specyficzny czlowiek

Stanko - aktualnie nie chce o nim komentowac

Dominik999 - osoba bardzo miła, lubię rozmawiac z nim przez GG, pomocny

Rolex aka Johnson jedna z osob nakrecajacych to forum, tworzy swietne kawalki

V40 rarytas po prostu, jedna z nielicznych kobiet na tym forum

DK_WRC sympatyczny i kolezenski, mozna znalezc z nim wspolny temat

Suchy52 - bardzo mily i kolezanski, posiadacz Beczki od niedawno, lubi i szanuje MB na +

Wymienilem te osby o ktorych mam "pojęcie". Ogolnie wszyscy na tym forum są po prostu OK

debosy
18-03-2006, 08:37
El_payaco - na obecnej autoGalerii jest osobą najbardziej mi znaną , Zawsze będzie mi się kojażył z tym avatarem z aG (był to jakiś niebieski samochód na białym tle ) , mój miastowy rodak , mieliśmy się okazję spotkac aż 3 razy , 2 razy na piwie i raz w sprawie interesów. :twisted: , myśle że EL to bardzo dobry kumpel , bardzo dobrze sprawdza się w roli moderatora.

DJ Brabus - A tego pana poznałem jakieś 3 dni temu , pochodzi on z pięknego miasta (Kraków :twisted:) , polubiłem go po pierwszej rozmowie na gadu , człowiek bardzo sympatyczny , pisze bardzo rozważne posty na forum. Zazdroszcze mu ciekawej pracy. :mryellow:

AML - Może nie uwieżycie ale kiedyś się trochę kumplowaliśmy :mryellow: , rozmawiałem z nim często na GG , no i niestety z mojej winy wszystko szlak trafił , człowiek z którym miałem swego czasu największy zatarg na aG , mam nadzieje że kiedyś się dogadamy i podamy sobie na zgodę. :wink:

Wielbłąd - Według mnie jeden z bardziej wartościowych ludzi na tym forum , jest prze ze mnie osobą bardzo ceniona , pisze mądre i rozwarzne posty , ale jest również moim rodakiem z SŚ , czasami gadamy na GG.

Fisher777 & Chciwy - heh niewiem jak to jest że ja zawsze ich ze sobą myle , dla mnie są to ludzie o tak podobnych charakterów że często ich myle , są to takż forumowicze SŚ , niegadalismy na GG , ale mieliśmy okazje pogada troche na czacie aG.

Yodanajmłodszy użytkownik jakiego znam , bardzo lubie z nim rozmawia , polubiłem go , lecz niestety niema go już na aG.
Często gadam z nim na GG.

AGENT - kiedyś razem z Gogusiem przyprawiali mnie o ból głowy , ale z tego co zauwarzyłem to AGENT się bardzo zmienił od tamtego czasu.
Nastawiony pozytywnie.

eF - dla mnie to zawsze był forumowy władca chaosu na aG i SŚ ,
jak kiedyś robił niezłe zapieszanie tak robi je dalej. Nastawiony równierz pozytywnie.

Emenems - człowiek z bardzo starego składu autoGaleri , tak jak i ja zresztą , chyba jedynym zresztą ,zawsze ten sam avatar ale według mnie to dobrze bo przywykł do niego i zawsze z tym avatarem mi sie kojarzy.

GuGi - niebęde się wypowiadał za dużo o Gugi'm bo dawno z nim niegadałem , kiedyś gadalismy na GG troche.

Wielbłąd
01-05-2006, 23:20
Moze troche odswierze ten temat i zarazem pospamuje :razz:

LiveLetDie - Bardzo ciekawa osobowosc. Zagadał do mnie odrazu na PW i te rozmowy tocza sie do dzis (ale mam zapełniana skrzynke :razz: ) Równiez bardzo miło sie z nim klika na czacie. Osoba ktora wie co pisze. Nie pcha sie niepotrzebnie w dyskusje, cenie sobie jego zdanie. Bardzo dobry start na forum, tak trzymac! Pozatym rozwala mnie swoimi tekstami, swiatna osobowosc. Full respekt dla Ciebie :cool:

Suchy52 - OO ile godzin z nim przegadałem na GG :wink: Bardzo przyjacielska osoba. Czuje od niego "pozytywne wibracje" :razz: Fajnie, ze ktos z odpowiednia wiedza na temat BMW sie pojawił na forum. Przemyslane posty ktore milo sie czyta, nie mam zastrzezen.

jaromir - Ta osoba równiez mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Widac, ze jest to dorosła osoba. Madre, ciekawe posty oraz mile rozmowy na czacie dały mi pewnien obraz o tym uzytkowniku. ! Fan motoryzacji raczej z lat 80-tych? Generalnie miła dojrzała osoba z odpowiednia wiedza, równiez bardzo udany start. :wink:

AGENT - Z nim wiarze sie wiele histori na aG... te "konflikty" z Gogusiem to raczej byl chybiony pomysł :???: Ale to przeszłosc. Teraz jest zupełnie inaczej, miło sie czyta jego posty. Jedna z osob ktora tworzy to forum. Respekt za tablice :wink:

qoompel - Z ta osobe równiez troche pogadałem na GG. Generalnie tak jak wyzej nie mam zadnych zastrzezen do niego. Miła, opanowana osoba ktora wie o czym pisze. Powodzenia na Maturze :wink:

kok - Naprawde bardzo miła oraz przyjazna postac. Wynajduje w necie takie fotki, ze szczeka mi opada na podłoge... Naprawde cenie sobie jego przyjazn. Równiez jedna z osob ktora tworzy atmosfere na forum, a i dzieki za link do forum! :mryellow:

qoompel
27-06-2006, 23:08
Od jakiegoś czasu udzielam się na forum i postanowiłem napisać coś i w tym temacie :wink: Sorry, jeśli kogoś pominę lub napiszę nie to co trzeba :cool:

Robak lubię czytać jego klarowne wypowiedzi; lubi (tak jak ja) Hondę S2000 i NSX - czyli jest spoko :smile:
Suchy krótko i na temat - zajebisty ziom :wink:
Dj Brabus porządnie wykonuje swoją "pracę"
Wielbłąd pewny siebie, czasem uparty; ale szanuję go za to, że wie czego chce

[...] Powodzenia na Maturze :wink:
Dzięki :wink:
Aston Martin Lagonda Top Gear and Aston Martin specialist :wink: Jego niezwykle efektowne wypowiedzi (często negatywne) zwracają uwagę wszystkich. Można by powiedzieć - showman.
AGENT zbiera indywidualki, spoko koleś
Seth zna się na "rzeczy" i za to full respect
ilovebmw gratulacje za nicka :mryellow: Jest świetny w "Zagadkach" - robi wrażenie. Życzliwy człowiek.

Jak będzie potrzeba to coś dopiszę :wink:

Suchy
28-06-2006, 00:33
Poznałem wielu wspaniałych ludzi i chciałbym o nich coś napisać...

AGENT - koleś ogólnie wporządeczku, lubi zaszaleć, ma według mnie bardzo oryginalne hobby - blaszki... ciekawe... bardzo ciekawe hobby :wink: AGENT często ma bardzo indywidualne zdanie na temat... pamiętam jak mnie zjechał że złom (moje W123) kupiłem :lol: :razz:

Aston Martin Lagonda - doświadczony, mądry, przyjaciekski, pomocny... spoko ziom :mryellow: Bardzo lubię AMLa, jest bardzo pomocny, zna się na rzeczy, no i dobry z niego moderator.

BeeMix - koleś jest dobrym ziomkiem, lubię z nim zagadać... o wszystkim, lubi imprezki, szaleństwo i "akcje" czyli ogólnie jest OK :grin: Jedyne do czego mam zastrzeżenia to avatar... Lexus "dymający" BMW :lol: :wink:

Dj Brabus - co tu dużo pisać... super gość, wzorowy moderator, świetnie dba o porządek na forum no i jest bardzo pomocny, bardzo dużo udziela się na forum... ogólnie SUPER :razz: :wink:

Grakoz - ogólnie wporządeczku kolega... zna się bardzo dobrze na Mercedesie W123, robie z nim kompendium i bardzo dobrze nam idzie praca... dobrze z nim się dogaduję, jest pomocny :cool:

Mercedesw123 - miły, sympatyczny koleś, przyjemnie się z nim rozmawia, uwielbia W123... szkoda że nie wyszła nam współpraca nad kompendium o Mercedesie W123 :sad:

Robak - ten koleś jest naprawdę niesamowity... niesamowite są jego wypowiedzi, bardzo wporządeczku. Robak zna się na motoryzacji, pisze mądre posty, zrozumiałe... ogólnie GIT :cool:

Wielbłąd - hohoho... ile nocy z nim na GG przegadałem :mryellow: Ogólnie bardzo wporządeczku koleś, ma bardzo dużą wiedzę na temat motoryzacji, głównie na temat Mercedesa oraz jego auta marzeń czyli Maybacha. Wielbłąd często lubi się postawić... prawie zawsze wychodzi na to że ma racje... to znaczy że rzeczywiście się zna :razz: :wink: Pisze mądre, czytelne posty... tak powinno być :wink:

Slivus - wporządeczku ziomek, spotkaliśmy się na ATSie w Pile i było miło :grin: Przyjemnie się z nim gada... pamiętam jak go na beczkę nakręcałem... prawie kupił :razz: :wink: Mam nadzieje że w końcu kupi jakieś W123... i zacznie się na aG udzielać :razz: :wink:

Qoompel - zajebisty ziomek, najlepiej się z nim dogaduję, można z nim pogadać dosłownie o wszystkim, uwielbia BMW, lubi zaszaleć... czyli ma wszystko na miejscu :mryellow: :wink:

Pozdrowienia dla tych wszystkich o których pisałem... w ogóle dla całego forum aG :razz: :wink:

debosy
10-07-2006, 23:06
Wszyscy - Na tym forum teraz czuje się jak w domu , wszystko obacnie trzyma bardzo wysoki poziom ,dzieki za to wam wszystkim a w szczgólności ludzią którzy się do tego przyczynili , według mnie dużą role w tym odegrał Dj Brabus.

Vivat DJ Brabus!!!!!

I panuje tu zawsze bardzo miła atmosfera. :wink:

Wielbłąd
28-10-2006, 21:18
Wyprzedaz łopat, szybcutko do kopania, dla zdrowia :grin:

Emenems - no cóz, najlepsze w nim jest to, ze ma takiego przyjaciela jak ja :mryellow:

Emenems
14-03-2007, 20:45
Trzeba troch zaktualizować ten temat. O to to mi leży na wątrobie :mryellow:

AGENT - Jeden z nielicznych z jakimi mam stały kontakt (GG). Znany z tego że mówi to co myśli i jest wierny swoim poglądom. O Fiatach UNO mógłby napisać książkę grubości "Potopu", a z Tablic rejestracyjnych czyta lepiej niż wróżka ze szklanej kuli. Typowy szczery aż to bólu nonkonformista, ale to w nim lubię najbardziej.

