PDA

Zobacz pełną wersję : astra 96 czy brava 98?

desade
26-01-2006, 22:13
Witam, mieszkam i pracuje w Irlandii. Nareszcie stac mnie na kupno auta. Na poczatek cos taniego. Poradzcie prosze co wybrac, opla astre:

http://www.carzone.ie/usedcars/index.cfm?fuseaction=car&carID=349287

czy fiata brave:
http://www.carzone.ie/usedcars/index.cfm?fuseaction=car&carID=160742

Oba auta sa bardzo czyste i zadbane, serwisowane.
Cena astry po krotkim targu 2000 euro, cena bravy po nieco dluzszym 1400. Astra nastepny przeglad ma w lutym 2007, brava w czerwcu 2006.

p.s. stronka z brava jest zastepcza, tej ktora sie interesuje niema w necie
przepraszam za brak polskich fontow.

Golas
27-01-2006, 13:20
Szkoda ze nie ma akurat tej Bravy ktora jestes zainteresowany. bo pokazana nie wyglada za rewelacyjnie. Ale ta Astra rowniez nie specjalnie, przynajmniej na zdjeciach. To co mnie zastanawia to jej przebieg, jak 10 letnie auto moze miec przejechane 16,898 km?? No i wyposazenie zadne praktycznie, a jak w tej sprawie stoi Brava? czy oba sa z silnikami 1.4? Tej Astry nie bralbym z tego wzgledu ze jest sporo drozsza i starsza. Jednak Bravy nie widzialem wiec tez nie wiadomo, radzilbym dokladnie przyjrzec sie obu samochodom, zasiegnac opinii uzytkownikow, moze jacys sie znajda na forum i poczytac troche chocby o tych silnikach. Jednostki dosc stare, moga byc awaryjne. Chociaz w tej sprawie zufalbym mimo wszystko fiatowi.

Ps. A czy nie bylo by lepiej skoczyc sie po auto do Anglii? Szwagier kupil Vectre B w dieslu i z oplatami wyszlo go 900 funciakow. A jest to wieksze i lepsze auto. Mysle ze duzo taniej mozna by dostac chocby taka Astre czy Brave. Powodzenia w zakupie.

Sprinter
29-01-2006, 10:32
Jak ja bym był na twoim miejscu to bym wybrał raczej Opla. Ponieważ jest to niemiecka konstrukcja która wytrzyma dużo więcej niż Fiat. Mój wujek miał Fiata Brawo 1,4 12v z 1998r i był z niego niezadowolony. Był strasznie awaryjny. Biegi wchodziły ciężko, wspomaganie raz chodziło raz nie. Ale i tak wybór należy do Ciebie.

AGENT
29-01-2006, 20:35
Z tych dwóch tylko Brave bym brał. Astra jak na ten rocznik jest za droga, a przebieg można między bajki włożyć. Brava jes jednym z moich ulubionych Fiatów, ponadczasowa sylwetka, ładne wnętrze; jeździlem takim, pozytywne odczucia, polecam.

Jasieksam
03-03-2006, 14:56
Brava!!!! Jestem szczęśliwym posiadaczem Bravy i wiem że to solidna maszyna bez względu na różne małe awarie! Czesci nie są zbyt drogie! Pozdrawiam

PONTIAC.007
03-03-2006, 15:09
zdecydowanie astra jest dojżalszym samochodem i wygąda lepiej,kolerek tez imponuje :wink:

SPGM1903
03-03-2006, 16:02
brava ma glupi tylek i sie psuje czesciej (bo to fiat). Astra ma wyglad nieco dojrzalszy, jak okreslil przedmowca i mi sie bardziej podoba.
jest chyba obszerniejszy i praktyczniejsz nieco, nie?

GuGi
03-03-2006, 16:27
Dlaczego wy jestescie takimi gornikami??? Boshe przeciez juz dawno nikt tutaj nie pisal!!