PDA

Zobacz pełną wersję : Alarmy samochodowe i blokady...

amelka
28-07-2004, 11:48
Czy wszyscy macie alarmy samochodowe i blokady skrzyni biegów?
Jakie są najlepsze?
A gdzie tak w ogóle są montowane, w którym miejscu?
Czy można samemu zainstalować, założyć czy raczej pewniej jest to zlecić komuś doświadczonemu?
Pozdrawiam.

ilovebmw
28-07-2004, 12:52
u mnie w scenicu jest fabryczny immobilizer i zabezpieczenie ruchowe tzn w srodku przy przedniej szybie blisko slupkow dachowych sa dwa czujniki ruchowe skierowane wzdluz samochodu. Najgorzej jak mucha wpadnie hehe.......
Oprocz tego sa takie bolce pod maska i klapa bagaznika co sie wciskaja jak jest zamknieta maska i klapa. Jak sie ja otworzy to one wyskakuja i wlaczaja alarm.
W cordobie mialem odciecie paliwa ale badziewiarskie troche bylo.
Wszystko bylo montowane w warsztatach.

markus
28-07-2004, 13:43
Ja w swoim "szerszeniu" mam alarm z odcięciem zapłonu (mniej więcej) ale jest to bardziej zabezpieczenie przed wandalami niż złodziejami (bo nie kradnie się starych Volvo). Generalnie nie ma idealnego zabezpieczenia przed złodziejami. Każde auto jest do ukradzenia. Zabezpieczenia mechaniczne, typu blokady skrzyni biegów albo kierownicy dla bardziej rozgarniętego złodzieja nie stanowią absolutnie żadnej przeszkody, lepiej zainwestować w elektronikę.

robi11
02-06-2009, 12:02
JA mam alarm samochodowy tej marki
http://www.avde.pl/autoalarm-minicar-48635013503b/produkt/38696.html
bardzo dobrze funkcjonuje,do tego porzaadny centarlny zamek i mozna spac w miare spokojnie. Ni eposiadam blokady skrzyni biegów.

Kłapouchy
02-06-2009, 14:36
chyba zycha przebiłeś tym odkopem tematu sprzed 5 lat;) Rozumiem że jesteś nowy, ale tak na przyszłość - nie odpisujemy na stare tematy, chyba że mamy coś NAPRAWDĘ BARDZO ważnego do powiedzenia.

Astaroth
02-06-2009, 14:51
Prawie 5 lat xD Kłapek dobra spostrzegawczość:D Masakryczny gość^^

Magis
07-06-2009, 17:27
nie odpisujemy na stare tematy
Z jakiego powodu?

Kłapouchy
07-06-2009, 17:37
A no z tego, że autora tematu najprawdopodobniej już ten temat nie obchodzi, bo po takim czasie napewno znalazł odpowiedź. Załóżmy, że jest temat o jakimś aucie, na który przez ponad rok nikt nie odpisywał, i nagle ktoś wyskakujee z postem "Super fura, podoba mi się". Co innego gdyby miał jakieś zdjęcia, bardzo ważne newsy. A tak to po prostu się nie opłaca. Poza tym co to by było gdyby tak codziennie wszyscy odpowiadali na stare tematy. Nieporządek by był jak nie wiem.