PDA

Zobacz pełną wersję : VW :(

Śmigi
01-07-2004, 21:01
Kumpel kupił VW Polo-wywalił prawie 70 tys za 1.4 Diesel - zaraz po odebraniu auta i przyjechaniu do domu okazało sie ze wewnątrz nie działa lampka w suficie od strony pasazera (tzn działa tylko wtedy gdy cały czas trzyma sie reka przycisk) - a pod tapicerka w miejscu gdzie montowali mu alarm lata jakas srubka ktora pewnie tam sie zapodziała podczas niestarannego montazu-niby szczegóły ale denerwujace tym bardziej ze za tyle kasy!!! Nieukrywam ze auto mi sie poodoba ale za ta cene to tam wszystko powinno chodzic jak w zegarku. A jak zadzwonił do serwisu to niedosc ze nie maja czasu tego zrobic i bedzie musiał czekac chyba z dwa tygodnie-to z tego co mówił traktowali go jak jakiegos intruza i natręta.

el_
01-07-2004, 21:44
VW - wiesz co masz...

:twisted:

reanimator
01-07-2004, 23:31
tyle kasy co za kolo
za tryle to ja sprowadzam pożądne auto z niemiec!!!!
albo starą 7 w dobrym stanie

Quish
02-07-2004, 11:51
Za 70 tys zlotych :shock: Polo z dieslem 1,4. Ja bym kupil o klase wyzszy nowy albo o 2-3 klasy uzywany samochod.

Alfaholik
02-07-2004, 12:15
dla mnie volkswagen to bardzo solidna marka :D co do tego przypadku to nie bede sie sprzeczac gosciu mial pecha, ale wina ze tak jest nie lezy po stronie samej marki, ale po stronie serwisu, bo z tego co wiem to jak nowe auto trafia do salonu to powinno byc jeszcze sprawdzone szczegolowo przez mechankow czy wszystko dziala.... :? znam wielu ludzia ktorzy jezdza VW i przyznam sie ze bardzo chwalom sobie te auta :wink:

Spark^
02-07-2004, 13:42
dla mnie volkswagen to bardzo solidna marka :D co do tego przypadku to nie bede sie sprzeczac gosciu mial pecha, ale wina ze tak jest nie lezy po stronie samej marki, ale po stronie serwisu, bo z tego co wiem to jak nowe auto trafia do salonu to powinno byc jeszcze sprawdzone szczegolowo przez mechankow czy wszystko dziala.... :? znam wielu ludzia ktorzy jezdza VW i przyznam sie ze bardzo chwalom sobie te auta :wink:
A ten milion samochódów wezwanych do serwisów w tym półroczu to też solidność :?:

Ice
02-07-2004, 13:48
:shock: nie ma chyba koleś co z pieniedzmi robić, albo mu za łatwo przyszły, bo w zyciu tyle bym nie dał za takie auto :|

markus
02-07-2004, 13:51
Ja tez nie demonizowałbym tego przypadku. Faktem jest, że takie coś NIE POWINNO mieć miejsca, nie wolno jednakże piętnować jednoznacznie producenta. A to, że serwis nie chce się tym zająć to źle świadczy jedynie o danym dilerze VW. PS: A i tak wolę nie mieć lampki ale jeździć bezawaryjnie niż co chwilę zaglądać do serwisu w sprawach czysto mechanicznych co jest dosyć częste u bezpośredniego konkurenta VW w tej klasie :twisted:

Spark^
02-07-2004, 13:56
Ja tez nie demonizowałbym tego przypadku. Faktem jest, że takie coś NIE POWINNO mieć miejsca, nie wolno jednakże piętnować jednoznacznie producenta. A to, że serwis nie chce się tym zająć to źle świadczy jedynie o danym dilerze VW. PS: A i tak wolę nie mieć lampki ale jeździć bezawaryjnie niż co chwilę zaglądać do serwisu w sprawach czysto mechanicznych co jest dosyć częste u bezpośredniego konkurenta VW w tej klasie :twisted:
O jakim konkurencie mówisz :?: Samo vw od początku roku jak już wspominałem wczesniej wezwało do serwisów juz ponad milion (:!:) aut.

Śmigi
02-07-2004, 15:35

Zgadzam sie z toba całkowice-uważam ze vw to naprawde solidne samochody i irytujące jest takie niedbalstwo serwisu-ciekawe czy w niemczech takie wypadki czystego niedbalstwa maja miejsce czy to po prostu POLSKA nasza :?

Alfaholik
02-07-2004, 15:58
najlepiej sie czepiac marki, bo jest okazja :? a wiadomo ze VW jest kontrowersyjna marka, ma tyle samo zwolennikow co przeciwnikow :twisted: jakos jak mercedes wzywa do serwisow ok. 600 tys. modeli w sprawie tych nowoczesnych hamulcow...przedtem rdzewialy klasy E, i jescze wiele innych przypadkow z elektronika.... to sie GO jakos nikt nie czepia :roll: i ja tez sie nie czepiam, ale nie czepiam sie takze VW bo to bardzo solidna marka :P

markus
02-07-2004, 20:36
Spark, mówię o Corsie. Kilku moich znajomych jeździło Corsami jako przedstawiciele (mówię o nowym modelu) i każdy z nich był przynajmniej 4-5 razy w serwisie. Pada wszystko z naciskiem na elektrykę.

Spark^
04-07-2004, 00:00
Mozliwe, moja znajoma ma Polo 1,4 SDi i nie narzeka poóki co, bo wszystko co pada to głównie w tych wiekszych modelach.

Tomasz
04-07-2004, 12:55
Polo 1,4 SDi
Nie ma czegoś takiego.

t.m.

el_
04-07-2004, 16:57
Słuszna uwaga... jest tylko 1.9 SDI lub 1.4 TDI

Spark^
06-07-2004, 10:39
Polo 1,4 SDi
Nie ma czegoś takiego.