PDA

Zobacz pełną wersję : [priv] Peugeot 206

MKa
18-11-2005, 16:52
Znalazłem na Allegro.pl oferte 206-tki po tuningu.

-> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C660058
Cena: 25.500 PLN
Poj: 1400 cm3
Diesel
Moc: 75 KM

Co sądzici o tym samochodzie :?:

Rolex aka JoHnSoN
18-11-2005, 17:11
gdyby usunąc wielgachny spoiler, napis na tylej szybie i zrobić gładką klape bagażnika i do tego przyciemnić szybki byłoby to istne cudo ... jednak silnik z mocą 75KM nie jest zadowalający :damn: szczegolnie przy takim wyglądzie ...

Davis
18-11-2005, 17:56
Szkoda ze to tylko tuning optyczny, jakos dzwnie bym sie czuł jeżdżac takim autem wiedząc, że osiagi są seryjne :damn:
Z wyglądu jest nawet ładny, ale wiele psuje ten spoiler, ktory jest po prostu badziewny... No i zbytnio tylni zderzak mi sie niepodoba. Ale poza tym jest OK - reszta body, dosc duze fele, spoko vinyl. Jednka brakuje mi tu, jak juz wspomniał Dj, przyciemnionych szyb.

Michak91
18-11-2005, 23:04
spoko spoko
takk tylko ten "malutki spojlerek" nie pasuje :mad:
jak dla mnie 206tka to delikatne auto i nie nadaje sie do mocnego tuningu
ale najlepsze są felgi-bardzo mi sie podobają

:razz: PS na zlocie Renault widzialem Clio V6 :shock: , okazało się że to replika z silnikiem diesla :lol: to mi przypomina tego peugota :susp: :twisted:

SIDO
18-11-2005, 23:26
Przeciez te autko to z moich okolic :mryellow: . Nawet mi się wydaje, że juz je widziałem tylko nie pamiętam gdzie i kiedy :damn: . A tak wogle jesli chodzi o tuning optyczny to powinny tu pewne zmiany wejść a mianowicie:
-wywalić spoiler i wstawić tu jakąś ładną lotkę
-przycieminić szyby
oraz wstawić jakieś ładniejesze zgrabniejsze lusterki np. z serii M3 look :mryellow: .

A ogólnie to właściciel tuningując te autko bardziej sie tu zajął tuningiem optycznym a nie mechanicznym. Wystarczy spojrzeć, że to diesel!

M.A.C.K.
19-11-2005, 10:14
wady:
-> spoiler - o dużo zaduży, delikatna lotka by wystarczyła
-> vinyle - najpierw trzeba było usunąć listwy to wtedy by to jakoś wyglądało
-> lusterka - nie wspórgrają z wypukłością biegnąca od błotnika
-> naklejka na tylnej szybie nie pasuje
-> światło stopu - polakierowane na czarno, to się źle widzi
-> felgi - troszke zamałe, gdyby były o cal większe to było by lepiej
-> silnik - zasłaby do tego auta

plusy:
-> światła
-> spilery - przedni, tylny i progi, chociarz ze już troche opatrzone to mogą być
-> całkiem ładny bad-look

co można było zrobć na plus:
-> wygładzić nadwozie z listew
-> usunąć ozancznie peugota zewsząd
-> troszke większą lotkę ( bez spoilera )
-> inne felgi - bardziej orginalne
-> inne lusterka - najlepiej z kierunkowskazami
-> wygładzić tylną klapę i zrobić na jej boku wnęke na kwadratową tablice
-> wlew z motocykla
-> tylne lampy diodowe
-> zaspawać wlot na masce albo zrobić inny
-> zmienić położenie światła stopu

PS
To są tylko moje sugestie :wink:

Rolex aka JoHnSoN
19-11-2005, 10:16
a nie jest to przypadkiem światło przeciw-mgielne ?? :roll: przeciez orginał też ma tam światło ... i nie sadze zeby swiatło stopu jakiś producent umieszczał ponizej wysokosci kolan :damn:

barni
19-11-2005, 11:33
mi sie autko podoba ale jak juz inni wspomnieli ten spoiler jest ochydny. nie wiem co wy chcecie od ten nakleiki na tylniej szybi (mi sie podoba)

M.A.C.K.
19-11-2005, 15:49
a nie jest to przypadkiem światło przeciw-mgielne ?? :roll: przeciez orginał też ma tam światło ... i nie sadze zeby swiatło stopu jakiś producent umieszczał ponizej wysokosci kolan :damn:

Oops mój błąd to jest przeciwmgłowe światełko, ale to nie zmienia postaci rzeczy że jest tam niepotrzebne :wink:

Rolex aka JoHnSoN
19-11-2005, 15:59

Oops mój błąd to jest przeciwmgłowe światełko, ale to nie zmienia postaci rzeczy że jest tam niepotrzebne :wink:

i tutaj sie nie zgodze ... kazdy samochod musi miec takie swiatelko ... wiekszosc samochodow ma taki system ze w jednej lampie jest swiatlo cofania a w drugiej swiatło przzeciwmgielne ... np. w corolli (2004) jest tak ze sa dwa swiatla cofania i dwa swiatla przeciwmgielne (ładnie wygląda na włączonych przeciwmgłowych :cool: ) ... w przypadku tego peugeota światła jest przyciemnione ... i jest to duzy błąd ... bo to tak samo jakby tego światła nie było ... jak wiadomo swiatla przeciwmgielne charakteryzuja sie duzą jasnościa dzieki czemu sa widoczne z wiele wiekszej odleglosci niz swiatla mijania ... po przyciemnieniu takiego swiatla ma ono porownywalna jasnosc do swiatel mijania ... wiec do niczego sie to nie nadaje ... to po prostu głupi wymysł peugeota ... bo swiatlo jest naprawde brzydkie a nic z nim zrobic nie mozna :roll: no bo co ? bez przeciwmgłowego bedziesz jezdzil ?? nie jest to za bezpieczne (szczegolnie w Londynie :wink: ) ... tak czy siak ale to chyba jedyna niefunkcjonalna rzecz (moim zdaniem) w peugeocie (seryjnym) ...

BABELEC
19-11-2005, 16:32
Ta modyfikacja jest słaba. Zreszta pełno takich jeździ w naszym kraju. Sam widziałem w Gdańsku parę sztuk w tym stylu. Taki dziwny batmobil. Udaje lepsze auto niż w rzeczywistości jest.

fischer777
19-11-2005, 17:05
Nieudolny tuning na wzór aut z NFSU2. Strasznie mdłe przeróbki, i te gej-looki :???:

AGENT
19-11-2005, 17:33
Zamienić ten "mały" spoilerek na jakąś lotkę i będzie miodzio :cool:

v40
19-11-2005, 19:42
9 Peugeot z bodykitem Carzone, w tym 4 czarny. Jedno wielkie G

mustangshelby
20-11-2005, 15:42
Takich peugeotów jeździ dużo, tuning w stylu NFSU2 mi się nie podoba, zalatuje wieś tuningiem.

Golas
29-11-2005, 17:53
Szczerze to takie "przetuningowane" samochody mi sie nie podobaja. Jest to taki profesjonalny wies tuning, ale sa gusta i gusciki. Mi osobiscie podobaja sie tylko felgi, lexusy i to chyba tyle. O spojlerze nie wspominam bo kazdy chyba widzi, tylny zderzak strasznie mi nie pasi. Wogole tego typu przebajerzone zderzaki, przod troche lepiej wyglada chociaz zderzak tez nie specjalny. Ktos slusznie zauwazyl ze do 206 nie pasuje taki agresywny tuning, to autko delikatne i powinno w takim stylu byc tuningowane. No a z tym silnikem to chyba nie jezdzi bo cos mi sie wydaje ze ten zestaw zamiast poprawic to znacznie pogarsza aerodynamike.

Imperion
30-11-2005, 10:20
Takich peugeotów jeździ dużo, tuning w stylu NFSU2 mi się nie podoba, zalatuje wieś tuningiem.
Dokladnie! Jeszcze dodam coś od siebie: tylko polny wieśman takim jeźdi żeby przed sąsiadami zaszpanować że już Ursusem do kościoła nie jeździ. :grin:

Dj Brabus
30-11-2005, 12:19
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73220277

Kolejna "padaczka" - tym razem krakowski Batmobil! :mryellow: Jeśli już szukać Peugeota 206, to proponuję kupić "gołą" (znaczy nie ruszoną jeszcze ręką tuningowca), ale za to z dobrym silniczkiem (minimum 1.6). Poniżej kilka takich samochodów:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C439569
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74568119
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74141964
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C634997

To są smaczki, które dopiero później mogą stać się ciekawą bazą tuningową...