Don2x44 - Szczerze...myślałem że ma sporo więcej lat niż ma w rzeczywistości, co świadczy o jego inteligencji. Specjalista w wielu dziedzinach motoryzacji, wie co mówi, potrafi udowodnić i uzasadnić swoje poglądy. Jego ulubionym zajęciem jest "zachodzenie za skórę" osobnikom mniej doświadczonym i zaznajomionym z tematem. Sadysta, zwykle z zainteresowaniem i rozbawieniem czytam posty jak się nad kimś pastwi.

Szakal - Nasz Forumowy posłaniec. Dostarcza nam najnowszą wiedzę motoryzacyjną, najświeższe fotki i pastwi się nad nami obdarowując nas setnym spyshotem tego samego modelu. Dzięki niemu jednak (i lekkiej pomocy Kociaka) forum tętni życiem i dostarcza nam okazji do spamowania. Bywały czasy że Szakal był bardzo odporny na krytykę, a jak już coś do niego docierało to bardzo się unosił. Jednak dzięki pracy kilku kolegów widać już znaczną poprawę w jakości jego tematów i wiadomości.

AML - Człowiek który na tym forum miał kilka etapów. Od spamera walącego 1000 postów w środę, 1000 postów w sobotę, poprzez walczącego z wszystkim i wszystkimi moderatora, do ......hmmmm..
Ciężko go sklasyfikować więc powiem jak ja to widzę. AML dalej ma tendencję to wypowiadania się w tematach zupełnie bez sensu i niepotrzebnie. Wręcz legendarna stała się jego wrażliwość na wszelkie uszczypliwości i docinki, atakuje wtedy ze zdwojona siłą nie przebierając słowami. Bywały czasy że kierował się zasadą że ma zawsze rację, nawet wtedy kiedy jej nie miał i żadne, choćby najbardziej celne argumenty nie były w stanie zmienić jego zdania. Teraz widzę jednak poprawę, stać go na konkretną merytoryczną dyskusję i bardzo często się z nim zgadzam. Cenię go również za praktycznie idealną znajomość kodu Forumowego (pHp).

LivLetDie - dusza poety :mryellow:. Nietuzinkowe zainteresowania i pasje.
Bardzo pomocny i z wybitnym poczuciem humoru. Zawsze można z nim porozmawiać o "dupie" Maryni :wink:

Wielbłąd - Nie żebym go uważał za fanatyka, ale lepiej z nim nie zaczynać tematów o MB lub Maybachu. Choć jest jedna rzecz na której zna się lepiej niż na MB....to ŻGM.
Mamy bardzo podobne zainteresowania, poza samochodami oczywiście, to.....gołe baby :mryellow: Jeden z nielicznych z którymi miałem okazję trochę pogadać. Mimo dużej różnicy wieku gadałem z nim jak z równym (na równi jesteśmy Zbokami). Baardzo zazdroszczę mu niektórych znajomości :wink:.

Seth - Zaznacza swoją przynależność do innego forum. Zwykle mówi "U was.." Z jednej strony nie utożsamia się z aG, a z drugiej strony jest jednym z nielicznych którzy nakręcają to forum. Udziela się aktywnie w większości tematów, jest bardzo pomocny. Bardzo szeroka wiedza, mimo pewnych różnic mam wrażenie że nadajemy na tych samych falach (może to kwestia identycznego wykształcenia).

el_payaco - Członek baardzo starej gwardii na aG. Człowiek orkiestra, zajmuje się tyloma sprawami na tylu forach że czasami się zastanawiam skąd on ma tyle czasu. Redaktorskie szlify go nieznacznie utemperowały, troszkę go mniej na forum choć zawsze widoczny.

Robak - Pamiętam jego początki na tym forum, był i jest Charakterystycznie kontrowersyjny, nie przebiera w środkach, bezpośredni i szczery. Nie było jeszcze sytuacji na forum w której bym się z nim nie zgadzał. Wielki fan RWD i NSX-a. Boli mnie trochę że on sobie może pojeździć Accordem, a ja Nie.

Dj Brabus - Czasami chcę sobie przypomnieć jak wyglądało forum przed jego przybyciem i ....niestety nie mogę. Nie wyobrażam sobie aG bez niego. Człowiek orkiestra, niesamowicie pracowity. Zawsze się dziwiłem jak mu się chce pisać te wszystkie kompendia i tematy, wklejać te wszystkie zdjęcia. Uważam go za bratnią duszę :mryellow:. mamy zadziwiającą wręcz zgodność poglądów.
Nawalił zastraszającą ilość postów, jednak w jego przypadku, każdy z tych ponad 5000 postów przedstawia ogromną wartość merytoryczną.
Szkoda że obowiązki w pracy, w domu oraz te Redaktorsko-testowe sprawiają że ma coraz mniej czasu.
Normalnie takiej ilości Wazeliny dawno nie używałem :mryellow:

STS vel m3csl, lancer, PONTIAC - To taka nasza formowa maskotka. Pisze dużo, ale bez sensu i głupio. Wielokrotnie wywalany, ale zawsze wraca jak bumerang. Wziął na litość Admina i już tak zostało. Największa Forumowa ofiara do czasu przybycia veryona i SuperRally. Wydawało mi się do czasu że to osobnik niereformowalny i odporny na krytykę. potrafi niekiedy napisać coś sensownego lub stworzyć w miarę normalny temat.

Veryon - Neodziecko w 100%-wym wydaniu. W przeciwieństwie do STS-a, nie ma już dla niego nadziei.

SupeRally - Wydaje mu się że zna się na VT he he. STS bije go inteligencją na głowę.

jacobser - Z Grześkiem sądzimy że to jakiś BOT forumowy. Pojawia się zawsze raz w tygodniu, kondensuje wszystkie posty z danego tematu i podsumowuje je w 3-linijkach postu. Brak jakiejkolwiek reakcji na krytykę.

Piti666 - Człowiek który postawił sobie za punkt honoru, napisanie postu w każdym temacie jaki jest poruszany na Forum. Bardzo sie stara wcisnąć swoje trzy grosze, ale nie za bardzo mu to wychodzi.

Ajronmen - Kiedyś bardzo pomocny i inteligentny człowiek. Ostatnio coraz mniej go na forum. Ze zmniejszeniem ilości postów zmniejszyła sie również ich jakość. Siakiś taki nerwowy się człowiek zrobił.

Poosheq - Moje odkrycie. Szalenie ciekawa postać. Bardzo dobra znajomość tematu w którym się wypowiada. Do tej pory mam w pamięci jak "prostował" Szakala. Jego zdolności VT są na tym forum wręcz legendarne. Bardzo srogi recenzent forumowych VTunerów. Choć nie często widać jego pochlebne opinie, albo jest taki srogi, albo poziom VT jest żenujący.

Nasz Admin, Krzysiek - Powiem krótko, wporzo gość. Typowy admin, jest zwykle na forum "duchem", nie angażuje się w dyskusje. Podziwiam jego zdolność do załatwiania tych wszystkich testowych samochodów. Chroniczny brak czasu, a co za tym idzie (jak dla mnie), trochę zbyt małe zaangażowanie w sprawy Forumowe.

Jest jeszcze wiele osób o których mógłbym wiele napisać. Opisałem tylko osoby które są dla mnie najbardziej charakterystyczne, z pozytywnego lub negatywnego punktu widzenia. W miarę upływu czasu będę aktualizował tą listę.
Starałem sie być szczery. Mam więc nadzieję że co niektórzy nie będą mieli mi za złe tego co o nich napisałem.
Jakby co to biorę na siebie pełną odpowiedzialność.

kocie_ruchy
14-03-2007, 21:13
dobra, to tez cos napisze; ogranicze sie do tych ludzi ktorych widzialem w realu, zmotywowal mnie do tego szczegolnie wyjazd do genewy :razz:

ale najpieeeeerw

Krzysiek Cieślak - wspaniały gosc :grin: za to ze to on pierwszy dal mi szanse wykazania sie jako dziennikarz, o ktorej zawsze marzylem, bede mu wdzieczny do konca zycia :mryellow: swietnie idzie nam wspolpraca juz czwarty rok!

eF - widac forumowej gawiedzi malo znany, a ja spedzilem z nim wiele godzin (jakby to nie brzmialo :razz: ) genialne poczucie humoru, co zreszta przejawia sie takze w newsach

el payaco - no super ekstra ziomek, spalem z nim w jednym lozku dwie noce ale ciiiiii :twisted: naprawde takich ludzi trzeba nam jak najwiecej

Dj Brabus - swietny, serdeczny czlowiek mimo tak starczego wieku :razz: chociaz nie ukrywam ze srednio podoba mi sie jego jakze entuzjastyczny stosunek do muzyki umba umba bum cyk cyk :razz: :razz: :razz:

Dj Brabus
14-03-2007, 21:50
srednio podoba mi sie jego jakze entuzjastyczny stosunek do muzyki umba umba bum cyk cyk :razz: :razz: :razz:
Zapomniałeś wspomnieć o Britney Spears i Abbie! :lol: :lol:

Puszek
14-03-2007, 21:57
Sorry za ten OT, ale trochę będzie też na temat :mryellow: .

Bardzo srogi recenzent forumowych VTunerów. Choć nie często widać jego pochlebne opinie, albo jest taki srogi, albo poziom VT jest żenujący.

W 100% masz rację.
Jestem srogi. I to bardzo :twisted: . -opinia o jednym z forumowiczów, element postu, który jest na temat :mryellow:
Poziom VT jest żenujący. I to bardzo :evil: .
Ubolewam nad tym, że ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu i nie pamiętam już nawet kiedy zacząłem pracę nad tigrą TT, długo się to ciągnie :damn: . Mogę Wam jedynie obiecać, że będzie to mocne uderzenie, czegoś takiego jeszcze tu nie było :mryellow: .

Jesli mam napisac coś o użytkownikach, to się raczej wstrzymam, bo ocenianie ludzi nie jest moją mocną stroną i często popełniam błędy w swoich opiniach.

Pozdrawiam :mryellow: .

Seth
14-03-2007, 22:40
hmm, M&M kiedy ja piszę "U Was" bo nie przypominam sobie - i staram się utożsamiać z aG również, tyle, że tu nie pełnie żadnej funkcji poza irytowaniem niektórych ;P
I jakkolwiek ocenianie ludzi też mi nie idzie, to postaram się coś napisać
zaczniemy od "góry"(oczywiście nie wszyscy, Ci, których znam/kojarzę lepiej):

AML - Kiedyś gościa szczerze nie znosiłem. Miał dziwne odchyły jako moderator i użytkownik. Teraz ma tylko niegroźne odchyły w kierunku brytyjskiej motoryzacji i TG. Choć od czasu do czasu nadal stara się udowodnić, że wie wszystko - życzę szczęścia w dążeniu do tego :). Kiedyś było między nami ciężko, teraz nadal zdarza nam stanąć po dwóch stronach barykady, ale już na wyższym poziomie z obu stron :) i rozumiemy swoje racje. Generalnie, jest dobrze

DJ Brabus - mimo wszystko znam go najdłużej, będzie ze 4 lata :P Pamiętam jeszcze z forum.tuning.pl jak z IGIm, RuseQiem, Czeczunem i paroma innymi trzęśli światkiem VT. Obecnie dojrzały dziennikarz z "lekkim piórem" - niesamowity spamer - choć posty niewątpliwie merytoryczne. Do tego zdaje się być sympatycznym człowiekiem, poza forum kontaktu brak. No i pomógł mi przy oględzinach samochodu :). Czekam na możliwość wypicia wspólnego piwka

el_payaco - stara gwardia, "podwójny agent" - człowiek zabiegany, zapracowany, jest wszędzie, ale nigdzie na dłużej. Na szczęście miałem okazje spotkać w realu - i dobrze nam się z Kubą dogadywało, zwłaszcza wieczorem w "Oldsmobilu" :P

dydzi - człowiek zagadka, wie wszystko o każdym samochodzie, ma dojścia wszędzie, bez wątpienia rzeczowy i z olbrzymią wiedzą. W sumie nie wiem co mogę więcej powiedzieć.

