PDA

Zobacz pe軟 wersj : Daewoo Matiz?

fazownik81
26-10-2005, 22:48
Autko jest z 2001r jest troche zajezdzone :
-silnik nie ma mocy,
-skrzynia jest do remontu,
-tylnie 鈍iat這 do wymiany
-przednia szyba p瘯nieta
-maska ma dziure 4cm na 5cm wyzarta przez rdze
-ma liczne wgniecenia w karoseri i nie ma lusterka
Ile moge za niego dac aby sie nieprzewa這wac i czy wogole jest sens zakupu
takiej fury?
Moge wys豉c zdjecia na poczte.

PRZENIESIONO DO PRAWIDΜWEGO DZIAΣ

DJ
Poprawiona nazwa
AML

AML
26-10-2005, 22:53
Absolutnie nie ma sensu takie kupno, bo po co, 瞠by potem wyda mas forsy na remonty?
Radz nie kupowa.

Rolex aka JoHnSoN
26-10-2005, 23:12
ja slyszalem ze to dosc awaryjny samochod ... i straszliwie niewygodny ... Ci ktorzy go kupowali jak najszybciej starali sie go pozbyc ... radze rozejrzec sie za czyms innym w podobnej cenie ...

Seth
26-10-2005, 23:28
slysza貫m te zupe軟ie odwrotne opinie o tym samochodzie... ale zdaje si, 瞠 jak z wi瘯szo軼i daewoo wszsytko zale篡 od egzemplarza... niemniej ten wygl康a jakby nalot prze篡...i bym go nie kupowa:)

Davis
27-10-2005, 13:39
Ja s造sza貫m ze jest bardzo awaryjny... W koncu do Daewoo(czy jak tam:P) :damn: Mi osobiscie sie nie podoba, taka nieciekawa kluseczka, no ale w koncu to ty masz nim jezdzic wiec rob co chcesz :wink:

Robak
27-10-2005, 13:49
Moim zadniem nie jest wcale z造.Tani w eksploatacji.Duze przestronne wnetrze jak na swoja klase i 5 dzwi czyli praktycznosc.Duzo jest czesci i bez problemu je mozna dostac.Auto ekonomiczne i ca趾ie zwawe jak na 0.8.Seicento 0.9 dostaje po dupie.Jesli cie nie razi ze wyglada jak shrek i by bys szaraczkeim poruszajac sie nim to polecam.Wle go niz seia 0.9.Mozesz tez byc spokojny ze nikt go nie zwinie spod bloku.

ilovebmw
27-10-2005, 13:55
a ja inaczej napisze: ja wiem, ze nie jest awaryjny. moj dziadek mieszkajacy w takim jakby blizniaku mial go przez dwa lata i nie bylo ani jednej awarii. samochod jest dosc waski, ale wygodniejszy niz tico. z tylu miejsca dla dwoch dosc wysokich osob jest dosc duzo, przednie fotele sa male, ze slabym trzymaniem bocznym, ale miejsca tez jest w miare. ogolnie jezdzi to niezle, choc koleiny sa rzecza nieprzyjemna. miesci sie miedzy "nogami" niektorych znakow drogowych :grin: (wyprobowane w korku na slomczyn).

akurat takiego egzemplarza nie polecilbym, ale w dobrym stanie...czemu nie?

Jesli cie nie razi ze wyglada jak shrek
moja babcia wyrazila sie o nim, ze wyglada jak "ziaba".

Robak
27-10-2005, 14:03
akurat takiego egzemplarza nie polecilbym, ale w dobrym stanie...czemu nie?
Dok豉dnie.Na rynku mozna znalezc egzeplarze, ktorymi jezdzili dziatkowie lub czesto kobiety.Takie auto jest zazwyczaj zadbane, wypielegnowane, serwisowane i niezajechane.

Rolex aka JoHnSoN
27-10-2005, 14:07
Takie auto jest zazwyczaj zadbane, wypielegnowane, serwisowane i nie zajechane.

ale zamulone ... taki dziadek czy jakas kobitka jezdzi 50km/h i zmienia bieg przy niecalych 3.000 obr. juz nie raz spotkalem sie z takim samochodem ktory pomimo swej pojemnosci i mocy rozpedzal sie jak 郵imak ... bo pod uwage trzeba glownie brac silnik ... bo w takich samochodach jak matiz rzadko zdarzaja sie dziury w masce czy progu ... co z tego ze samochod garazowany i zadbany z zewnatrz skoro silnik jest zar積iety lub zamulony ...

Robak
27-10-2005, 14:08
Jesli silnik jest zamulony to zaden problem.Wystarczy pojedzic ostrzej przez jakis czas i sie u這zy.Gorzej jak jest zarzniety.

ilovebmw
27-10-2005, 14:43
oczywiscie trzeba tez wziac poprawke, ze nie kazdy dziadek jezdzi te 50 na godzine i moze jeszcze w niedziele...moj dziadek jezdzi duzo, jezdzi szybko, do tego kupuje nowe samochody. ten matiz byl wyglaskany i poszedl do jakiegos mlodego, z wygladu mlotka niestety...

fischer777
27-10-2005, 22:03
Co jak co, ale u篡wanego Matiza nie radze kupowa. W dodatku jeszcze z powa積ymi uszkodzeniami. Auto po pewnym czasie u篡tkowania jest dosy awaryjne. Wiem to, bo mia貫m z nim styczno嗆. Aczkolwiek Matiz jako nowy to naprawde dobre autko.

Ryzykant
28-10-2005, 13:18
Og鏊nie do Matiza nic nie mam. Autko miejskie jak si je寮zi nowym to spox. Ale tak zar幡i皻ego Matiza niewidzia貫m jeszcze. Zakup tego egzemplarza = Ci庵貫 naprawy i wydawanie kasyyyy !! Rozejrzyj si za jakim innym egzemplarzem.

endrju
28-10-2005, 14:16
Co do samego Matiza to ja jestem strasznie "anty" nie przepadam za 瘸dnym Deawoo. A nawet nie ogladaj帷 si na marke to (z wygladu) jest jak dla mnie odpada. Mo瞠 i silnik ma dobry ale... ja bym nigdy go nie kupi. Co do tego egzemplarza to wed逝g mnie wszystkie naprawy s zdecydowanie nieop豉calne, za duzo usterek.

stanko
28-10-2005, 14:21
On ma dobry silnik,chyba nie wiesz co piszesz,malutki i to ledwo jedzie,w srodku sam plastik i ciasno jak w maluchu,nie polecam,wogole dewoo to cienutka marka i nie wierze koreanczykom!

endrju
28-10-2005, 14:29
On ma dobry silnik,chyba nie wiesz co piszesz,malutki i to ledwo jedzie,w srodku sam plastik i ciasno jak w maluchu,nie polecam,wogole dewoo to cienutka marka i nie wierze koreanczykom!

Ja napisa貫m

Mo瞠 i silnik ma dobry ale...
to jest tryb przypuszczajacy, ja sam "nieufam" troch takim maluchom, do miasta s dobre ale jak wyjedziesz poza to juz lipa. Lepiej czytaj uwa積ie :damn:

ilovebmw
28-10-2005, 14:29
silnik dobry jak na cene i klase auta
duzy jak na konkurentow w klasie cenowej, duzo wiekszy od malucha
trudno zeby mial na desce skore albo alcantare za te cene
jedzie calkiem dobrze do pewnym predkosci, glownie takich miejskich
wiara to rzecz wzgledna, niektorzy nie wierza choc nigdy nie widzieli...
to tyle.

Robak
28-10-2005, 14:33
Znasz sie jak kura na pieprzu :lol: .To ze silnik jest malutki to nie zanczy ze z造.Auta typu polo lub corsa z podstawowymi silnikami wymiekaja.W srodku sam paltik a czego sie spodziwasz za 24tys z(jak by nowy) a i tak nie jest tak tragicznie.Ciasno - to chyba nie siedzia貫s.Ja majac 194 czu貫m sie w nim dosc swobodnie.Typowy brak pojecia o sprawie i gadanie stereotypami nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistoscia.

colin4
28-10-2005, 14:43
Ja akurat mia貫m okazj by wo穎nym kilka razy wnalazkami DaeWoo i musz przyzna, 瞠 majac prawie 1,8 metra wzrostu z ty逝 by這 wygodnie.
A w mie軼ie auto jesli jest w dobrym stanie spisze sie naprawde dobrze chyba, 瞠 kto je ekstermalnie zaje寮zi.
A jak na swoj klas to uwa瘸m, 瞠 egzemplarz w dobrym stanie jest ciekaw ofert!

Jacobser
28-10-2005, 21:03
Nie ma potrzeby inwestowa w je盥膨cy problem.My郵,瞠 w cenie za Matizka lepiej kupi sobie VW Golfa III z 96 rocznika.Auto tak samo wygodne,mo瞠 nieco starsze,ale du穎 pewniejsze.Jedyn zalet Matiza jest to,瞠 autko 鈍iatnie radzi sobie w ruchu miejskim,cho ju za miastem mo瞠 by du篡 problem,zw豉szcza w wersji z silnikiem 800.