PDA

Zobacz pełną wersję : [news] Tuning Lamborghini

Krzysztof Cieślak
07-03-2006, 12:40
News Matusza poświęcony tuningowi Lamborghini pt. Nic nie jest niemożliwe - tuning Lamborghini (http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=505).

Dj Brabus
07-03-2006, 13:21
Widzę, że na aG pojawia się coraz więcej różnorodnych tematów - nie tylko o świeżych nowościach, ale również o rajdach oraz, co z wielką radością i przyjemnością przeczytałem tuningu. Wydawać mogłoby się, że Gallardo czy Murcielago to samochody, które powinny wystarczać swoim właścicielom nawet ponad normę... A jednak! Najbardziej przypadły mi modyfikacje LeMans'a, a szczególnie czarne felgi z rantem lakierowanym pod kolor nadwozia! :cool:

Krzysztof Cieślak
07-03-2006, 13:56
Powstała nawet nowa kategoria newsów 'tuning i modyfikacje', nie ma tego typu newsów jeszcze dużo, ale będzie się to zmieniać. Już mam na swoim redakcyjnym pulpicie tekst Tomka Popławskiego o dwóch modelach TechArta.

PS. Jeśli jakieś dotychczasowe newsy powinny być przepisane do nowej kategorii, proszę pisać PW z id newsów.

Mercedesw123
07-03-2006, 14:03
tak jak wspomnial DJ na aG zaczynaja pojawiac sie coraz bardziej urozmaicone tematy(o rajdach,teraz o tuningu)
Bardzo sie ciesze ze zeby poczytac o tuningu jakiegos auta(newsa) nie musze ogladac inne fora...
aG sie rozwija i bardzo dobrze

kok
07-03-2006, 15:44
Dydzi napisał kolejny tekst który sie bardzo dobrze czyta :grin: . Twożąc przy okazji bardzo ciekawe zestawienie różnych szkół tuningu exotic'ów/
Jak dlamnie najleprzym rozwiązaniem jest złożenie turbo od Koening'a.

Suchy
07-03-2006, 16:59
OOO widzę że aG się rozwija i to w bardzo ciekawym temacie :grin: Bardzo mi się to podoba ponieważ tuning jest bardzo popularny zwłaszcza wśród młodych ludzi a na forum aG jest ich z tego co zauważyłem znaczna większość. Tak 3mać aG :wink:

Co do Lamborghini to jest to piękny samochód a wersje po tuningu to już nie samochód ale... nie wiem jak to nazwać.... :???: :mryellow:

endrju
11-03-2006, 23:27
Ja do takiego tunningu nie mam nic, oczywiście jeżeli jest on przeprowadzany ze smakiem. :wink: Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Gallardo LeMans (które mam u siebie na pulpicie :cool: ) i Gallardo GT3 oba są świetne.