PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie Auta z Anglii

Supra
25-01-2006, 13:31
Nie wiem czy zrobie bład ze ten temat umieszczę tutaj(ale jedynie ten dział powinien być stosowny).Otóz mój ojciec chce kupić auto w Anglii(oczywiście w PL trzeba bedzie przełozyć kólko :mryellow: koszt 2000zl plus nowa decha rozdzielcza)bo znajomy nam powiedział ze za bardzo mało kase mozna miec auta z 1998-1999 roku.
I tu moje pytanie do was:
nie wiecie ile w Anglii moze kosztować Audi A4 1.9 TDI lub 1.8 benzyniak??roczniki 1998-1999(auto nie ma byc z komisu bo sa duzo drozsze niz normalnie kupując u prywaciaka)
i jakiś japoniec np. Honda Accord 1999 1.8 benzyna lun Nissan Primera 2000 2.0 TD lub 1.6 benzynka

prosze was o pomoc bo własnie nigdzie nie moge znaleśc ceny tych auto w UK

Michak91
25-01-2006, 14:04
co do accorda to ten rocznik z Anglii powinien kosztować jakieś 12-18 tysięcy :mryellow: :wink:
nie wiedziałem że se można przełożyć kierownicę :wink: :mryellow:

stanko
25-01-2006, 15:11
Pewnie ze mozna przelozyc.Są firmy w polsce ktore sie tym zjmuja i maja spore wziecie.

Dj Brabus
25-01-2006, 18:02
Trudno mi powiedzieć jak wyglądają ceny samochodów o które pytasz (A4, Accord, Primera), jednak mogę Ci rozjaśnić nieco temat z przekładką, gdyż mam z tym tematem do czynienia prawie codziennie. Prowadzę firmę z częściami do samochodów fancuskich i u mnie najpopularniejszymi autami sprowadzanymi z Anglii są przede wszystkim Renault Laguna oraz Renault Megane. Mam stały kontakt z kilkoma firmami z Małopolski i Śląska, które regularnie odbierają ode mnie takie części do przełożenia. Jeśli uda Ci się znaleźć odpowiedni samochód, dopilnuj załatwienie wszystkich części, gdyż z pozoru wydaje się to banalne, a potem okazuje się, że jest to naprawdę masa części.

Poniżej najważniejsze elementy:
- przekładnia kierownicza
- kolumna kierownicza*
- ściana grodziowa z pedałami
- mechanizm wycieraczek
- podszybie (zarówno blaszane jak i plastikowe)
- ramiona wycieraczek
- reflektory
- deska rozdzielcza
- fotele*
- boczki drzwi przednich z przełącznikami*

Możliwe, że którychś z elementów pominąłem, ale są to główne części, których nie może zabraknąć. Niestety "fachowcy" o nich czasem zapominają, i zdarza się, że nasz pasażer ma do dyspozycji podwójne przyciski do otwierania szyb i regulację wysokości fotela, a... my, czyli kierowca, nie mamy... Przypilnuj sobie tego!

* niekoniecznie w każdym samochodzie

Supra
25-01-2006, 20:34
Dj Brabus a te Renaty o ktorych pislaes to jakie roczniki sa i jakie motory maja i jaka cena?

Dj Brabus
26-01-2006, 21:33
Dj Brabus a te Renaty o ktorych pislaes to jakie roczniki sa i jakie motory maja i jaka cena?

Ostatnio klienta miałem, który ściągnął sobie Lagunę z 1999 roku z 2.0-litrowym 16-zaworowym silnikiem. Auto w stanie bardzo dobrym - z opłatami wyszło go 7.000 złotych. Koszt części zakupionych u mnie to ok. 2.000 złotych.

Supra
27-01-2006, 10:18
Ostatnio klienta miałem, który ściągnął sobie Lagunę z 1999 roku z 2.0-litrowym 16-zaworowym silnikiem. Auto w stanie bardzo dobrym - z opłatami wyszło go 7.000 złotych. Koszt części zakupionych u mnie to ok. 2.000 złotych.

to dośc tanio w PL Lagunki w tym roczniki chodzą po około 20 tys. to ładnie na sprzedaży tego auta może zarobić.Dj Brabus a nie wiesz ile mogą kosztować "prawostronne" Lagynki z 2001??z benzą lub dieslem?

Golas
27-01-2006, 13:49
Przeciez nie trudno znalezc ceny samochodow w Anglii, no ale...:
http://motors.ebay.co.uk/

Suchy
29-01-2006, 22:39
Poszukuję adresów stron internetowych z używanymi samochodami z Wielkiej Brytanii. Adresy proszę na priva. Pozdrawiam.

Supra
30-01-2006, 21:16
Golas tylko tam so troche zawyzone ceny aut............

sylwek01
31-03-2008, 18:28
Witam.
Mam taki mały problem i może ktoś coś wie na ten temat. Dogadałem się z gościem z Anglii na zakup samochodu.Wg tego co on pisał miałem zapłacić przy odbiorze auta.Następnie dostałem maila z firmy EUROTOP COURIER http://www.eurotop-courier.com (http://www.eurotop-courier.com/) z informacją,że muszę równowartość ceny auta zdeponować u nich przed dostawą i to jeszcze na dodatek wysłać do Anglii.Czy faktycznie takie są procedury? czy ktoś zna może tą firmę lub może miał z nią coś do czynienia? Proszę i info.

baczek
02-04-2008, 20:08
A mnie obilo sie o uszy, ze auta z przelozona kierownica nie mozna jzu zarejestrowac w PL i jedyne wyjscie to dokonac przerobki np w Niemczech i przywiezienie auta do PL z niemiec. Prawda to czy plota ?

Luc
02-04-2008, 20:45
Wątek o rejestracji przekładki w PL poruszyliśmy już tutaj ;) :

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=8056

keane
07-07-2008, 12:52
Witam ja miałem kupić samochód VW T4 Multivan przez tą firmę kurierską EUROTOP COURIER.
Kolega, który przez dłuższy czas mieszkał w Anglii sprawdził numer, który podawali i !!!!! UWAGA !!!! jak się dodzwonił wyszło, że nie ma takiej firmy !!!!! dodzwonił się do mieszkania prywatnego :/. Uważajcie bo to są złodzieje, którzy chcą się wzbogacić naszą słabą znajomością języka i naiwnością na bardzo niską CENĘ !!!!!

Lukasz29
03-10-2008, 20:02
Mam ten sam problem z tym że z autem z irlandii bo udało się kupic cudko za śmieszną cenę. Ford Mondeo mk3 za 2 tys euro...2001!
Pytanie: ile będzie kosztowało przełożenie kiery w czymś takim, bo go tu nie zostawię.

dammer1
20-11-2008, 11:32
jezeli ktos jest zainteresowany samochodem z anglii, piszcie na moj mail [email protected] mieszkam tutaj i moge udzielic informacji wlasciwie o wszystkim. moge tez sprowadzic jakiekolwiek auto. tu jest naprawde duzo taniej... pozdrawiam

Krystian1985
25-01-2009, 21:45
Witam jeżeli jest pan zainteresowany samochodem z anglii rocznik 2001 to proszę o kontakt [email protected] mieszkam w UK mogę udzielić przydatnych informacji i zaoferować kupno takiej audiczki...

adamu
09-02-2009, 19:58
mam pytanie czy istnieje możliwość na czas pobytu w PL (parę miesięcy) ubezpieczyć auto(bez przekładki) z anglii w polskiej firmie ubezpieczeniowej?
jażeli chodzi o ogłoszenia samochodowe to polecam autotrader.co.uk i gumtree.com

Basti
09-02-2009, 20:53
Z tego co wiem Axa oferuje takie ubezpieczenie.Ale nie daje głowy.

dominik 984
28-04-2009, 07:42
witam od dawna czytam rozne opinie na temam przerobki anglika na wersje europejska. do tych czas nikt nie pisal zbyt ciekawie az dzis udalo mi sie znalesc ta stronke i zainteresowala mnie wypowiedz Grzegorza Skarbka. chodzi mi o to ze mam renowke w polsce ale nie jest jeszcze przerobiona i tu mam prosbe do Grzeska czy moglbys podac swoj nr kontaktowy? prosze o odpowiedz i z gory bardzo dziekuje. pozdrawiam dominik 984