PDA

Zobacz pełną wersję : OPEL Omega 2.5 TD Sport

Gili
18-12-2005, 13:27
Witam wszystkich!

Chciałem się poradzić co do zakupu tego modelu

1. OPEL Omega 2.5 TD Sport 2000 manual, przebieg 286 tys. :shock: i to mnie najbardziej przeraża :ogh: stan dobry co popieram tylko opinią po obejrzeniu zdjęć, a więc nie do końca wiarygodnie, wyposażenie bardzo dobre, właściwie pełne, auto do zakupu z Niemiec i zastanawiam się czy opłaca się je sprowadzić, bo ten przebieg jest chyba zbyt duży proporcjonalnie do rocznika :damn:

Co o tmy myślicie? Proszę o rade, czy warto? Czy lepiej sobie odpuścić...

Kusi mnie tutaj głównie cena, bo naprawdę nieduża!

Już w sumie nieaktualne,ale dziękuje za opinie.. pozdrawiam!

ilovebmw
18-12-2005, 13:57
samochod bardzo ladny.
i na tym sie konczy...troche duzo ktos nim jezdzil, moga sie zaczac wydatki. na twoim miejscu jednak nie pakowalbym sie w to, balbym sie troche kosztow.

Dj Brabus
18-12-2005, 18:01
Kilka topików niżej jest kolejny o Omedze - właśnie 2.5TD kontra MV6. Dobra rada - jeśli nie chcesz zrezygnować z turbodiesla, to przynajmniej poszukaj auta, które będzie miało maksimum tego, co wyżej wspomnianasz... :roll:

AGENT
19-12-2005, 13:20
To ktoś musial nim dziennie jeździć ok. 200 km! :shock: To ja tyle przez 2 tygodnie nie zrobię! A jaka to jest cena? Z takim przebiegiem lepiej poszukać czegoś innego.

Gili
19-12-2005, 14:39
Doczytałem dokładniej i ktoś napisał, że do auto jest do podmianki za jakieś terenowe, a cena była tylko 1000 Euro, więc pewnie wymiana za dopłatą, albo kwestia dogadania się.. no nic, dzięki za zainteresowanie
;)

Pozdrawiam

Suchy
26-12-2005, 20:50
To jest silnik BMW. Jeżeli chodzi o przebieg to 300 tyś. km. to jest mało jak na ten silnik. Miałem taką Omege i uważam że to bardzo dobry samochód a robiłem nią ponad 200 km dziennie.