Teraz VIP's (Very Irritating People ?? :mryellow: )

Ajronmen - też żeśmy się kiedyś pożarli, obecnie na dużo lepszym poziomie rozmawiamy, choć rzadko jest okazja, chłopak pracuje w tą i z powrotem. No i sprzedał Sierrę - jak on mógł :twisted:

Don2x44 - Człowiek z gwiazdą na czole, przeciwnik tuningu :) i czasem o dość radykalnych poglądach. Ale wnosi na to forum sporo i to mu się chwali. Poza forum kontakt zerowy. Złośliwiec - to plus :)

BeeMiX - mój współwyznawca Corvette :) i amerykańskich samochodów, i człowiek który zainteresował mnie Lexem :) widujemy się też na streetracing.pl - gdzie mimo wieku i niewielkiej ilości postów udało mu się przeżyć - kolejny "in plus" :)

Emenems - kolejny z forumowych staruszków, sympatyczny człowiek z konkretnym podejściem, bez niebezpiecznych odchyłów. Bez showmaństwa, ale konsekwentnie i z sensem. Coś co lubię.

LiveLetDie - świetny człowiek, chociaż prawnik. Ma do wielu rzeczy podejście podobne do mnie, choć ubóstwia samochód dla ubogich - Mustanga - ostatnio jakoś ciszej o nim - sesja chłopie, czy nowy semestr tak dowalił. Zakręcony pozytywnie.

Robak - człowiek, który waha się między Taczkowatymi Hondami a jedynym słusznym napędem. Mamy zdecydowanie odmienne zdanie odnośnie samochodów typu Evo/STi oraz paru innych. Ale cenię jego i jego wypowiedzi, są dojrzałe i z doświadczeniem, widać, że wiedzę czerpie nie tylko z forum ale i z lewego fotela ;)

Wielbłąd - kolejny "gwiazdkowicz" - też z zapędami na fanatyka, na szczęście nie dość, że miłośnik, to jeszcze coś wie na ten temat, i potrafi o tym powiedzieć oraz pomóc. Poza tym imprezowicz z niskim budżetem :twisted: Mimo różnic na poziomie marki ze Stuttgartu udaje nam się jakoś bezkonfliktowo i sympatycznie współistnieć, zarówno tu, jak i "na innym forum"

Pozostali :)

AGENt - człowiek-tablica, wie wszystko i jeszcze więcej. Wie tak dużo i tak się tym pasjonuje, że czasem bywa irytujący z tego powodu. Miłośnik motoryzacji z turynu, przy tym rozchwiany emocjonalnie. Raz jego posty to "sam miód", a raz argumentacja i sposób ich przedstawiania wołają o pomstę do nieba.

Szakal - Fan VAG, czasem broniący swoich poglądów za wszelką cenę mimo, iż wszystkie argumenty są już dawno obalone. Stara się jak może zostać naczelnym szpiegiem i wyszukiwaczem nowości. Choć czasem jest nadgorliwy i nie sprawdza informacji. Nieprzemyślane posty to może nie jego specjalność, ale nieodłączny element. Często z tego wychodzą zażarte dyskusje i kłótnie

STS - Hmm, powoli się chłopak wyrabia. Już nie jest taki natłok bezsensownych postów jak kiedyś. Wraca jak bumerang po każdym banie - widać, że mu zależy. I widać to w postach, które są na coraz lepszym poziomie

na razie tyle. O innych pamiętam, ale kontaktu mam za mało, żeby wypowiedzieć się dłużej niż 2 zdania, za co przepraszam, będę obserwował więcej

Dj Brabus
14-03-2007, 22:50
DJ Brabus - mimo wszystko znam go najdłużej, będzie ze 4 lata :P Pamiętam jeszcze z forum.tuning.pl jak z IGIm, RuseQiem, Czeczunem i paroma innymi trzęśli światkiem VT
To były czasy - nawet nie przypominaj... :sad: :sad: :sad:

poza forum kontaktu brak [...]czekam na możliwość wypicia wspólnego piwka
Zmieni się to wkrótce - wybieram się niedługo do Stolnicy!

EOT

Emenems
15-03-2007, 17:19
hmm, M&M kiedy ja piszę "U Was" bo nie przypominam

Oczywiście nie napisałeś tego nigdy wprost, ale dajesz niekiedy do zrozumienia. Takie jest bynajmniej moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam :wink:

AML
16-03-2007, 20:28
Jacobser - Jak M&M's słusznie zauważył. Facet zachowuje się jak jakiś automat, każdy post pisze pod jakiś mu znany szablon. C3PO z aG? Nie wiem, ale powoli mnie denerwuje ten specyficzny typ schizofrenii.

Jacobser
23-03-2007, 21:56
Chciałbym weszcie odpowiedzieć na wasze negatywne komentarze odnośnie mojej osoby. Otóż nie wiem, co Was tak bulwersuje w tym, co ja robię. Nie mam czasu i stałego łącza internetowego więc wpadam tu tylko raz w tygodniu. Zamiast ciekawego avatara chcę mieć charakterystyczny styl pisania. A to, że czytam co inni napisali to też nie jest żaden minus.

