PDA

Zobacz pełną wersję : Oznacz jako preczytane

BABELEC
09-12-2005, 09:51
Wielokrotnie zdarzało mi się, że po kliknięciu na "oznacz jako przeczytane" zostawało kilka tematów dalej oznaczonych jako nieprzeczytane. Też tak macie? Używam Operki.

Edit: rownież moje powyższe wypociny "wisiały" jako nieprzeczytane. :ogh:

Rolex aka JoHnSoN
09-12-2005, 11:31
nigdy z tego nie korzystam poniewaz zawsze czytam wszystko ... (rola moda jest nie taka róźowa :mryellow: )
ale za to czasem cos innego mi sie działo ...
-napisalem wiadomosc ,wychodzilem do strony glownej forum ,patrzylem ze juz pusto jest i wychodzilem z forum ... przy kolejnym logowaniu okazywalo sie ze moje wiadomosci podswietlaja sie jako NOWE :ogh: :ogh:

AML
09-12-2005, 11:42
Tak DJ, mi też się coś takiego zdarzało, nieszkodliwa przypadłość phpbb2.
Lecz jeśli chodzi o te inne wasze problemy to pierwsze słyszę, nigdy nie mam żadnego zonka, potestujcie sobie Netscape 7.2, może się wam spodoba. :mryellow:

BABELEC
09-12-2005, 15:38
Generalnie też czytam wszystko. Lećę od góry do dołu działami. Z danego działu wszytskie nieprzeczytane wrzucam na osobne karty. I czasem ładnie oznacza po samym przejrzeniu wątku. Zdarza się jdenak, że nie zawsze zaznaczenie się pojawi więc dla pewności duszę oznacz. Ale widać i to nie zawsze działa. A na netszkapę nie mam planów przerzucać się :grin:

BABELEC
10-04-2006, 07:26
Po ostatniej, dłuższej nieobecności (kilka dni) zauważyłem, że po zalogowaniu (wczoraj) się mam oznaczone jako wypowiedzi nieprzeczytane tylko te z 9 kwietnia. Reszta jakoby już przeczytana. Dziwne to trochę a tym bradziej wkurzające, gdyż trzeba pamiętać, co już wcześniej sie przerabiało. Ciacha nie były czyszczone i nikt w międzyczasie z mojego kompa nie logował się na forum. :susp: :roll:

AML
10-04-2006, 08:50
to je przeczyść

AGENT
10-04-2006, 08:50
Ja słyszalem o tej funkcji "oznacz nieprzeczytane", ale nigdy z tego nie korzystałem. Poprostu sprawdzam na bieżąco wszystkie tematy - te ostatnie przynajmniej. Poza tym na Mozilli jest cos takiego, że jak wchodzilem juz w jakis temat, to później wyświetlał sie na jaśniejszy kolor.

BABELEC
25-04-2006, 15:21
Kurde! Czy tylko ja mam problem z tymi nieprzeczytanymi postami? :roll: :evil:

Wszedłem przed chwilą pierwszy raz dzisiejszego dnia. Prawie w każdym dziale coś nowego do przejrzenia. Przerobiłem 2 pierwsze działy i przypadkowo wyłączyłem Operę. Wracam na forum i nie mam żadnych nowych wypowiedzi, wszystkie wyświetlane jako przeczytane?

Znajdzie się jakieś sensowne wytłumaczenie czy będe sie tak wkurzał co jakiś czas? :evil:

Wielbłąd
25-04-2006, 15:26
Ja mam tak samo, jak wejde na forum i mam duzo do przeczytania, to jak mi sie wyłaczy net to potem musze patrzec po datach, myslałem, ze tak jest i juz...

AML
25-04-2006, 15:27
To jest oczywiste że jak wyłączysz przeglądarkę znikną podświetlenia.
Ciasteczka podświetleń działają tylko na aktualną instancję przeglądarki, było by dziwne gdyby mimo wyłączenia były nadal podświetlone. :roll:

BABELEC
25-04-2006, 15:34
Dlaczego? Są fora, co prawda oparte na innych silnikach, gdzie moge jednego posta z 1289 nieprzeczytanych podejrzeć i wrócić za tydzień a dalej będę miał te wcześniejsze na liście nieprzeczytanych. Tp zdecydowanie wygodniejsze.

fischer777
25-04-2006, 16:26
Dlaczego? Są fora, co prawda oparte na innych silnikach, gdzie moge jednego posta z 1289 nieprzeczytanych podejrzeć i wrócić za tydzień a dalej będę miał te wcześniejsze na liście nieprzeczytanych. Tp zdecydowanie wygodniejsze.

Tak jak np. www.exoticcars.pl/forum. Mnie też czasem irytuje problem z nieprzeczytanymi postami, ale jakos sie już przyzwycziłem.

AML
25-04-2006, 18:42
Tak, tylko pamiętaj że tam jest zainstalowane phpBB by przemo a tutaj oryginalne phpBB, może taki hack instnieje, kto wie.

mustangshelby
25-04-2006, 18:48
Tak, tylko pamiętaj że tam jest zainstalowane phpBB by przemo a tutaj oryginalne phpBB, może taki hack instnieje, kto wie.
Forum Arsenalu na którym również piszę jest własnie phpBB by przemo i jest to bardziej rozbudowane forum, ma więcej funkcji, itd., ale wydaje mi się, że jest wolniejsze (dłużej się ładują tematy)

AML
25-04-2006, 18:49
no to jest oczywiste że im więcej hacków i modów władujesz tym wolniej bedzie chodzić.

AML
26-04-2006, 20:56
Sory za doublepost, ale znalazłem właśnie taki mod o jakim mówicie, jeśli chcecie to mogę go w wolnym czasie zainstalować (choć taka chwila może się nie zdarzyć szybko)?

Dj Brabus
26-04-2006, 21:00
Jeśli tylko pomoże, a nie zaszkodzi to jestem ZA! Instaluj jak będziesz miał chwilkę wolnego! :cool:

AML
26-04-2006, 21:27
To już wasza decyzja ale radze rozwagę.
Moje osobiste spostrzeżenia są takie że non stop by trzeba klikać na "oznacz wszystkie jako przeczytane", a tak po prostu zagląda się tam gdzie są interesujące, podświetlone tematy i wyłącza forum.
Wszystko się resetuje i przy następnej wizycie widzę podświetlone znowu tylko nowe posty.
Pozatym nie każdy ma czas na wertowanie każdego tematu.
Więc ten mod z drugiej strony może się stać nieco upierdliwy tym ustawicznym klikaniem na "oznacz wszystkie jako przeczytane". :roll:

PS. Znalazłem coś lepszego, mod który pozwala każdemu cofać swój czas ostatniej wizyty, dzięki temu może wyswietlić wcześniej podświetlone posty, przynajmniej tak wynika z opisu moda.
http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php?mode=download&id=1959520

BABELEC
27-04-2006, 08:47
...a tak po prostu zagląda się tam gdzie są interesujące, podświetlone tematy i wyłącza forum...

Nie zawsze jest czas przejrzeć wszystko i można stracić parę ciekawych tematów po wyłączeniu forum.

Możemy potestować i sprawdzić moda w praniu.

AML
27-04-2006, 12:01
Według mnie ten drugi mod byłby lepszy, ale to i tak nie sprawa na juz.