PDA

Zobacz pełną wersję : Volvo V40 czy Ford Mondeo??

Matiz
28-02-2006, 14:37
Jestem co bliżej kupna forda mondeo leczm mój znajomy mówi że kupuje volvo V40.Looknołem co nieco na allegro i sadze ze te volvo z 2002 r jest bardzo fajne tylko znowu nie wiem co mam wybrac!!

wojtekwielkiew
28-02-2006, 15:32
Ja bym brał Volvo, 1.8 benzyna. Szwedzi produkują naprawdę wyszukane auta, do tego bardzo bezpieczne a przy tym ekskluzywne i niepospolite

AGENT
28-02-2006, 15:38
A jaką kwotą dysponujesz? Bo ja polecam Mondeo 2.0 TDCi, świetny silnik i bardzo przestronne wnętrze. :razz: A Szweda bym nie kupił, fakt, że są rzadko spotykane, ale też brzydkie (szczegolnie Saaby), w dodatku części nie należą do tanich.

BeeMiX
28-02-2006, 15:47
Jestem co bliżej kupna forda mondeo leczm mój znajomy mówi że kupuje volvo V40.Looknołem co nieco na allegro i sadze ze te volvo z 2002 r jest bardzo fajne tylko znowu nie wiem co mam wybrac!!

Ty jesteś czy twój ojciec jest?? Ja wybrał bym Mondeo, to bardzo dobre auto w swojej klasie, dostaje dobre noty w testach...

Thombike
28-02-2006, 16:43
Mam niemal nieprzerwany kontakt z mondeo 2.0 w automacie-rocznik 01...non stop servis:D Dlatego osobiście wybrałbym Volvo.

roman311
28-02-2006, 18:03
A jakie to mondeo mialoby byc? jezeli 2.0 TDCi to uwazaj na pompowtryskiwacze,przez "wspaniala" jakosc naszego paliwa potrafia sie bardzo szybko rozwalic.Do tego trzeba dodac ze jezeli rozleci Ci sie jeden(a sa cztery) to serwis przewaznie zaleca wymiane czterech(cena to 1600 zl/sztuka).Ewentualnie poszukaj wersji TDDi,to sa diesle starszej generacji ale o wiele bardziej wytrzymale.Inne wersje silnikowe sa wolne od powazniejszych usterek no i poza tym to to zarabiste autko jest(duze,przestronne,dosyc dynamiczne,no moze poza wersja 1,8 Duratec 110 KM,bardzo bezpieczne-sam znam osobe ktora z tego auta wyszla o wlasnych silach po wypadku z predkoscia 200 km/h).Co do volvo to nigdy nie mialem przyjemnosci jezdzic... Tylko trzeba pamietac ze konstrukcja S40/V40 datowana jest chyba jakos na 1995 rok,a Mondeo to 2000,wiec zawsze to te pare lat do przodu.