PDA

Zobacz pełną wersję : Audi A6 czy BMW 5

Matiz
18-02-2006, 11:48
Moj tato przymierza sie do kupna nowego auta, jednak ma delemat. Nie wie co wybrac: Audi A6 czy BMW 5. Audi byloby z 1997 r, a Bmw moze nawet 1998.Ja sam nie wiem co jest lepsze dlatego chce poznac Wasza opinie. Wedlug mnie te 2 auta sa naprawdegodne uwagi, ale audi chyba ma lepsze wyposazenie i przod naped.Wiem ze naped na tyl ma swoje zalety ale w zimie ma male szanse na wyjscie z poslizgu,a audi z napedem na przod dalo by sobie rade dlatego mam dylemat.Piszcie swoje odczucia i to co myslicie o tych samochodach.

AML
18-02-2006, 11:59
Jeśli da się załatwić to Audi na Quattro to się nie zastanawiaj, zima to tylko 1/4 roku, przez 3/4 byś jeździł autem dla panienki.

Grzywek
18-02-2006, 12:28
Myśle że lepsze byłoby BMW, ponieważ bdy bylo produkowane było liderem w swoim segmencie i ja osobiście wole BMW z tylnym napędem niż audi z napendem na przednio oś. Pewnie zaraz odpowie suchy i opisze jakie to BMW jest wspaniałe (ja też tak uważam) :wink: .

AML
18-02-2006, 12:44
Powtórzę się, jeśli tylko możesz załatwić to audi z napędem 4x4 to bierz od razu.

Seth
18-02-2006, 13:15
w zimie ma male szanse na wyjscie z poslizgu,a audi z napedem na przod dalo by sobie rade

a takiej ciekawostki to ejszcze nie słyszałem :shock: :shock:

Oba samochody bardzo lubię, fakt, jeśli Audi miałoby quattro to lepiej audi, ja osobiście brałbym BMW, bo RWD, i lubie rzędowe 6ki i V8ki :), choc z kolei jeśli miałby to byś diesel, to 2.5 TDi w Audio jest bardzo dobre... co do wyposażenie i ilości miejsca w środku wypadają dość podobnie

BeeMiX
18-02-2006, 13:34
A tam Audi, BMW. Kupili byście Lexusa GS. Tylko nie określiłeś czy to ma być diesel czy benzyna. A co do RWD, wszystko jest kwestia praktyki. Autem z napedem na tył bardzo sprawnie można jeżdzić cały rok, a na suchej drodze przekonasz sie co to znaczy dobrze jeżdzące auto. Nie podałeś także jaki budżet macie przeznaczony na fure.

rshmn
18-02-2006, 15:12
BMW - r6 i RWD. Audi pewnie bedzie FWD, czyli smiech w karczmie... AWD w polskich warunkach z dieslem 2.5 goruje jednak nad BMW rozsadkiem. Dla mnie nie ma jednak jak BMW - za podejscie do sprawy, robia fury dla fanow motoryzacji, a nie dla fanow praktycznosci :)

AGENT
20-02-2006, 10:32
Nie lubię aut marki Audi, szczególnie tych ze starszymi budami. Polecam BMW, poniaważ:
A ma napęd RWD - zimą dostarczy niezapomnianych wrażeń Razz Łatwiej w poślizg wpaść, ale też łatwiej z niego wyjść, niż w przypadku FWD
B moim zdaniem większy prestiż z faktu posiadania
C zdecydowanie ładniejszy, agresywny design

Robak
20-02-2006, 10:52
Tu sie nie rozstrzygnie ktory wybrac. Oba sa doskonałymi autami praktycznie bez wad. Musisz sam wybrac co ci sie bardziej podoba bo pod wzgledem technicznym ani jednemu ani drugiemu nic nie mozna zarzucic. Audi jest troszke przestronniejsze i ma wiekszy bagaznik. Jesli ma byc to quattro to jest na rowni z piatka a jesli fwd to piatka wygrywa. Najlepszym wyborem bedzie obojetnie jakie z tych dwoch ale w lepszym stanie technicznym i za mniejsze pieniadze.

stanko
20-02-2006, 11:21
Oba auta sa bardzo fajne lecz chyba jednak wzialbym BMW za lepszy wygląd.

Suchy
20-02-2006, 12:06
Zachęcam do kupna BMW 5. To bardzo dobry samochód i oczywiście ładny. Nie żeby Audi było kiepskie i brzydkie ale dużo mu brakuje do BMW.

BeeMiX
20-02-2006, 14:55
Matiz nadal nie powiedziałeś jakie macie fundusze na auto i jakie ma miec parometry, czy ma miec diesla czy benzyne... Ja osobiscie bym sie skusił na http://allegro.pl/item86953686_lexus_gs_300_rok_1998_toyota_.html nawet hamulce ma lepsze jak BMW 5

stanko
20-02-2006, 15:39
No BeeMix ten jest neizly ale nawigacja satelitarna i tak w Polsce nie dzaila bo nie ma odbiorników.

BeeMiX
20-02-2006, 15:44
No BeeMix ten jest neizly ale nawigacja satelitarna i tak w Polsce nie dzaila bo nie ma odbiorników.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: co to znaczy niema odbiorników ???? :lol: :lol: poprawiłeś mi dziś humor tym postem :D

stanko
20-02-2006, 15:46
moze to zle ująłem ale nawigacja satelitarna w samochodach w Polsce nie działa.

BeeMiX
20-02-2006, 16:10
to chyba w innej polsce mieszkasz :lol: :lol: :lol:

rshmn
20-02-2006, 16:19
to chyba w innej polsce mieszkasz :lol: :lol: :lol:
Tru, dziala juz od dawna, niemniej niektore fury po prostu nie maja softu na Polandie i tyle. Trzeba zrobic update i po krzyku.