PDA

Zobacz pełną wersję : Durne posty...

fischer777
26-02-2006, 18:58
Ostatnio zauważyłem, że w dziale "Co wybrać?"coraz więcej jest debilnych postów. Najbardziej mnie boli jak tego typu posty pojawiają się w porównaniach w których ktoś prosi o rady jakie auto kupić. Włączają się tam osoby, które nie mają pojęcia na temat danych aut, a co gorsza wogóle nie wiedzą co piszą. Straszny burdel się w tym dziale robi. Chciałbym więc zaalarmować i mam nadzieję, że nie pozostanie to bez odzewu. Liczę na to, że moderatorzy zwiększą kontrolę postów w tymże dziale.

ilovebmw
26-02-2006, 21:01
chyba najlatwiej jest kliknac w zglos do moderatora...wtedy moderator ma ulatwione zadanie i raczej zajmie sie danym postem.

fischer777
26-02-2006, 21:20
chyba najlatwiej jest kliknac w zglos do moderatora...wtedy moderator ma ulatwione zadanie i raczej zajmie sie danym postem.

Tak, ale za dużo zgłoszeń by trzeba było wysłać, więc wolałem zmotywować topiciem :roll:

Emenems
27-02-2006, 18:37
Nie tylko Posty, ale i Tematy w tym Dziale zaczynają być wyjątkowo durne. Żadko tam zaglądam, ale jak juz zajże to mnie krew zalewa. Jak można porównywać skrajnie różne samochody....z dopiskiem "co byście wybrali". Widze że kolega jasieksam czy jakmu tam podłapał temat i sobie równo ze wszystkich jaja robi zakładając coraz to dziwniejsze tematy.

nyczu88
27-02-2006, 18:55
Tematy to tam jeszcze neich mu bedą,same odzwierceiedlają jego wiedze motoryzacyna,tyle krew mnie zalewa jak robi te same tematy w 3 działach.

Golden Boy
27-02-2006, 20:09
Widzę nyczu88, że znasz zasady poprawnego pisania na forum :lol:, i się tak nie denerwój bo Twój brat będzie miał dużo sprzątania przed PC jak Cię za mocno ta krew zaleje... :mryellow:.

BKX
01-03-2006, 21:13
Nie chce byc jakis wredny, ani nie chce tu specjalnie z kogos robic spamera czy cos, ale co do tych durnych postow, to mam jednego delikwenta, ktory w moich oczach jest zawodowym spamerem i jestem ciekaw, dlaczego jeszcze nie dostal upomnienia za takie "dlugie i inteligentne" posty: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=4387 A dokladnie chodzi o wojtekwielkiew: "Ładna furka i kolor ciekawy"... :damn:

Robak
01-03-2006, 21:42
Takich durnych postow jest cała masa. Głownie przez nowych userow ktorzy pojawili sie po nowym roku. Od tego momentu forum spadło na psy. Poziom zdechł. Ludzie zkładja mase głupich tematow typu: mam 15 lat, ktore auto jest lepsze: opel vectra 99 czy audi a4 96. Jaby byli potencjalnymi nabywacami a nie siedzieli ani razu za kołkiem bo prawko bede mieli za 3 lata. Do tego cała mas spamerskich postw naszpikowanych wołami i bezsensem. Zygac sie chce. Do tego moderatorow jest duza a robia w tej sprawie całe nic. Chyba ze to im nie przeszkadza. Czuje czasem obrzydzenie do tego forum jak patrze co sie tu ostatnio dzieje.

fischer777
01-03-2006, 21:46
Mam takie same wrażenie co Robak. Wcześniej z przyjemnością się tu pisało. Dziś każdy wartościowy post ginie w gąszczu żałosnych i niechlujnych wypowiedzi. :mad:

Robak
01-03-2006, 21:47
Napisałem wczesniejszy, dałem wyslij wchodze na strone z tematami i co widze:

a mi sie podoba wersja cabrio.. fajnie że zdecydowali sie na produkcje takiej wersji... :grin:
O pace carze mercedesa
No ku*** je*** mac, rece opadaja. Ludzie przestali pracowac swoimi szarymi komorkami. :neutral:

BKX
01-03-2006, 21:53
Podoba mi sie to, ze napisales to tak ostro, moze wreszcie zostanie to zauwazone... lepiej, zeby bylo mniej postow, uzytkownikow i tematow, niz cale to bagno, jakie powstalo teraz... statnio tlumacze sie, ze mam malo czasu na pisanie postow, a prawda jest taka, ze 2-3 moglbym napisac, tyle ze mi sie odechciewa, gdy to wszystko czytam... :damn: I nie tylko ja chyba ostatnio tak robie...

