PDA

Zobacz pełną wersję : autoGALERIA ma 6 lat!

Krzysztof Cieślak
30-05-2006, 17:05
Dzisiaj całkiem przypadkowo, bo po dodaniu tapet przypomniało mi się, że autoGALERIA powstała 30 maja 6 lat temu (historia (http://www.autogaleria.pl/informacje/historia.php)). Przepraszam za moją roztropność. Ostatnio wiele się dzieje w moim życiu osobistym i zawodowym. Zapominam o wielu rzeczach, o rocznicy też bym o mało co zapomniał. Przepraszam tych wszystkich, którzy liczyli na jakiś urodzinowy konkurs, ale w zamian zaproponuje coś innego.

Co powiecie na zlot fanów aG, czyli spotkanie z redakcją, redaktorami, moderatorami i forumowiczami?

Termin: wakacje
Miejsce: Łódź

qoompel
30-05-2006, 17:13
Dobry pomysł z tym spotkaniem.
Ale ja proponuję inny termin. Mianowicie - 17 czerwca na AutoTuningShow 2006. Przyjemne z pożytecznym. I spotkanie ludzi z aG i udział w imprezie z samochodami :grin:

P.S. Dopiero teraz zobaczyłem, że w podpisie mam błąd: ATS jest w czerwcu nie w maju :oops: Przepraszam za błąd.

Sto lat dla autoGALERII ! :mryellow:

Wielbłąd
30-05-2006, 17:16
Na poczatku wszystkiego najlepszego! :grin: Ciesze sie, ze powstała ta strona oraz to forum. Napewno odgrywa wazna role w moim zyciu. Dziekuje Ci niezmiernie Krzysztof :smile:

A odnosnie zlotu. Łódz wakacje... czemu nie. Jak bede na miejscu w Bydgoszczy to moze mi sie uda namówic rodziców aby mnie puscili. Dokładnie sie nie orientuje jak jezdzi konfort bus ale zapoznam sie z tym. Jak nic niebedzie stało na przeszkodzie to mozecie na mnie liczyc... :razz:

Suchy
30-05-2006, 17:23
Sto lat, sto lat... wszystkiego najlepszego aG :mryellow: Cieszę się tak samo jak... nie tylko Wielbłąd ale i każdy że ta strona, to forum istnieje. Co do imprezy to... jestem ZA!! Świetny pomysł z tym spotkaniem ale najlepiej jak by się odbyło pod koniec sierpnia bo będe dopiero wtedy miał prawko i wpadne moją beczuszką :mryellow: Jak by było wcześniej to też bym się oczywiście postarał wpaść ale nie obiecuje...

LiveLetDie
30-05-2006, 17:23
Wszytkiego Najlepszego aG!

Swoja drogą ciekawy ten pomysł ze spotkaniem. Ciekawe jest w nim to, że rozmawiałem o tym dziś z Brabusem i że też wspomnieliśmy o Łodzi i o wakacjach :susp:

Qoompel Twój termin chyba nie przejdzie bo 17 niektórzy mają jeszcze sesje a ja ponadto będe wtedy zaciągnięty do katorżniczej pracy w nagrywaniu Le MAns dla AMLa :wink:

BTW Barman Brabus w realu dalej będzie tak chętnie stawiał browarki jak na czacie? :susp: :mryellow:

Szakal
30-05-2006, 17:27
Dopiero 4 miesiące jestem na tym forum, a czuje się tu jak w domu. Dzięki Krzysiek za tą strone. Inni forumowicze też nie byle jacy, rzadko na którym forum można spotkać tylu ludzi, którzy wyróżniają się inteligentnymi postami i tak zaangażowani są w forum (tzn. większość). Ja jako osoba, która się nie może oderwać od komputera, takie forum to jedyny kontakt z ludżmi. Niestety chyba wpadłem w nałóg. Ale ma to też dobre strony. :roll: Nie mogę jeszcze dojść w jaki sposób nie zauważyłem tej strony. Tak faktycznie szukałem tapet jednego modelu Audicy i nie mogąc znależć weszłem na to forum. Ojjj.......sorrki ale się rozpisałem. W każdym razie mam nadzieje, że długo będę na tym forum.

Oczywiście wszystkiego najlepszego życze tej stronie, abyśmy mogli obchodzić w przyszłości kolejne rocznice. :grin: :grin: :grin:

Jeśli chodzi o spotkanie uważam, że to świetny pomysł. W wakacje praktycznie będę cały czas w Polsce więc nie ma problemu mogę chętnie przyjechać. :wink:

Macias
30-05-2006, 17:39
No no 6 lat bardzo owocnych i 6 lat ciągłego rozwoju!
Gratulacje należą się twórcy oraz wszystkim współtworzącym naszą brać od samego początku. Mam nadzieję, że aG nadal będzie reprezentowała taki (a nawet wyższy) poziom.

...Sto lat to za mało, sto lat to za mało sto pięćdziesiąt by się zdało!

Co do zlotu to termin i miejsce bardzo mi odpowiadają, gdyż we wakacje jestem przymusowo przywiązany do swojego rodzinnego miasta.

Emenems
30-05-2006, 17:45
Ja odwiedzam Autogalerie od 2001 roku (chyba, można to jakoś sprawdzić :wink: ). Przyciągneły mnie na stone www.autogaleria.sitenet.pl oczywiście piękne i duże tapety Samochodów. Zaglądam tu już 5 lat i zamierzam zaglądać tutaj zawsze. Wielkie dzięki Krzysztofie za naprawde wiele dającą Stronę, oraz za stworzenie pewnego rodzaju wspólnoty ludzi kochających samochody.
A co do zlotu jestem jak najbardziej ZA, czekam tylko na konktretny termin.

kojek
30-05-2006, 17:50
ode mnie rowniez sto lat trwania :lol: a co do imprezki to raczej mnie nie bedzie. za daleko mam, chyba.... ze moj tata bedzie jecchal akurat przez Łódz albo do Łodzi :mryellow:

Di Kej
30-05-2006, 18:10
Wszystkiego najlepszego i setek lat istnienia aG!!!

Przypomniało mi się jak 1,5 roku temu wpadłem na aG w poszukiwaniach tapet i zacząłem śledzić wątki na forum... a po długim oczekiwaniu zarejestrowałem się. Mogę śmiało powiedzieć, że stronka i forum zmieniły nieco mój pogląd na auta. Na aG można się również pośmiać (oczywiście do granic :mryellow: ), można siewymieniać poglądami itd.
Po prostu fajnie i tyle ;)
Czasem można kogoś ochrzanić :susp: lub zostać ochrzanionym :razz:
Co tu dużo mówić - twórcy strony i forum aG odwalili kawał wspaniałej roboty!
Gratulacje i wszystkiego najlepszego w dalszym prowadzeniu aG!
Pozdrawiam, DK :cool:

P.S. A co do spotkania, w zasadzie dobra rzecz, szkoda tylko, że ja nie mam najmniejszych szans, żeby tam dotrzeć...
A jeśli chodzi o DJ'a - no cóż, będzie musiał wybrać z banku całą gotówkę, żeby postawić wszystkim po piwku :mryellow: :mryellow: :mryellow:

GuGi
30-05-2006, 18:16
Oby tak dalej :P starajmy sie aby jak najdluzej ten serwis funkcjonowal :P:P
A co do spotkania to odpadam :P jedyny moj osiaglany cel to Warszawa :( sorki chlopaki... takie sa uroki mlodosci :P

Dj Brabus
30-05-2006, 18:26
Krzysztofie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy - to przede wszystkim Twój sukces, Twoja motywacja do skupienia tylu ludzi na tym forum! To dzięki Tobie tu jesteśmy, tu się uczymy i tu się bawimy (to, że się kłócimy, to dzięki innym użytkownikom, których tu również pozdrawiamy! :razz: ).

Jestem tu od niecałego roku, a czuję jakbym od lat tu przebywał - świetny klimat, dużo wspaniałych ludzi! Dla mnie to forum stało się czymś więcej niż tylko stroną, na której skrobie setkę postów dziennie :wink: - dla mnie to coś jak bar (czat :D), który odwiedzasz, żeby nacieszyć się z kumplami. KLIMAT - on rządzi na autoGALERII w przeciwieństwie do innych for...

