PDA

Zobacz pełną wersję : Umarł Rolex, niech żyje Rolex

Wielbłąd
29-12-2005, 21:50
Witam Was :!: przed chwila dostałem bardzo smutna informacje od naszego moderatora :!: ... :damn: :damn: :damn:

Oryginał

[Rolex aka JoHnSoN]Juz mnie nie bedzie i watpie czy kiedykolwiek bede odlaczyli mi internet bo stary nie chcail ze niego placic wiec jak mozesz to skrobnij cos na forum. pozdro

:damn: :damn: cholera zdenerwowała mnie ta sytuacja i strasznie zasmuciła :!: napisałem tego posta, poniewaz jak by sie stało tak, ze Dj by nie miał juz internetu i by nie mógł odwiedzac forum... aby nie było tutaj zadnych domysłów, ze sobie nas olał ale to jest bardzo powazna sprawa raczej nie z jego winy :!:

:damn: :damn: :damn:

Di Kej
29-12-2005, 21:59
O nie!!! Fatalna sprawa!!! Chciałbym, aby to były tylko jaja ze strony naszeg Dj'a

Ale....papa JoHnSoN :( :(

Robak
29-12-2005, 22:05
Nom przykra sparwa. Mysle jednak ze bedzie dobrze. Moze miał jakas kłotnie albo podpadł starszemu a ten jako nauczke wysciagnał mu wtyczke. Dzien dwa i bedzie luz. Tez kiedys miałem takie przypały.
Oby wrocił, bo bedzie go barkowało.

Wielbłąd
29-12-2005, 22:06
Fakt mozliwe ja równiez mam taka nadzieje :!:

jednak jak by co ...

Dominik999
29-12-2005, 22:16
Cholera :? Obyś miał rację robak..... strasznie szkoda by było :|

Fester
29-12-2005, 22:36
No nieeeeeee :!: :!: :!: :!: :!: Dupa, dupa, dupa!!!!
DJ WRÓĆ!!!!!!Mam nadzieje , że jego problemy z netem nie będa trwały długo :sad: . Dzięki jego osobie , moje zasoby muzyki techno i fascynacja nią są ogromne.

Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!!!

Dj Brabus
29-12-2005, 22:39
Nie róbcie jaj chłopaki!!! Prima Aprilis to w kwietniu, nie w grudniu!!! :evil: Wielbłąd jak dostałeś tą wiadomość od JoHnSoN'a, skoro juz pisze, że go odcięli?? Masz do niego jakiś namiar na koma czy coś? Jak tak, to walnij do mnie na PW!!!!!

stanko
30-12-2005, 08:53
Nie róbcie jaj chłopaki!!! Prima Aprilis to w kwietniu, nie w grudniu!!! :evil: Wielbłąd jak dostałeś tą wiadomość od JoHnSoN'a, skoro juz pisze, że go odcięli?? Masz do niego jakiś namiar na koma czy coś? Jak tak, to walnij do mnie na PW!!!!!
No walsnie,moze robil sobie JAJA,a nawet jak odszedł to są inni moderatorzy i najwyzej admin Krzysztof Cieślak mianuje nowego moderatora.

AML
30-12-2005, 09:42
To nie jest żaden żart.

fischer777
30-12-2005, 10:05
PRzykro mi bardzo Rolex... Niewątpliwie strata dla forum.

Dj Brabus
30-12-2005, 10:23
Dostałem w nocy smska od JoHnSoN'a: :sad:

Witam. Moze mnie byc bardzo dlugo. Ojciec przestal placic za net i dzis odlaczyli. Ale postaram sie cos wykombinowac zeby do was wrocic. pozdrawiam

Jeden z moich najlepszych kolegów-forumowiczów... :sad: :sad:

nawet jak odszedł to są inni moderatorzy i najwyzej admin Krzysztof Cieślak mianuje nowego moderatora

Leo to jest strata przyjaciela i zaufanego człowieka, a nie jakiegoś tam użytkownika forum podpisanego tytułem "Moderator" i nickiem Rolex aka JoHnSoN... :roll: :damn:

BABELEC
30-12-2005, 10:35
Nie róbcie scen. Szkoda, że go nie będzie ale myślę, że tylko przez czas jakiś. Założy sobie chłopak zaraz sam łacze i w ukryciu będzie skrobał posty. Z rodzicami tak bywa czasem, że się zeźlą i nawrzucają trochę szykan ale zawsze można dojść do porozumienia.

Proszę więc o nie lamentowanie i uznanie, że Rolex ma wakacje bez dostępu do netu. Krótkotrwałe.

Wielbłąd
30-12-2005, 14:44
' JAJA,a nawet jak odszedł to są inni moderatorzy i najwyzej admin Krzysztof Cieślak mianuje nowego moderatora.

Wiesz ty dokładnie nic nie rozumiesz... zzyłem sie z Rolexem nawet nie wyobrazasz sobie jak bardzo... codziennie z nim gadałem, codziennie nocki przed netem. Dzielenie sie swoimi sukcesami i porazkami, to dla mnie nie jest jakis tam moderator ale wrecz przyjaciel :!:

BKX
30-12-2005, 15:38
Nie róbcie scen. Szkoda, że go nie będzie ale myślę, że tylko przez czas jakiś. Założy sobie chłopak zaraz sam łacze i w ukryciu będzie skrobał posty. Z rodzicami tak bywa czasem, że się zeźlą i nawrzucają trochę szykan ale zawsze można dojść do porozumienia.

Proszę więc o nie lamentowanie i uznanie, że Rolex ma wakacje bez dostępu do netu. Krótkotrwałe.

Dokladnie tak, wszyscy go cenimy za to, ze byl z nami, ze robil dobra robote jako moderator itd. ale bez przesady, zachowujecie sie tak, jakby umarl i mial nigdy do nas nie wrocic... Nie uwazacie to za lekkie przegiecie??? Trudno, nie ma netu, ale jak mu zalezy, to znajdzie sposob, zeby cos u nas naskrobac i wspolnie poklikac. Leo troche przesadzil, ale wy nie jestescie lepsi... Tak wiec czekamy na powrot, bo jest bardzo dobrym uzytkownikiem tego forum i nie robmy scen.

Mercedesw123
30-12-2005, 15:46
dla mnie takim przyjacielem był, jest i bedzie Doktorek. Teraz zadko z nim gadam, ale ma zawsze czas pogaduszki. Zawsze uprzejmy. Co do Rolexa pomyslmy ze sa wakacje i gdzies pojechal. Mi tez zdarzaja sie klotnie...

Dj Brabus
30-12-2005, 16:19
Wiadomość z ostatniej chwili (co prawda publikuję smsa do mnie, jednak warto, żeby całe forum wiedziało, co się dzieje...

Dj juz niedlugo wraca na forum :) sytuacja opanowana

BABELEC ma rację - nie trzeba było panikować, bo sytuacja wraca chyba do normy... :grin:

Robak
30-12-2005, 17:06
Od poczatku wiedziałem co jest grane i ze nie ma co panikowac. Pewnie była potrzebna jaks powazna rozmowa z OGs albo postanowienie i wszystko wrociło do normy.Całe szczescie :smile:

stanko
30-12-2005, 17:34
kazdy chyba mial nadzieje ze On wroci,po takim zzyciu sie z tym forum,napisaniu tylu postow i zaprzyjaznieniu sie z niktorymi nie moglby od tak zwiac z tego forum i juz na nie nie zaglada.Wroci i wszystko takze wroci do normy

Michak91
02-01-2006, 14:46
kurde zachowujecie się jakby wam conajmniej ktoś z rodziny umarł :roll:
bez jaj :roll:
normalny user jak user a wy sracie po gaciach z powodu jego "odejścia"
.....luz....

Dj Brabus
02-01-2006, 14:54
Wiesz michak nie o to chodzi - dla mnie JoHnSoN po prostu jest bardzo dobrym kumplem z którym zawsze miło pogawędzić na GG. Nie robię lamentu, że umarł, tylko po prostu szkoda, że mógłby nie mieć dostępu do neta, co zdecydowanie przeszkodziłoby to w komunikacji. Poza tym bardzo podpasowała mi jego muzyka, a brak internetu dla niego to wielka strata dla mnie... Na całe szczęście są jeszcze telefony i dzięki nim można wszystkiego się dowiedzieć i z kimś pogawędzić...

Poza tym uważam, że topik jest już nieaktualny i JoHnSoN już niedługo pojawi się z powrotem w sieci... :grin:

Wielbłąd
02-01-2006, 14:55
:?: po 1 nie odszedł bo niedługo wraca..

po 2 to nie jest np dla mnie jakis tam user ale ktos dla mnie wazny... i dla paru osób tez... nie znasz tej osoby, nie nawiazałes z nia kontaktu... twoja wypowiedz jest conajmnej dziwna i jakbys opisywał robota :damn:

Rolex aka JoHnSoN
03-01-2006, 00:43
nie wiem jakim cudem ale mam neta :shock: :shock: :shock: :shock:
ogolnie cala sprawa wygladala tak ze ojciec stwierdził że nie bedzie netu w domu bo nie potrzebny i rozwiazal umowe z TP jakis miesiac temu ... dopiero niedawno mi go wylaczyli ... oczywiscie myslalem ze to jest powazne lecz ku mojemu zdziwieniu ojciec nie mógł żyć bez neta :mryellow: :mryellow: :mryellow: no i stwierdził że od nowa podpisze umowe ... no ale podobno zgubili umowe :ogh: i mialo neta nie byc jeszcze przez minimum tydzien :ogh: nie wiem jak to sie stalo ze jestem ale jestem ...

dodam ze strasznie zaskoczyla mnie sytuacja w ktorej zdolowany siedzialem w pokoju a dostalem mase sms-ow od forumowiczow ...
naprawde az sie łezka w oku zakreciła ...
bardzo mi sie miło zrobiło ... DZIEKUJE WAM BARDZO !!!!
rowniez nie spodziewalem sie telefonu od Brabusa z zyczeniami nowrocznymi ...
bo telefonu od Wielbłąda sie spodziewałem :P (P.S.gadaliśmy 15 minut :P )
no ale co bylo to było ...

teraz troszke smutniej ...
dziś zrobiliśmy grafik na cały miesiąc w klubie ...
sprawa wygląda tak że do końca tygodnia gram codziennie (nawet w niedziele) ... więc nie bedzie mnie tak czesto jak wczesniej ...
niestety od rana do nocy w klubie to nie takie proste ... teraz tez piszac tego posta nie mam sily patrzec na monitor ...
no ale jak tylko bede mogl bede na forum i bede pisał i karał spamerów :lol: :lol:
jak narazie tylko tyle napisze bo zaraz zasne i skasuje sie moj dlugi post :P
no ale wróciłem i ciesze sie z tego :)

pozdrawiam i jeszcze raz wam dziekuje :smile: :smile: :smile:

Seth
03-01-2006, 00:46
miło Cie widzieć z powrotem :)

Wielbłąd
03-01-2006, 00:46
bo telefonu od Wielbłąda sie spodziewałem :P (P.S.gadaliśmy 15 minut :P )
no ale co bylo to było ...

haha na bo :!: a i tak połowe to niezrozumiałem alkoholiku :!: a ile kasy mi zrzarło łoooo :razz: :razz: :wink: wazne, ze zyjesz po sylwestrze i, ze wrociłes wkoncu :!:

BABELEC
03-01-2006, 06:55
Sprawa sie rozwiązała. Siema :!: :grin:

Dj Brabus
03-01-2006, 10:26
dziś zrobiliśmy grafik na cały miesiąc w klubie ...
sprawa wygląda tak że do końca tygodnia gram codziennie

Witaj ponownie!! Miło Cię widzieć! :cool: :razz: Myślę, że to, że grasz codziennie, to chyba przecież dobra wiadomość - to Twoje hobby i praca, a więc jeśli tylko masz możliwość, to znakomicie! Ja wciąż czekam na spóźniony remix sylwestrowy! :lol: :razz:

Rolex aka JoHnSoN
11-01-2006, 03:06
no to juz mam od dzis necik w domu spowrotem na stałe ...
a teraz zła wiadomość ... klub mnie całkiem pochnłonął ... ostatnio z nowa poznana panienka chcialem sie umowic na piwo ... i gdzie sie umowilem ?? w moim klubie bo musialem grac (kumpel mnie zmienil na troche to mialem okazje porozmawiac z nia) ... nawet starzy zeby ze mna porozmawiac dzwonia do mnie na koma ... jak wracam do domu wszyscy spia a jak wstaje nikogo nie ma ... wiec na forum tez bede pewnie raz na tydzien :sad: :sad: oczywicie postaram sie czesciej ale nic nie obiecuje ... jak cos waznego to lapac mnie na GG ... lub sms na kom ...

pozdro foumowicze ...

Di Kej
11-01-2006, 07:03
Przykro z tego powodu :sad: ..............ale dobrze, że masz neta :mryellow:

A propo tego
kurde zachowujecie się jakby wam conajmniej ktoś z rodziny umarł

To jaaaa..... Dj Brabus i v40 wiedzą (wczraj mi odbijało wieczorem buhahahaha)

Ale koniec OT

SZkoda, że będziesz tak rzadko, ale spróbuj coś z tym zrobić, bo ostatnio to ty, Wielbłąd i Dj Brabus (jak to już ktoś powiedział) nakręcacie forum.....

Mam nadzieję, że wszytko będzie ok i, że wrócisz na stałe na forum i będziesz dalej nakręcał tematy :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Pozdro ode mnie ;) :mryellow:

AML
11-01-2006, 15:14
ZAMKNIĘTO
http://img78.exs.cx/img78/2236/k322deczka5gc.gif