PDA

Zobacz pełną wersję : Mercedes G-Class Experience | Dowiedz się, jak niewiele wiesz

MCL
03-09-2016, 19:34
Mercedes klasy G to już legenda. Mieliśmy okazję poznać go z bliska w naturalnych dla niego warunkach - z dala od asfaltu. Zapraszam Was do lektury naszych wrażeń: Mercedes G-Class Experience pt. Dowiedz się, jak niewiele wiesz.

Fotogaleria: 60 zdjęć

http://autogaleria.pl/wp-content/uploads/2016/07/mercedes-gclass-experience-56-390x310.jpg (http://autogaleria.pl/fascynacje/mercedes-g-class-experience/)

Pink
04-09-2016, 06:40
Wspaniały tekst, miła odmiana, czytałem z wielką przyjemnością. Moje doświadczenie w prawdziwym off-roadzie jest równe zero, więc jest to świat dla mnie nieznany. Nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło, aczkolwiek wierzę, że może sprawiać mnóstwo frajdy i uzależniać. A Mercedes? Również nigdy mnie nie porwał, z biegiem lat coraz bardziej kojarzy się z beznadziejnym lansem na mieście (męczyć się takim kolosem w miejskim żywiole, po to by komuś zaimponować stanem portfela i "oryginalnym" gustem? Nie dziękuję), ale dobrze wiedzieć, że to wciąż kawał solidnej, wspaniałej maszyny. To musiała być niezapomniana przygoda :)

AdamS
04-09-2016, 13:02
bardzo uzależniający samochód :)

tylko horrendalnie drogi - wolałbym jednak zainwestować w Defendera czy Range'a

W mercu oprócz genialnych możliwości terenowych płacimy za odrobiną luksusu (w porównaniu do def'a to za morze luksusu) :) ale jako, że to auto robi banana na twarzy w terenie to wolałbym inne tańsze równie dobre w terenie

A tak w ogołe to fajny tekst :)

Driv3r
04-09-2016, 21:13
Niestety, tego typu samochody wymierają (tego typu, czyli takie które są trwałe, z duszą i charakterem).
W tym roku odszedł Defender. Z 3-jki kultowych niezniszczalnych pozostała gelanda i landcruiser. I nie piszę o moim LC czy takich G-klasach jak te z artykułu. Toyota i Mercedes sprzedają też wersje dosłownie pancerne: Land Cruiser HZJ i Mercedes G Professional. We wtorek widziałem się z właścicielem lekko zmotanej gelandy właśnie z tej serii - auto za 300k a na drzwiach korbki :)

Co do artykułu - aż mam ochotę wyciągnąć auto z garażu i je po dach ubrudzić ;)

slk_girl
05-09-2016, 08:15
Smiem podejrzewac, ze z 90% aut tego modelu nigdy nie widzi nic poza asfaltem. Niestety to bardziej szpanerski samochod, niz terenowy. Malo kto uzywa ich do wlasciwego celu.

skynetic
16-10-2016, 13:16
Bardzo fajne luksusowo terenowe auto. Ale niestety za drogie dla przeciętnego fana jazd turystycznych - takie auto aż szkoda pobrudzić czy zarysować o krzaki :D. Ale muszę przyznać że jeździ się nim niesamowicie, w środku jest elegancko niczym w hotelu 5-cio gwiazdkowym. Byłem rok temu w lipcu na bardzo fajnym zlocie tego modelu w Chociewie i trzy razy ustawiałem się po jazdę testową hah!

maro80
28-10-2016, 22:30
megaa auto, ryk silnika w wersji amg jest niezapomniany, to auto uzależnia

wiadomo może kiedybędzie artykuł o nowy renault gt? super autko