Emenems
23-03-2007, 22:00
I znów 3 - linijki :mryellow:

Chyba jednak nie jesteś BOT-em. Może czepiamy się ciebie trochę na wyrost, ale poczytaj swoje posty i choć raz tak naprawdę napisz coś od siebie.

AGENT
01-06-2007, 20:04
Z okazji dnia dziecka, jak również z powodu mojego 3-letniego pobytu na forum postanowiłem coś niecoś napisać nt. kilku userów aG. Naturalną rzeczą jest, że o wszystkich nie mogłem wspomnieć z braku czasu w okresie eliminacji studentów.

Postanowiłem swoje zdanie wyrazić,
nie zamierzam tutaj nikogo urazić.
Mówię to co na sercu mi leży,
to szczere odczucia, na tym mi zależy.
Swoją rozkminkę zacznę od postaci najbardziej znanej,
na forum przez wszystkich akceptowanej,
DJ Brabus bo o nim mowa, to osoba bardzo żywiołowa.
Zawsze doradzi, każdemu podpowie, a mieszka gdzie? W Krakowie ;)
Pisze na każdy temat, dużo, czasem spamuje,
prawie każdemu coś odpisuje.
To już jest fakt! - został największym spamerem,
w ilości postów jest już liderem.
Debiut na forum bardzo okazały,
za jego sprawą świetne kompendia powstały.
Pomysł się przyjął, nowy dział utworzony,
a w nim tapet chyba z miliony!
Oprócz zdjęć, znajdziesz tam samochodów dane,
historię marek, modele, wszystko starannie opisane.
Później jego njusy światło dzienne ujrzały,
na stronach autoGalerii się ukazały.
Na tym nie skończył, zmierzał do tego,
aby mieć dostęp do auta niejednego.
Plan się powiódł, furami jeździć zaczyna,
oby go tylko nie zgubiła rutyna.
Wrażenia z jazdy opisuje fachowo, z polotem,
ich odbiór nie jest najmniejszym kłopotem.
Wytrwałości w tym co robi, szczerze mu życzę
i na coraz lepsze testy liczę.

Emenems - osoba którą dobrze znam,
stały kontakt poza forum z nim mam.
Ktoś powie - "makaroniarz", amator "złomu" włoskiego -
ode mnie szacunek, pomiekąd dlatego.
Taka już jego natura,
jak twierdzi Alfa Romeo to najpiękniejsza fura.
Rację mu przyznam, włoski styl do serca przemawia,
o swoim "Alfiątku" non stop by gadał.
Tematy zakłada: do wyboru do koloru,
dba o to by forum nabrało kolorów.
Na forum człowiek spokojny, niekonfliktowy, nie wszczyna sporów,
a każdy jego post okraszony jest dawką humoru.
Dusza spamerska z niego wypływa,
pisze dużo, na forum codziennie bywa.
Postów sporo lecz z sensem - to jego mocna strona,
wszystko przemyślane, w przyciwieństwie do Veyrona.
Wpisał się jako stały element naszego forum,
pisząc, dostarcza suta dawkę humoru :mryellow:

Robak - Honda, Lexus, tyle w tym temacie,
na ten temat ma wiele do powiedzenia bracie.
Japońska technika, radość z jazdy, jakość wykonania -
japońskie auta są nie do wyje..nia :D
Od pewnego czasu jest Golfa użytkownikiem, choć
marki z Wolfsburga nie był nigdy zwolennikiem.
Pomimo niemieckich korzeni, zalety Golfa jest w stanie docenić.
Włoskiego stylu nie akceptuje,
na niską jakość się tu powołuje.
Na forum pisze otwarcie co czuje, nie kombinuje,
swoją szczerością czasem zdenerwuje.
Człowiek o wyrazistych poglądach, pisze z sensem, nie spamuje,
osoba z doświadczeniem - forum go potrzebuje. :grin:

LiveLetDie - za tym nickiem kryje się osoba,
która jest oldtimerów zwolennikiem.
Klasyczne linie, połacie chromu... amerykany
na forum jako wielki fan Mustangów jest znany.
W temacie Fordów porusza się znakomicie,
stworzył świetne kompendium o "Bullicie".
Na punkcie Focusa ma chyba bzika,
z DJ-em wynikła na ten temat długa polemika.
Pisze w sposób ciekawy, humorystyczny.
Porównania, archaizmy, ozdobniki to element charakterystyczny.
Opis wrażeń z jazdy Żukiem, polskim wołem roboczym
chyba niejednego forumowicza bardzo zaskoczył.
Auto wydawałoby się zwyczajne, prozaiczne,
zaś to co stworzył było wprost fantastyczne!

Wielbłąd i Don - marki ze Stuttgartu zagorzali fani,
w temacie tych aut nieźle obeznani.
Mercedes, mówią: "najlepsza fura!".
Z tego powodu wynikła niejedna awantura.
Tematu MB lepiej z nimi nie podejmować,
bo można się tylko nieźle zestresować.
Wielbłąd Maybacha broni do upadłego,
jeśli masz inne zdanie, lepiej bądź cicho kolego.
Obaj lubią zwracać innym uwagę,
tym samym myślą, że mają przewagę.
Postwią na swoim, muszą mieć zawsze racje,
to powoduje czasem niemiłą sytuację.
Mimo, że te przywódcze ciągotki mają,
to jednak ich wiadomości i wiedza, często się przydają. :wink:

O sobie nie mam nic do powiedzenia - jedno jest pewne;
każdy, nawet ja z czasem się zmienia.
Jeśli ktoś w kunszt mój liryczny wątpi... zobaczycie - ciąg dalszy nastąpi!

