PDA

Zobacz pełną wersję : RMF FM

Śmigi
02-07-2004, 14:39
Dzisiaj słuchałem sobie RMF-u :
Był konkurs - jedno pytanie przez telefon.Zadzwonił gostek.
Pytanie brzmi: Kto podłożył głos osiołka w shreku ?
Odpowiedz gostka(oczywista myśle ze dla wszystkich)- Jerzy Sztur
Gratulacje -wygrał pan Skode Fabie

Kuuuurrrrde niektórzy to mają szczescie :D

A ja jeszcze dwa lata musze oszczędzać :(

Alfaholik
02-07-2004, 15:02
hehe....dobre :D jeszcze wiecej miala ta osoba szczescie co wygrala 20 mln zł... :roll: :twisted:

markus
02-07-2004, 19:47
Ciekawe ile gość siedział na telefonie? Ja też dzwoniłem chyba z 5 lat temu jak rozdawali Felicie ale zapomnijcie, żebys się dodzwonić. Trzeba mieć po prostu ostrego farta. Ale opłaca się wisieć na telefonie. :wink:

Atlantis
20-08-2004, 20:16
moja kumpela miala raz dosc zabawna sytuacje. auta nie wygrala ani zadnej wielkiej kasy, ale posluchajcie. raz z przyjaciolka czy z siostra (juz nie pamietam) kupily sobie pare piw, wypily rzecz jasna i zaczely sluchac radia Eska. wyslaly jednego smsa w konkursie, i akurat one zostaly wylosowane. a ze byly juz bardzo pijane, to na pytanie "chcecie plyte czy kubeczek" odpowiedzialy "a dajcie wszystko co tam macie". no i dostaly parenascie plyt, kubeczki i wszystkie pierdolki jakie Eska moze dac.

to Was powinno czegos nauczyc :P ;)

amelka
27-08-2004, 14:05
No nie mówcie i o wygranych bo mi się łzy do oczu cisną, przydałoby się chociaż 10 zł wygrać (nie mówię juz o samochodzie) a tu nic :cry:

Alfaholik
27-08-2004, 16:06
he... witam w klubie amelka :wink:

Seth
27-08-2004, 16:10
kto mi zasponsoruje 15k wygranej. albo chociaz, zeby nie byc marzycielem. 100 złotych

Pabloo
06-09-2004, 21:51
Ja wygrałem Piłkę Dunlopa w konkursie ORLENU. I kubek izotermiczny od coca coli !!! :D