PDA

Zobacz pełną wersję : Hej - Jestem Tu Nowy !

Remigiuszek
09-08-2004, 12:57
Witam ! Jestem tutaj nowy, czy obowiązują jakieś zasady ?? :P

Ice
09-08-2004, 13:50
1. Podstawowa zasada - żadnych zasad
2. Jezeli cos nie tak, patrz pkt. 1 ;)

A co do forum, jezeli jestes w miare aktywny i czesto bywasz na forum to rowniez zapraszam na samochodyswiata.pl (http://samochodyswiata.pl). Niestety ale tutaj juz sie coraz mniej ciekawych rzeczy dzieje ;)

Pozdro

ilovebmw
10-08-2004, 22:25
no niestety juz forum upada :(

amelka
13-08-2004, 13:36
no niestety juz forum upada :(
Kto to powiedział? :evil:
Wcale nie upada tylko jest lato i wiele osób korzysta z pieknej pogody. Choćbym ja miała stanąc na głowie to utrzymię to forum mimo że nie ja je zakładałam i nie jestem tutaj szefową. To dopiero zobaczycie co kobiety potrafią!!!
Poczekajcie tylko, jadę wkrótce w góry a jak wrócę pełna sił to strzeżcie się!!!.

A co do forum, jeżeli jesteś w miarę aktywny i często bywasz na forum to również zapraszam na samochodyswiata.pl (http://samochodyswiata.pl). Niestety ale tutaj juz sie coraz mniej ciekawych rzeczy dzieje ;)
Pozdro
Bo przeszliście tam. Nie potępiam samochodyswiata.pl ale ja będe wierna mojej pierwszej stronce czyli tej na której teraz jestem. A dzieje się tutaj dużo tylko trzeba dokładnie popatrzeć i też troszke popisać. Mężczyźni zawsze szli na łatwiznę. :evil: Szkoda mówić a raczej pisać.

Witam ! Jestem tutaj nowy, czy obowiązują jakieś zasady ?? :P
Witaj Remigiuszku. Jedyna zasadą to jest uśmiech na ustach którego nie możemy zobaczyć i dobry humor. No i napisz też coś tutaj od czasu do czasu. :D

Tomasz
13-08-2004, 13:47
Wcale nie upada tylko jest lato i wiele osób korzysta z pieknej pogody.
Hmm... szczerze mówiąc jest zupełnie odwrotnie. Zawsze w wakacje jest przynajmniej dwa razy większy ruch. Takie są realia internetu - poważnie ;)

PS. O tym forum się nie wypowiadam czy upada czy nie, ale ogólnie autoGALERIA, niestety tak... Nie ma newsów, ja zleceń również nie mam od... ho!ho! i ogólnie nikt się tym nie zajmuje :(

pozdrawiam :)
t.m.

amelka
13-08-2004, 13:50
Wcale nie upada tylko jest lato i wiele osób korzysta z pieknej pogody.
Hmm... szczerze mówiąc jest zupełnie odwrotnie. Zawsze w wakacje jest przynajmniej dwa razy większy ruch. Takie są realia internetu - poważnie ;)

ozdrawiam :)
t.m.

Ciiiiiiichoooo, :wink: ja chcę żeby było jeszcze więcej ludzi tutaj. :D
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. A co to są te newsy i jakie zlecenia? Co masz na myśli?