PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs?

LiveLetDie
28-03-2006, 19:19
Pomyślałem że ciekawie by było stworzyć coś w rodzaju konkursu/plebiscytu z konkurencjami typu: najbardziej pomocny forumowicz, najbardziej kulturalny, najbardziej kreatywny, najlepszy avatar/podpis pod postem czy teks itp. Co wy na to?

Wielbłąd
28-03-2006, 19:27
... najlepszy avatar...

konkurs na najlepszy avatar juz był 2 razy na tym forum :wink:

A co do reszty to hmm ciekawie to wyglada... ale we wszytskim chyba bedzie wygrywał jeden forumowicz :roll: :roll: :susp:

LiveLetDie
28-03-2006, 19:30
No ja też tak pomyślałem ale może taki konkurs podnióśł by ogólny poziom forum, zdopingował? Rozumiem że jak narazie DJ jest w wielu dziedzinach nie do pobicia ale to może się zmienić (albo można byłby go wykluczyć z konkursu;P)

Wielbłąd
28-03-2006, 19:35
Wykluczyc go, wykluczyc! <joke> :wink: :wink: :wink:

A moze forumowicz ktoryego najbardziej pamientamy chodzi i tutaj o lancer/m3csl oraz atak klonow w postaci staszka, stanka, leoparda, nycza, wislaka, phantoma... :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Seth
28-03-2006, 19:42
normalnie człowiek o 100 twarzach... :D kto wie, czy znów gdzieś tu nie szaleje :D np. jako Seth :)

Dj Brabus
28-03-2006, 19:43
Cwaniaczki zamknąć Wam ten topik?? :evil: :susp: :mryellow: Co się tak biednego Brabusa doczepiliście? :sad:

Zamiast rozpisywać się na następne kilka stron, to wrzucilibyście konkretne informacje z konkursem, a nie marudzili jak stare baby! :razz:

LiveLetDie
28-03-2006, 19:49
Konkretne informacje. Nie mam do końca sorecyzowanej wizji. Głównym problemem jest pytanie gdzie to umieśćić? Gdyby ominąć ten problem to propnowałbym po doborze odpowiedich, nazwijmy to, konkurencjii przeprowadzic nominacje dla kandydatów do nagrody a potem w formie ankiet wybrać zwycięzce w każdej kategorii. Jeżeli pomysł się podoba to zachęcam do wpisywania propozycjii innych konkurecjii niż wymieniłem i komentowania obecnych.

Co do miejsca. Może zrobić trzeci temat w dziale Na Luzie? No i można by wymyślić jakąś nazwę dla wyimaginowanych (realnych?!?!?!) nagród za I miejsca...

marcinus20
28-03-2006, 20:14
A możę tak konkurs na najgorszego forumowicza, najbardziej nie kulturalnego, na najgorszy awartaj, :mryellow:

fischer777
28-03-2006, 20:26
A możę tak konkurs na najgorszego forumowicza, najbardziej nie kulturalnego, na najgorszy awartaj, :mryellow:

Stanko by chyba był multimedalistą... :roll:

Golden Boy
28-03-2006, 21:37
Tu Staszek jest bezapelacyjnie zwycięzcą. Popieram pomysł rozpisania takiego konkursu. Chętnie bym zobaczył siebie na pierwszym miejscu w kategoriach "najlepszy user", "naprawdę mądry człowiek" :wink:, oczywiście taki żarcik prawda :mryellow:. A tak serio to proponował bym takie kategorie jak:
- najbardziej kreatywny forumowicz
- forumowicz piszący najbardziej kompetentne posty
- najlepszy debiut na aG
- forumowicz najbardziej dbający o pożądek na forum
No i może jakieś takie negatywne nominacje... Albo nie bo jedna osoba by tylko wystąpiła :wink:.

Di Kej
29-03-2006, 09:19
Popieram pomysły post wyżej, ale możnaby jeszcze dodać "Użytkownik o największej wiedzy motoryzacyjnej". Narazie więcej nie wymyślę, ale myślę, że to byłby dobry pomysł... ;)

debosy
29-03-2006, 10:54
"Użytkownik o najwiekszej wiedzy motoryzacyjnej" to by było chyba najleprze.

STS
29-03-2006, 11:22
"Użytkownik o najwiekszej wiedzy motoryzacyjnej" to by było chyba najleprze.ciekawe ktoo by wygral :smile: moze jakas ankieta :twisted:
w tej kategori...Dj by wygral :mryellow:

Seth
29-03-2006, 11:27

niesprawdzalne, chyba, że zrobi się konkurs wiedzy motoryzacyjnej

el_
29-03-2006, 11:30
niesprawdzalne, chyba, że zrobi się konkurs wiedzy motoryzacyjnej
Też odpada - w necie można w kilka sekund znaleźć wszystko ;)

Seth
29-03-2006, 13:31
no właśnie... w ogóle ten konkurs byłby jakis dziwny, bo nie nagradzałby obiektywnej przydatności usera, czy jaego wiedzy, a jedynie jego "widoczność" na forach ogólnych. Osobiście nie widzę sensu, bo robienie konkursu dla samego konkursu jest bez sensu, a przekłamania nie pozwolą na wyłonienie realnego obrazu

Davis
29-03-2006, 14:30
Wg mnie to zbędna sprawa... I tak w większości kategorii wygrał by Brabus, wiadome jest ze jak narazie naprawde błyszczy na aG i wiekszości daleko jest do niego... A poza tym, czy to takie potrzebne, co to właściwie da o0

Emenems
29-03-2006, 16:57
Ja to widze tak:
1. Najbardziej lubiany, pomocny.
2. Największy Spamer
3. Najlepszy opis
4. Dysponujący największą wiedzą motoryzacyjną (wedle uznania Forumowiczów)
5. Avatarek też może być
6. I może coś w stylu najlepszego pretendenta do VIPa wybranego przez "normalnych" :mryellow: Forumowiczów.
itd.
Potem będzie "the Oscar goes to....?"

Ale wymyśliłem :mryellow:

LiveLetDie
29-03-2006, 17:05
4. Dysponujący największą wiedzą motoryzacyjną (wedle uznania Forumowiczów)

Dokładnie! Wedle uznania forumowiczów. To ma być tylko zabawa just 4fun więc myśle że jakieś testy są zbędne. Niech to będzię konkurs jak każdy inny - subiektywny, niesprawiedliwy, budzący kontrowersje (ale oby nię skłócający userów) i rodzący dyskusje :mryellow:

EDIT:

Dobrze by było jakby konkursem zainteresować Szefostwo (Administrator + Moderatorzy). Utworzyli by oni wtedy coś na kształt hmm... Komisji, która by sprawowała piecze nad całym plebiscytem. Gdyby już owa Komisja powstała mogżna by popracować nad regulaminem a sam plebiscyt podzielić na kilka etapów:
1. Propozycje kategorii (to już właściwie trwa)
2. Nominacje kandydatów do nagrody w każdej kategorii. Każdy user mógłby mnieć max. 2/3 propzycje które musiałby sensownie uargumentować, po czym Komisja wybrała by najbardziej popularne, najczęściej powtarzające się ksywy i na ich podstawie przygotowała listę kandydatów.
3. Użytkownicy głosowali by na swoich faworytów oczywiście w formie ankiet.
4. Ceremonia rozdania nagród i prowadzący Emenems, który wreszcie będzie mógł wygłosić swoje "The (tu wpisz nazwę nagrody) goes to..." :mryellow:

Golden Boy
29-03-2006, 17:10
6. I może coś w stylu najlepszego pretendenta do VIPa wybranego przez "normalnych" :mryellow: Forumowiczów. Moim zdaniem bardzo ciekawie by się tutaj głosy rozkładały bo widzę na tym forum kilka osób, które by VIPa mogły dostać. Więc jak rozpisujemy jakiś konkurs wreszcie bo już sporo jest sensownych kategorii?

fischer777
29-03-2006, 19:56
6. I może coś w stylu najlepszego pretendenta do VIPa wybranego przez "normalnych" :mryellow: Forumowiczów.
itd.

Z góry jestem skazany na porażkę, gdyż są spamerzy (gnębieni przeze mnie), którzy mieli by zdanie zdecydowanie na nie :mryellow:

btw proponuje konkurs prowadzony przez moderatorów na najwięcej zgłoszonych postów spamerskich, które w rezultacie zaliczają się do skasowania. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym :wink:

Di Kej
30-03-2006, 09:25
Świetny pomysł fischer! Dosłownie w parę dni pozbylibyśmy sie spamu, bo dużo osób chciałoby wygrać. To jest chyba najlepszy pomysł na konkurs do tej pory i tu nie może być żadnych nieporozumień. Na "wykrzykniki" zwracałby w swojej skrzynce jeden z moderatorów, żeby można było potem łatwo zliczyć. Mam nadzieję, że taki konkurs się odbędzie, naprawdę wielka okazja na posprzątanie forum ;)

djhexe
07-04-2006, 19:10
a co bedzie jako nagroda????

może jakieś małe autko???

LiveLetDie
07-04-2006, 19:14
Nagrody żadnej nie będzie bo... konkurs też jest już raczej nie aktualny. Zatem chyba sam topic też już nie jest potrzebny...

el_
07-04-2006, 20:15
a co bedzie jako nagroda????

może jakieś małe autko???
Jeżeli znajdziesz sponsora to napewno :D