Emenems
01-03-2006, 21:53
Robak, a jak tam Ci się podoba na SŚ. Jaka tam jest wiara. Widze że masz tam już ponad 1oo postów.

fischer777
01-03-2006, 21:59
Niech mi teraz ktoś powie, że PONTIAC.007 jest nieszkodliwy :mad:
http://autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1836

Robak
01-03-2006, 22:07
168 :wink: . Kiedys dawno temu na czacie był temat SŚ. Zapytałem wtedy jaki jest tam poziom i jak sie ma do AG. Dostałem odpowiedz ze maja tam poziom. Jest wysoki. Odpowidziała mi tak osoba graja pierwsze skrzypce na AG. Nie zagladałem tam w ogole. Pewnego dnia z ciekawosci sie zalogowałem, popatrzyłem i mogłem powiedziec z czystym sumieniem ze poziom uzytkownikow forum jest nizszy niz na AG. Mogłem bo teraz juz mineło troche czasu i nie jestem co do tego przekonany po ostatnich wyczynach nowicujuszy na AG, ktorzy psuja te forum. Na dzien dzisiejszy moge powiedzic nie chcac nikogo urazac ze poziom moderowania jest tam lepszy. Durnych uzytkownikow z ich dennymi wypowiedziami sie gania bez zadnego ale, orty sa wytykane a posty bez znacznie wywalane. Oczywiscie jest tam wiecej spamu ale to wynika z innego charakteru forum oraz jak wspomniałem z lekko nizszego wg mnie poziomu userow, ktorych jest bardzo duzo, pisza czesto nie na temat i luzno. Odbyłem od razu szczepe z Szefem wyznawca Seata. Było smiechu co niemiara :mryellow:

Wielbłąd
01-03-2006, 22:11
Jak by nie patrzec po nowym roku na forum nieco spadł poziom :damn: :sad: oczywiscie jest mi smutno z tego powodu... wiem kazdy moze sobie wejs i napisac, ze mu smutno... ale co da takie bezsensowe pisanie :?: wydaje mi sie, ze powinnismy podiac jakies kroki... przedewszystkim najlepiej by bylo wywalic uzytkownikow ktorzy nic nie wiedza i kazdy post jest bezsensowny... po co mamy to czytac i sie denerwowac, po co :?: (napewno kazdy wie o kogo mi teraz chodzi) i niewatpliwe powinnismy sie jak najbardziej starac gdy piszemy jakas odpowiedz aby post byl jak najlepszy. Ja mam nadzieje, ze "wyzsze sfery" wezma sobie te slowa do serca i zaczna bardziej zdecydowanie reagowac. :wink: nastepna sprawa jest to, ze czesto nie ma moda :damn: i trzeba czekac az wkoncu ktos sie zjawi i zablokuje temat albo wywali durny post... w tym czasie juz powstaje bagno a nie powinno tak byc. Mam nadzieje, ze Krzysztof przeczyta moj post i cos zmieni w funkcjonowaniu forum. Uwazam, ze ludzie ktorzy tutaj sie znajduja maja naprawde spra wiedze i tworzymy tutaj zgrana paczke. Ale niektore wyjatki nam przeszkadzaja w swobodnej wypowiedzi. Modowie tez ostatnio jakos ospali albo maja mniej czasu :damn: :sad:

Robak
01-03-2006, 22:13
Brakuje mi na Ag ciezkiej reki AML. Niektorzy mu zarzucali to i tamto ale porzadek był co mi sie podobało.

fischer777
01-03-2006, 22:16
Brakuje mi na Ag ciezkiej reki AML. Niektorzy mu zarzucali to i tamto ale porzadek co mi sie podobało.

Moderator sam na niewiele się zdaje. Musi być team, który się rozumie i każdy jesgo "składnik" sobie nie przeszkadza. Tutaj tego od pewnego czasu nie widać. I stąd teraz takie kwiatki.

Wielbłąd
01-03-2006, 22:24
Pewnie, ze musi byc team... ale modowie rowniez sa niezwykle wazni... zobacz ile jest momentow tutaj na forum kiedy nie ma moda... a na SŚ co wrecz nie zagladne jest jakis moderator ktory w pore moze zaragowac :!: z innej strony to ja widze tylko 2 modow ktorzy aktywnie biora udział w zyciu forum :damn:

Robak
01-03-2006, 22:25
Zastanawia mnie w tym momencie fakt ze rozmawiamy juz od jakiegos czasu na ten temat i jest brak odezwu ze strony choc jednego moderatora. Wyglada jak by forum było opuszczone przez nich. Nikt nic nie wie, wszycy umywaja sobie rece, nie ma problemu, czeski film. To jest tez denerwujace.

Emenems
01-03-2006, 22:32
Robak, też na SŚ ściąłem się z Szefem :mryellow: Większego jelenia nie ma chyba na żadnym Forum. Totalne klapki na oczach co do Seata.
A co do moderatorów to jakby nie było patrzeć to Aston siedzi na swoim forum, Johnson ma chyba większe problemy z netem niż mu się wydawało bo juz go od dawna nie ma. Gugiego to można częściej na Czacie spotkać niz na Forum. Więc został tylko sam El no i Krzysztof. Stwierdzam że jak najbardziej jest nam potrzebny nowy moderator.

Wielbłąd
01-03-2006, 22:35
Niemozna zapominac, ze El ma rowniez wlasna strone oraz jest modem na SŚ...

Robak
01-03-2006, 22:45
Dokładnie zgadzam sie potrzebny jest nowy moderator albo nawet dwoch, ktory skupi sie tylko i wyłacznie na tym forum. Po ustaleniach z gora i z userami porzadnie wezmie sie za oczyszczasnie forum z szmba. Taki brudny Hary od mokrej roboty z małymi skrupułami.
Na forum AML' nic sie nie dzieje. Mogłby wrocic na całago do AG i zrobic czystke :wink:

Emenems
01-03-2006, 22:47
Jak dla mnie do Moderatorem mógłby zostać Brabus lub Wielbłąd, ale to tylko moje zdanie i nie wiem czy troche nie przedwczesne.

Wielbłąd
01-03-2006, 22:48
Dokładnie Robak oto mi chodzi... napisałem juz na GG do Krzysztofa szkoda, ze teraz go nie ma :damn: mam nadzieje, ze dogłebnie przenalizuje sytuacje i wybierze najlepsze mozliwe rozwiazanie aby na forum było lepiej...

AML
01-03-2006, 23:17
Brakuje mi na Ag ciezkiej reki AML. Niektorzy mu zarzucali to i tamto ale porzadek był co mi sie podobało.
Niektórzy na mnie nażekali ale co zrobiłem to się jednak przydawało. :???:
Bardzo jestem ucieszony że dzisiaj ktoś może tak powiedzieć.

A co do moderatorów to jakby nie było patrzeć to Aston siedzi na swoim forum
To nie jest do końca prawda, bo gdzie bym nie spojżał, komp, szkoła, życie prywatne to mam kupe roboty nad wieloma rzeczami.
A co do forum to też poświęca ono trochę mojej uwagi, a może być "gorzej" bo planuję ostatnio czy nie zająć się nowym, większym "interesem". :roll:

Jeśli miałby być dodatkowy mod to mogę wskazać parę osób do których mam zaufanie, a które nadają się na modów, Fester, Dominik999, DJ Brabus.
Na nich piszę swój testament. :lol:

Tylko nie odbierajcie tego tak jakbym powoli miał zejść w cień, prędzej autogaleria się rozpadnie niż ja z tąd odejdę. :roll: :tooth:

BKX
02-03-2006, 07:47
O wlasnie, nowy mod to swietna sprawa i tak szczerze, to ja rowniez musze przyznac, ze brakuje tej "ciezkiej" reki AML'a na aG... :sad: Jak ty wpadles w rozmowe, to dawales taki czad, ze polowa piszacych uciekala w poplochu, a Ci co mieli cos sensownego do powiedzenia, zawsze cos naskrobali i wywiazywala sie z tego fajna "pogawedka"... ;) Mam nadzieje, ze wezmiesz sobie do serca nasza prosbe i jak tylo bedziesz mial czas, to pokazesz sie na aG i zrobisz "mala wojne" wytaczajac dziala w strone spamerstwa ;)

AML
02-03-2006, 09:26
Ok, postram się doś zrobić, a wy każdy bezsenswony napotkany post mi zgłaszajcie, bez wyjątku, w ten sposób sobie lepiej z tym poradzę.

fischer777
02-03-2006, 17:12
No dobra, ale jak już wcześniej napisałem, jeden moderator za wiele nie wskóra. Trzeba jakiś gruntownych modernizacji w systemie moderowania. Nawet jak AML będziesz się starał robić za dwóch to i tak nie dasz rady podołać wszystkim obowiązkom na forum. Oczywiście nie obniżam Twoich kompetencji, ale takie są realia :neutral:

AML
02-03-2006, 17:31
Mody modami a na razie, pomóżcie, przeczesujcie tematy i zgłaszajcie jakiekolwiek śmiecie!!!!

