PDA

Zobacz pełną wersję : [PFT] Audi A4

barni
24-11-2005, 15:14
samochod jest do sprzedania na allegro
mi sie strasnie podoba
oto adres
http://allegro.pl/show_item.php?item=73025075
www.audiamazingcar.prv.pl
prosze ocencie go :D

JaCie
24-11-2005, 15:48
Auto widzialem na targach poznańskich, ale mimo, że jest fajnie stuningowany, za tą cenę wolałbym inne auto. Nie lubię zbyt dużo świecidełek...

Dj Brabus
24-11-2005, 16:01
Samochód znany w środowisku tuningowym na całą Polskę - pisało o nim klilka magazynów i oglądałem dwa reportaże (bodajże w "Czasie tuningu" na TVN Turbo i na TV4). Fakt faktem jedno z pierwszych (albo pierwsze nawet ) kompleksowo stuningowanych aut z wykorzystaniem takich dobrodziejstw jak spinnery (te same ma Mercedes SL od Javy) i drzwi Lambo. Cena? Wydaje mi się, że 50.000 złotych to wcale nie wygórowana cena za takie auto - szczególnie, że jak pisze właściciel koszt modyfikacji to ok. 60.000 złotych, a A-czwórkę z silnikiem 1.8 z 1995 roku można kupić za 15.000 złotych... Miodzio! Mam nadzieję, że nowy właściciel wprowadzi kolejne atrakcyjne modyfikacje tego samochodu!!

stanko
24-11-2005, 16:16
JA go nie znalem ale jest swietny,
drzwi w stylu lambo.Miodzio
,swietne felgi tylko troche drogi :damn:

mustangshelby
24-11-2005, 16:33
Widziałem go na tvn turbo. Te felgi od handlarzy narkotyków nie pasują, ale reszta autka całkiem całkiem

bartixxx
24-11-2005, 18:35
Ja też widziałem na TVN TURBO tylko ja wolałbym jakiś inny samochód.Każdy sie na nie go by patrzał a na świecie jest dużo ludzi lubiących cudze własności

stanko
24-11-2005, 19:10
Widziałem go na tvn turbo. Te felgi od handlarzy narkotyków nie pasują, ale reszta autka całkiem całkiem
mustangshelby w jakim stopniu nie pasują,dla mnie są idealne do tych szpanerskich drzwi i swietnych skor ktore sa bombowe :!:

BeeMiX
24-11-2005, 21:33
o bosze... jak widze ten wóz to mi sie żygać chce, nieudolne wzorowanie się na amerykańskiem bling bling tuningu (którego nie lubie), 100% standard który ma każdy czarnuch ale w aucie na którym to jak cie moge wygląda, a nie kurduplastym pokracznym słabym audi. Właściciel mógł na prawde darować sobie tą wioche, spryskiwacze z czaszką ehh.... WIem, chęć bycia orginalnym, ale przeciesz 90% aut po tunie w USA ma takie drzwi i fele. A szkoda gadać.

AGENT
27-11-2005, 19:44
Widziałem go w TVN Turbo, przeróbki gruntowne i w większości udane. Drzwi Lambo są fajne, ale do auta 4 drzwiowego pasują jak pięść do nosa! :lol: