PDA

Zobacz pełną wersję : [TechArt] Porsche Boxster i Cayman S

Krzysztof Cieślak
14-03-2006, 14:39
Proszę o komentarze do news pt. TechArt Widebody - atletyczne piękno (http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=508).

kok
14-03-2006, 15:33
Bardzo dobrze i ciekawie napisany text o by takich więcej.
Co do aut to Tech Art jak zawsze nie zawiódł i stylistycznie obie wersje wyglądają lepiej niż seria. Pozostaje czekać tylko na kit do silnika który dopełni obrazu :wink:

jednoczęściowe aluminiowe 20 calowe felgi obute w opony Continental ContiSportContac o wymiarach 235/30 ZR 20 z przodu i 305/25 ZR 20 z tyłu. :shock: :shock: przy takiej mocy to chyba troche za szeroko :ogh: :ogh: :ogh:

Delta 38
14-03-2006, 16:20
Ale hardcore'owe auta! Bardzo śmiały tuning. Stylizacja zewnętrzna nie za bardzo mi się podoba, ale wnętrze Caymana wygląda ekstra. Ja zamiast aluminium wstawiłbym chrom i byłoby super wnętrze! Jak w Zondzie! Ładne ma też fele :mryellow: .

Suchy
14-03-2006, 17:21
Najładniejsze Porshe wg mnie to model Cayman a wersja po tuningu TechArt wygląda rewelwcyjnie !!! Ogólnie wprost idelnym zestawieniem jest srebrny kolor auta i czarne/grafitowe felgi a w Porshe Cayman wygląda to świetnie !!! Można powiedzieć że jest to prawie perfekcyjny tuning. Aha co do wnętrza to też jest zaje... fajne :mryellow:

Maybach 57S
14-03-2006, 21:38
Kok dane pochodzą z oficjalnej strony TechArta i z ich presskitu.

kok
14-03-2006, 21:57
Kok dane pochodzą z oficjalnej strony TechArta i z ich presskitu.
ja nie podważam danych tylko zleksza przesadzili z szerokością przy takiej mocy :wink:

Maybach 57S
14-03-2006, 22:08
Widocznie tak lubią :grin:

qoompel
21-03-2006, 10:26
Powaznyi bardzo smialy tuning. Nie neguje tego. Swietnie wygladaja te Prosiaki :-) Te dopiero musza sie trzymac drogi .... Jak zwykle dobra robota. Po dluzszym przyjrzeniu sie mam wrazenie,ze troche przekombinowali z przednim zderzakiem, ktory pomimo tego ze sie ladnie komponuje z reszta wyglada jakos ... troche dziwnie ....tak mi sie wydaje ....
Tuning na 5 z plusem :grin:

MKa
21-03-2006, 11:43
Nigdy jakoś tuning TechArt'a ni był tak zauważalny dla mnie.. Ale te Porsche są świetne :!:
Bardzo dobrze zrobione body i wykończenia. CZarne felgi mi się nie podobają ale te drugie są dobre :!:
Jednym słowem - piękna robota. :wink:

kok
21-03-2006, 13:43
TechArt zaprezentował kit silnikowy w skład którego wchodzi:Sportowy filtr powietrza i przestrojona elektronika, dzięki czemu skraca się czas przyspieszenia, prędkość wzrasta o ok 5km/h,a reakcja na gaz jest bardziej spontaniczna. Zestaw daje dodatkowe 15KM mocy i może zostac zamontowany przez TechArt'a lub dilera Porsche.