PDA

Zobacz pełną wersję : Tomorrow Toyota Tokyo

Krzysztof Cieślak
13-10-2005, 13:24
Oj, jest co komentować: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=379

MKa
13-10-2005, 14:33
Toyota Fine-X Concept:
Przód okropny, ochydny - jak kredens.
Kosmiczne wnętrze i koła.
Tył jeszcze w miare normalny ale co mi tam po tyle jak reszta auta to jakieś dziwadło.
Wogóle mi się nie podoba. :mad: :???:

Toyota i-swing Concept:
Kolejny krok do przodu w dziedzinie wuzków inwalidzkich. :???: :mad:

Toyota bB Concept:
To już bardziej przypomina mi normale auto.
Taki podtuningowany Van.
Nowoczesny ale nie dziwaczny jak poprzednicy.
Nawet mi się podoba - takie auto DJ - samo wyposażenie na to wskazuje. :wink:

Toyota RAV4 Concept:
O wiele brzydsza od poprzednika - a szkoda, bo bardzo mi się podobała.
Ale też nie jest taka okropna - to rzecz gustu. :neutral:

Toyota Estima Hybrid:
Duży, rodzinny, nowoczesny i pełnowartościowy Van.
Ładna linia nadwozia ale przód taki nijaki.
Ładne felgi i bryła.
Nowoczesne wnętrze.
No i zalaeat - hybrydowy silnik.
Dość ładne auto. :wink:

Toyota FSC Concept:
To najładniejsze auto z tej całej "ekipy" :!:
Świetne światła i kształty auta. Ciekawe jak tył i wnętrze ale zdecydowanie najbardziej mi się podoba z tych wszystkich konceptów. :grin: :wink:

AML
13-10-2005, 15:06
Wszystkie te "pojazdy" są na jedno kopyto, kolejne surowo i klinicznie wyglądające mydelnice, już mam dosyć tych szurniętych conceptów, choćby nie wiem jakie były technicznie, czy na prawdę nikt nie potrafi zrobić concepta który by chociarz jakoś wyglądał?!! :???: :evil:

kocie_ruchy
13-10-2005, 16:18
Wszystkie te "pojazdy" są na jedno kopyto, kolejne surowo i klinicznie wyglądające mydelnice, już mam dosyć tych szurniętych conceptów, choćby nie wiem jakie były technicznie, czy na prawdę nikt nie potrafi zrobić concepta który by chociarz jakoś wyglądał?!! :???: :evil:

concepty nie sa po zeby od razu stanely w salonach i sie sprzedawaly, maja za to uswiadomic i przyzwyczaic ludzi do przyszlych trendow

stanko
13-10-2005, 17:10
wow.oni to potrafia wymyslec cos co czlowieka zwali z nog, model i-swing to cos naprawde dziwnego,nie mowie ze brzydkie bo ciezko to nazwac autem,pozostale modele sa ok,przynajmniej przypominaja normalny samochod

AML
13-10-2005, 17:40
concepty nie sa po zeby od razu stanely w salonach i sie sprzedawaly, maja za to uswiadomic i przyzwyczaic ludzi do przyszlych trendow
Wiem o tym tylko że do dupy z takimi trendami. :evil: :evil:

Jacobser
13-10-2005, 20:22
Z tego zestawu prototypów do skomentowania są tylko dwa modele.RAV 4 Concept zapowiadający atak marki na klasę SUV i terenówek oraz BB Concept pokazujący zapewne nowy model Scion (auta Toyoty dla młodzieży w USA jak ktoś nie wie).Pozostałe to już czysta wyobraźnia stylistów na temat tego,jak będzie wyglądała wkrótce motoryzacja.

Davis
13-10-2005, 20:28
Duzo tego... Jak juz pisalem w innym temacie, RAVka jest naprawde spox. Poza tym FSC Concept wyglada niezle i gdyby z tego zrobic sedana, to ojj, moglo by byc naprawde piekne autko(dla mnie przynajmniej) :roll: Estima Hybrid tez ładna, ale podobnie, sedan bylby o niebo lepszy, bo nie lubie rodzinnych kolumbryn o takim futurystycznym i "zaczepnym" wygladzie... I-swing Concept - :lol: :lol: :lol: <- i wszystko wiadomo. Toyota bB Concept ciekawa, podoba mi sie, pomyslowo i ładnie wyglada przednia czesc(szkoda ze nie ma tylnej). A samochodow typu Fine-X Concept nie lubie i lubiec nie bede, futurystyczne gowno :???:

JaCie
14-10-2005, 10:46
Fine-X Concept - typowy concept, który z produkcją seryjnę nie ma dużo wspólnego, chyba że za dobrych kilka lat. pokaz możliwości, nowinek, itd. w nowoczesnym ubranku.

i-swing Concept - podzielam zdanie mk 133 - nie wiem, kto pasjonuje się wózkami inwalidzkimi i sam chciałby jeździć nim na codzień.

bB Concept - coś między minivanem a hatchbackiem, stuningowane fajnie polakierowane i podświetlone gdzie się da (nawet opony). Nie jest złe, ale nic szczególnego.

RAV4 Concept - to już właściwie nie concept, tylko prezentacja nie wprowadzonej jeszcze do salonów, ale prawie gotowej do tego małej terenówki. Nie ma żadnych rewelacji, podobny do poprzednika. Dość ładny, ale mógłby być trochę bardziej "odważny".

Estima Hybrid - prawdopodobnie następca Previi, ale w zmienionej formie. Przy tym wygladzie zewnętrznym nie wiem, czy zyska wielu nabywców. Z zewnątrz brzydki, a w środku normalny - nie ma tam rzadnych udziwnień.

FSC Concept - wreszcie do niego doszedłem. Jest to najładniejsze auto z przedstawianych, w podobnej formie mógłby być produkowany seryjnie. I ciekawy pomysł - kabrio-limuzyna... Jedyny, który chciałbym, żeby był produkowany w niezmienionej formie.