PDA

Zobacz pełną wersję : Szwajcaria i Niemcy

ilovebmw
16-07-2004, 21:19
Pare minut temu wrocilem z wyjazdu do Szwajcarii. Ale tam samochody jezdza.......chyba sie przeprowadze. Wjezdzam na ter. Sch a tam na powitanie nowa 911 po liftingu :shock: . Tyle porsche ferrari mercedesow i bmw to ja w zyciu nie widzialem. Ale najlepsze rzeczy dzieja sie na autostradzie niemieckiej: kolo stutgartu patrze leci zamaskowane cos: oczywiscie merc ale jakis nowy duzy model vana. Pierwszy raz na zywo widzialem nowa klase A ale jechala bez znaczka mercedesa hehe. Dlugo by gadac ale jeszcze cos o knajpach itd. Jak ktos byl w niemczech albo w szwajcarii to wie ze kible i knajpy sa super. W Sch autostrady drogie jak wszystko dla Polaka ale autostrady niemieckie to poezja. Wjezdzasz do Polski i juz zalujesz ze wrociles:( Szczegolnie Wroclaw......bez komentarza a A4 to nie wiem co to ma byc wiecznie w budowie.....
Naszczescie zadowolilem sie wozami w niemczech i Sch i Polska nie jest w stanie mi popsuc humoru :)

amelka
16-07-2004, 21:34
a A4 to nie wiem co to ma byc wiecznie w budowie.....
Ciekawe bo u nas dosyć szybko idzie budowa A-4. :P

ilovebmw
16-07-2004, 21:39
Dzisiaj jechalem po A4 a nie spalem w tym czasie. Sa kawalki dwu pasmowe gdzie mozna leciec 150 ale duzo jest ograniczen do jednego pasa i puszczania po jednej stronie obu kierunkow.

amelka
16-07-2004, 21:42
Dzisiaj jechalem po A4 a nie spalem w tym czasie. Sa kawalki dwu pasmowe gdzie mozna leciec 150 ale duzo jest ograniczen do jednego pasa i puszczania po jednej stronie obu kierunkow.
Haaaaa, czyli w moich rejonach jest najlepiej bo 3 pasy w jedną stronę, 3 pasy w drugą stronę, rzadnych ograniczeń utrudniających "życie" i można bez przeszkód poczuć wiatr we włosach. :D
A tak swoją droga to lato okropne jest tego roku.

ilovebmw
16-07-2004, 21:46
Wiem bo na przywitanie spotkala mnie taka burza ze nic nie bylo widac na tych zasranych pol drogach. Slyszalem ze niedaleko mnie w ten deszcz 14 samochodow sie zderzylo. Ale mi sie rece trzesa spalem ostatnio pod chemnitz w niemczech 1,5 h :(
Ale duzo polakow tam zajezdzalo samochodami z austrii itd ciagna ich duzo.

Ice
16-07-2004, 23:38
Szczegolnie Wroclaw......
Niestety ale tak jest wszędzie...
Przemilcze ten temat bo nie chce sie denerwowac :)

ilovebmw
17-07-2004, 13:36
Niestety ale tak jest wszędzie...

Wroclaw jest szczegolny - przypomina mi Rzym ludzie jezdza jak chca bo na tej kostce i szynach pasow nie widac. Ciasno jak cholera, roboty drogowe itd. Juz wole Wawe.

LHunter
19-07-2004, 15:57
z ekskluzywnych aut jakie widziałem będąc za granicą, najbardziej rozjebało mnie Maserati Quattroporte. Jakieś dwa tygodnie temu wyprzedzało nas spokojnie na autostradzie w Austrii, pare sekund później już go nie było widać. Gdy najpierw zobaczyłem jego długi przód i 'skrzela', pomyślałem, ze to BMW M albo Z3 coupe, ale gdy sie dokładniej przyjrzałem od razu go skojarzyłem.

amelka
20-07-2004, 08:18
Wjezdzam na ter. Sch a tam na powitanie nowa 911 po liftingu :shock: . Tyle porsche ferrari mercedesow i bmw to ja w zyciu nie widzialem.
Eeee, wszystko się zmienia. Jeszcze niedawno u nas jeździły tylko maluszki, polonezy, duże fiaty a teraz juz jest dużo innych samochodów. Z czsem i u nas będą 911-stki może i inne fury. Cierpliwości. Ja narazie tylko biadolę nad pensją jaką dostają Polacy za swoją pracę.