PDA

Zobacz pełną wersję : [info] Czy maluchu klatka jest obowiazkiem w KJS???

SnApik
10-01-2006, 09:50
Witam!
Ponowie czy w bolidzie musze miec klatke i kubły jesli chce wystartowac w KJS?? :susp: :susp: (jesli tak to mam poscigane w tym sezonie :sad: bo nie bede mial tyle kasy zeby jeszcze klatke pospawac i kupic siedzonka :sad: narazie koncze silnik i jeszcze zawieszenie mam do ukończenia)
Pozdro ,dajcie mi odp. bo nie wiem co robic!!!

BABELEC
10-01-2006, 10:18
Z tego co kojarzę, to nie musisz. Obowiązkowym wyposażeniem są kaski i gaśnica.

SnApik
10-01-2006, 17:50
Dzieks!!
Wiec wystartuje na wiosne:):D :mryellow: a jak ktos bedzie mial klatke do maluszka tanio na sprzedaz to prosze sie odezwac(moze byc połowka), fotele kubły z pasami za gorsze tez bym nabył!!
A jezeli byłby jakis sponsor(ktory oddal by naprawde za symboliczna kwote te zeczy) to byłbym ''w niebo wziety'' :lol:
POZDRO BOBSER MANIACY :twisted: :twisted: :twisted:

BABELEC
10-01-2006, 18:41
Na wszelki wypadek zweryfikuj te informacje. Chociażby w najbliższym oddziale PZMotu czy w automobilklubie.

marNY
10-01-2006, 20:14
Nie ma takiej koniecznosci.
W KJSach klatka ani kubly nie sa wymagane.
Moim zdaniem klatka w KJS to tylko niepotrzebny gadzet i zbedne kilogramy. Jak dobrze wiadomo w tego typu imprezach nie osiaga sie duzych predkosci a wiekszosc KJSow ogranicza sie do jazdy "wokol slupka", wiec nie ma wiekszego zagrozenia.

ctrl_alt_delete
10-01-2006, 21:57
Moim zaś zdaniem klatka w KJSie powinna być zamonotwana bo jednak na placu jest wiele nawrotów i różnie bywa z maluchami.. A dacha fiatkiem łatwo strzelić! ;)

SnApik
12-01-2006, 16:41
o dachu to ja cos wiem, bo zaliczylem juz!!! :twisted: ale nawet sie nie pogiol zbytnio(nie widac ze lezal na boczku):mryellow: kaltke chyba zrobie ale polowke(ale to za jakis czas najpierw silnik i zaiweszenie do ukonczenia)
POZDRO BOBSTER MANIACY :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

apollo
16-05-2006, 21:58
hej czy moze ktośmi wysłać na e-maila wzory lub projekt klatki bo musze zrobić w swoim scigadle własnie takie cos do kjs odp dzieki z góry...

Macias
17-05-2006, 13:18
Może to się przyda: http://www.126fan.pl/www/klatka.htm