PDA

Zobacz pełną wersję : Braki na forum

307_big_fan
09-12-2005, 17:48
Ostatnio zauważyłem , ża na forum siedzi małło osób . Myślę , że wolą małe fora , ja tez takie wole , a co Wy o tym myślicie ?

mustangshelby
09-12-2005, 18:01
JA tam najbardziej lubie autogalerie, bo jest dużo tematow, dużo newsów, ciekawe tematy, jak coś napisze to inni odrazu odpiszą (zaleta większych for)
choć czasami siedze na mniejszych forach np: (www.autotuning123.fora.pl)

stanko
09-12-2005, 18:14
no dziwne zebys na swoim forum nie siedzail ale tak naprwade to teraz juz malo ludzi pisze na aG,chyba naprawde wolą male fora.JAa i tak cos pisze.Lube dosyc aG bo to bylo moje pierwsze forum/.

Rolex aka JoHnSoN
09-12-2005, 18:51
ja uwazam ze male fora sa do dupy ...
no po po jaka cholere komentować coś co sie już skomentowało na aG ????
i uwazam za bezsensowne zakladanie takich małych for ... na aG jest wszystko co potrzeba ...

BKX
09-12-2005, 18:52
Ja ograniczylem sie do pisania tylko na jednym forum, a jest nim oczywiscie aG ;) Mialem wiele propozycji z od innych czlonkow aG, by dolaczyc do ich wlasnych for, lecz po pierwsze nie mam zamiaru 2, 3 czy 4 razy wypowiadac sie na temat jednego modelu czy problemu, a po drugie brak czasu, wystarczy mi to co mam tutaj, mam jeszcze konto na SŚ, ale tam sie nie zaaklimatyzowalem, wiec konto ktorego uzywam istnieje tylko na aG. Forum jest spore, duzo tematow, zawsze mam cos do dodania :) Jest mi tu bardzo dobrze, czuje, ze mam czesto sporo do powiedzenia i czesc forumowiczow liczy sie z moim (skromnym) zdaniem, pozdrawiam was chlopaki (i dziewczyny oczywiscie) ;) Aha i musze dodac, ze aG bylo moim pierwszym forum, nie tylko w tej tematyce, ale ogolnie :D

stanko
09-12-2005, 19:29
ja uwazam ze male fora sa do dupy ...
no po po jaka cholere komentować coś co sie już skomentowało na aG ????
i uwazam za bezsensowne zakladanie takich małych for ... na aG jest wszystko co potrzeba ...
Dj ale czemu uwazasz ze aG jest najlepsza i ze wszystko najwczesniej pojawia sie na aG :/;

AML
09-12-2005, 19:38
na aG jest wszystko co potrzeba ...
Nie byłbym taki pewien. :susp:

Rolex aka JoHnSoN
09-12-2005, 20:01
Dj ale czemu uwazasz ze aG jest najlepsza i ze wszystko najwczesniej pojawia sie na aG :/;

jest nalepsza i koniec :cool:
nie mowie ze sie najwczesniej pojawia ... ale po co komentować coś po kilka razy na roznych forach ??
ja wybrałem aG ...

na aG jest wszystko co potrzeba ...
Nie byłbym taki pewien. :susp:

dwuznaczne :P z podtekstami :P ... caly AML :wink: :wink: :wink:
wiem o co chodzi ... ale akurat to co mi jest narazie potrzebne znajduje na aG ... oczywiscie oprocz tego o czym mowisz :P ale nie zapominaj ze moja pasja jest muzyka :cool: :cool: wiec nie jestem aż takim maniakiem motoryzacji ...

stanko
09-12-2005, 20:39
JA tez nie jestem jakims maniakiem.Uwielbiam pilke nozną ale aG tez lubie

kocie_ruchy
09-12-2005, 21:18
to forum jest najlepsze, bo ja na nim jestem :cool:

hehe, to oczywiscie zart :razz:

ale szczerze mowiac na tym forum staram sie wiecej dawac niz brac, od pozyskiwania materialow mam inne fora :wink:

fischer777
09-12-2005, 21:29
No ja ostatnio bardzo mało czasu poświęcam dla mojego macierzystego forum jakim jest SŚ no i oczywiście na aG. Mam nadzieje, że n iedługo się to zmieni :razz:

stanko
09-12-2005, 21:31
Fischer777 nie wiedzailem ze twoją paiskownicą są SŚ,wsumie fajne forum ale tyle tam ludzi ze masakra.MAją tam po 10000postow.JA sie tam keidys zarejestrowalem ale nic nie pisze.Wole aG

Emenems
09-12-2005, 21:52
Ja przesiaduje tylko na dużych Forach, na małych nie ma sansu, ba mało ludzi sie przewija i pojawia sie jeden może dwa posty na tydzień. Zwykle bywam tam gdzie tętni życie lub możne się czegoś Ciekawego dowiedzieć.
www.autogaleria.pl
www.samochdyswiata.pl
www.alfa.jaram.thc.net.pl

AML
09-12-2005, 22:15
Ja przesiaduje tylko na dużych Forach, na małych nie ma sansu, ba mało ludzi sie przewija i pojawia sie jeden może dwa posty na tydzień.
I właśnie dzięki takiemu myśleniu małe fora są od razu skazane na porażkę. :damn:

Seth
09-12-2005, 22:39
ale nie ma po co, żeby działać na kilku forach... ja działam w tym momencie na 9u, przy czym 4ech motoryzacyjnych ogólnych + paru specjalistycznych. Informacje się powtarzają, więc udzielam się tylko w ciekawszych tematach + we wszelkiego rodzaju offtopikach i tematach typu "używane" czy "co wybrać", bo nie lubię się powtarzać :D

o, i spamerem zostałem :lol: :lol: :lol: :lol:

Emenems
09-12-2005, 22:44
Ja przesiaduje tylko na dużych Forach, na małych nie ma sansu, ba mało ludzi sie przewija i pojawia sie jeden może dwa posty na tydzień.
I właśnie dzięki takiemu myśleniu małe fora są od razu skazane na porażkę. :damn:

Wiesz...starałem się udzielać na małych..ale tam się nic nie działo. Zarzuciłem jakiś temat i Cisza. Moje wysiłki spełzły na niczym. Pozatym już nie ma się tyle czasu co kiedyś żeby obskakiwać 10 for i wszędzie wpisywać to samo (chodzi o fora o określonej tematyce).

Rolex aka JoHnSoN
09-12-2005, 22:56
no ale jaki jest sen s zakładać małe forum motoryzacyjne skoro jest wiele innych i wiekszych takich for ?? na ktorych jest multum ludzi i zawsze sie cos dzieje ?? sensownym forum byloby forum np. o jakiejs marce ... albo o konkretnym rodzaju fur ... ale nazwa "motoryzacyjne" jest az za bardzo rozległym terminem ... ja założyłem forum o VT ... ale wieksze forum jest Cardrivera ... i tam sie cos dzieje a u mnie prawie nic ... od tego momentu zwątpiłem w takie fora ... AML przyciaga osoby na swoje forum bo wysyla filmy ktore juz na aG nie bedzie udostepniał ... jest forum o muzyce trance i tam jest bardzo duzo osob i duzo sie dzieje ... mimo ze forum zalozone przez jakiegoś łebka ... natomiast inne forum o house najczesciej "śpi" ... ludzie sie wbijają ale nic nie pisza ...
wiec male fora maja tylko sens jezeli sa inne niz reszta ...
bo po co kilka razy to samo ?? :ogh: :ogh:

307_big_fan
10-12-2005, 11:39
jakoś wasze niektóre wypowiedzi ( tych co bronią Ag ) mają takie podstawy , ze .... np. forum staszka/leoparda każdego dnia wypowiada się tam dużo osób i nie ma zamieszania jakie panuje na Ag , ja na Ag się już staram nie wypowiadać , bo napewno ktoś powie , ze nie mam racji .. a przeciez każdy powinien mięć swoje zdanie i na małytch forach , które nie sa już takie małe przestrzega się bardziej regulaminów !! dziękuje za uwage
zapraszam serdecznie na najlepsze forum na jakiem byłem www.motoforum.fora.pl Ag to ptrzy tym nic , możę mało userów ale forum się prężnie rozwija

Rolex aka JoHnSoN
10-12-2005, 11:47
jakoś wasze niektóre wypowiedzi ( tych co bronią Ag ) mają takie podstawy , ze .... np. forum staszka/leoparda każdego dnia wypowiada się tam dużo osób i nie ma zamieszania jakie panuje na Ag , ja na Ag się już staram nie wypowiadać , bo napewno ktoś powie , ze nie mam racji .. a przeciez każdy powinien mięć swoje zdanie i na małytch forach , które nie sa już takie małe przestrzega się bardziej regulaminów !! dziękuje za uwage
zapraszam serdecznie na najlepsze forum na jakiem byłem www.motoforum.fora.pl Ag to ptrzy tym nic , możę mało userów ale forum się prężnie rozwija

tak ... tylko ze w wiekszosci tematów sa tylko linki na aG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wiec bredzisz ...
lepsze forum ?? pod jakim wzgledem ?? nawet wlasnych tematow nie zakladacie tylko po prostu wklejacie link z aG ... żenada ..
no ale dobra ... ja sie nie znam :razz: :razz:

fischer777
10-12-2005, 11:52
Bo on jest tam modem, temu jest najlepsze... :lol:

stanko
10-12-2005, 11:59

tak ... tylko ze w wiekszosci tematów sa tylko linki na aG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wiec bredzisz ...
lepsze forum ?? pod jakim wzgledem ?? nawet wlasnych tematow nie zakladacie tylko po prostu wklejacie link z aG ... żenada ..
no ale dobra ... ja sie nie znam :razz: :razz:
dajemy tam linka na aG bo jet to dobry serwis i powinniscie sie cieszyc ze macie taką opinie

Rolex aka JoHnSoN
10-12-2005, 13:16
dajemy tam linka na aG bo jet to dobry serwis i powinniscie sie cieszyc ze macie taką opinie

no i ?? teraz moje słowa sa niepodwarzalne ... mam dowod ze na malych forach komentuje sie po 8 razy to samo co na aG ... wiec ja mam to w odbycie nigdzie nie ide tutaj zostaje :lol: :lol: :lol:

el_
10-12-2005, 13:27
Przecież na forum chodzi o to, żeby rozmawiac o samochodach, po tym czy jest dobre czy nie poznaje się liczbie postów, użytkowinków itp. Więc jak możesz mówić że jest lepsze od aG skoro tam jest 50 razy mnie postów :> Jest lepsze dlatego że nie ma zamieszania? Co rozumiesz przez zamieszanie? Że w temacie nie ma 1 albo 3 odpowiedzi tylko 30 albo i więcej? Idąc tym tokiem rozmyślania najlepiej jest pozamykać wszystkie tematy - wtedy będzie idealny porządek, zero zamieszania i z pewnością będzie to najlepsze forum na świecie :lol:

Krzysztof Cieślak
10-12-2005, 16:20
Próbujecie roztrzygnąć które fora są lepsze. Małe czy duże? Amatroskie czy profesjonalne? Nie uda sie to Wam. Bo każdy teraz może założyć swoje forum i będzie je sobie chwalił, bo to w końcu jego dzieło. I tak jak ze stronami www, pomimo, że istnieją miliony stron o podobnej tematyce, to są tworzone kolejne.

Moim zdaniem każdemu forum pomaga strona WWW, bo to ona cały czas je promuje. Samemu forum ciężej przyciągnąć użytkowników. Dlatego fora coraz bardziej przypomniają zwykłe strony.

PS. A forum jeśli prezentuje jakiś poziom i skupia ciekawe osoby to samo się obroni. Bo nie samo w sobie forum jest dobre, ale atmosfera na nim, którą tworzą wypowiadający ludzie.

BeeMiX
10-12-2005, 17:08
hmm ja najwięcej udzielam sie na aG.pl ale śledze ( i troche udzielam) streetracing.pl ze względu na rozległy temat tuningu mechanicznego :wink:

Di Kej
12-12-2005, 08:14
Ja teraz najwięcej pisze (oczywiście) na moim forum www.sportcars.fora.pl i uważam że duża część forum to porządne wypowiedzi, forum cały czas idzie do przodu (ponad 850 postów) i byłbym wdzięczny jakby choć jedna osoba dołączyła się do grona userów www.sportcars.fora.pl Na aG ostatnio piszę rzadko, ponieważ zajmuję sie swoim forum, przeglądam fora innych na fora.pl i tapety na wielu stronach.....ale planuję więcej czasu poświęcić aG, ponieważ ostatnio nawet nie przeglądam prawie działu motoryzacyjnego, czyli "Nowości i pramiery", "prototypy i wizje", "Co wybrać" itd.

Moim zdaniem każdemu forum pomaga strona WWW, bo to ona cały czas je promuje. Samemu forum ciężej przyciągnąć użytkowników.

Oczywiście :cool:[/quote]

AR 156
12-12-2005, 16:49
Ja obecnie najwięcej pisze na forach o Alfie :wink: Czyli na www.alfa.jaram.thc.net.pl i na moim forum www.alfaromeo.fora.pl które nieudolnie próbuje rozkręcić już od kilku miesięcy :damn: czasem napisze coś na www.forum147.com i www.alfaromeo.fora.pl
Na aG ostatnio coraz rzadziej jestem :oops:

Dj Brabus
13-12-2005, 09:09
A ja tu zostaję, bo mi się tu podoba! :cool: Choćby mnie wołami ciągnęli i wszyscy sobie poszli gdzie indziej (może przynajmniej JoHnSoN zostanie i kierownik Krzysztof to już będzie dobrze!), to i tak tu będę pisał posty!!

Co do małych for, to są dobre, jeśli ktoś korzysta tylko i wyłącznie z jednego forum. Jeśli jednak ktoś już komentował jakiś topik na innym forum (właśnie na AG), to bezsensowne jest dodawanie drugi czy trzeci raz tego samego komentarza na innym forum...

Poza tym co kto lubi - albo siedzimy w trójkę na własnym forum, albo spokojnie piszemy sobie na AG, albo wpadamy w wir tysięcy postów dziennie na SŚ...