PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza tapeta autogalerii

Robak
17-11-2005, 00:33
Takiego konkursu nie znalazłem. Jesli był to nie ma o czym mowic.Jesli nie to mozna by było przeprowadzic takie wybory.Nastepne avatary to juz przegiecie.Powiedzmy ze kazdy by wytypował trzy najlepsze ze zbiorow serwisu i mozna by było je wystawic.Co wy na to?

Di Kej
17-11-2005, 06:58
Pomysł dobry, może niektórzy znajdą fajne tapetki wśród nich, bo chyba nie ma takiej osoby który by wszystkie przejrzała....a może....jak coś znaje to MOŻE wieczorem dam :susp:

Rolex aka JoHnSoN
17-11-2005, 07:19
czy ja wiem ... pomysł i dobry i nie ...
dobry - kazdy zeby podać swoje propozycje bedzie musiał przejrzeć wszystkie tapety na aG i bedzie wiedział co jest a czego nie ma (niektorzy nie wiedza do konca co jest na aG)
zły - aktualizacje sa co tydzień ... w aktualizacji moze pojawic sie tapetka ktora przebije wszystkie przez nas podane (liczymy na Ciebie Przemku) ... i co wtedy ?? robic od nowa nie ma sensu ... a tapet na aG bedzie przybywac i przybywać ... jezeli juz cos mozna by było robić to co rok ... (bo czesciej nie ma sensu) ... no ale zobaczymy co reszta powie ... według mnie troszke dziwny pomysł ...

Dj Brabus
17-11-2005, 11:37
Do mnie ten pomysł również NIE przemawia... Do powodów DJa dorzucę jeszcze jeden - ktoś namęczy się kilka dni i wyszuka te najlepsze, a potem okazuje się, że ktoś inny chwilkę temu wrzucił dokładnie te same... :roll: Moim skromnym zdaniem ten pomysł nie przejdzie... :???:

Robak
17-11-2005, 11:50
To dobrze jak sie dubluja to wiecej głosow na to samo zdjecie.Im wiekszej ilosci osobom sie podoba to samo zdjecie tym lepiej przeciez.To nie ma byc wybor tapety konkretnej osoby a tapety autogalerii

Dj Brabus
17-11-2005, 11:56
To znaczy, że będziemy wybierać wśród XXXXX (tu wstawić liczbę odpowiadającą ilości tapet w autoGALERII) - a jak wybierzesz tę najlepszą? Jeśli każdy z minimum 30 użytkowników poda po 3 tapety, zostanie Ci 90 zdjęć - i jak wśród nich wybrać tą najlepszą?

Rolex aka JoHnSoN
18-11-2005, 12:07
czy jeszcze ktoś ma coś do dodania ??

Robak
18-11-2005, 13:55
Chyba nie mozna zamknac w takim razie :sad:

Davis
18-11-2005, 13:58
Wg mnie nie ma sensu robic takiego konkursu...A powody juz wspomniano - Trudno bedzie wybrac te 3 NAJ, na aG przecierz troche tych tapetek jest i zeby je przegladnac WSZYTSKIE to przed nast. epoką lodowcową by nie zdąrzył... A poza tym co z aktualizacjami ?| Powiedzmy ze uda sie wyszukac te tapetki, a potem okaze sie ze w aktualizacji bije wszystkie na głowe... :damn:

Robak
18-11-2005, 14:17
Ja jak tu przyszedłem pierwszy raz to mam od tego momentu swoja ulubiona i zadna aktualizacja jej nie przebiła