PDA

Zobacz pełną wersję : [opinie] Fiat Punto II

Hubi
30-10-2005, 18:22
witam a co myślicie o tym autku www.punciak.go.pl :grin:

colin4
30-10-2005, 18:29
Niezgorszy design a jak się sprawy mają z mechaniką i jej modyfikacjami?

BABELEC
30-10-2005, 18:56
Punto jakich wiele. Modyfikacji praktycznie brak a to co jest nie wyróżnia się w żaden sposób. Do tego brak pomysłu na auto. Nie obejrzałbym się na ulicy. Sorry.

Davis
30-10-2005, 19:37
Zle zatytuowany temat, zajrzyj do regulaminu... :roll:
A samo autko jest raczej nieciekawe, wiejskie listwy i wogule body... Felgi OK, ale zbyt małe, mogłby byc jakis konkretny kolor... No i do tego seryjny silnik, nie lubie takie tuningu, gdzie auto wyglada na jiekies mega mocne, a bierze tylko maluszka itp. :???:

Rolex aka JoHnSoN
30-10-2005, 20:07
No tak ... właściciel chce sie pochwalić swoją praca :roll: :roll: :roll: :roll: ... ja nie wiedze w tym aucie nic specjalnie pociagajacego ... punto jakich wiele ... niczym sie nie rozni od fiacików zauważanych codziennie na drodze ... a już myslałem że bedziemy mieli okazje zobaczyć coś orginalnego , tworczego i interesującego ...

Robak
30-10-2005, 20:45
Ogolnie przecietniak był by fajniejszy gdyby:
-nie było tych nedznych koncowek pod zdezakiem,jedna konkretna lub w ogole bez
-pomlowac listwy na dzwiach i klamki w kolor nadwozia
Do tego badziwiaste progi i blendy na swiatłach z przodu.Felgi jesli nie wieksze to przynajmiej o cal lub poł szersze.
...i mogło by byc ok :wink:

Hubi
30-10-2005, 21:35
dzięki za krytykę ale troszkę z tym przeciętnym to przesadziliście, w takim razie jakie progi według was są fajne skoro te nie (te są EBA napewno ciekawsze niż z allegro), fele będą większe ale nie wszystko na raz, klamki i listwa pewnie tez zostaną polakierowane, kolor samochodu to rzecz gustu mi sie podoba, w tylnym zdeżakuu będzie jeszcze dokładka więc końcówki wtedy będą wyglądały inaczej, co do mocy to bierze trochę więcej niż tylko maluszka, w przyszłości silnik 16V.
Pozdrawiam

AML
30-10-2005, 21:50
Bardzo infantylnie wyglądają te tylnie lampy, ja proponuję wstawić coś z pomarańczowego albo przeźroczystego plastiku.

Robak
30-10-2005, 22:40
http://www.novitec.net/com/Bilder/Punto2/_punto2ganz.html
Zobacze te progi novitec.Sa skromniejesz ale wg mnie bardziej gustowne.Lepiej dysktetnie niz nawalic kaszanki.Brewki moga zostac :wink:
http://www.ms-design.com/carx1ms1_2.icc?lang=en&cty=at&car=222&id=1401&start=0
MS design tez ma zarabiste progi do punciaka.Odwazniejsze niz nowiteca ale rowniez zarabiste.
Jesli myslisz ze jestesmy zbyt krytyczni to powiem ci ze trzymam w reku czasopismo Auto moto nr.12 2002 i jest tam punciak 3d ktory ma taki sam przedni zdezak,takie same progi,taka samo lotke na klapie i jest rowniez srebrny.Jednak całosciowo wyglada o wiele lepiej.Miej na uwadze ze bostwa nie stworzyłes.Ale wszystko przed toba i zycze powodzenia.
Znalazłem tego punciaka nalezy do jednego z członkow tuning klubu Łodz(pierwsza mała fotka na gorze)
http://www.tkl.pl/index.php?s=newsy&sid=

Ryzykant
30-10-2005, 23:33
... gdzie auto wyglada na jiekies mega mocne, a bierze tylko maluszka itp. :???:
Ja się z tym niezgodze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Auto nie wygląda na mega mocne jest poprostu tu lekko usportowiony wygląd. Malucha wyprzedzić to każdy potrafi !! Przeczytałem se i obejrzałem fotki. Auto nie robi wrażenia. Brewki już są niemodne. Wszystko się zlewa w kolorze srebnym ehh. Robak masz racje te progi są gorsze niż te skromniejsze u ciebie

MKa
30-10-2005, 23:44
Wg mnie jest to najładniejsza generacja tego modelu (nie licząc najnowszej). Najbardziej podobają mi się jego kształty. A najlepiej wygląda w wersji Sporting. :wink:

Robak
31-10-2005, 08:40
Znalazłem fotke tego punto.Jak widzisz hubi jest bardzo podobne do twojego.Przydało by sie nieco orginalnosci.

Hubi
31-10-2005, 20:40
hahaha ale sie ubawilem z tym puntem z łodzi, juz tłumaczę, to punto wygląda lepiej bo jest 3 drzwiowe a 3d jest z samego wyglądu bardziej sportowe. Następnie to punto juz nie istnieje, było obniżone i miało większe fele. Dlaczego nie istnieje :mryellow: bo to jest jego zdezaki i progi na moim aucie, a to jak widac jest 5d wiec wyglada inaczej. Więc dalej jestem jedyny hehe. Co do progów Robak to te pierwsze mi sie nie podobają a to zecz gustu, te drugie moga byc. Aston a jak sobie wyobrazasz wstawienie (plastik jakiś) skad to wziasc, do punta do swiatel nic nie ma tylko do 3d. A do tego policja sie czepia homologacji, to nie jest takie proste szukalem i mic kompletnie nic do punta nie ma do swiatel. Ale powiem wam ze swiatla na realu prezentuja sie super kto widzial jest pod wrazeniem fotki tego nie oddaja. Zreszta zapraszam na strone klubowa tak na forum sa wypowiedzi ludzi ktorzy widzieli to sobie poczytajcie www.itcs.end.pl pozdrawiam

AGENT
06-11-2005, 11:22
Tuning tego Punta 5d nie jest zły. Zmiany są raczej subtelne i wyszły autu na dobre. Alusy mogły by być bardziej finezyjne, ale np. przedni zderzak jest OK. Osobiście wolałbym seryjne Punto w wersji HGT - demon prędkości!