A jeśli chodzi o DJ'a - no cóż, będzie musiał wybrać z banku całą gotówkę, żeby postawić wszystkim po piwku :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Jeśli tylko ilość forumowiczów na spotkaniu dopisze, możemy stawiać browary! Co do spotkania, to z LiveLetDie podświadomie już obgadaliśmy szczegóły nie wiedząc o rocznicy :grin: - może ostatni weekend czerwca? Byłoby miodzio!!

P.S. Tylko błagam nie róbcie w lipcu, bo Brabusik będzie w... Tunezji :sad:

BABELEC
30-05-2006, 19:35
Gratulacjehttp://img287.imageshack.us/img287/4017/iconexclaim8yf.gif (http://imageshack.us) To juz ładny staż w otchłani internetu. Uznanie za stowrzenie i dobre rozwinięcie serwisu oraz ciekawego forum. http://img171.imageshack.us/img171/3854/kufel4ax.gif (http://imageshack.us)http://img171.imageshack.us/img171/3854/kufel4ax.gif (http://imageshack.us)http://img171.imageshack.us/img171/3854/kufel4ax.gif (http://imageshack.us)

Gdy poczytałem o historii to skojarzyłem, że byłem zarejstrowany w jednym z Twoich wcześniejszych serwisów z serii NFS. Nie pamiętam już tylko, w którym.

BKX
30-05-2006, 20:13
Wszyskiego naj... naj... naj... Nawet nie wiem za bardzo co mam napisać, od momentu zarejestrowania się na aG nie ma dnia, żebym nie zaglądał na forum, nawet w trakcie matur byłem tu chyba każdgo dnia... Ostatni duzo myślalem, żeby zaproponować taki zlot Forumowiczów aG, ale jak widać "grupa trzymająca władze", dobrze wie co ma robić :D Udzielam sie na forum od 12.05.2005 i bardzo mił wspominam moje przyjęcie w tym serwisie, poźniej nadanie rangi VIP, co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło, szczególnie ze względu na mój uwczesny krótki pobyt na forum. W tej chwili, jestem już chyba tak związany z tą stronką, że czasem aż zły jestem, że jeszcze nie zaglądałem na forum, a tu już yaka późna godzina ;)

Serwis się rozwija w dorym kierunku, cały czas są jakieś news'y, koledzy z forum, to świetna ekipa szkoda, że nikogo nie znam osobiście, ale mam nadzieje, że ten zlot coś zmieni :) Mieszkam niedaleko Łodzi (no 100 km, ale to nie jest próblem), więc jeżeli taki zlot będzie, to ja się na nim pojawie, chociażby ze względu na to piwo, co będzie Dj stawiał ;) Jedynym problemem może być termin, gdyż przyjęcia na studia są w lipcu, więc w tym okresie nie bardzo będe miał czas...

I jeszcze raz moje szczere gratulacje za prowadzenie takiego serwisu, jeżeli mnie nie wywalicie z forum za moje wypowiedzi, to raczej sam nie odejde ;) No chyba, że mi net wyłączą... :(

jaromir
30-05-2006, 20:36
No to troche wazeliny. :wink:
100 a może i 200 lat Panie i Panowie. :mryellow:
Ja również tak jak DK_WRC trafiłem na autogalerię szukając w necie tapet takiej marki jak Mercedes. Później przez jakiś czas patrzyłem co tam słychać, co tam się pisze na forum i pewnego słonecznego dnia zarejestrowałem się na nim. Od tego czasu troszeczke postów napisałem a i cała społeczność forum przyjęła mnie bez problemu (takie przynajmniej odnoszę wrażenie :wink: ). Żeby nie przedłużać powiem po prostu wszystkiego naj, naj.
Pozdrawiam jaromir :cool:

AML
30-05-2006, 21:03
Miło, bardzo się cieszę z tego co się stało z aG, jej rozwój itd., na początku jest jeden człowiek z motywacją, aż nagle okazuje się że trafił w dziesiątkę i jego strona rozrosła się niczym pianka montażowa.
Gratuluję Krzysiu wspaniałego pomysłu, gdyby mój okazał się choćby w połowie tak sukcesywny jak aG to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. :mryellow:

Mam też nadzieję że moja pomoc merytoryczna jak i techniczna dla tego serwisu wyszła wszystkim na dobre i częściowo przyczyniła się do rozwoju aG.

Dziękuję przedewszystkim ludziom, których cenię i lubię, którzy przyczynili się do rozwoju tego serwisu, dziękuję też tym, którzy wyrazili zaangażowanie w mój plan, jesteście świetni panowie, tak samo jak cała społeczność tej naszej przystani, oby tak dalej. :wink:

Fester
30-05-2006, 21:50
100 lat !!! 100 lat!!! Niech żyje ,żyje nam!!! ...a kto z nami nie wypije....!!! :mryellow:

Moje pierwsze i jak do tej pory najlepsze forum na, którym mam przyjemność bycia użytkownikiem. Spędziłem tu wiele przyjemnych chwil ( i myślę... nie!!!.. jestem przekonany, że będzie ich więcej). najbardziej sie cieszę, że mogłem tutaj poznać wiele wspaniałych, interesujących i życzliwych osób.

Życzę aby aG rozwijało się tak dalej!!! :wink:

kocie_ruchy
30-05-2006, 22:39
ah sory ze tak pozno i nie odpowiedzialem na esemesa ale dopiero godzine temu do domu wrocilem :razz:

osobiscie chcialbym ci podziekowac Krzysztofie nie tylko za sama wspaniala strone ale rowniez za to ze dales mi szanse, ktora juz teraz ma swoje bardzo pozytywne efekty :mryellow:

oby aG trwała nam długo i pomyslnie przez nastepne lata :)

----
co do zlotu, to łódź - czemu nie... mi nawet po drodze :P

Potek
30-05-2006, 22:52
Na początek oczywiście NAJLEPSZEGO!!! :mryellow:
Po przeczytaniu histori aG musze przyznac ze była ciekawa i nigdy bym nie przypuszczał ze tak moze sie rozwinąć.. ze takie mogą byc początki tak znakomitego serwisu.... który mozna powiedziec stał sie moim nałogiem... i pierwsze co robie włączając przeglądarke wchodze na aG :) (czasem nieświadomie bo mam taki odruch:) )
Oczywiście najbradziej tu lubie forum i ludzi na nim:)
Pozdrawiam wszystkich

ps. zdąrzyłem przed północą :)

Kurczak
31-05-2006, 06:56
Jestem tu od niedawna, ale już po paru dniach mojego pisania na aG, ta strona stała się tą, na którą zaglądam najczęściej :grin: To głównie za sprawą "dusz" tego forum i klimatu jaki na nim panuje :mryellow:

Tak więc 100 lat autoGALERII :!: :!: :!:

Pozdro dla wszystkich :grin:

Kaczor
31-05-2006, 10:23
Ja również jestem od niedawna ale z miłą chęcią tu zaglądam :grin: To fajnie że jest miejsce w którym fani motoryzacji mogą wymieniać poglądy i uczyć się nowych rzeczy, przy tym szukać tapet. Bardzo imponuje mi uczynność użytkowników i ich zaangażowanie w forum, także 100 lat AG i wszystkim z osobna :cool: A na spotkaniu chętnie bym się zjawił ino wyjeżdża na auto zarabiać :cool: I nie będę przez 2 miesiące pisał :sad: Mam nadzieję że mnie nie wywalicie.
P.S. Ja tu trafiłem już kiedyś oczywiście w poszukiwaniu tapet :wink: Nie zaglądałem jakiś czas, potem znowu trafiłem i już się zarejstrowałem :grin:

ilovebmw
31-05-2006, 11:08
What can I say...
Jest to strona, ktora jest juz znana w calej Europie (i nie tylko). Z pewnoscia serwis Autogaleria.pl jest jednym z ciekawszych w sieci. Wzbogaca sie o testy samochodow i o nowe tapetki. Rozwija sie. Mozna tylko pogratulowac ludziom (czlowiekowi) odpowiedzialnemu za powstanie i rozwoj, pogratulowac wytrwalosci, bo znajac zycie nie jest latwo wybic sie w miejscu tak przepelnionym, jakim jest internet. Chociaz kiedys moze bylo troszke latwiej :wink:

Forum jest, wydaje mi sie, czescia integralna tej strony. Nam pozostaje zaszczyt bycia uzytkownikami.
Oby serwis odnosil dalsze sukcesy.
Z wyrazami szacunku,
Daniel :cool:

JaCie
31-05-2006, 13:05
Jak prawie wszyscy wpadłem w poszukiwaniu tapet i się zaczęło... Najpierw odwiedzałem autogalerię w poszukiwaniu newsów ze świata motoryzacji. Wchodziłem codziennie, sprawdziś, czy jest coś nowego i zacząłem czytać komentarze na forum. Najpierw tylko czytałem, ale w końcu sam postanowiłem coś napisać.
Teraz aG to dla mnie wyjątkowa strona, nie ma drugiej takiej w Polsce, więc chciałbym podziękować twórcom i mam nadzieję, że strona "pożyje" jeszcze wiele lat.

AGENT
31-05-2006, 14:20
Ja już tak dawno się zarejestrowałem na forum AG, że nawet niepamietam w jakich to było okolicznościach (napewno nie szukałem tapet).
Jutro 1 czerwca mina 2 lata, odkąd dołaczyłem na AG :shock:

Spotkanie forumowiczów jeśli w ogóle dojdzie do skutku, to tylko wśród forumowiczów z jednego miasta i okolic. Niestety kazdemu się nie dopasuje, także na ogólnopolski zlot nie ma co liczyc niestety.

Kurczak
31-05-2006, 14:26
To można by zrobić nie jedno, ale parę spotkań forumowiczów z większej ilości miast niż tylko z jednego, a potem na forum np. fotki zamieścić z każdej takiej małej "imprezy" :grin:
Co wy na to :?:

AML
31-05-2006, 14:35
Ja chętnie bym się zabrał na zlot, oczywiście jeśli Grzesiu przelatywałby swoją bryką przez czestochowę. :mryellow:

MKa
31-05-2006, 22:15
To i ja (spóźniony :sad: ) dołączam się do urodzinowych życzeń naszego wspaniałego forum :!:
Życzę.. Nam wielu sukcesów i nieustannego rozwoju w dobrym kierunku a jednocześnie gratuluję tego, co już się udało stworzyć i zorganizować :!:
Przede wszystkim gratulacje i podziękowania składam w ręce naszego Administratora ale także innym użytkownikom, któży przyczynili się do tego, czym teraz możemy się tak cieszyć. :wink:
Pozdrawiam i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!::!::!:

debosy
11-06-2006, 08:51
JA także przyłączam sie do życzeń , wszystkiego najleprzego z okazji tej 6 rocznicy istnienia tej strony i tego forum , i oby istniało jeszcze barrdzo bardzo długo.

307_big_fan
06-07-2006, 23:13
A mi właśnie teraz strzelił roczek ..... wiem , że najlepszym userem nie jestem - rozdwojenie jaźni itd. Ale mam nadzieję , że dacie mi szanse .
Bo w tym roku chce sie poprawić. Konczymy ze spamem ....
Pierwszy rok kończe w wynikiem 0.83 posta dziennie ..... Pzdro

Don2x44
06-07-2006, 23:32
A mi właśnie teraz strzelił roczek ..... wiem , że najlepszym userem nie jestem - rozdwojenie jaźni itd. Ale mam nadzieję , że dacie mi szanse .
Bo w tym roku chce sie poprawić. Konczymy ze spamem ....
Pierwszy rok kończe w wynikiem 0.83 posta dziennie ..... Pzdro

Gratuluje! Widze ze jestes cierpliwym userem skoro az rok wytrzymałes z STSem... :cool:

Na forum nie licza się statystyki nie masz co na nie patrzeći tak nikt na nie uwagi nie zwraca oprocz spamerów...