PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o Audi A2

midi
26-02-2006, 15:08
Chodzi mi dokładnie o wersje:
-2000-2004 roku
-silnik 1.4 TDi
-wyposażenie-nie najlepsze

Proszę o opinie :grin: :grin: :grin:
Z góry dzięx :lol: :lol: :lol:

http://www.audi.com/cf/imgs/de/de/neuwagen/a2/a2/a2/108367360316656341.jpg

thx

Dj Brabus
26-02-2006, 15:24
A2 jest ciekawym i oryginalnym stylistycznie autem - technika VW-Audi jest bez zarzutu (szczególnie silnik 1.4 TDi), a auto robi lepsze wrażenie niż A-klasa Mercedesa... W granicach 40.000 złotych można już kupić przyzwoite auto z tego rocznika!

colin4
26-02-2006, 15:26
Chciałeś powiedzieć, że bardziej szokuje?
Tak! Jeżeli zobaczysz A-klase i A2 to gdzie powędrują oczka? Na A2!

Dj Brabus
26-02-2006, 15:27
Chciałeś powiedzieć, że bardziej szokuje?
Tak! Jeżeli zobaczysz A-klase i A2 to gdzie powędrują oczka? Na A2!

Chciałem powiedzieć, że bardziej mi się podoba - i oczywiście przynajmniej od razu moje oczka od razu wędrują na A2, choć jeszcze nie miały okazji... :sad:

colin4
26-02-2006, 15:34
U mnie w miechu jest taki jeden w centrum.
Prawie z garażu nie wyjeżdża.
Czyżby właściciel się wstydził?

Di Kej
26-02-2006, 15:51
Chciałem powiedzieć, że bardziej mi się podoba - i oczywiście przynajmniej od razu moje oczka od razu wędrują na A2, choć jeszcze nie miały okazji... :sad:

To pewnie jakieś zadupie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja widziałem kupę razy A2... :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Jeśli chodzi o autko, to bardzo mi sie podobało na początku produkcji i nie mam zamiaru zmienić zdania. Bardzo przyjazny design, (założę sie, że ktoś zaraz wyskoczy, że "to auto dla kobiet") jednak i tak podziwiam Audi za tak ryzykowne posuniecie jakim jest A2. Moim zdaniem porównanie z A klasą to lekka przesada, (A2 to raczej segment B, a klasa A to chyba bardziej C....przynajmniej patrząc po wymiarach) chociaż Brabusowi chyba bardziej chodziło o to, że te auta są najmniejszymi w swoich ofertach. Silnik od VW to dobry wybór, jednak....cena....jest piekielnie duża :ogh: :ogh: :ogh: :ogh: :ogh: :ogh: :ogh: ...za podstawę z 1.4 TDi zapłącimy jakieś 80 tys, o ile sie nie myle....za większą klasę A z mocniejszym silnikiem i podobnym wyposażeniem nawet trochę mniej :roll: :roll: :roll: [/url]

U mnie w miechu jest taki jeden w centrum.
Prawie z garażu nie wyjeżdża.
Czyżby właściciel się wstydził?

Właściciel/elka po prostu nie chce wyjechać nim z garażu żeby go nie porysować lub żeby ktoś go nie porysował...a to przecież auto do miasta :P :P

AGENT
26-02-2006, 16:04
Dla mnie nie podoba sie to autko :???: Wiem, że technologie uzyte do produkcji są nowoczesne (aluminium), ale ta cena jest conajmniej nie na miejscu. Dobrze, że juz skończyli produkcję, to byl niewypal marki Audi :/ Teraz jest to na prawdę rzadkie auto, mogę Wam zapodać fotki w moim stylu (zlapałem go w NO) :wink:
http://img523.imageshack.us/img523/6878/n5asia4zq.th.jpg (http://img523.imageshack.us/my.php?image=n5asia4zq.jpg) http://img510.imageshack.us/img510/4085/n5asiaprzd0zq.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=n5asiaprzd0zq.jpg)

BKX
26-02-2006, 17:12
A ja go uwielbiam! juz kiedys w temacie o zamknieciu produkcji pisalem ,ze jest chyba najfajniejszym malym autkiem, widzialem go wiele razy i jestem nim zauroczony! Samochod zabila wysoka cena spowodowana zaawansowana technika i aluminowym nadwoziem... Szkoda :( Jesli kiedys mialbym odpowiednie srodki finanswe, to chetnie bym sobie taki sprawil ;D

nyczu88
26-02-2006, 17:57
Jest to bardzo ciekawe auto lecz nie tanie.Przedewszystkim płaci sie w nim za marke i prestiż.Wyglad ma oryginalny choc nie mozna powiedziec o nim ze jest brzydki.Silnik 1,4 Diesel jest chyba z tych dwóch lepszy.Osiągi nie są jakies oszałamiające ale calkiem calkiem mozna go rozpedzic.Tylko jego minusem jest trudna i kosztowna technologia napraw blacharskich.

fischer777
26-02-2006, 18:48
Auto technologicznie jest bardzo zaawansowane. Dobra jakość wykończenia i żwawe silniki. Jednak jest bardzo drogie w eksploatacji (spalanie małe, ale drogie części) i mała funkcjonalność sprawia, że auto jest praktycznie nie opłacalne. Lepiej kupić za taką samą cenę auto klasy średniej mniej ekskluzywnej marki (np. Honda Accord) z tego samego rocznika, o podobnej mocy silnika i podobnym wykończeniu. Lepiej na tym wyjdziesz. :wink:

JaCie
26-02-2006, 19:08
Kiedyś było to dla mnie jedno z najładniejszych aut! Ostatnio widziałem go i jego design chyba się szybko nie zestarzeje. Gdyby nie było takie drogie, na pewno skusiłoby się na niego więcej klientów. Jest to idealne auto dla kogoś, kto chce się wyróżniać w monotonnym mieście.

aston
26-02-2006, 21:15
w top gear powiedzieli, ze to jest gówno w cenie takiej za którą można kupić prawdziwy samochód:)

ilovebmw
26-02-2006, 21:23
aston mogles przytoczyc swoja opinie, a nie bardzo obiektywna opinie tg.

samochod z podstawowa wada - cena. gdyby nie cena, kto wie, czy nie odnioslby sukcesu.
pare ciekawych rozwiazan takich jak podwojna podloga w bagazniku, aluminiowa karoseria, brak mozliwosci otwierania maski (dostep tylko do plynow eksploatacyjnych). byc moze zamierzenia audi byly fajne, ale nie wyszlo...

samochod bardzo solidny, dobrze wykonany i dosc bezawaryjny

:wink:

midi
28-02-2006, 16:35
Muszę wam powiedzieć że strasznie przyczepiliście się tej ceny. :smile: :smile: :smile:
Obecnie to autko jest oferowane na rynku niemieckim za 5 tys. Euro(juz można je nabyć). Nie wydaje mi się żeby 20 tys. zł jak za autko z rocznika powyżej 2000 to tak drogo. Dodając przy tym wszelakie wyposażenie i niskie spalanie(w granicach 5l/100km).

Benio A6
16-03-2006, 20:27
Audi A2 to taka kulka.Ma nowoczesna konstrukcje z aluminium i oplywowy kształt.Z silnikiem diesla pali mało ale za jej cena z bogatym wyposazeniem siega samochodu klasy sredniej.Moim zdaniem to jest jedyna wada tego samochodu.Podobno bardzo fajnie sie prowadzi dzieki dynamicznemu silnikowi i lekkiej konstrukcji.

Jasieksam
26-03-2006, 12:51
ja myśle że A2 to kompromitacja firmy Audi! Audi to firma która produkuje (lub powinna produkować) modele takie jak Q7, A(S)4, A(S)6, A(S)8 lub np. coś w stylu A3 a ni jakieś malutkie ".uwienka"! Dla tej firmy pasują samochody wielkości minimum A4!

kubik trickz
26-03-2006, 13:23
Audi A2 moim zdaniem to całkiem fajny wozik, chociaż moim zdaniem nie dorównuje Mercedesom :smile: Co jak co, ale Mercedes to dosyć polecana firma :wink: :wink: :wink: Chyba się z tym zgodicie?? (chociaż niektórzy :mryellow: )

Seth
26-03-2006, 17:24
dosyć... aczkolwiek z duetu A2 i A-klasse wybieram Audi... jest świetne, strasznie mi się podoba... i się nie wywraca i nie ma problemów z jakością ;)

STS
26-03-2006, 17:39
AUDI A2 jest...DENNE,poprostu dno,brzydkie tylne swiatla i bryla nadwozia....A3 jet rullez :twisted: