PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena Fiata Panda

rincewind
16-02-2006, 14:38
Zastanawiam się nad zakupem samochodu, nie mam jednak wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego interesuje mnie ocena użytkowników tego pojazdu. Interesują mnie wady i zalety tego samochodu, oraz na co należy zwrócić uwagę przy zakupie tego używanego pojazdu. Proszę o uwagi merytoryczne a powstrzymanie się od niewiele wnoszących uwag sarkastycznych czy oderwanych od tematu. Będę niezwykle wdzieczny za wszelkie sensowne informacje.

P.S. Interesują mnie Pandy wyprodukowane po roku 2000.

wojtekwielkiew
16-02-2006, 15:17
Świetny, mały samochodzik, od niego zaczęła się poprawa jakości u Fiata, na TVN Turbo zebrał prawie same pochwały, tylko Fabie podali jako naprawdę konkurencyjną :)

marek
16-02-2006, 19:53
Fabia to żadna konkurencja bo za inną kase i inna klasa. A tak wogóle to o jaką chodzi Pande?? Starą czy nową bo to zasadnicza różnica??

Wielbłąd
16-02-2006, 19:54

marek mala lekcja czytania nie zaszkodzi... :wink:

marek
16-02-2006, 20:07

marek mala lekcja czytania nie zaszkodzi... :wink: Za bardzo na dole i nie zauważyłem. Auto w sumie fajne. Za te pieniądze kupiłbym pewnie coś innego ale jak ktoś chce to czemu nie. Dobre, małe, Polskie autko.

Karol_z
16-02-2006, 20:42
I mało pali - mojemu kolesiowi około 6 litrów po mieście (silnik 1,1) przy umiarkowanej, ale nie powolnej jeździe.

AGENT
16-02-2006, 21:09
Lepiej kupić kilkuletnią Pandę (najlepiej poszukać z niewielkim przebiegiem, ok. 5 tys./rok) niż jakieś większe, ale kilkunastoletnie auto.

wojtekwielkiew
16-02-2006, 22:22
Albo coś klasy niedrogiego klasy B, np. Fabie albo Lanosa

Robak
17-02-2006, 08:54
Ten temat juz był tłuczony nie raz.
http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=3865&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nie polecam pandy ani nowej ani tym bardziej uzywanej.
W tym temacie juz zostało powiedziane wszystko wiec mozna go zamknac. rincewind jesli masz cos jescze do dodania lub jakies zapytania to prosze sie kierowac do tematu gdzie dałem link i na przyszłosc uzywac opcji szukaj, ktora zapobiega tworzeniu niepotrzebnych, dublujacych sie topicow. Pozdrawiam.

stanko
21-02-2006, 11:09
Ja tez pandy nei polcam.Brzydka i to okienko male z tylu wyglada jak z kibla.Sam plastik w srodku i ciasno.

Łukasz (POPEK)
21-02-2006, 11:27
Ja tez pandy nei polcam.Brzydka i to okienko male z tylu wyglada jak z kibla.Sam plastik w srodku i ciasno.

panda jest okropna. bardzo mala. wnetrze jest okropne. szczegółnie konsola jest do bani. NIE POLECAM

kocie_ruchy
21-02-2006, 14:13

panda jest okropna. bardzo mala. wnetrze jest okropne. szczegółnie konsola jest do bani. NIE POLECAM

przykro mi to stwierdzic chlopaki ale biorac pod uwage wasz wiek i przeszlosc na forum malo kto wezmie wasza ocene pod uwage :sad:

stanko
21-02-2006, 15:46
dydzi niebardzo wiem o czym mowisz,wiek mam taki jak ty,3 gim i nie wiem o co ci chodzi.

kocie_ruchy
21-02-2006, 15:55
dydzi niebardzo wiem o czym mowisz,wiek mam taki jak ty,3 gim i nie wiem o co ci chodzi.

no wlasnie, ja tez nie jestem kierowca i dlatego nie wiem czy zauwazyliscie nigdy nie wypowiadam sie w kwestii porownan samochodow w kwestii jakiejkolwiek innej niz historycznej lub opierajac sie tylko na obiektywnych faktach
btw jestem rok starszy

a co sie tyczy 'biorac pod uwage wasza przeszlosc' mialem na mysli posty z wyraznie spamerskimi znamionami; zawsze przeciez mozna rzucic troche krtytyki i ponabijac licznik postow

stanko
21-02-2006, 17:05
ja tez staram sie raczej nie wypowiadac na temat wrazen zjazdy tp. wlasie z racji wieku ale czasami cos sie wymkcnie i wtedy rodzi sie psam ktory zdarza sie chyba kazdemu

Jasieksam
24-02-2006, 17:33
w pandzie nie podoba mi sie ten taki strasznie mały bagażnik, a tako to może być! Interesuje mnie oferta 4x4! Wprawdzie uczynienie auta terenowego to nie tylko naped na 4 kola i lekko zawieszenie podniesc! Tu trzeba coś wiecej, aby samochod miał "charakter"! A tak swoją drogą uwielbiam włoskie samochody!