PDA

Zobacz pełną wersję : Taka mała prośba

Emenems
31-10-2005, 19:51
Zajrzałem dzisiaj na forum i stwierdzilem że od wczoraj wessało mi kilka postów. Wiem że może niektóre są bezsensowne i trzeba je wywalić jednak chciał bym być informowany o tej procedurze :lol: , choćby na PW. Bo jak nie wiem co się dzieje to źle wpływa na moje pojmowanie forumowej rzeczywistości.

Fester
31-10-2005, 20:14
ehhh. Ja tez wczoraj w swiom dorobku miałem 501 postów, a dzis rano znowu 498. Troche mnie to zdziwiło.W pewnym momencie myślałem już, że mam jakieś kuku na muniu(naprawdę)

Emenems
31-10-2005, 20:30
Ja miałem wczoraj 1060, a dzisiaj znów 1057. Też w pierwszej chwili pomyślałem że coś ze mną nie tak. Dlatego chciał bym być informowany na PW o usuwaniu moich postów i jeśli to możliwe, przyczyne.
Mamy tutaj wygadanych moderatorów więc to chyba nie będzie dla niech problem

Davis
31-10-2005, 21:25
Mmm, nie uczestniczylem w tej "wessanej konwersacji", ale zgadzam sie :mryellow: czasami posty sa usuwane i to oczywiscie dobre jesli wywala sie spamy itp., ale mysle ze rzeczywiscie "bohaterowie" tych czynow powinni byc o tym informowani...

BKX
31-10-2005, 22:19
A myslalem, ze to tylko ja jakies glupoty wczoraj popisalem i zniknelo mi kilka postow :D Rowniez jestem ofiara tego... hmmm... bledu? Nie pamietam ile postow mialem dokladnie, ale zdawalo mi sie ze jak wczoraj wieczorem wylaczalem forum to bylo ich wiecej, a tu dzisiaj rano jakos tak nieswojo sie poczulem... Ten plus ze nie zwracam uwagi na ilosc postow, czasem zerkne tylko czy jeszcze nie zlikwidowano licznika hehehe

Dominik999
31-10-2005, 22:24
W sumie to przecież ilość postów nie grali roli, ale jeżeli znikają, to sugeruje, ze dokonało się jakiegos przewinienia, jezeli tak jest, to faktycznie dobrze by było byc o tym poinformowanym ;)

Emenems
31-10-2005, 22:36
Tu nie chodzi o ilość postów, tylko dlaczego znikają, powody. Oczekuje odpowiedzi od kogoś kto posiada kompetencje Cenzorskie :lol:

Rolex aka JoHnSoN
31-10-2005, 23:54
ja powiem krótko ...
niekiedy zdarza sie wam wysłać 2 lub 3 takie same posty pod rząd i na dodatek w tym samym czasie ... jezeli takowe zobacze to duble usuwam ...
Niekiedy wasze posty są tak krótkie , nic nie wnoszace do tematu wiec po co je trzymać ...

oczywsicie zapewniam że w tym drugim przypadku jest to rzadkość (1-1.000)
weźcie rownież pod uwage tematy które sa zakładane tylko na chwile , bądź bierzecie udział w temacie ktory i tak zostanie usunięty przez moda ze wzgledu na bezsensowność.

przyczyn jest naprawde dużo ...

Ale czy ten temat i wypowiedzi w nim miały mnie już do końca przekonać że każdemu tutaj zależy na liczbie postow ????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

AML
01-11-2005, 00:01
Wczoraj przeglądałem forum poszukuje i usuwałem wszystkie stare tematy bez żądnej odpowiedzi.
I gdybym chciał informować każdego że kasuję mu post to bym tu osiwiał zanim coś zrobił.
Na prawdę trudno jest pilnować porządku i jeszcze się tłumaczyć ze swojego obowiązku.
Jedno jest pewne, jeśli post znika jest jakaś tego przyczyna, nie znika on od tak.

Ale czy ten temat i wypowiedzi w nim miały mnie już do końca przekonać że każdemu tutaj zależy na liczbie postow ????
Gdyby tak nie było to nie było by tego tematu. :neutral:

BKX
01-11-2005, 08:32
Chyba troszke zle nas zrozumieliscie... To chyba noramalne, ze kazdy kto ma duzo postow czuje sie na forum pewniej.... Mam na mysli to, ze rzadko sie zdaza, zeby ktos, kto mam np. 200 postow zwrocil uwage temu, co ma 500... A to, ze zniknelo ich kilka, to nic wielkiego ale jest odczuwalne, bo gdybysmy byli spamerami, to moment i mamy te posty znowu, a jak piszemy konkretnie i na temat, to musi byc do tego okazja ;) bo jak nie ma tematow, to nie bedziemy na sile sie wypowiadac, po to tylko, zeby nam licznik skoczyl... To chyba normalne, ze wiekszosci zalezy na postach i nic tego nie zmieni, ale to w jaki sposob sie przyczynimy do ich wzrostu zalezy tylko od nas... Tak wiec mysle, ze nic sie przeciez nie stalo i nie ma sensu robic z tego jakiegos problemu ;)

Emenems
01-11-2005, 09:08
Przecież post to też treść, a nie tylko numerek. Przy tej liczbie postów co mam nie zależy mi czy jest o jedno więcej czy mniej, staram się nie pisać bezsensu, więc się dziwiłem gdzie zbłądziłem :mryellow:.
Ale żeby uciąć wszelkie spekulacje na temat naszego przywiązania do ilości postów to stwierdzam że ten temat już został wyczerpany i prosze o jego zamknięcie.
AML już wyjaśnił całą sprawę. Wiem już dlaczego zniknęly mi posty, znajdowały się one właśnie w dziale poszukuje.
Zasygnalizowałem problem i doczekałem się satysfakcjonującej odpowiedzi.
Przynajmniej wiem że znikające posty to nie moje omamy :mryellow:

pozdrawiam

Amadeusz
01-11-2005, 11:35
ja mam tylko parę jestem początkującym ale miałbym więcej jakby mi nie usuneli ale mi podali powody i to nie głupie
mimo że to nie było miłe

AML
01-11-2005, 17:28
Ty kolego narobiłeś masę dublowanych tematów, a i pojedyńcze posty nie były różowe. :???:

ZAMKNIĘTO
http://img78.exs.cx/img78/2236/k322deczka5gc.gif