PDA

Zobacz pełną wersję : [opinie] Chevrolet Lacetti Kombi

16-02-2006, 15:18
Co o nim sądzicie :?: Silniki: 1,6 i 1,8 od najsłabszej wersji 109 do 121 KM w wersji najmocniejszej.
Ceny:
wersja Plus- 51 400 PLN
wersja Star- 55 400 PLN
wersja Elite- 57 900 PLN
wersja Platinum- 63 950 PLN

AGENT
16-02-2006, 16:21
Z tego co widzę, to na zdjęciach jest DU Nubira :lol: Ale to przecież tylko różnica znaczków :lol: Ogólnie auto mimo nowoczesnego wnętrza nie podoba mi się. Za tą cenę wolalbym kupić kompakta, po co wozić powietrze w bagażniku. Jesli chodzi o stylistykę, to DU zrobiło duży krok naprzód, ale jak na Chevroleta to nie jest za dobrze.

Robak
16-02-2006, 16:32
Koreansko-amerykanskie gowno. Samochod wyglada niezle i nie szpeci ulic naszych miast ale do wykonczenia mozna miec powazne zastrzeznia. Cienki jak barszcz plastik. Byłem w salonie z ciekawosci zeby go obadac ale uciekałem szybciej niz wszedłem. Stylizacja deski przypomina auta z segentu B a nie duze kombi. Jak widze ta nedzna gałke do zmniany biegow to... :lol: . Szczerze mowiac nic w tym aucie nie ma fajnego z wyjatkiem ceny.

BKX
16-02-2006, 16:34
Samochod bardzo symatyczny, ciekawie prezentuje sie w najbogatszej wersji wyposazeniowej w jakism ciemnym kolorze.. Nie mialem okazji jechac, ale siedzialem i bardzo milo bylem zaskoczony, bo poprzednicy to istne dno... Jednak na tle konkurencji to nie jest nic rewelacyjnego, nawet za ta cene... Jednyne co mnie bardzo drazni i nie moge tego przezyc, to ta tapicerka na boczkach drzwi i fotelach (na zdjeciu) przeciez to tam tak pasuje, ja kolorowe paznokcie u faceta... jejku czy stylisci z tej firmy konkretnie nie maja gustu??? Wystarczylo tam wszyc jakich prosty, ciemny material, a nie tego typu dziwactwa... Bleee...

17-02-2006, 06:34
Z tego co widzę, to na zdjęciach jest DU Nubira :lol: Ale to przecież tylko różnica znaczków :lol: Ogólnie auto mimo nowoczesnego wnętrza nie podoba mi się. Za tą cenę wolalbym kupić kompakta, po co wozić powietrze w bagażniku. Jesli chodzi o stylistykę, to DU zrobiło duży krok naprzód, ale jak na Chevroleta to nie jest za dobrze. Tak masz rację to są zdjęcia Nubiry bo nie znalazłem ciekawych zdjęć Lacetti :wink: