PDA

Zobacz pełną wersję : Nieoczekiwane wylogowanie

Rolex aka JoHnSoN
07-12-2005, 16:11
ostatnio coraz czesciej mi sie to robi ...
uzywam firefoxa ... po zalogowaniu sie na forum przegladam i czytam tematy (to chyba jasne :razz: ) ... ale czasami po kliknięciu na jakis temat bądź dział przechodzi mi na strone główną forum i zostaje automatycznie wylogowany z forum ... jest to dosc uciażliwe poniewaz nie wiem gdzie sa nowe posty i musze wszystko dogłębnie przeglądać ...
czy ktos jeszcze miał taki problem ?? a moze ktos wie co jest przyczyna i jak to wyeliminować ??

wielkie dzieki za pomoc (bo to juz mnie doprowadza bo białej gorączki) ...

el_
07-12-2005, 16:27
ja mam podobne problemy, też na FF. Jedyne rozwiazanie na jakie wpadłem to przeglądanie aG pod IE :P

Wielbłąd
07-12-2005, 16:49
A u mnie natomiast jest tak, ze jak sie zaloguje to siedze na aG tak z 5h conajmniej :twisted: kiedys było wszytsko ładnie pieknie i wogóle mnie nie wylogowywało tak wiec mogłem sobie grac i po grze przegladac sobie moje ulubione aG ze wszytskimi nowymi postami... teraz to mnie wylogowuje po ok 30minutach i czasami po paru dniach czytam posty sprzed 2 dni które pierwszy raz widze na oczy ... wogóle to wylogowania sa dosc meczace a kiedys tak nie było...

PS FF oczywiscie :wink:

stanko
07-12-2005, 17:23
Ja tez uzywam irefoxa i nie mam takich problemow.

AML
07-12-2005, 17:30
Krzysztof coś powinien wiedzieć na ten temat. :susp:

Di Kej
07-12-2005, 17:50
Zupełnie muiałęm gdzieś sprawę przeglądarki....i widzę, że ja mam IE no i nic sie nie dzieje......ui mnie jest wszystko dobrze....prawdę mówiąc współczuje, ponieważ ja nie lubię tak jak jest na fora.pl ....wchodzę na chwilę, ale nie zdąże zobaczyć nic.....i mi sie wszystko oznacza jako przeczytane samo....no i już nie wiem co było nowego...ale na szczescie na aG tak nie jest i chwała za to...

GuGi
07-12-2005, 17:51
Mam firefoxa i tez mialem taki problem :P wystarczylo wyczyscic folder z ciasteczkami (cookies czy jakos tam) i problem zniknal :P:P sprobujcie jak nie zadziala to jush nie wiem :P

Robak
07-12-2005, 18:16
Ja mam firefoxa i takiego problemu nie mam.Za to jest inny.Czesto w ogole nie moge wejsc na strone przez ok poł godziny. Potem wchodze normanie. Tak jest ok raz na tydzien.Robicie tam jekies przerwy techniczne :susp: ?

BKX
07-12-2005, 19:17
Ja moge powiedziec tyle, ze uzywajac Firefox'a zawsze mialem jakies problemy... Okolo pol roku temu przezucilem sie na Opere i nic sie nie dzieje, a dodatkowy plus to to, ze jest najszybsza przegladarka w otwieraniu stron, jest kosmiczna roznica w predkosci miedzy IE, a co do Firefox'a troszke mniejsza, ale wyraznie zauwazalna... Wiec polecam Opere ;)

Michak91
07-12-2005, 20:16
ja od jakis dwóch dni przeglądam Forum aG na MicrosoftInternetExplorer
Bo cosik mi FireFoks zaczął szwankować :damn:

Krzysztof Cieślak
08-12-2005, 00:26
Krzysztof coś powinien wiedzieć na ten temat. :susp:
Obecnie długość sesji to 1 godzina, dłuższe mogą znacznie obciążyć serwer. Poprostu tyle czasu forum Was śledzi. Nazwa ciasteczka wysyłanego z forum to: Forum_aG_cookie. Może usunięcie go na Waszych kompach rozwiąże problem.

PS. Na FF nie mam żadnych problemów.

aston
08-12-2005, 07:49
PS. Na FF nie mam żadnych problemów.

zgadzam sie w 100% bo sam używam FF:) coprawda mam ustawione logowanie automatyczne

Dj Brabus
08-12-2005, 09:21
To ja dorzucę swój problem - przy uruchamianiu forum powinienem być od razu zalogowany, jednak od paru dni muszę się za każdym razem logować... :ogh: Poza tym potwierdzam problem Robaka - też się zdarza czasem, że w ogóle nie mogę wejść na AG...

Dominik999
08-12-2005, 09:29
To ja dorzucę swój problem - przy uruchamianiu forum powinienem być od razu zalogowany, jednak od paru dni muszę się za każdym razem logować... :ogh:
No własnie, ja mam to samo :? Na innych forach to sie nie zdarza

Rolex aka JoHnSoN
08-12-2005, 09:45
...
No własnie, ja mam to samo :? Na innych forach to sie nie zdarza

to zmien forum na inne jak CI aG nieodpowiada :twisted: <joke> :wink:
zeby nie mozna bylo wejsc na aG ?? tak czesto ?? u mnie ejst to raz na miesiac mniej wiecej ... ale to juz sprawa serwera lub Krzysztofa ktory cos tam buszuje na forum/ stronce i na ten czas zamyka aG ... ale na to ze nie mozna wejsc na aG narzekac nie moge ... u mnie wszystko wporzadku w tym ...

BABELEC
08-12-2005, 20:37
Mi też się zdarza wejść na forum, po czym okazuje się, że nie jestem zalogowany mimo, że w Operze mam autologowanie. Po odświeżeniu listy teamtów również zdarza się, że nagle jestem out.