Dj Brabus
01-06-2007, 20:13
Swoją rozkminkę zacznę od postaci najbardziej znanej,
na forum przez wszystkich akceptowanej
Po dwóch ostatnich dniach widać, że jednak nie przez wszystkich...

Wytrwałości w tym co robi, szczerze mu życzę
i na coraz lepsze testy liczę
Dzięki bardzo! Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej pracy i cieszy mnie Twoje zdanie o mojej osobie. Równy z Ciebie gość! :cool:

Na punkcie Focusa ma chyba bzika,
z DJ-em wynikła na ten temat długa polemika
Poczekaj jak się dowie, że będę ujeżdżał niedługo nowego Mondeo. :lol:

Jeśli ktoś taki był, to po tej publikacji ślad po nim zaginął... :mryellow:

Wielbłąd
01-06-2007, 20:22
Ale chyba ujęcie mnie i Dona razem nie ma jakiegoś głębszego podtekstu? :lol: :wink:

A sama idea jak i sposób jaki to zrobiłeś uważam, że jest bardzo fajny, oraz przyjemny w odbierze. Trzymaj tak dalej.

AGENT
01-06-2007, 20:27
Ale chyba ujęcie mnie i Dona razem nie ma jakiegoś głębszego podtekstu? :lol: :wink: A jednak jest coś na rzeczy, skoro pytasz :mryellow: Poważnie, to ja Was dwóch kojarzę z Mercedesem, toteż Was "połączyłem". razem, a jednak osobno :lol:
Aha - ja tam do was osobiście nic nie mam; jeszcze nie doszło między nami do sprzeczki :lol: Staram się nie wdawac w konflikty i nie sprowokować się.

Dj Brabus
01-06-2007, 20:30
Aha - ja tam do was osobiście nic nie mam
Nie wspominajmy o tym, co ma Wielbłąd do Dona i o której porze! :lol: :lol: :lol:

LiveLetDie
01-06-2007, 20:38
Redaktorze W Przyszłości Testujący Mondeo! Już wynajmuję Agentów, może Grzybiarzy w Voyagerze i jbędziesz namierzany. Dzięki jednemu z tematów na forum wiem gdzie mieszkasz, dzięki temu że pokazałeś swoje zdjęcia wiem jak wyglądasz a dzięki ankiecie z okazji 7 lecia wiem dlaczego jesteś na forum. Wiem o Tobie wszystko! :mryellow:

I będe wiedział kiedy zasiądziesz za sterami Mondea. A wtedy się spotkamy...

Szakal
01-06-2007, 20:39

Ja wątpie!!!! :twisted: Czekam na dalszy ciąg bo kogoś mi tam brakuje. :twisted: :susp:

Tak na poważnie to polałem się ze śmiechu, powinieneś zacząć pisać jakieś tomiki wierszy bo szacunek za pomysł i wykonanie. :cool: Kiedyś też próbowałem napisać wierszyk na konkurs w podstawówce to po paru nieudanych próbach poprosiłem o to mamę i wygrałem konkurs. :D

Wielbłąd
01-06-2007, 20:40
No ale w jakim pokoju najczęściej przebywa jego żona to nie wiesz. :twisted:

Heheh ;)

Dj Brabus
01-06-2007, 21:12
Wiem o Tobie wszystko! :mryellow:

Tylko broń Boże nie sprzedawaj tych informacji... wiesz komu! :susp:

Emenems
01-06-2007, 22:12
he he jak tylko ten tekst zdobyłem, długo pod głębokim wrażeniem byłem. :mryellow:

Zawsze twierdziłem Emilu AGENCIE i będę twierdził że z Ciebie nietuzinkowy gość.

bigaczzz
15-07-2007, 16:49
Nie napiszę tego wg alfabetu, bo to znacznie spowolniłoby umieszczenie tu tego posta, ale myślę, że zawarta tu treść będzie prawdziwa i raczej nikt się nie "obrazi" czytając ją:
DJ Brabus osoba, którą bardzo cenię, dba tu o porządek i spokój. Zawsze gotowy pomóc, doradzić podyskutować. Możnaby tak długo pisać, ale efekty jego pracy widać na forum, które jest świetnie prowadzone od długiego czasu.
Krzysztof Cieślak nie miałem z adminem jeszcze nigdy okazji wymienić spostrzeżeń na forum, ale widząc po jego ostatnim dokonaniu, jest "gotowy na wszystko" i też wg mnie dzięki Niemu te forym tak świetnie działa.
Emenems moderator z charakterem, potrafi zainterweniować i pokonać wiedzą. Jak się dzisiaj dowiedziałem dba dobitnie o porządek tu ale też przedewszystkim o spokój.
Shyrl1 duża wiedza i łatwość przekazu reprezentują tą osobę, nie miałem również okazji porozmawiać(gg, pw), ale po czytaniu jego postów jest do "tańca i różańca". Nie powie nie, nie kłuci się myślę, że kandydat na VIPa.
aston ostatnio zauważyłem "spadek formy". Ale Aston ma to do siebie, że gdy się wypowie nie puści jakiejś bzdury czyli podsumowując stawia na jakość swoich postów.
LiveLetDie i znowu wiedza rządzi, pisze zawsze konkretnie, potrafi przyćmić nią niejednego i to trzeba w nim cenić.
Kaczor dba o spokój, co niesie za sobą niekiedy gorycz innych, ale zachowanie jak najbardziej wporzadku. Myślę, że i w tym przypadku zainteresowanie motoryzacją obfituje w wiedzę.
b707 Beoing, tu zaraz mówię, ze dla mnie to kolejny kandydat na VIPa i dziwię się dlaczego jeszcze nim nie został. Również oddany jednej marce, co cenię, zawsze pogodnie nastawiony i gotowy do ożywienia lub uspokojenia atmosfery na forum.
kok jedyna osoba z aG, z którą utrzymuję kontakt poprzez gg, raczej bez wyrobionych stereotypów, potrafi mądrze skomentować każdy post, nie wdaje się w sprzeczki. Można powiedzeć, za zasługował na VIPa.
Wielbłąd również pozytywnie nastawiony na forumowiczów, jest w stanie i pomóc i zganić za zachowanie, co jest tu bardzo przydatne.
Luc techniczny geniusz, zauważyłem, że duża część jego postów trafia do działu technika i mechanika i każdy przekazuje osobie pytającej jesną wiadomość nt działania w danej sprawie...
AGENT człowiek przyjaźnie nastawioiny na każdego, czy to spamera czy użytkownika z krwi i kości. Bardzo cenny to dar, trzeba powiedzieć, że AGENT to kolejna osoba dbająca o spokój na forum.
piti666 zależy jak popatrzeć, gdy spojrzy sie na nick(niepotrzebny znak w nim), myśli sie niezbyt dobrze, na posty część dobra ale i część kiepska. Myślę jednak, że z czasem to minie.
szakal facet, który wie co w świecie motoryzacji stanie sie za kilka lat, wszystkie ostatnie wiadomości przyozdobione fotkami, ale zauważyłem, zę kolega bardzo zadko ostatnio się udziea tak jak w przypadku poprzednika. Aha wg mnie szakal zasługuje na miano motoryzacyjnego paparaziego :wink:
Wszystkich których tu pominąłem to napewno z roztargnienia i nie dającego spokoju upału. Myślę, że zgodzicie sie z moimi ocenami.

Abaddon
16-07-2007, 16:23
Zgadzam się jak najbardziej! Wreszcie koś napisał że nie jestem najgorszym spamerem jakiego kiedykolwiek jakiekolwiek forum miało. Niedługo chyba i jak zrobię taką listę... Pozdro! :wink:

Robak
16-07-2007, 16:56
AGENT człowiek przyjaźnie nastawioiny na każdego, czy to spamera czy użytkownika z krwi i kości. Bardzo cenny to dar, trzeba powiedzieć, że AGENT to kolejna osoba dbająca o spokój na forum.
:lol: :lol: :lol: Mozna o nim duzo powiedzic ale chyba nie to.

GuGi
17-07-2007, 11:54
hehehe :) Robaczku :P moze i masz racje ale Agent sie ostatnio stara :P

zychu
17-07-2007, 12:17
a o mnie to nikt nie wspomni :P

Robak
17-07-2007, 15:55
Moze i sie stara :wink: Chodzi o to, ze jesli nie jest taki jak go opisuje bigaczzz to nie znaczy ze jest zły. Chciałem powiedziec ze to co napisał biegaczzz raczej nie cechuje Agenta.

bigaczzz
17-07-2007, 16:31
Napisałem to co myślę, fakt na tym forum jestem niespełna rok i jeszcze do końca nie "rozgryzłem" wszystkich, ale to pewnie się zmieni :wink:

AGENT
17-07-2007, 16:40
Moze i sie stara :wink: Chodzi o to, ze jesli nie jest taki jak go opisuje bigaczzz to nie znaczy ze jest zły. Chciałem powiedziec ze to co napisał biegaczzz raczej nie cechuje Agenta.Co mnie obrażasz :lol: :lol: :lol:

Teraz poważnie:

AGENT człowiek przyjaźnie nastawioiny na każdego, czy to spamera czy użytkownika z krwi i kości.Zasadniczo prawda, ale chyba jak kazdy na tym forum ma swoich ulubieńcow i osoby, z ktorymi woli sie nie wdawać w konwersacje.

Bardzo cenny to dar, trzeba powiedzieć, że AGENT to kolejna osoba dbająca o spokój na forum.Raczej tak, sam staram sie nie prowokować, ale czasami (choć teraz już rzadko, bo po co mam się stresowac niepotrzebnie) zdarza mi sie ulec prymitywnym zaczepkom :/ Trzeba tylko wiedzieć, w jaki czuły punkt uderzyć :oops:

bigaczzz
17-07-2007, 16:46
Wiesz co po moich ostatnich kłutniach to te Twoje są "niewidoczne". Mi tylko wtedy pomóc mogła muza i kino domowe, bo gdy wpadnę w szał(ale dosyć żadko) to nie chcę nikogo widzieć, żeby nie został obiektem ujścia moich nerwów... i niestety mnie można "zniszczyć" łątwoej psychicznie niż fizycznie :roll: ale pracuję nad tym.

AGENT
17-07-2007, 19:27
"Dystans się liczy, dystans..." przez 3 lata bytności na forum te slowa nabrały znaczenia.

Luc
18-07-2007, 10:32
Luc techniczny geniusz, zauważyłem, że duża część jego postów trafia do działu technika i mechanika i każdy przekazuje osobie pytającej jesną wiadomość nt działania w danej sprawie...

Hahaha :grin:
Dzięki, że tak sądzisz, ale chyba mnie przeceniasz i to nie wiesz jak bardzo.
Obyś się tylko nie zawiódł... a tak po drugie, to przecież największa czesc moich postów trafia do 'Off-topic' a nie T&M :wink:

Abaddon
25-11-2007, 12:03
Kr&#243;tko m&#243;wiąc - oceńcie mnie - nie boję się ostrej krytyki :mryellow:

Emenems
25-11-2007, 12:07
A ty co się z choinki urwałeś ?

Dj Brabus
25-11-2007, 14:14
Po takim odstrzelonym poście chyba już Cię nie musimy oceniać... :roll: