PDA

Zobacz pełną wersję : Dziury i studzienki w mieście to mniejsza koncentracja!

benQ_
08-07-2004, 23:55
Przeciętny człowiek, żeby (czasami) nie uszkodzić zawieszenia jeżdżąc po mieście, skupia w większości swoją uwagę na omijaniu wszelakich dziur i studzienek! :x Czasami zdarzają się odcinki z gładką jak stół powierzchnią, ale to za mało... Zatem myślę, że nie komórka ani słuchanie radia dekoncentruje kierowcę, ale te nasze kochane "miejskie dziurki", i nie tylko... pozdrawiam

Ice
09-07-2004, 00:33
Nic nowego...

schelby
09-07-2004, 11:37
Racja...święta racja...jeszcze jak ktos ma jakiegoś SUV'a czy terenówke to ma mniejszy problem.

amelka
14-07-2004, 20:28
Zatem myślę, że nie komórka ani słuchanie radia dekoncentruje kierowcę, ale te nasze kochane "miejskie dziurki", i nie tylko... pozdrawiam
Co mężczyzn dekoncentruje za kierownicą to ja dobrze wiem!!! :D
Przykład? Nieżywy to np.: reklama bielizny na przepięknej modelce na środku ronda. :D

reanimator
14-07-2004, 21:33
ale jeżeli przedemną jedzie jakaś s klasa to niepatrze na stanik tylko na dupe ........auta oczywiście

amelka
14-07-2004, 23:17
ale jeżeli przedemną jedzie jakaś s klasa to niepatrze na stanik tylko na dupe ........auta oczywiście
Hmmm, wtedy to dostajecie rozdwojenia...jaźni i zeza rozbieznego. Bo jednym okiem patrzycie na...dupcie samochodu a drugim...na reklamę i stąd są wypadki na jezdniach. :P