PDA

Zobacz pełną wersję : [S] Fiat Uno 899, 2002 rok, Warszawa

Arek_J
29-03-2016, 10:13
Cześć.
Mam na sprzedaż Uno 899 z 2002 roku.
Użytkowałem go 2 lata, przez ten czas zrobiłem w nim:
- pół wydechu
- jeden zacisk hamulcowy
- klocki i tarcze przód
- obydwa sworznie
- jedno łożysko, o ile dobrze pamiętam prawy przód
- z przodu zmienione kolumny McPhersona na używane, w dobrym stanie
- z tyłu zmieniony komplet amortyzatorów + poduszek
- wymieniona maglownica
- wymienione miedziane przewody hamulcowe prawie wszystkie (chyba jeden został stary, bo był ok)
- no i kompletne sprzęgło
- kierunkowskazy na białem, po małej stłuczce w której ucierpiał jeden kierunkowskaz + zderzak
+ pewnie jakieś inne rzeczy i pierdoły o których nie pamiętam.
Auto ma teraz niespełna 140 tysięcy przebiegu, ja przez 2 lata zrobiłem nim około 30 tysięcy. Jeździło długie trasy, byłem nim w górach, na śląsku parę razy itp.
Z wypasu: 4 głośniki i radio z USB i AUX, wejście na zapalniczkę (podobno niektóre nie miały) i zaglówki z tyłu - tego też podobno niektóre nie maiły.
Wad mechanicznych jakiś wielkich nie ma. Nie działa czujnik wstecznego na skrzyni biegów, on kosztuje z 15zł, wkręca się i wykręca, ale nie było na miejscu a nie chciało mi się go zamawiać. Przez co nie świecą się światła cofania. Jak go znajdę to wymienię.
Ręczny słabo działa.
Silnik jest brudny od oleju, wymieniłem uszczelkę pokrywy zaworów bo się z niej lało - teraz się tylko poci, i go nie myłem bo nie widzę w tym większego sensu, jeszcze się coś popsuje.
+ po zimie zaczeły delikatnie bić tarcze. nie wiem czy się zasyfiły, czy wpadłem w jakąś wodę i się im coś stało. w każdym razie przy tej mocy da się z tym żyć.
Podłoga zdrowa, progi jak na Uno też w niezłym stanie. Z blacharką problem jest standardowo na nadkolach i drzwiach, jak to w Uno niestety bywa. Ale z tego co obserwuję po innych egzemplarzach tego modelu tragedii jakiejś strasznej nadal nie ma.
Do końca miesiąca chce za nie 1500zł, później cena leci trochę w górę, bo będę musiał OC zapłacić.
Ogólnie auto godne zaufania, wsiadasz i jedziesz na drugi koniec Polski - dbałem o niego i starałem się wychwycić każdą najmniejszą usterkę dlatego pewnie nie stanąłem nim nigdy na trasie, polecam. Sprzedaję bo przesiadłem się do innego auta.
Zdjęcia nie są niestety najlepsze. Chciałem je zrobić w świetle dziennym a nie po ciemku więc robiłem je na szybko przed pracą.

Link do ogłoszenia z formularzem kontaktowym i numerem telefonu: http://www.gumtree.pl/a-samochody-osobowe/bemowo/fiat-uno-899-2002-regularnie-serwisowany-skrzynia-5-biegowa/1001607807870910483218109

Pozdrawiam

MCL
29-03-2016, 22:25
Znam, jeździłem, polecam - naprawdę zadbany Uniacz, idealna alternatywa dla komunikacji miejskiej :)