Robak
02-03-2006, 17:36
Walic przeszłe posty i tematy. Wydobywanie starych smieci na na wierz nic nie da i nic nie zmieni. Trzeba tylko pilnowac zeby nic juz takiego od dzis nie miało miejsca.

Dj Brabus
02-03-2006, 19:54
Widzę, że temat bardzo się rozwinął... Generalnie chciałbym dodać od siebie troszkę uwag:

Po pierwsze - do ogromnego zalewu "spamerskich" użytkowników należy zaliczyć również jakość postów - spadła ona drastycznie i poza tekstami "niezła fura, fajny silnik - kcem takiego", tak naprawdę niewiele jest postów poprawnych "politycznie". Poza tym forum brak aktualności w nowościach i prototypach - brakuje nam osoby podobnej do kuulesa z SŚ, który tylko czyha na nowości i jak najszybciej je zamieszcza... Mimo tego nawet jak się pojawi u nas coś ciekawego, to jest ona zalewana spamerskimi komentarzami albo w ogóle ignorowana przez większość użytkowników...

Po drugie - Klimat forum zdycha... Odnoszę wrażenie, że coraz więcej znanych i cenionych użytkowników naszego forum zaczyna unikać aG - pojawiacie się znacznie rzadziej i piszecie coraz mniej postów. Dział VIP również przeżywa swoją śmierć kliniczną - maleńka garstka osób zakłada tam w ogóle jakieś tematy, a jeszcze mniejsza ilość je komentuje... CO SIĘ DZIEJE Z NAMI???!!!

Po trzecie - Respekt dla AML'a jako dla jedynego moda, którego sprawa zainteresowała - jest człowiekiem kontrowersyjnym, jednak przeze mnie bardzo lubianym i cenionym. Jednak takich ludzi - walczących o lepsze forum - powinno być więcej. Jestem jak najbardziej "ZA" wyborem nowego - dodatkowego - moderatora. Przyda nam się ktoś, kto jest często na forum i potrafi ocenić jakość postów pisanych na forum. Uważam, że powinniśmy rozpisać ankietę - każdy poda swoje dwa typy, a po tygodniu zliczymy głosy i uznamy, kto był najczęściej wybierany!

Trzeba działać, bo wkrótce może być za późno i forum zginie wśród bezmyślnych użytkowników piszących nijakie posty...

powstanie antyspamerskie [...] zapisze się to w kartach historii tego forum

Dominik999
02-03-2006, 19:58
Trudno się nie zgodzić z tym co napisał Brabus. zdecydowanie forum Ag przeżywa pewną "deprsję", ale nie wydaje mi się, aby to było cos poważnego, wystarczyło by chyba przede wszystkim, aby modowie nieco bardziej skupili się na pilnowaniu (jak to nazwał kolega Brabus ;) ) "poprawności poltycznej" postów. Jakość to podstawa... :roll:

GuGi
02-03-2006, 20:04
Po trzecie - Respekt dla AML'a jako dla jedynego moda, którego sprawa zainteresowała

Ps. Nie tylko on dziala jako aktywny mod... Ja pocichu robie co trzeba!! Napisze ostrzezenie i czekam na reakcje ze strony usera... jak narazie niektorzy sie poprawili ale tylko na chwile!!! Wiec sorki Brabus ale nie wyszstko robi AML

Trudno się nie zgodzić z tym co napisał Brabus. zdecydowanie forum Ag przeżywa pewną "deprsję", ale nie wydaje mi się, aby to było cos poważnego, wystarczyło by chyba przede wszystkim, aby modowie nieco bardziej skupili się na pilnowaniu (jak to nazwał kolega Brabus ;) ) "poprawności poltycznej" postów. Jakość to podstawa... :roll:
Ile razy wam trzeba powtarzac o module zglaszania postow?? Wy pomozecie nam, bedzie latwiej!! Jakby ktos nie wiedzial to jest taki wykrzyknik w prawym gornym rogu postu...

Robak
02-03-2006, 20:23
Dla mnie by tu chodziło o bardziej agresywne działanie bo z całym szacunkiem dla ciebie Gugi ja tu nie widze porzadku. Widze za to kogos takiego ktory nie bedzie sie bał krytki, bedzie wywalał błoto bez srupułow a wrazie protesow delikwenow bedzie umiał wypersfadowac swoja racje i nieugientosc w działaniu bez obaw o naruszeni czyjejs godnosci lub urazeniu uczuc bo niektorzy sa jak tepe muły ktorym mozesz tłumaczyc 100 razy a dalej beda robic swoje. Nie mozna sie bac dac bana, czy skasowac posta albo powiedzec dosadnie o wystepkach. To słabi musza sie dostosowywac do dobrego poziomu a nie dobrzy znizac do nedzenego. A drugi przypadek mamy własnie teraz. Na dzien dzisiejszy potrzeba forumowego Hitlera

fischer777
02-03-2006, 20:25
Jak tepiłem jawnie spam to potem się mnie czepiano :???:

Dominik999
02-03-2006, 20:27
Ile razy wam trzeba powtarzac o module zglaszania postow?? Wy pomozecie nam, bedzie latwiej!! Jakby ktos nie wiedzial to jest taki wykrzyknik w prawym gornym rogu postu...
Nie wiem jak inni, ale ja staram się tego używać, naprawde bardzo dobra rzecz, tylko chyba w tym problem, że chyba mało kto o tym pamięta... Sa tacy, którzy zamiast nacisnąc giziczek wolą napisać post - a liczniczek bije... :roll:

Na dzien dzisiejszy potrzeba forumowego Hitlera
Może Hitlera to nie, ale wystarczy ktoś o silnym charakterze, jak Piłsudski ;)

AML
02-03-2006, 20:43
Na dzien dzisiejszy potrzeba forumowego Hitlera
Mogę iść na coś takiego tylko że wtedy to pojadę na prawdę ostro, a jak ktoś straci jakiegoś posta to mam nie słyszeć wątów. :twisted:

Dj Brabus
02-03-2006, 20:44
Nie tylko on dziala jako aktywny mod... Ja pocichu robie co trzeba!! Wiec sorki Brabus ale nie wyszstko robi AML

Może źle to ująłem - Aston stał się pierwszym "jawnym" modem, którego sprawa zainteresowała i zdecydował się napisać swoją opinię. W to, że działacie, to napewno nikt nie wątpi - również ja! Poza tym nikt nie napisał, że Władza śpi i olewa forum! :cool: Cieszę się GuGi, że działasz- tego potrzebujemy! A przy okazji każdy napewno w miarę możliwości zgłasza jakieś problemy...

AML działaj - przynajmniej może teraz ludzie zrozumieją, że w słusznej sprawie to robisz...

fisch - dokładnie chciałem to napisać - teraz rząda się "Antyspamowego Hitlera", a jak kiedyś walczyłeś o to samo, to było źle... :damn:

Fischer777 chciał zbyt sie zrechabilitować za zły start i stał sie zmorą dla spanerów w czym był nadgorniliwy, a nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu

Robak
02-03-2006, 20:50
Ja nawet sie nie obraze jak w ferworze wywalania gowna skasujesz jakis moj post :mryellow: . Tak na powaznie wysztko musi byc w granicach zdrowego rozsadku. Tak czy siak czysciec jest potrzebny. Poza tym tak ostro zaczelismy o tym gadac ze spamerzy sie dzis pochowali do swoich norek. :lol:

AML
02-03-2006, 20:53
Jedna tylko uwaga, od dzisiaj, każdy kto czyta tematy a natknie się na jakiś spam niech zgłasza, choćby masowo, im więcej tym lepiej, przydało by się wyłapać też śmieci z tematów w których się toczyły jakieś dyskusje niedawno.

Krótko mówiąc, ZGŁASZAJCIE, w ten sposób na prawdę proces przebiegnie szybciej i dokładniej.

Krzysztof Cieślak
03-03-2006, 11:30
Przepraszam wszystkich, że dopiero zabieram głos, ale wczoraj odbierałem z Szymonem dwa auta do testów i cały dzień miałem z głowy.

Dziękuje AML-owi, że wziął sobie sprawę do serca w przywróceniu porządku na forum i napewno cicha mała mróweczka GuGi mu w tym pomoże.

Od siebie dodam, że cierpie na chroniczny brak czasu. Dodawanie newsów, odbieranie aut testowych i publikacja raportów zajmują bardzo dużo czasu. Nie wspomną o szkole i życiu osobistym.

Planuje aby część praw administratora przejął AML i wyznaczyć nowego moda, który wraz z GuGim będzie mu pomagał.

Liczę też na pomoc wszystkich użytkowników forum. Mam na myśli to, o co apelował AML. Korzystajcie z modułu zgłoszeń, to może nam tylko pomóc.

Dj Brabus
03-03-2006, 12:18
wczoraj odbierałem z Szymonem dwa auta do testów
Czyżby szykowało się coś świeżutkiego? Uchylisz nieco rąbka tejemnicy? :wink:

cicha mała mróweczka GuGi
Szkoda, że nie było Cię wczoraj na czaterii - ta "mróweczka" przeobraziła się w zmutowanego potwora, który zrobił niezłą zadymę - z Wielbłądem troszkę zbędnych spięć mieli... :???:

renówa
03-03-2006, 12:40

Spójrz na Jego avatar :susp:

Wielbłąd
03-03-2006, 12:40

Spojrz na ava
:wink:

a z GuGi'm to nie chce teraz nic komentowac... kto byl wczoraj na czacie to wie jak bylo... nie mowie, ze w tym calym zamieszaniu nie bylo mojej winy bo uwazam, ze wina lezy zawsze po obu stronach... ja za wczoraj na czacie wszytkich przepraszam.l

Davis
03-03-2006, 14:19
Whoah !| 3 dni mnie nie było i widze, że niezła debata się zrobiła...

Osobiście sie z wami zgadzam, ja tam zawsze popierałem AMLa i wg mnie potrzebne tu są drastyczne środki... I nie mysle tylko o zgłaszaniu postów, choc rzeczywisćie im więcej osób tego używa, tym lepiej, ale banany powinny być popularniejsze :twisted: ... Mi sie zdaje, że przydałby się tu system upomnień, na wielu 4ach tak jest i wydaje mi się, że to pomaga.

A co do nowych modów, to sam nie wiem... Może jeszcze 1 by się przydał, ale nie ma co przesadzac, bo liczba modów nie gwarantuje że będzie lepiej, bo może się okazać, że połowa z nich oleje 4um...
Myśle, że najlepsi by byli Wielbłąd lub Dj Brabus, ponieważ są tu długo(szczególnie ten 1), i bywają tu niemal non-stop :wink:

PS: A co się na czacie działo ?| :oops:

GuGi
03-03-2006, 16:34
Co sie dzialo to sie dzialo i zostanie miedzy nami... mysle ze juz sobie wyjasnilismy co trzeba i wiecej to sie nie powtorzy prawda??

djhexe
03-03-2006, 17:16
w koncu pozwolilem sobie zabrac glos w tej debacie... troszke lat juz mam, km przejechalem, powietrza zepsulem wiec postanowilem nie zabierac glosow w sprawach w ktorych nie mam zielonego pojecia. ze mnie mechanik i znawca samochodow jak z koziej du*py traba (przyklad: jadac z robakiem na trasie co chwila krzyczal jaki to a taki samochod... ze takiego jeszcze nie widzial na drodze, ze ten ma fajne felgi, a tamten to nie miał kół... osobiscie to samochody zauwazam jak rasowa blondynka... DUŻY I CZERWONY, MAŁY I NIEBIESKI) forum sobie przegladam, czytam, pragne dowiedziec sie czegos o czym nie mam pojecia. glos moge zabrac w sprawie prowadzenia samochodu danej marki (o ile takim jezdzilem) ale nie miałem i nie mam zamiaru pisac ze: "ale fajny samochod..." tylko jaki to? lub "lakier polozony za tylnym kołem pozostawia wiele do życzenia"
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!! ILOŚĆ POSTÓW NIE ŚWIADCZY O ZNAJOMOŚCI MOTORYZACJI!!!

BKX
04-03-2006, 11:45
A ja mam takie pytanko... czy mod wie, kto naciska "zgloszenie postu", bo od wczoraj juz chyba zrobilem to kilkanascie razy, a pozniej mialem wyzuty sumienia, ze moze troche z niektorymi przesadzilem... No ale znowu z drugiej strony, nie dostalem nic na PW, wiec chyba dobrze :)

el_
04-03-2006, 11:53
czy mod wie, kto naciska "zgloszenie postu"
My wszystko wiemy :twisted: :cool: ;)

Wielbłąd
04-03-2006, 12:22
do kazdego moda dochodzi e-meil z informacja, ze ktos nacisnoł takie zgłoszenie... oczywiscie w liscie jest tez nick osoby ktora nadesłała zgłoszenie :wink:

Golden Boy
04-03-2006, 12:31
[...]bo od wczoraj juz chyba zrobilem to kilkanascie razy, a pozniej mialem wyzuty sumienia, ze moze troche z niektorymi przesadzilem... No ale znowu z drugiej strony, nie dostalem nic na PW, wiec chyba dobrze :) Właśnie czy moderatorzy będą w razie co przysyłać na PW wskazówki jakby ktoś ''przesadził'' ze zgłaszaniem? Bo ja też staram się walczyć ze spamem i też mam jakieś wyrzuty, że może używam magicznego przycisku za często... :roll:

BKX
04-03-2006, 12:58
Heh dzieki za wytlumaczenie ;D Jakos nigdy nad tym sie nie zastanawialem, az do momentu, gdy zaczalem uzywac ;) Tak wiece wiecie, gdyby tam cos nie tak, to pisac do mnie upomnienia, bo sie ostatnio rozbestwiam :D Aha jeszcze zauwazylem, ze czasem nie ma tego wykrzyknika, tak byl ostanio gdy chicalem zglosic post... Rozumiem, ze juz ktos mnie uprzedzil? :D

AML
04-03-2006, 13:51
Aha jeszcze zauwazylem, ze czasem nie ma tego wykrzyknika, tak byl ostanio gdy chicalem zglosic post... Rozumiem, ze juz ktos mnie uprzedzil? :D
Tak.

Każdemu modowi otwiera się panel ze zgłoszeniami jeśli takowe są i jest tam podany temat, autor postu i zgłaszający.

Proszę się nie bać nadmiernych zgłoszeń!!!

Golden Boy
04-03-2006, 15:00
Proszę się nie bać nadmiernych zgłoszeń!!! AML To mnie uspokoiłeś :smile:. Będę zgłaszał dalej jak zgłaszałem spamerskie posty.
Spamowi mówimy stanowcze NIE!

AGENT
06-03-2006, 10:05
Nie wiedzialem gdzie to napisać, mam pytanko. Zdaje się, że był taki user DK_WRC? Dlaczego teraz jest gościem? czyżby jakiś banan?

Davis
06-03-2006, 10:08
Mmmm... NIe. Takie coś się robi, kiedy konto się schrzani/usunie. Albo coś mocno przeskrobał, ale wątpie, bo on jest wporzo, więc zapewnie jakies kłopoty z kontem :damn: Ja juz 2 razy miałęm coś takiego...

Dj Brabus
06-03-2006, 10:12
Nie wiedzialem gdzie to napisać, mam pytanko. Zdaje się, że był taki user DK_WRC? Dlaczego teraz jest gościem? czyżby jakiś banan?

Hehe! Nie pisz, że nie znasz DK - a kompendium o RX-8 kto zrobił? :wink: DK_WRC to swój chłop, więc napewno konto mu się posypało... :damn: :sad:

fischer777
10-03-2006, 20:56
Chciałbym jeszcze dodać, że gdy jak któryś moderator zechce usunąć (z forum) z jakiegokolwiek powodu czyjś screen czy z pulpitem, czy z czymkolwiek to niech zostawi jego kopię. Może być na serwerze, albo niech mi podeśle. Czasami takie "materiały" mogą się przydać jako dowody w różnorakich sprawach. Z góry dziekuje :wink:

Golden Boy
10-03-2006, 21:27
Chciałbym jeszcze dodać, że gdy jak któryś moderator zechce usunąć (z forum) z jakiegokolwiek powodu czyjś screen czy z pulpitem, czy z czymkolwiek to niech zostawi jego kopię. Może być na serwerze, albo niech mi podeśle. Czasami takie "materiały" mogą się przydać jako dowody w różnorakich sprawach. Z góry dziekuje :wink: Popieram, sam kiedys je wykorzystałem w sprawie na początku dość zawiłej na początku.

Robak
30-03-2006, 09:53
Chciałbym powiedziec ze sytuacja na forum sie naprawiła. Oczywiscie nie sama. Trzeba podkreslic ze spam, głupie teksty i dziecinne wywody oraz tematy zasmiecajace zostały praktycznie wyeliminowane. Ciesze sie niezmiernie z tego powodu. Teraz jest miło wchodzic, pisac i przebywac na forum. Oczywiscie jest to zasługa moderatorow( w duzej mierze tego nowego), ktorzy wzieli sie do roboty ale i takze forumowiczow, nieprzygladajacych sie biernie na kiepska sytuacje lecz ekpresowo reagujach. Widac ze nad forum czuwa niewidzialna reka, ktora szybko porzadkuje ewentualny bałagan. Modom serdecznie za to dziekuje oraz zagrzewam dalej do owocnej pracy. Pozdro.
:grin:

debosy
22-04-2006, 09:10
Chciałbym powiedziec ze sytuacja na forum sie naprawiła. Oczywiscie nie sama. Trzeba podkreslic ze spam, głupie teksty i dziecinne wywody oraz tematy zasmiecajace zostały praktycznie wyeliminowane. Ciesze sie niezmiernie z tego powodu. Teraz jest miło wchodzic, pisac i przebywac na forum. Oczywiscie jest to zasługa moderatorow( w duzej mierze tego nowego), ktorzy wzieli sie do roboty ale i takze forumowiczow, nieprzygladajacych sie biernie na kiepska sytuacje lecz ekpresowo reagujach. Widac ze nad forum czuwa niewidzialna reka, ktora szybko porzadkuje ewentualny bałagan. Modom serdecznie za to dziekuje oraz zagrzewam dalej do owocnej pracy. Pozdro.
:grin:

W pełni się zgadzam , nareszcie to forum stanęło na nogi teraz przebywam tu z bardzo miłą chęcią , i chętnie tutaj piszę.
Zmiany na leprze nareszcie są i chwała wam za to.

Ja już postanowiłem ZOSTAJE TU NA STAŁE!!!
I nie mam zamiaru stąd odchodzic wreszcie jest na tym forum jak za starych dobrych czasów. :smile:
Szczególne podziekowania dla wszystkich moderatorów i ludzi którzy zadbali o podniesieniepoziomu forum. :smile:

P.S:Ehh gdyby tylko nie ten Stanko i jego ATAK KLONÓW. :mryellow:

kok
09-04-2007, 19:42
Mały odkop :razz: .
Czy można coś zrobić z spamerami zdjęciowymi, którzy po każdej wystawie wrzucają po kilka zdjęć nowości do temetów w nowościach.
Moim zdaniem powinien powstać jeden temat w tapetech z nazwą wystawy w tytule. W tedy będzie o wiele przejrzyściej.

Abaddon
09-04-2007, 19:58
Niesądzę aby to był dobry pomysł. Zdjęcia pomagają opisać samochód wizualnie, a na zdjęciach z salonów można zobaczyć wiele szczegółów niewidocznych na tapetech z takich stron jak Netcarshow.Przynajmniej ja tak sądzę. Obecny stan rzeczy jest dobry.

Dj Brabus
09-04-2007, 20:22
Nie wiem, czy Piti zauważyłeś, ale kokowi chodzi właśnie o Ciebie... :susp:

Abaddon
09-04-2007, 21:09
Wiem :mryellow:

AML
09-04-2007, 21:10
Wiem :mryellow:
Ty się lepiej zastanów nad sobą, a nie głupio się uśmiechaj. :roll:

Dj Brabus
09-04-2007, 21:15
AML banujemy? :susp: Proszę Cię zgódź się ze mną, proszę proszę proszę! :lol: :lol: :lol:

kok
09-04-2007, 21:17
Nie tylko i Pitiego bo jest kilku co tak spamują.
Takie posty powinny być usuwane, wkońcu nauczą zakładać się tematy z wystaw

Veyron
10-04-2007, 09:49
Czy ktoś tu może myśli o mnie :susp:

BKX
10-04-2007, 10:19
Czy ktoś tu może myśli o mnie :susp:
Następny co rżnie głupa... Koledzy moderatorzy, postawicie każdem inteligentnemu po ban(a)nie i sie skonczy.... Bo chyba nie dociera...

Shyrl
10-04-2007, 13:28
Proponuję żebyś się opanował i dał o takich kwestiach decydować osobom do tego uprawnionym. Z takim podejściem to najlepiej każdego początkującego od razu banować to w ogóle będzie spokój :???:

AML
10-04-2007, 13:55
Shyrl1 wrzuć na luz. :wink:

kok
10-04-2007, 14:27
Shyrl1 Ci o których tu mowa to zaawansowani, ba zawodowi spamerzy, z wielomiesięcznym stażem.

Shyrl
10-04-2007, 16:01
Ależ ja jestem spokojny :wink: Tylko wydaje mi się że trzeba mieć umiar we wszystkim... czy to wrzucaniu fotek (tu chłopaki przeholowali) ale i przy krytykowaniu kogoś trzeba się trochę hamować... a teksty typu "zbanować ich i po problemie" to chyba lekka przesada :roll:

BKX jeśli to było dla żartu to sorry za to kadzenie :wink:

BKX
10-04-2007, 16:11
Shyrl1, heh widzisz... jestes troche krócej na forum niż ja, dlatego troche inaczej patrzysz na pewne sprawy :) Owszem to było pół zartem, pół serio, ale taka jest prawda, do niektorych można mowić jak do ściany, a oni i tak robia swoje... :roll: