PDA

Zobacz pełną wersję : Nissan Navara 2.5 TDi

Phaeton 230
28-10-2005, 20:00
Witam wszystkich mam puytanie co sadzice o nissan navara 2.5tdi full opcja
cena 65.000tys zł warto i co to za samochód jak u niego z awaryjnścią wiem ze to japończyk wiec nie powinien sie psuc ale nigdy nie wiadomo

Wielbłąd
28-10-2005, 20:49
zapomniałes o G i o RR, :wink: które sa podobno własnoscia siostry... na temat samochodu to raczej watpie aby Nissan popełnił klape i bedzie awaryjny...

stanko
28-10-2005, 20:52
Nie wiem po co zaczynacie temat o tym co bylo,czyli o vw ktorego nie ma itd.zapytal o nissana wiec mu odpowiedzcie,ja uwazam ze to sopko auto i warto go kupic!

Jacobser
28-10-2005, 21:07
Przyzwoita propozycja,choć w tym przedziale cenowym wybrałbym jakąś limuzynę,a nie auto z szufladą za plecami.Co się tyczy Navary to podobnie jak nowa Toyota Hilux jest autem lifstylowym,które sprawdza się w każdych warunkach.A że jest japońskie to napewno nie powinno być awaryjne,dlatego możesz kupić sobie tę brykę spokojnie.

Seth
28-10-2005, 21:23
Hilux lifestylowy?? Ty chyba żartujesz :D z takimi silnikami? hilux od zawsze jest wołem roboczym (poza wersją surf)
a navara bardzo przyjemna :)

Phaeton 230
28-10-2005, 21:58
o nissana to znajomy pyta a nie ja tylko o nnie ma konta na AG i mi powiedział ze jak mam mozliwosc to zebym zapytał co to warte

stanko
29-10-2005, 08:02
To niech sobie zalozy konto na aG,jaki problem?bedziemy mieli 1 uzytkownika wiecej :!:

JaCie
29-10-2005, 10:23
Nie jechałem nim, ale czytałem wiele opinii i zawsze dobrych. Podoba mi się tez stylistyka. Podobno jest to całkiem dobrze wykończone, wygodne auto.

fischer777
29-10-2005, 11:30
Navarra to bardzo przyzwoity pick-up. Chociaż jakbym miał coś wybierać z tańszych pick-upów to byłby to Ford Ranger.

Dj Brabus
29-10-2005, 11:36
Witam wszystkich mam puytanie co sadzice o nissan navara 2.5tdi full opcja
cena 65.000tys zł warto i co to za samochód jak u niego z awaryjnścią wiem ze to japończyk wiec nie powinien sie psuc ale nigdy nie wiadomo

Po pierwsze warto byłoby wspomnieć z którego roku jest ta Navara - bo rozumiem, że Twój znajomy nie trafił na wielką promocję Nissana i nie kupuje nowego...

Jeśłi mam wyrazić swoje zdanie, to zafajniście podoba mi się najnowsza Navara w wersji Double Cab - niestety cena wersji Sport to ok. 140 tysięcy złotych...

P.S. Czy to właśnie w Navarze wychodzi wersja z drzwiami otwieranymi jak w Maździe RX-8 czy pomyliło mi się z innym pickupem?

Phaeton 230
29-10-2005, 12:03
to navara w full opcji klima skóra itp z 2002 roku z wyciagarkami z przodu i z tyłu bardzo dużo chromu na niej jest bardzo dużo:shock: z przebiegiem chyba 85 000 tys km silnik po chipe powinien pójsc na około 165km ale nie jestm pewien :shock:

colin4
30-10-2005, 19:08
Jeśli ma dużo chrommu to Dżizas chba, że jest ubłocony i śmiga w terenie/
hehe
a tak pozatym to fajne auto
ładne i sie wyróżnia z tłumu ze względu na to, że polski puckupowy rynek jest we wczesnym stadium rozwoju!

Matador
01-11-2005, 09:52
(...)P.S. Czy to właśnie w Navarze wychodzi wersja z drzwiami otwieranymi jak w Maździe RX-8 czy pomyliło mi się z innym pickupem?

Tak, to jest wersja King Cab. W odróżnieniu od Double Cab jest cztero osobowa, z tyłu chyba nie jest zbyt wygodnie bo są to bardziej składane ławeczki niż fotele.

Bardzo fajny samochód, jednak własnościom terenowym ustępuje chyba Hiluxowi. Ponadto trochę drogi, najtańsza wersja za prawie 100 000 zł ma tylko napęd na tył. Ładne wnętrze, przeniesione z Pathfindera. Ogólnie pozytywnie.

AGENT
07-11-2005, 10:31
Właśnie przed chwilą widziałem na mieście czarnego Nissana Navarę - pierwszy taki w Giżycku, ma blachy NGI 8C44 - nóweczka. Wyglądał świetnie! Choć osobiście wolałbym Pathfaindera. A z pick-upów to Navara jest najładniejszy na rynku, takie jest moje zdanie. Myślę, że auta Nissana powinny być bezawaryjne, w końcu to Japończyk.

A co do tego używanego z 2002 r. to polecam go. Dołożyć jeszcze halogeny na tym pałąku na dachu i mamy lifestylowe wozidelko - pełen szpan! :lol:

bartixxx
07-11-2005, 18:41
Take bezawaryjny ale..Trzeba przede wszystkim sprawdzić paski itp.Dla mnie jest ok.Zresztą dfla mnie wszystkie nissany sa ok :grin:

ArturdeVett
07-11-2005, 19:38
Phaeton, jesli twoj znajomy rozmyslil sie, to wrzuc mi na GG albo maila namiary na to auto, moze skorzystam.

JALA
19-11-2005, 13:04
Wlasnie kupilem Navarke, 11. 2003 r. , wersja 4 dzwiowa, clima tronic w standardzie... jednak przydalaby sie instrukcja obslugi :)

Ma ktos? moze ktos molgby zrobic kopie i przeslac (oczywuscie odplatnie) ?

Pozdrawiam

ArturdeVett
20-11-2005, 12:26
mozesz napisac ile zaplaciłeś ??

JALA
21-11-2005, 08:47
na gotowo, ze wszystkimi oplatami itp wyszlo lekko ponad 60k bruttio (z faktura)

stanko
28-11-2005, 20:46
No i jak sie autko sprawuje, :?: fajnie napewno chodzi :?:

JALA
29-11-2005, 08:34
zdecydowanie fajnie chodzi, tym bardzij ze okrs sniegow, wiec mozna testowac ;)

stanko
30-11-2005, 21:00
no wlasnie,fajny czas do testowania,spokojnie wszedzie cie zawiezie po sniegach

JALA
01-12-2005, 09:03
znalazlem czujik vebasto, niewiem czy dziala bo niewiem jak mozna go uruchomic ;)

masz na ten temat jakies wiesci?

P.S
mam wersje polaris, jak ktos niewie jaka roznica, to napewno climatronic, i elektroniczne sprzeglo, ktore wlacza sie przyciskiem ponizej minus 30 stopni.

Piotr Kozicki
17-03-2007, 16:30
Panowie co do Nissana Navara, to bardzo ciekawy samochód. Dzisiaj byłem na jeździe próbnej wersją LE Double Cab z silnikiem 2,5 TDi. Autko ma 171 kM (ze względu na normę EURO4) ale można je trochę podkręcić za pomocą chipa - jednak dopiero po okresie gwarancji. Ktoś pisał o prędkości: spokojnie idzie 170km/h. Wersja, którą jechałem to prawie full tzn.: nie ma skóry (tak jak w wersji z automatyczną skrzynią biegów) - specjalnie zależało mi na skrzyni manualnej (6 biegów). Pamiętajmy, że Ford Ranger to zaledwie 164 KM. W trakcie jazdy można zmienić napęd z dwóch na cztery koła, ale wtedy max. prędkość to 100 km/h. Jest też ciekawy reduktor załączamy go tylko podczas postoju, wtedy prędkość max to ok. 5 km/h no i oczywiście blokada tylnego mostu - tylko do wyjeżdżania z błota itp. Auto jest masywne (ponad dwie tony) na ramie (pecha ma ten kto przywali w Navarę) ładowność prawie tona. Panowie Navara jest stworzony do pracy - to nie jest auto lux limusine. Z tydzień będę szczęśliwym posiadaczem.... napiszę o kolejnych wrażeniach.