PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można tu ogłaszać?

wojtekwielkiew
27-12-2005, 21:24
Mam pytanie, zwłaszcza do starszych stażem użytkowników tego forum. Otóż czy można tu poszukać kupców gdy ma się coś do sprzedania? Pytam, gdyż post z ogłoszeniem sprzedaży mojego rowerku zniknął w tajemniczych okolicznościach. Wiem, że to nie allegro, ale nie chce tu licytacji urządzać, tylko napisać parę słów, może ktoś się znajdzie chętny :)

Dj Brabus
27-12-2005, 21:51
Można wzorem innych for stworzyć topik "Kupię/Sprzedam/Zamienię" - będzie można wsadzać tylko ogłoszenia, natomiast chętni i zainteresowani ofertami będą mogli pisać tylko na PW. Na początku każdego postu będzie można znanym stylem oznaczać [kupię] , [sprzedam] lub [zamienię].

Myślę, że pomysł powinien przejść, bo wiele z nas szuka różnych rzeczy, a tu przynajmniej mamy sprawdzonych ludzi! :cool:

wojtekwielkiew
27-12-2005, 21:53
Czyli musze dorzucić w nazwie postu [sprzedam]? A w której kategorii powinienem go umieścić?

kocie_ruchy
27-12-2005, 22:08
Czyli musze dorzucić w nazwie postu [sprzedam]? A w której kategorii powinienem go umieścić?

na razie nie ma jeszcze takiego dzialu. 29 grudnia wroci admin ktory teraz morduje testowa octavie w bialce tatrzanskiej :cool: wtedy pogadamy

wojtekwielkiew
27-12-2005, 22:42
W takim razie czekam na powrót admina :)

Dj Brabus
29-12-2005, 17:59
W dziale POSZUKUJĘ... znalazłem groźnie brzmiący tekst... :evil: :sad:

Proszę na forum nie podawać informacji dotyczących kupna bądź sprzedaży jakich kolwiek przedmiotów, forum autoGALERIA.pl to nie słup ogłoszeniowy.

Rolex aka JoHnSoN
29-12-2005, 18:54
W dziale POSZUKUJĘ... znalazłem groźnie brzmiący tekst... :evil: :sad:

Proszę na forum nie podawać informacji dotyczących kupna bądź sprzedaży jakich kolwiek przedmiotów, forum autoGALERIA.pl to nie słup ogłoszeniowy.

taka sama wiadomość dostał odemnie na PW wojtekwielkiew
niestety po raz kolejny stworzył temat ogłoszeniowy ... :roll: :roll:
ja już nie mam do takich ludzi siły :???: :???: :???: