PDA

Zobacz pełną wersję : I zlot fanów aG - 26.08 Kazimierz Dolny

Dj Brabus
31-05-2006, 18:10
Mam nadzieję, że nie będzie miał mi nikt za złe, jak wyodrębnię ten temat, ale moim zdaniem warto poruszyć go mocniej i doprowadzić do zrealizowania.

Co powiecie na zlot fanów aG, czyli spotkanie z redakcją, redaktorami, moderatorami i forumowiczami?

Termin: wakacje
Miejsce: Łódź

Wcześniej wspólnie z kolegą LiveLetDie wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować to spotkanie w ostatni weekend czerwca tj. 24 (sobota), ewentualnie połączyć z 25 (niedziela) - wydaje mi się jednak, że z 2-dniowym spotem mógłby być problem choćby z powodu kosztów (nocleg itp.).

TO TYLKO PROPOZYCJA, a nie konkretny termin!

Jeśli macie jakąś swoją wizję terminu, to piszcie śmiało! :cool: :cool:

Kaczor
31-05-2006, 18:22
Niestety mnie nie ma :sad: A szkoda, chętnie bym się spotkał z forumowiczami :grin: . Życze udanego zlotu :cool:

Suchy
31-05-2006, 18:40
Cieszę się że odbędzie się tak wspaniała impreza jak zlot forumowiczów aG. Wspaniały pomysł... teraz pozostaje ustalić datę spotkania.

Dla mnie najodpowiedniejszym terminem była by połowa sierpnia ponieważ będę miał już prawko i wpadł bym moja beczką :mryellow: Do Łodzi cięzko jest mi dojechać atobusem więc pozostaje auto... jednak jak bym nie miał jeszcze prawka to bym coś wymyślił :wink:

Kaczor
31-05-2006, 18:56
Ooo Druga połowa sierpnia pasuje mi jak najbardziej :cool: Więc wtedy się pisze :razz:

AGENT
31-05-2006, 19:42
Czerwiec mam zajety cały (weekendy), także odpada :/ Lipiec/sierpien jak najbardziej, z tym, że dalej jak do W-wy nie pojadę. Najlepiej żeby w tym czasie miała miejsce jakaś impreza motoryzacyjna.

Emenems
31-05-2006, 20:04
Jak już pisałem wcześniej jestem jak najbardziej za. Tylko termin mógł by być troszeczke przesunięty w czasie na koniec lipca, początek sierpnia (ewentualnie początek lipca). Bo koncówka czerwca wybitnie mi nie pasuje (chodze od Wesela do Wesela). Co do ilości dni, to lepiej by było zrobić Zlot 1-dniowy. Biorąc pod uwage wiek co niektórych Forumowiczów oraz miejsce zamieszkania, zorganizowanie 2-dniowego zlotu wydaje się niemozliwe.

Dj Brabus
31-05-2006, 22:18
Z dość pokaźną rzeszą użytkowników na czacie wstępnie ustaliliśmy, co następuję:

Termin oraz miejsce:
24.06 WARSZAWA, Pałac Kultury, zbiórka o 12:00 przed wejściem do Kinoteki

Działanie (czyli co robimy)
NIEUSTALONE (padły propozycje: zwiedzanie miasta, oglądanie ciuchów w sklepach, główna jednogłośna propozycja: PICIE (dużej ilości zimnych napojów gazowych oczywiście!).

Oczywiście do jutra wersja ta zmieni się pewnie z 10 razy, ale na razie tyle ustaleń... :cool:

Seth
31-05-2006, 22:24
o, to może nawet i Mroova się pojawi... choć mogę mieć wtedy sesję ;)

Dominik999
31-05-2006, 22:29
Kurczę, taka szkoda, że nie bede mógł sie pojawić... :( Z wielu powodów, a więc obejście ich wszystkich jest niemozliwe.... :sad: :neutral:

kok
31-05-2006, 23:30
Jestem jak najbardziej za tylko termin mi nie pasi :damn: .
Jestem otwarty na każdą propozycje w miesiące wakacyjne :cool: .

Dj Brabus
01-06-2006, 09:26
Tak zacząłem się zastanawiać, czy z tym terminem czerwcowym będzie dobrze... Dobrze byłoby, gdyby raczej wszystkim ważniejszym (czyt. stałym bywalcom aG) podpasował termin, więc może warto rozważyć jeszcze inny termin, który zadowoliłby większą rzeszę forumowiczów?

Dorzucam ankietę, która pojawiła się we wczorajszych planach:

- 24.06 (dodatkowo 25.06) - ostatni weekend czerwca
- 05.08 (dodatkowo 06.08 ) - pierwszy weekend sierpnia
- 26.08 (dodatkowo 27.08 ) - ostatni weekend sierpnia

No i czekamy oczywiście na najważniejszy głos - Krzysztofa

Proszę o Wasze opinie!

Kaczor
01-06-2006, 09:36
26.08 jak najbardziej mogę więc pewnie przybędę.

LiveLetDie
01-06-2006, 09:42
To jak to z Tobą jest Brabus? Jakowaś nocka wchodzi w gre czy nie? Jak na razie każdy termin mi pasuje. Ewentualne problemy mogą się pojawić jak poznam termini sesji poprawkowej (a że takowa mnie czka nie mam wątpliwości)

fischer777
01-06-2006, 09:43
Fajnie by było jak by w ostatni weekend sierpnia zlot odbył się w Kazimierzu Dolnym. Wówczas i ja mógłbym dołączyć. To taka moja mała propozycja :wink:

el_
01-06-2006, 10:02
Kazimierz jest ciekawą propozycją - piękne miejsce :D

Ja się narazie nie wypowiadam odnośnie terminu, bo nie wiem kiedy by mi najbardziej pasowało. A mój jeden głos i tak pewnie nic nie zmieni :)

LiveLetDie
01-06-2006, 10:23
A mój jeden głos i tak pewnie nic nie zmieni :)
I przez taką filozofie mamy teraz prezydenta buca :???: Każdy głos się liczy El.

Dj Brabus
01-06-2006, 10:28
Trudno mi powiedzieć, czy będę na jeden dzień, czy na dwa - będę się jednak starał z noclegiem. Co do terminu - pasują mi wszystkie trzy, ale zagłosowałem na ostatni weekend sierpnia! :cool: Może wówczas będziemy mieli większą szansę na większą frekwencję (co nie znaczy, że w czerwcu nie przyjadę!) :grin:

Wielbłąd
01-06-2006, 10:57
Tak jak wspominałes Dj, jezeli termin bedzie za długi to moze sie jeszcze tyle zmienic, ze nic sie nie odbedzie. A co wy na propozycje aby jeden zlot odbył sie 23,24 Czerwiec a drugi 26 sierpnia? Jak ktos by nie mogł przyjechac na czerwiec przyjechał by na sierpien i odwrtonie. Ja na czerwiec jechac moge a w sierpniu to niewiem gdzie bede...

el_
01-06-2006, 11:14
A mój jeden głos i tak pewnie nic nie zmieni :)
I przez taką filozofie mamy teraz prezydenta buca :???: Każdy głos się liczy El.
Wiem, wiem o co chodzi :) Ale napisałem też że nie wiem, kiedy mi bedzie najlepiej pasowało - w tym momencie odpowiada mi pierwszy termin, ale w przyszłym tygodniu może się okazać, że ostatni. Dlatego nie głosuję i postaram sie dostosować do ew ustaleń :)

LiveLetDie
01-06-2006, 11:35
Wiem, wiem o co chodzi :)
Spoko loko luz i spontan :wink:

nie głosuję i postaram sie dostosować do ew ustaleń :)
Co też i ja uczyniłem.

Szakal
01-06-2006, 11:51
Również i ja nie jestem pewny co do terminu, narazie mi wszystkie pasują. Ale to jest tak odległy czas, że wszystko może się zmienić. Jeśli będzie tak jak teraz, że nigdzie nie wyjadę to możecie liczyć na moją obecność. Poza tym myśle, że ciekawe by było zrobić dwa terminy spotkań. Pierwszy: 24-25 VI, a drugi 26 VIII. Tak mi się wydaje najlepiej. :roll:

AGENT
01-06-2006, 14:37
Każdy termin dla mnie dobry. Ja proponuję rozbić sie gdzies z namiotami nad Wisłą, bo inaczej o mega melanzu nie ma mowy :/ No chyba, że bym skorzystał z komunikacji miejskiej :mryellow:
W centrum W-wy to raczej można tylko do baru pójśc na jednego :/

Emenems
01-06-2006, 16:28
Mi pasuje zarówno pierwszy jak o ostatni Weekend Sierpnia. Głosowałem na Pierwszy.

Krzysztof Cieślak
01-06-2006, 17:15
Koniec czerwca odpada, bo to za krótki okres czasu by coś przygotować. Mój wakacyjny wyjazd przypada na 19-24 lipca. Poza tym odpada też weekend sierpnia z sobotą 19.VIII. Miejsce jeszcze nie ustalone, a co będziemy robić? Raczej nie drinkować ze względu na charakter motoryzacyjny, wychowaczy itp. Myślę, że redaktorzy przedstawią swoje propozycję na zamkniętym forum i po dyskusji Wam je przedstawimy.

AML
01-06-2006, 18:50
wychowaczy
Kto jest dorosły i nie prowadzi to sobie piwko może wypić, chętnie bym się w końcu napił wraz z kolegami z aG. :wink:

Seth
01-06-2006, 19:07
właśnie... cały rok za kółkiem (wirtualnym, ale zawsze) to na zlocie mozna się napić :)

GuGi
01-06-2006, 20:57
Skoro termin nr 1 odpada to i ja tez... wyjezdzam w sierpniu na dluzej wiec nie wiem jak to bedzie ze mna... A co do wypicia symbolicznego picia jestem jak najbardziej za... Wkoncu nie ma to jak integrowac sie przy % tylko bez przesady :P

Matador
02-06-2006, 21:37
Na pewno nie ostatni weekend czerwca. Zagłosowałem na ostatni sierpnia, aczkolwiek ten pierwszy też mógłby być. Jeśli tylko nie wypadnie mi nic ważnego chętnie się pojawię.

BKX
03-06-2006, 11:32
Dla mnie obojętnie kiedy, postaram sie być :D Choć szczerze najbardziej pasuje mi koniec sierpnia... najlepsza pogoda i w ogóle, wiec w ankiecie na ten termin zagłosowałem. A co do miejsca, to jestem bardzo "za", żeby to był Kazimierz lub jakieś miasteczko tego typu, będzie fajniejszy klimat :) A co do "picia", to również ciężko, chyba, że nie bede kierował, co raczej jest mało prawdopodobne... :/

colin4
03-06-2006, 15:52
Niestety mam do Łodzi albo W-wy trochę za daleko ale gdyby było coś w grodzie Kraka to można by myśleć nad czymś.

Matador
03-06-2006, 15:57
Oczywiście, Kaków by mi jak najbardziej pasował z wiadomych powodów :wink: Ale trzeba jednak wybrać miejsce tak bardziej pośrodku mapy żeby było sprawiedliwie dla wszystkich :wink:

Potek
03-06-2006, 17:26
Oczywiście, Kaków by mi jak najbardziej pasował z wiadomych powodów :wink: Ale trzeba jednak wybrać miejsce tak bardziej pośrodku mapy żeby było sprawiedliwie dla wszystkich :wink:
czyli Kraków :D tak jestem jaknajbardziej ZA :D
pośrodku mapy... yy .. Piątek chyba jest na samym środku co nie ?

Emenems
04-06-2006, 10:10
W środku jest Środa :mryellow: , A tak poważnie to Łódź była by chyba najsensowniejszym miejscem. Największe miasto pośrodku mapy.

Nuba
04-06-2006, 10:22
zaproponowalvbym wroclaw...ale na chwile obecna przemieszczac sie po tym miescie samochodem graniczy z absurdem :P ... ale latwo rozpoznac "wazniejsze" drogi...jak widzisz korek albo w 30 minut przejechales 100 metrow to jestes na wylotowej lub w centrum :D :mryellow:

Łódź ? czemu nie ... ale co tam mozna robic ? poza kupowaniem ciuchow :P
najlepiej wybrac miasto w ktorym jest cos ciekawego

Szakal
04-06-2006, 10:43
Według mnie najlepszym rozwiążanie byłoby jakieś miejsce nad wodą. Gdzieś nad jeziorem albo rzeką. Nie pisze "morze" bo wszyscy odpowiedzą: "piszesz tak bo masz blisko". :susp: A w mieście co chcesz robić np. ty Emenems ??

Dj Brabus
04-06-2006, 11:07
Widzę, że ostatni weekend sierpnia będzie chyba terminem ostatecznym - kto będzie chciał na koniec czerwca, też może spotkać się z innymi forumowiczami. Jednak 26-27 sierpień chwilowo zostaje uznany za OFICJALNY TERMIN naszego spotkania (jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, proszę pisać).

Co do miejsca - warto się w końcu określić, gdzie moglibyśmy się spotkać, bo jak tak będziemy gdybać "a może tu, a może tu", to nic nie postanowimy.

Propozycje, który padły już w tym temacie:

- Warszawa (ewentualnie Zalew Zegrzyński nad Legionowem)
- Łodź
- Kazimierz Dolny

Każde miejsce jest dobre, byle byłby do niego swobodny dojazd komunikacyjny (autobus, pociąg) i co najważniejsze - MUSIMY MIEĆ TAM SWOJEGO CZŁOWIEKA, który wcześniej sprawdzi teren i znajdzie dogodne miejsce do zorganizowania spotkania.

shrek
09-06-2006, 13:31
Widze że szykuje sie zlot. Ja osobiscie newiem czy będe, zależy jak mi na to rodzice i zdrowie pozwoli. Mnie osobiście pasował by z tych podanych kaziu dolny albo Łódź. Nie oficialnie pasowały by mi miasta: Poznań lub Wrocław.

AML
09-06-2006, 15:05
A mi niestety ani miejsce ani czas nie pasuje, więc nie liczcie że się pojawię.

Golden Boy
09-06-2006, 15:28
A mi niestety ani miejsce ani czas nie pasuje, więc nie liczcie że się pojawię. U mnie podobnie jak u AML'a :damn:. Rozumiem gdyby to był Białystok :wink:.

Wielbłąd
09-06-2006, 15:33
Wiesz jednak kazdy powinien miec taki sam dojazd. Mi sie wydaje, ze Warszawa była by najlepsza.

Dj Brabus
09-06-2006, 15:42
Wiesz jednak kazdy powinien miec taki sam dojazd. Mi sie wydaje, ze Warszawa była by najlepsza.
Zaproponowałem wcześniej Zalew Zegrzyński (nad Legionowem) - może to być dobre miejsce i tam moglibyśmy się wcześniej ustawić. Ktoś z Wawki mógłby sprawdzić dokładniej to miejsce i myślę, że byłoby nieźle! :grin:

Wielbłąd
09-06-2006, 15:47
Tylko ciekawe jak osoba ktora jedzie autobusem tam dojedzie... :roll:

Seth
09-06-2006, 17:20
Tylko ciekawe jak osoba ktora jedzie autobusem tam dojedzie... :roll:
pekaesy z Warszawy jeżdżą co chwila :)

poza tym, zawsze zmotoryzowani mogą kogoś zabrać

Dj Brabus
09-06-2006, 20:08
poza tym, zawsze zmotoryzowani mogą kogoś zabrać
Dokładnie tak - główną zbiórkę możemy mieć w końcu pod planowanym wcześniej Pałacem Kultury (Kinoteka), a potem wspólnymi siłami możemy dotrzeć na umówione miejsce (ja pewnie będę jechał bez córeczki, więc spokojnie mogę 3 osoby na tył wrzucić :D)

Seth
09-06-2006, 20:50
no ja 4 miejsca bede miał pewnie :)

AML
09-06-2006, 22:31
(więc spokojnie mogę 3 osoby na tył wrzucić :D)
No to bedziesz leciał przez Cz-Wę?

Dj Brabus
10-06-2006, 08:20
No to bedziesz leciał przez Cz-Wę?
Pewnie tak, bo już mam zamówienie na miejsce w bagażniku od Festera (Katowice). :cool:

Fester
10-06-2006, 10:15
No właśnie co do mnie to jest mały problem. W drugiej połowie sierpnia na 60% wyjeżdżam. W najbliższym czasie będe jednak wiedział więcej. Więc przepraszam Brabus, że trzymam Cię tak w niepewności. Ale jak coś, to zadowolę się nawet miejscem na koło zapasowe. :wink:

kok
10-06-2006, 10:23
(więc spokojnie mogę 3 osoby na tył wrzucić :D)
widze że zostało 1 na które chętnie się załapie jak jest jeszcze aktualne :susp:

BKX
10-06-2006, 16:25
Normalnie dziecinada, Brabus gdzie ty jesteś, bo trzeba przedszkole rozgonić :D Co to was obchodzi kogo zabierze Brabus, jeśli ma jakichś znajomych z forum (a pewnie ma) to jeśli będzie mu po drodze to ich zabierze i sie umówią na PW, gg, e-mail, komórka itd. itd.! Chcecie przyjechać, to nie widze problemu, nie mieszkamy na pustyni, gdzie karawana przechodzi raz w miesiącu :lol: Autobusik i heyah :twisted:

A odnośnie spotkania, to gdzie by nie było i tak sie powinienem stawić ;)

Emenems
28-06-2006, 21:53
No i co w końcu z tym Zlotem? Są już jakieś konkrety?
DJ każdy bezsensowny i nic nie wnoszący post w tym temacie od razu kasuj.

Dj Brabus
28-06-2006, 22:04
No i co w końcu z tym Zlotem? Są już jakieś konkrety?
Im bliżej zlotu, tym mniej konkretów :damn: Wstępnie ustalonym terminem jest ostatni weekend sierpnia (termin czerwcowy umarł śmiercią naturalną...), jednak wciąż nie ma osób zdecydowanych co do miejsca spotkania. Wydaję mi się, że spotkanie odbędzie się, jednak w WĄSKIM gronie KONKRETNYCH osób...

Całkiem niedawno to zrobiłem, bo już dyskusja toczyła się o to, ile osób zmieści się w bagażniku Logana, a ile na dachu...

GuGi
28-06-2006, 23:37
Pamietajcie ze nie tylko Dj dziala na forum...

Co do zlotu jesli bedzie to ostani tydzien sierpnia to mowie wam milej zabawy... :( wybywam 13.07 i nie ma mnie do konca wakacji :( szkoda...

Dj Brabus
13-07-2006, 20:30
Chciałbym wszystkim przypomnieć, że sprawa zlotu jest dalej aktualna - zatwierdzonym terminem jest ostatni weekend wakacji tj. 26-27 sierpnia. Z rozmów z różnymi użytkownikami wynika, że najczęściej podawanym miejscem tego spotkania jest wciąż Kazimierz Dolny - jeśli nie znajdziemy lepszego miejsca, to właśnie to zostanie oficjalnie zatwierdzone.

Prosiłbym o wstępne zastanowienie się, czy macie możliwość w ogóle spotkania się w tym czasie - jeśli będziecie mieli pewność, wówczas prosiłbym o ewentualne propozycje miejscówki...

Przemysław Szymański
13-07-2006, 20:40
Szczerze powiem że wolne od pracy 26 i 27 sierpnia wziąłem już w czerwcu - oczywiście dla potrzeb zlotu aG:) Przekonany jestem, że spora część forumowiczy spokojnie sobie zrobi wolne od innych zajęć w te dni. Zlot oczywiście nie musi trwać dwa dni - wg. mnie swobodnie wystarczy sobota...

Co do miejsca to Kazimierz nie wątpliwie jest bardzo urokliwym zakątkiem Polski - więc wydaje się trafioną propozycją.

PS> Czas najwyższy ustalić konkrety :cool:

BKX
13-07-2006, 20:58
Nie będe się powtarzał, jestem jak najbardziej za! Już nawet samochód od starszych załatwiłem na ten termin ;) Więc lepiej, żeby się nie zmieniał :) A kto nie był w Kazimierzu, wreszcie tam trafi, myśle że już nie ma większego sensu kombinować z miejcem, to jest bardzo trafione...

LiveLetDie
13-07-2006, 21:03
Mój pobyt na zlocie stoi pod znakiem zapytania. Dlaczemu?

1. Problemy z funduszami a sponsorów jakoś nie widać
2. 28 sierpnia - poprawka z hist. powszechnej państwa i prawa, na której warto było by się pojawić...

:damn: :evil:

Szakal
13-07-2006, 21:15
Słyszałem o tym urokliwym miejscu, ale jeszcze nigdy tam nie byłem. Więc myśle, że to strzał w dziesiątke. Co do daty, akurat wracam z gór 3 dni przed spotkaniem. Myśle, że się pojawie. W dodatku do pażdziernika mam wakacje.Poza tym w końcu drugi raz może się już nie powtórzyć takie wspólne spotkanie. :wink: Jestem jak najbardziej za tym terminem. :smile:

EDIT:

W sumie ja też ciebie mogę wspomóc. Napisz do mnie na gg lub na priv coś dołoże od siebie. Ty poprostu musisz być. :wink: Poza tym przed egzaminem wypadałoby być wypoczęty, a zlot ci w tym pomoże. :smile:

Dj Brabus
13-07-2006, 21:42
Zlot oczywiście nie musi trwać dwa dni - wg. mnie swobodnie wystarczy sobota...
Dokładnie ja tak samo uważam - i prawdopodobnie ja też będę na zlocie bez noclegu.

Mój pobyt na zlocie stoi pod znakiem zapytania
Live dawaj numer konta - zaraz Cię wspomogę. Poza tym możesz jechać jak ja - na sobotę a do egzaminu Ci jeszcze dwa dni zostaną (choć znając życie i tak napewno już nic nie będziesz się uczył przez weekend) :grin:

BKX
13-07-2006, 22:28
Zapomniałem dodać, że również pojawię sie tylko na jeden dzień, bo jak wiecie nie pracuje jeszcze, a forsa nie rośnie na drzewach ;) I chciałem zwrócić uwage organizatorom, że w ankiecie dość mało osób wzięło udział... Odliczając VIP'ów, ktorzy się pewnie stawią w większości, to zostaje dośc mała grupa zainteresowanych :(

Emenems
13-07-2006, 22:40
Nikt nie planuje tutaj kilku dni, nawet dwa. Sądze że mozna się bardzo dobrze bawić w Ciągu jednego długiego dnia.

Potek
13-07-2006, 22:41
dla mnie i tak musiałoby byc miejsce gdzies nie daleko typu Krak czy RZ.... ;/ takto nie mam za bardzo jak dojechac.... (bo jak cos raczej bym liczyl na transport PKP..)

Emenems
13-07-2006, 22:55
Nie wiem jak i gdzie, ale prawdopodobnie będe jechał sam, więc jak ktoś będzie mial ze mną po drodze to chętnie zabiorę.

Krzysztof Cieślak
14-07-2006, 12:13
Zlot będzie jednodniowy unikniemy wtedy problemów z noclegiem. Jak na pierwszy zlot najważniejsze jest spotkanie. Będzie to sobota 26 sierpnia w zachwalanym Kazimierzu Dolnym. Przynajmniej stolica będzie miała blisko. Myślę, że Ci którzy mają własny samochód zobiorą tych którzy nie mają jak dojechać.

Ja sam będę startował z Konina i wtedy zabiorę chłopaków z Łodzi. Albo start z Sosnowca, ale to jeszcze nie potwierdzone.

AGENT
14-07-2006, 14:26
Miała być stolica, teraz raptem dowiaduję się, że Kazimierz Dolny...
Gonić samemu ponad 800 km (180 PLN) to się mija z celem, tymbardziej, że akurat w Kazimierzu Dolnym nie mam żadnych spraw, no ale widać większość forumowiczów ma bliżej do Kaz. niż do Wawy. Z północy kraju to w zasadzie GD, BI i ja :/

Szakal
14-07-2006, 14:46
W sumie ja też mam gdzieś 700 km z Lęborka. Czyli od samego morza po sam dół. Dla mnie to też jednak daleko trochę. Lepiej byłoby to troche w innym miejscu zoorganizować. Gdzieś bliżej Warszawy. Mniej za bilet PKP zapłaciłbym i szybciej dostał się zarówno do domu jak i na spotkanie. Naprawde nie da się gdzieś bliżej środka Polski bo dla niektórych jednak jest to uciążliwe. :damn:

Dj Brabus
14-07-2006, 15:12
Miała być stolica, teraz raptem dowiaduję się, że Kazimierz Dolny...
Stolica była planowana zaraz na samym początku - podobnie jak koniec czerwca upadł, tak i stolica (doszliśmy do wniosku, że nie ma tam konkretnego i "luźnego" miejsca na spotkanie).

Kazimierz został wybrany ze względu na swoją dużą atrakcyjność terenową oraz samą sprawę, że nie jest ogromnym centrum, tylko nieco większą miejscowością.

Gonić samemu ponad 800 km (180 PLN) to się mija z celem, tymbardziej, że akurat w Kazimierzu Dolnym nie mam żadnych spraw
Rozumiem, że podchodzisz do tego stricte finansowo, jednak zorganizowanie zlotu i spotkanie się na nim ze znajomymi powinno być sprawą priorytetową. Nie wiadomo kiedy się spotkamy następnym (może za rok, może za dłużej lub krócej...). Wiem, że dla części z Was to bariera finansowa i są sytuacje, których nie zmienimy - jednak proszę Cię nie pisz "akurat w Kazimierzu Dolnym nie mam żadnych spraw", bo zrozumiałem to po prostu olewająco... Ja jeśli zaszłaby taka potrzeba, to mógłbym jechać do samej Krynicy Morskiej - bo mogę i chcę - choćby nawet, żeby poznać innych i przez pół godziny zamienić z nimi kilka słów w rzeczywistości...

P.S. Termin i miejsce są raczej ostateczne - nigdy w ten sposób nie dojdziemy do porozumienia, a żaden z Was raczej nie wysunął odpowiednio dobrej propozycji miejsca zorganizowania zlotu... :sad:

AGENT
14-07-2006, 15:47
jednak proszę Cię nie pisz "akurat w Kazimierzu Dolnym nie mam żadnych spraw", bo zrozumiałem to po prostu olewająco
Nie miałem na celu urazić nikogo, poprostu, jakby było w Wawie, to przy okzaji pozałatwiał bym swoje sprawy ("2 pieczenie na jednym ogniu").
A do Kazimierza Dolnego musiał bym niestety sam jechać, co nie bardzo mi sie kalkuluje (ja wiem - poznać nowych ludzi, zwiedzić urokliwe miasteczko itd.), pewnie dla Was 2 stówy wywalic, to jak splunąć, dla mnie nie... cóż takie czasy. Poza tym 800 km w jeden dzień zrobić, to niewiele czasu by zostało na spot :/ Inna sprawa, gdybym jechał z kimś jeszcze, a wątpię, czy wśród znajomych ktoś by zechciał, także nie wiem, zobaczymy jak będzie.
Jestem skłonny dla poznania nowych ludzi pokonać duże odległości, ale w tym przypadku niestety jest za daleko, np. jutro jadę ok. 160 km od Giża, aby poznać ziomka z branży tablicowej (user seicento900 z Inowrocławia) do miejscowości Grunwald, także tak.
Mogę tylko życzyć, aby plan nie spalił na panewce i aby frekwencja dopisała.
Pozdro!

BKX
14-07-2006, 15:51
Dokładnie tak jak napisał DJ, temat ucichł, nikt nie rzucał propozycji to wzięliśmy sprawy w swoje ręce... Zdecydowanej większości pasuje Kazimierz, bo jest bardzo klimatycznym, dość spokojnym miejscem, w którym właśnie w spokoju będziemy mogli się spotkać... W Warszawie też pewnie byłoby co robić, ale to nie jest miejsce do takich spotkań, tam wszystko jest w ciągłym biegu... Po drugie, następny zlot może być nad morzem, wtedy to my będziemy mieli kupe kilometrów do pokonania, a i tak się powiniśmy zjawić... Jeżeli chodzi o sprawy finansowe, to część z was pracuje, część jest na utrzymaniu rodziców (jak ja - dopiero skończyłem LO)... uważam, że jest na tyle dużo czasu, żeby uskładać jakieś grosze na ten wyjazd...

kok
14-07-2006, 22:29
Miejca niema co zmieniać. A jak miało by wszystkim pasować to musiało by być w Piątku pod łodzią :wink:

Suchy
18-07-2006, 09:51
Wcześniej zapowiadałem że na pewno przyjadę na zlot... niestety... egzamin na prawko miałem mieć na początku sierpnia ale mój ***** *** *** ****** *** ******* ***** ****** ********** ( :wink: ) instruktor zarezerwował mi termin na 23 sierpnia więc nawet nie pojadę autem na rozpoczęcie cholernego roku szkolnego :angry: Niestety bez prawka raczej nie pojadę do Warszawy... więc się nie spotkamy :sad:

BKX
18-07-2006, 10:14
Wcześniej zapowiadałem że na pewno przyjadę na zlot... niestety... egzamin na prawko miałem mieć na początku sierpnia ale mój ***** *** *** ****** *** ******* ***** ****** ********** ( :wink: ) instruktor zarezerwował mi termin na 23 sierpnia więc nawet nie pojadę autem na rozpoczęcie cholernego roku szkolnego :angry: Niestety bez prawka raczej nie pojadę do Warszawy... więc się nie spotkamy :sad:

Z tą różnicą, że zlot nie jest w Warszawie ;)

Suchy
18-07-2006, 10:41
Kurcze... mały błąd :wink: Wiem że jest w Kaziemierzu... ale tak czy inaczej mnie nie będzie :sad: Chyba że ktoś zawinie mnie z Wałcza. :susp:

fischer777
19-07-2006, 10:04
No to w takim razie i ja prawie na bank będe w Kazimierzu Dolnym. :wink:

Jerry
19-07-2006, 12:39
Poróbcie jakies zdjęcia, My( Ci co nie jadą) też chcemy Was zobaczyć :mryellow:

Wielbłąd
19-07-2006, 13:08
Kazimierz? Dobra moze byc. Ale musi mnie ktos odebrac z Warszawy bo nie mam bezposredniego połaczenia z Bydgoszczy.

Szakal
19-07-2006, 13:31

Ja na pewno wezmę ze sobą aparat i będę robił zdjęcia. Na forum być może będzie jakaś relacja ze spotkania. Jak inni forumowicze, którzy będą na spotkaniu się zgodzą to nie będzie przeszkody. :wink:

Przyłączam się do Wielbłąda będzie niezwykle wdzięczny jak ktoś mnie odbierze w Warszawie, bo również z Lęborka nie mam bezpośredniego połączenia. :roll: Tzn. oczywiście jak przyjedziemy z Wielbłądem w tym samym czasie. A to jest możliwe bo Lębork praktycznie nie jest daleko od Bydgoszczy więc możemy jechać tym samym pociągiem. :wink:

Wielbłąd
19-07-2006, 13:32
Ja jade PKS-em jak by co...

fischer777
19-07-2006, 13:45
Szkoda, że ceny w każdej knajpie w Kazimierzu są horrendalnie wysokie. Trzeba więc się odpowiednio zaopatrzyć w kase... :roll:

Wielbłąd
19-07-2006, 13:53
Albo kupic połówke w swoim miejscu zamieszkania.... :wink:

Coli jak by co!! :razz:

fischer777
19-07-2006, 14:00
Połówka to i na podróż nie starczy :twisted: .

ilovebmw
19-07-2006, 15:18
Szkoda, że ceny w każdej knajpie w Kazimierzu są horrendalnie wysokie. Trzeba więc się odpowiednio zaopatrzyć w kase... :roll:
z ostatniej mojej wizyty w kaziu to pamietam, ze w takiej malej knajpie kupilem kielbase z grilla, dwa naprawde duze petka i zaplacilem cos kolo dychy, wiec nie jest tak zle.

ja nie wiem czy dam rade glownie ze wzgledu na studia, przeprowadzke do akademika, zalatwianie spraw itp. jeszcze troche czasu jest to zobaczymy.

Dj Brabus
19-07-2006, 15:23
ja nie wiem czy dam rade
Czy Krzysztof wspominał, że zlot jest obowiązkowy dla wszystkich VIPów?? Jeśli nie, to przypominam - w razie nieobecności będą zabierane tytuły VIP po zlocie... :twisted:

BKX
19-07-2006, 15:50
No prosze, a możemy to dostać na piśmie?? :D a wracając do cen, to nie przesadzajcie, drogo jak wszędzie, jestem tam co roku i jakoś nie zwróciłem szczególnie uwagi na wysokie ceny (może dlatego, że starsi płacą) :) Aha, oczywiście musimy się całą grupą wybrać na "rejs" po Wiśle, będzie bardzo wesoło :twisted:

Wielbłąd
19-07-2006, 15:53
No ok ale co z dojazdem osob ktorzy dojada do Warszawy? Ktos nas wezmie czy pojedziemy jak frajerzy?

Jerry
19-07-2006, 19:16

Ja na pewno wezmę ze sobą aparat i będę robił zdjęcia. Na forum być może będzie jakaś relacja ze spotkania. Jak inni forumowicze, którzy będą na spotkaniu się zgodzą to nie będzie przeszkody. :wink:

Przyłączam się do Wielbłąda będzie niezwykle wdzięczny jak ktoś mnie odbierze w Warszawie, bo również z Lęborka nie mam bezpośredniego połączenia. :roll: Tzn. oczywiście jak przyjedziemy z Wielbłądem w tym samym czasie. A to jest możliwe bo Lębork praktycznie nie jest daleko od Bydgoszczy więc możemy jechać tym samym pociągiem. :wink:
Fajnie bo chętnie poznam z twarzy forumowiczów.

BKX
19-07-2006, 19:46
No jeżeli już, to mogłbym kogoś odebrać z Radomia, lub innego miasta po drodze, a bede śmigał trasą przez: Końskie, Skarżysko Kamienna, Radom, Zwoleń, Puławy... Wszystko załeży od tego, czy pojedzie moja siostra czy nie, bo miałem wziąc samochód i jechać sam, ale stanęło aktualnie na tym, że wybiorę sie tam ze starszymi, bo przełożyli swój wypad do Kazimierza z września (wtedy zawsze tam jeździmy)... Więc jedno miejsce może bedzie ;)

Jerry
19-07-2006, 21:52
AstonMartinLagonda ty też jedziesz? Bo sie nic nie oddzywasz

AML
19-07-2006, 22:16
A więc wnioskuję, że już każdy z 'odznaczonych' się wypowiedział oprócz mnie.
Sam nie wiem czemu nic nie piszę, widać nie rokuję wielu nadziei na powodzenie.
Rozczarowanie dla tych, którzy by chcieli zobaczyć największego spamera na forum.
Cóż, transport, nikt nie leci przez Cz-wę, a funduszy i ochoty na tułaczkę autobusami tak daleko nie mam, namorduję się tylko. :roll:

BKX
19-07-2006, 22:39
AML nie rób nam tego, bo kogo jak kogo, ale jak Ciebie nie będzie to impreza się nie uda ;)

AML
19-07-2006, 23:07
Cóż poradzę... :damn:

PS. Nie przypuszczałem że tak bardzo wam na mnie zależy. :oops:

Szakal
19-07-2006, 23:16
No jesteś praktycznie jedną z ważnych osób na tym forum, którego słowo zawsze musi być ostatnie. Więc jak taka osoba nie pojawi się na spotkaniu to zabawa nigdy nie będzie do końca udana bo jednak będzie brakować tej jednej osoby. Jak się chcę to wszystko można, ale jak sam napisałeś skoro nie masz ochoty :roll: .........

AML
19-07-2006, 23:25
Powiedziałem że nie mam ochoty na taką tułaczkę, a nie na spotkanie. :roll:

Dj Brabus
20-07-2006, 10:18
Powiedziałem że nie mam ochoty na taką tułaczkę
Jak zdecydujesz się jednak na tułaczkę, to daj znać - jak Ci nie będzie przeszkadzać podróż Aston Martinem Rapide Logane :grin: , to daj znać na GG - może pojadę przez Częstochowę.

Robak
20-07-2006, 10:52
Wstepnie delkaruje ze przybede na zlot ale to nic pewnego. Zalezy mi bardzo zeby was wszytskich zobaczyc. Duzo bardziej by mi pasowało gdy był on w innym miejscu np. w Warszawie lub jej okolicach.

Wielbłąd
20-07-2006, 11:21
No dokładnie, Warszawa. I ja znów ponawiam moje pytanie. Czy ktos odbierze mnie z Warszawy i zawiezie do Kazimierza?

Ja w ogole nie wiem czy sie wyrobie w czasie, 3.5h dojezdza do Warszawy. Do Kazimierza z Warszawy jaki jest czas dojazdu?

Robak
20-07-2006, 11:33
Jesli bede miał auto i wszystko bedzie zgodnie z planem to byc moze bede cie mogł zababrac ale nie obiecuje. Termin jest tak odległy ze moze sie wszytsko zmienic. I jeszcze mam pytanie ogolne. Czy ten Kazimierz to juz ostateczne miejsce spotu?

Dj Brabus
20-07-2006, 11:42
Czy ten Kazimierz to juz ostateczne miejsce spotu?
Tak - miejsce spotkania jest ostateczne.

AGENT
20-07-2006, 11:48
Nie chcieliście Warszawy, bo to duże miasto itd., a na wioskę jeszcze ciężej się dostać jak widać. Także wg. mnie to niezbyt dobra decyzja była. Do stolicy każdy dojedzie bez problemu. Ale klamka zapadła...

AML
20-07-2006, 11:49
Ale klamka zapadła.
Więc już na ma sensu rozpaczać.

Robak
20-07-2006, 12:00
Dlaczego ten Kazimierz tak wszytskim pasuje( moze wcale nie pasuje). Za przeproszeniem kawałek uzdrowiskowej nory w ktorej nic sie nie dzieje. W dodatku daleko. Stare dziatki o lasce tam zamiataja po deptakach. Sorry ale głupota jest dla mnie jechac specjalnie na poł dnia taki kawał. Gdyby to było w Wawie to bym mogł połaczyc to z innymi atrakcjami. Kurde moze jednak da sie jeszcze przekonac kogos kto tu rzadzi do innej lokalizacji. Jest jeszcze duzo czasu.

Wielbłąd
20-07-2006, 12:01
No jak by nie patrzec to mi Wawa równiez bardziej odpowiada...

fischer777
20-07-2006, 12:07
Nie chcieliście Warszawy, bo to duże miasto itd., a na wioskę jeszcze ciężej się dostać jak widać. Także wg. mnie to niezbyt dobra decyzja była. Do stolicy każdy dojedzie bez problemu. Ale klamka zapadła...

Dojazd do Kazimierza z każdej strony jest bardzo dobry. Z Wa-wy to ponad 100 km dobrą (chyba, bo dawno tym odcinkiem nie jechałem) drogą przez Garwolin krajową "17-tką". Z małopolski też przecież szybko się przejedzie krajową "12-tką" lub "7-mką" przez Radom lub Kielce. Nie jest tak daleko jak się wydaje.

Wielbłąd
20-07-2006, 12:09
Z kazdej strony dobry? A patrzyłes na Bydgoszcz?

Nie kazdy tutaj jedzie autem... Pozatym to jest cholendarnie daleko dla ludzi z połnocy i zachodu :damn:

BKX
20-07-2006, 12:10
Po pierwsze: nie każdy zna Warszawe, po drugie: jest to tak duże miasto, że serio cieżko byłoby sie znaleźć, gdyby spotkanie było gfdzie indziej niż w centrum, po trzecie: nawet gdyby to było pod Pałacem Kultury, to co my tam będziemy robić w tym tłoku? Ani spokojnie pogadać, chyba że chcecie sobie zakupy robić w KDT... Jednym słowem Wawa to nie miejsce na takie spotkania... Faktem jest, że bezpośredniego połączenia do Kaziemirza nie znajdziecie, najlepiej żeby było coś do Puław, bo tam już chodzą bus'y do Kaziemierza...

fischer777
20-07-2006, 12:12

Nie kazdy tutaj jedzie autem... Pozatym to jest cholendarnie daleko dla ludzi z połnocy i zachodu :damn:

100 km Wa-wy to aż tak daleko nie jest. Nawet bilet PKSem niedrogo kosztuje...

Wielbłąd
20-07-2006, 12:14
To sobie jedz PKS pierw do Wawy a potem do Kazimierza, ciekawe czy tez bedziesz tak optymistycznie nastawiony ;/

fischer777
20-07-2006, 12:17
To sobie jedz PKS pierw do Wawy a potem do Kazimierza, ciekawe czy tez bedziesz tak optymistycznie nastawiony ;/

Równie dobrze można w Gdańsku zrobić... Np. dla ludzi z południa do Kazimierza jest bliżej niż do Wawy. Ja się tam w wybór lokum nie mieszam. Jestem za Kazimierzem, bo wówczas będe tam w okolicach :!:

Robak
20-07-2006, 12:18

100 km Wa-wy to aż tak daleko nie jest. Nawet bilet PKSem niedrogo kosztuje...
A zastanowiłes sie nad tym ze jest to zlot ktory bedzie trwał około poł dnia. Przesiadki i pewne niedopasowania w rozkładach zjadaja czas. Niektorzy wyjedzajac jakims pocigiem powiedzmy o 6 z rana z przesiadkami zajada tam w połowie dnia. Np taki Suchu z Poznania do Wawy bedzien jechał 3,5 godziny, potem bedzie czakał na pks do Kazimierza i tym peksem bedzie jechał nastepne 2 godziny. Pi razy oko podroz mu zajmie 6 godzin i tyle staran po to zeby pogadac 3 gdziny a potem 6 gdzin jechac spowrotem. Czy ktos sie nad tym zastanowił ustalajac lokalizacje spotakania? :???:

Wielbłąd
20-07-2006, 12:19
Nie chodzi juz o to tylko do sam dojazd. Do Wawy jest dobry z kazdego miejsca.

fischer777
20-07-2006, 12:20
Nigdy nie będzie tak, żeby było dobrze... :???:

Robak
20-07-2006, 12:25
Oczywiscie ale jak wspomniał Wielbład praktycznie z kazdego miejsca w Polsce jest pociag do Warszawy i to najdogodniejsze miejsce zeby kazdy mogł sie szybko dostac. Grunt jest w tym zeby jak nawiecej osob mogło przyjechac, sie spotkac i zwyczajnie porozmawiac. Czy to istotne gedzie?Uwazam ze w tym przypadku wazni sa ludzie czyli my wszyscy a nie miejsce. Moge stac na byle jakim parkingu w Wawie i miło spedzac czas z wami niz tłuc sie po Kazimierzu z 4 osobami bo reszta nie mogła sie dostac.

Wielbłąd
20-07-2006, 12:32
Najwazniejsze pytani. Mamy sie spotkac i pogadac czy chodzic gdzies i podziwiac widoki :???: Pogadac mozna w dosłownie kazdym miejscu. W Wawie w jakiejs kanjpce lub obojetnie gdzie, to naprawde jest robienie problemu z niczego :damn:

Szakal
20-07-2006, 12:39
Dokładnie. Z Lęborka też mam utrudniony dojazd do Kazimierza. Chciałbym się znależć na tym spotkaniu, ale jeżdzić co chwile z przesiadkami i za każdym razem płacić. To ja więcej się najeżdze niż pogadam z wami. Ta miejscowość jest tylko dobra dla mieszkańców z południa. Dla każdego innego, kto mieszka na północy czy na Suwałkach to jest prawdziwa męczarnia. Więcej straci i się namęczy zanim dojedzie na to spotkanie. Jak nie zmienicie miejsca to na pewno mało osób przyjedzie.
Większość chiałaby się spotkać. Ale w miejscu, do którego bez problemu dojadą i nie stracą na to za dużo pieniędzy. :susp:

Dj Brabus
20-07-2006, 13:21
A gdzie są Ci, którzy tak strasznie chcieli zlot w czerwcu w Warszawie? Może zamiast krzyczeć, że "daleko, drogo itp." ktoś z Was poda dokładne miejsce spotkania? Mamy się spotkać w jakiejś knajpie w centrum Warszawy? Nie bardzo mi się to widzi, szczególnie, że mamy tu część zwolenników imprezy 2-dniowej (z ewentualnym noclegiem). Proponuję najpierw zastanowić się nad tym, gdzie i w jaki sposób będziemy spędzać czas, a potem rozmawiać o tym, czy będziemy to robić w Warszawie, Kazimierzu czy innym zakątku Polski.
Uwzględnijcie jeszcze to, że na takim spotkaniu trzeba pomieścić ok. 20 osób - czy wparujemy do byle jakiej knajpy w Wawie i ot tak sobie siądziemy? Czy ktoś to bierze pod uwagę?

Mój wybór to Kazimierz - ładne miejsce, gdzie raczej spokojnie można znaleźć byle jaką knajpkę, która będzie serwować Colę z kiełbaskami - więcej nie trzeba. Poza tym będzie można się "łatwiej znaleźć" w takiej mniejszej miejscowości. Zawsze można iść na całość i po prostu znaleźć polanę i odwalić ognisko...

P.S. Taką metodą nigdy nie znajdziemy idealnego miejsca - zmienimy na Warszawę, to wypadną osoby, które jadą się zabawić a nie smucić w środku miasta w jakieś knajpie... I dalej będzie źle.

Wielbłąd
20-07-2006, 13:28
20 osob? Zbyt wielkim optymista jestes Brabusie :susp: Piszesz tak jak by w Wawie był problem aby znalesc kanjpke ktora serwuje Cole z kiełbaskami ...
Gdzie sie podziali pytasz? Tutaj ja chciałem zlotu w Czerwcu i nic mi nie stało na przeszkodzie... Napewno w Wawie znajdziemy cos aby sie ulokowac, nie robcie scen. Zobaczcie jak z dojazdem maja niektore osoby. Ja musiałbym jechac około 12 h i to 2 autobusami :damn: Dajcie spokoj, zreszta nawet pewnie bym nie dostał pozwolenia na takie cos, bo do Wawy to bez problemu. I tak zapewne cała gropka ktora sie spotka bedzie liczyła z 10 osob wiec nie bedzie zadnego problemu. Albo mozna isc nad Wisłe i tam zrobic kiełbaski, napewno w Wawie jest takie miejsce :susp:

Dj Brabus
20-07-2006, 13:36
20 osob? Zbyt wielkim optymista jestes Brabusie :susp:
Nie znajdziesz 20 osób chętnych do Warszawy? Do Kazimierza już jest 10 chętnych, więc... :damn: Znów niepotrzebnie robią się dwa obozy, a zaraz ktoś wyskoczy, że najlepiej będzie urządzić dwa zloty... Koniec końców okaże się, że wyszła jedna wielka kicha z tego zlotu...

Jerry
20-07-2006, 15:17
Zróbice sobie tak aby każdemu było blisko. Najlepiej miasto w centrum polski i takim miastem jest Łódź. Każdy ma podobnie bo to centrum polski. Jak np. WIelbładowi się bedzie podobało w Warszawie to znowu BKX nie chce. A inaczej to znów na odwrót. Nigdy każdemu nie dogodzi się.

BKX
20-07-2006, 16:14
A róbcie jak chcecie, najpierw temat ucichł, jak go troszke ruszyliśmy to jakoś wszystkim pasowało, teraz nagle sie znalazła grupka, której nie pasuje, bo mamusia nie puści, bo autobus będzie jechał za długo itd... Nie macie kolegów??? Ja nawet gdybym nie jechał ze starszymi, to bym zagadał z jakimś kumplem, 50 zł i jedzie się gdzie chce... Ja od razu mówie, że w Wawie się nie pojawie, bo w tym terminie na bank jade do Kazimierza... Teraz to już mi nawet nie załeży, bo nigdy sie nie dogadamy...

LiveLetDie
20-07-2006, 16:21
bo mamusia nie puści, bo autobus będzie jechał za długo itd...
No bo w końcu nie ma to jak 16 godzin w pociągu, nie (czy ile tam się do Kazimierza jedzie)? :damn:

Nie macie kolegów???
- No siema. Podrzucisz mnie do Kazimierza?
- Chodzi ci o ten na drugim końcu Polski?
- No o ten właśnie.
- Jasne. Wskakuj.[/quote]
:damn:

fischer777
20-07-2006, 16:26
Ja od razu mówie, że w Wawie się nie pojawie, bo w tym terminie na bank jade do Kazimierza...

Ja dokładnie tak samo...

Wielbłąd
20-07-2006, 16:27
teraz nagle sie znalazła grupka, której nie pasuje, bo mamusia nie puści, bo autobus będzie jechał za długo itd... Nie macie kolegów???

To zes mi teraz dogadał... Wiesz telepac sie 12h autobusem nie jest za wesoło. Szczegolnie jak sie nie jest pełnoletnim, ciekawe czy Ciebie rodzice bez obaw by puscili w taka podroz. Wiec moze tak bardzo nie czepiaj sie mnie.

Ja nawet gdybym nie jechał ze starszymi, to bym zagadał z jakimś kumplem, 50 zł i jedzie się gdzie chce...
No widzisz, Ty tak a ja nie bo. Jeden kumpel jedzie do Francji, drugi nie kupi teraz auta bo nie ma gotówki a trzeciemu ojciec nie da CL 55 AMG a taka podroz i to za 50zł... o roszcie wole nie wspominac bo dojechałbym z nimi do drzewa a nie do Kazimierza.

Ja od razu mówie, że w Wawie się nie pojawie, bo w tym terminie na bank jade do Kazimierza... Teraz to już mi nawet nie załeży, bo nigdy sie nie dogadamy...
No to ja Ci sie nie dziwie, ze ten Kazimierz az tak bardzo Tobie pasuje.

Niech bedzie ten Kazimierz, ale bede mogł pojechac tylko jak ktos odbierze mnie z Dworca Centralnego i zawiezie do Kazimierza, a na to raczej nie ma co liczyc...

BKX
20-07-2006, 16:54
No bo w końcu nie ma to jak 16 godzin w pociągu, nie (czy ile tam się do Kazimierza jedzie)? :damn:
- No siema. Podrzucisz mnie do Kazimierza?
- Chodzi ci o ten na drugim końcu Polski?
- No o ten właśnie.
- Jasne. Wskakuj.

Zaczne od tego, że proponuje zapoznac się z tematem od poczatku... Wyraźnie kilka stron wcześniej napisałem, że nawet gdyby to było nad morzem to i tak sie zjawie... I też wtedy bede jechał 16 godz... lub samochodem troche krócej... powtorze sie, ale nikt sie nie burzył, jak byl ustalony Kazimierz...

A teraz może do Wielbłąda... po pierwsze nie uczepiłem sie Ciebie, tylko tego, że 3/4 osób na forum jest niepełnoletnia i to dlatego takie spotkanie ciężko zorganizować (nie dziwie się, rodzice sie martwia, o mnie tez)... Druga sprawa nie badz taki mądry zanim nie zapoznasz sie z tematem, oki? Chyba Ci to juz nie pierwszy raz pisze, kozactwa bardzo nie trawie. Tak jak napisałem do Live, przeczytaj sobie kilka postów wcześniej, że załatwilem sobie samochód do Kazimierza, ale w koncu starsi stwierdzili, że oni tez pojada pod koniec sierpnia, bo po co jeszcze raz ciagnąc tam samochód na poczatku wrzesnia... Wtedy jakos nikt sie nie odzywal, że Kazimierz nie pasuje... Starsi sie umowili ze znajomymi, ze tez pojada w tym samym terminie, dlatego ja tez tam bede... i nie to, że mi tak zalezy na Kazimierzu ale jak sie cos na poczatku ustala, to wypadaloby sie wypowiedziec w temacie, a nie stwarzac problemy jak juz jest cos ustalone... Nie wiem, moze przesune ten wyjazd, wszystko sie moze zdazyc, od dzisiaj nic sie w tym temacie nie bede udzielal, ustalcie sami, a jak bede mogł to sie zjawie... to chyba tyle...

Aha, co do kolegow, to trudno, ja mam przyjaciół z którymi bym sie mogl tam zjawic, jest na tyle czasu, ze niewidze problemu, aby sobie zalatwic transport...

Wielbłąd
20-07-2006, 16:57
No ja nic nie pisałem z prostej przyczyny. Przez 2 tygodnie nie byłem w ogole w Bydgoszczy przez co nie miałem w ogole dostepu do internetu...

Widzisz Ty bys sobie załatwił, to oczywiscie plus dla Ciebie. Jednak juz 3 osoby sa praktycznie skreslone przez dojazd a dlaczego tak ma byc?

A jak była mowa o Kazimierzu to chyba ktos pisał, ze podrzuci osoby ktore dojada do Wawy... teraz siedza cicho jak gorb i nic z tego zapewne nie wyjdzie...

Szakal
20-07-2006, 17:29
Jeszcze został ponad miesiąc na ten ustalony termin spotkania. Teraz jeszcze jak tak dużo czasu zostało myśle, że nic się nie stanie jak się zmieni miejsce spotkania jak komuś nie pasuje. Nie rozumiem po co się kłócicie. BKX zauważ, że nawet jeśli ci idealnie wszystko pasuje pojechać do Kazimierza, możesz załatwić sobie transport itd. to wcale nie oznacza, że wszyscy mają takie możliwości i wszystkim musi to pasować. Nikt wcześniej nie odpowiadał i nie pisał o miejscu bo na początku była kłótnia o czas, kiedy ma być to spotkanie. Gdy to już zostało ustalone był problem z miejscem i tylko niektóre osoby podały Kazimierz Dolny. Cała reszta Warszawe, Łódż. Nikt póżniej nie podawał póżniej innej propozycji bo wszyscy tłumaczyli się, że jednak będzie problem z terminem. Nagle ni stąd, ni zowąd Kazimierz Dolny stał się oficjalnym miejscem zlotu mimo, że większość jest temu przeciwna. Ja osobiście nie daje żadnych propozycji bo w sumie dobrze znam tylko miejsca bliżej morza, tak nie podróżuje po Polsce i nie orientuje się gdzie są najpiękniejsze miejsca w Polsce i najodpowiedniejsze na spotkanie. Teraz jak wszyscy kłócą się o miejsce przychodzi do głowy myśł, że jeszcze nie ustaliliśmy co będziemy robić na takim zlocie. I znowu jesteśmy w kropce. Boże jakie zamieszanie się tu zrobiło. Więc tak najpierw jak powiedział Brabus ustalmy co będziemy robić na tym spotkaniu. Czy siedzieć gdzieś w knajpie i tam rozmawiać między sobą??? Czy może pójdziemy na coś bardziej ekscytującego, jak napisał BKX np. na rejs po Wiśle? :smile: Póżniej jak to już ustalimy dojdziemy do porozumienia jakie jest najodpowiedniejsze miejsce do tego co zamierzamy robić. I powinno byc po kłopocie, a nie jakieś dziwne kłótnie tutaj urządzacie. :roll: Także co chcecie tak ogólnie robić na tym zlocie, jak sobie to wyobrażacie?? Szczerze, jeśli chodzi o mnie zupełnie nie wiem bo narazie zaprzątają mnie myśli w zupełnie innych sprawach i nie mam pojęcia. :susp:

AGENT
20-07-2006, 17:58
Mnie zastanawia jedna rzecz - czemu duzo osob nie ma napisane pod nickiem skąd jest :roll: Czy to taka wielka tajemnica? Bo tak to gadamy i ja nie wiem skąd kto jest i ile mialby km do Kazia czy do stolicy. Np. BKX - skąd jesteś? ; mogłem tyle wywnioskować, że z południa kraju.
Co do zlotu - spójrzmy realnie, np. Wielbłąd z CB będzie sie telepal kilka dobrych godzin do Kazimierza. Nawet jeśli wyjedzie ciut świt, to w miejscu docelowym pojawi sie w południe, zlot potrawa kilka godzin i gdzie czas na powrót? Podróż PKS/PKP w nocy nie należy do przyjemności...
Miejsce na zlot powinno być takie, do którego każdy dotrze bez przesiadek, Kazimierz Dolny to nie był dobry wybór. Fakt ciekawe miasteczko, ale nie to jest w tym momencie najważniejsze...

Wielbłąd
20-07-2006, 18:07
Bydgoszcz jak Bydgoszcz. Ale prawdziwego zonka w takiej sytuacji ma Live ktory mieszka w Gdańsku... szakal tez nie ma za ciekawie łacznie ze mna...

Szakal
20-07-2006, 18:09
Masz racje AGENT, już zmieniłem u siebie. Lębork to małe miasteczko położone 86 km od Gdańska, 52 km od Słupska, 30 km od Łeby. Nie wysilajcie się nie znajdziecie jej na mapie, chyba że macie bardzo, bardzo szczegółowo. Wyobrażcie sobie ile z tej dziury jedzie się do Kazimierza. :damn:

AGENT
20-07-2006, 18:26
No nie przesadzajmy, Lębork to NAWET miasto powiatowe - GLE :lol:
Moje Giżycko to jest dopiero wieś - 31.000 mieszkańców.
Do końca sierpnia jeszcze trochę czasu, jak będe mial "lewą" kasę to przyjadę, bo mam już osobę chętną do zwiedzenia tego miasteczka :wink:

Robak
20-07-2006, 18:44
Ogolnie niektorzy dbaja tylko o swoje dobra a reszte maja w dupie. BKX rozumiem ze to jest dla ciebie na reke ze akurat w tym czasie bedziesz we własciwym miejscu ale zlot jest jednodniowy a dla wielu userow dojazd tam bedzie zbierał poł dnia i powrot poł dnia. Gdzie przewidziec czas na spotkanie? Skoro przejazdy i wszytsko z tym zwiazane jest dla ciebie takie proste to urwij sie od starych z Kazimierza, wsiadz w pociag i przyjedz do Wawy.

BKX
20-07-2006, 18:55
Robak, chcialem tylko zauważyc, ze zle to oderbaliscie... na reke to mi sie dopiero zrobilo po tym, jak został przyjety Kazimierz jako miesce spotkanie, wczesniej mialem taka sama sytuacje jak kazdy, musialem kombinowac czym dojade. Wiec nie zwlajcie teraz na mnie, bo nagle wyszlo, ze to ja jestem wszystkiemu winien, przynajmniej tak wynika z ostatnich dwoch stron... Szczerze ma to gleboko gdzies, moze to nawet byc na ksiezycu, tak jak napisalem wczesniej ustalcie sami, ja sie dostosuje, no i zejdzcie ze mnie...

Dj Brabus
20-07-2006, 19:02
Chciałem niektórych z Was poinformować, że podoba dyskusja toczy się zarówno w dziale VIP, jak i prywatnie między użytkownikami, a co najważniejsze między Krzysztofem i Przemysławem - głównymi organizatorami tego spotkania. Proponuję więc jednak poczekać z poważniejszą dyskusją, aż zabiorą głos w/w Panowie (za kilka dni powinni wrócić z zasłużonych wypoczynków).

I zapewniam Was, że napewno każdej z wypowiadającej się tu osób mocno zależy na tym zlocie - zarówno BKX, AGENTOWI czy mnie...

P.S. Właśnie zostało ustalone, że gdyby zlot odbył się u Pana Kazimierza, to główną atrakcją będzie wyścig na 1/4 mili pomiędzy moim Loganem a Uniakiem EJDŻYNTA - przewidywane czasy to "niska dziesiątka" dla Dacii i i "wysoka siedemnastka" dla Uno :razz:

Wielbłąd
20-07-2006, 19:10
Seth jest przeciez z Wawy wiec napewno by wiedział gdzie pojsc. Tak samo sprawa sie ma z Przemysławem ktory wkoncu do Wawy ma przysłowiowy zabi skok i dobrze zna to miasto :susp: Po co robic problemy na siłe. Nie lepiej dac miejscowke ktora pasuje wszytskim pod wzgledem dojazdu :roll:

Dj Brabus
20-07-2006, 19:11
Tak samo sprawa sie ma z Przemysławem ktory wkoncu do Wawy ma przysłowiowy zabi skok
Z nieoficjalnych wiadomości podam, że to właśnie Przemek bardzo cieszy się z Kazimierza - i ja go w 100 procentach popieram...

Wielbłąd
20-07-2006, 19:19
Ktos sie cieszy a ktos inny sie smuci. Live natomiast do Kazimierza sie nie zamierza wybierac (i wcale mu sie nie dziwie) i ja chyba równiez bede musiał podziekowac :damn:

AML
20-07-2006, 20:24
Wszystkim sie nie dogodzi, zawsze ktoś odpadnie. :???:

Wielbłąd
20-07-2006, 21:06
Oczywiscie, ze nie. Ale tutaj sprawa chodzi o dojazd a z Wawa nie ma takich problemów...

Przemysław Szymański
25-07-2006, 00:03
Chciałem niektórych z Was poinformować, że podoba dyskusja toczy się zarówno w dziale VIP, jak i prywatnie między użytkownikami, a co najważniejsze między Krzysztofem i Przemysławem - głównymi organizatorami tego spotkania. Proponuję więc jednak poczekać z poważniejszą dyskusją, aż zabiorą głos w/w Panowie (za kilka dni powinni wrócić z zasłużonych wypoczynków).

Dokładnie parę godzin temu wróciłem z kilku dniowego wypoczynku. Już przed wyjazdem zerkając na mapę zobaczyłem że od miejscowości w której będę leniuchował mam nie spełna 100km do Kazimierza, co zaowocowało jednego dnia wypadem na obiad właśnie do Kazimierza. Miasteczko to ma swój urok - widać gołym okiem że tam ludzie odpoczywają od całego biegu za wszystkim jaki mamy np. w Warszawie.
Już na wstępie zostałem mile zaskoczony bezproblemowym znalezieniem wolnego miejsca parkingowego, parę kroków od rynku (warto dodać że była to sobota popołudnie), brak tłoku to kolejny atut. Następna sprawa to ogromna ilość knajpek - po prostu każdy znajdzie tam to co lubi. Ja stołowałem się w jednej z trzech głównych knajp w centrum rynku - t.j. "Pub Mars", oferujący mały "ogródek" na powietrzu jak i też przytulne wnętrze w budynku owej knajpy. Sam nie wiem czemu wybrałem drugą opcję. Po przejściu paru kroków obok barku ukazało mi się nie wielkie pomieszczenie z kilkoma stolikami głównie czteroosobowymi. Szybki rzut na menu, w którym nie brakowało ciepłych dań jak np. pizza, placki z owocami (widać je na zdjęciu) jak i wiele innych propozycji kulinarnych z kilkunastostronnego menu. Jedzenie które tam skosztowałem ze znajomym w tym pubie było po prostu pyszne, warto dodać że kwota którą tam zostawiliśmy nie była wygórowana. Oczywiście Kazimierz to nie same knajpy - jest tam co zwiedzać. Wraz ze znajomymi ze względu na sporą temp. ograniczyliśmy się do małego spaceru po mieście kończąc go na zamku (kilka set metrów pod górkę).

Co do dojazdu do Kazimierza to sam chyba też skorzystam z PKS-a, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Między innymi dla czystego sumienia - żeby się nie martwić czy piwko które wypiłem zeszło ze mnie czy nie. Dodam, że zlot parę godzin napewon potrwa więc po powrocie wieczorem swobodnie np. Kamela (Wielbłąda) przenocuje u siebie aby nie musiał tłuc się nocnymi itd.

http://images1.fotosik.pl/116/34d815282c41b7bfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=34d815282c41b7bf) http://images2.fotosik.pl/108/f1f30f901975680dm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f1f30f901975680d) http://images3.fotosik.pl/108/37c3089cdf30c75em.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=37c3089cdf30c75e) http://images1.fotosik.pl/116/9462dd55a019c46em.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9462dd55a019c46e)

Ps. Przepraszam za jakość pierwszej fotki - ale niestetety tylko jedną fotkę zrobiłem ukazującą wiekszą częśc wnętrza pomieszczenia Pub-u Mars.

Szakal
25-07-2006, 00:27
Podejrzewam, że to czwartą fotke zrobiłeś z zamku. Wiecie, a kij z tym, że to w Kazimierzu, a nie w Warszawie. Zauważyłem, że wszelkie niedogodności z dojazdem wynagrodzi nam to piękne miejsce. Twój opis miejsca Przemek i jeszcze te nieliczne zdjęcia uświadomiły mi, że to nie jest zły wybór. Mam nadzieje, że to samo zauważy Wielbłąd czy AML. A jeszcze lepiej jak dołączy do nich Live. Jak będzie jednak spotkanie w tym miejscu już więcej nie będzie marudził, a wręcz namawiał żeby jednak spróbować przyjechać i z powodu samego spotkania, i tej miejscowości. Potrzebowałem właśnie takiej relacji z tego miejsca, dzięki Przemek. :wink:

BKX
25-07-2006, 07:40
Przemek idealnie przedstawił zalety tego (ogólnie mniejszego) miasteczka. Trzeba też zaznaczyć, że największy tłok jest zawsze w niedziele, więc sobota to dobry dzień, aby spokojnie pozwiedzać i odpocząć. Jeżeli ten zlot tam się odbędzie, ta tak jak pisałem wcześniej, będe obecny. Niestety musze stwierdzić, że w tym czasie nie ma żadnej opcji, żebym wylądował w Wawie, po pierwsze jestem umówiony ze znajomymi właśnie na wycieczke do Kazimierza (i do z wami, jeżeli będziecie), po drugie starsi stwerdzili, że skoro już ich tak namówiłem, to powinienem jechać, a nie się wykręcać ;)

AML
25-07-2006, 21:21
Mam nadzieje, że to samo zauważy Wielbłąd czy AML.
A przecież ja jestem jak najbardziej za kazimierzem i nie trzeba mnie przekonywać. :razz:

Emenems
30-07-2006, 10:34
Panowie, od jutra mamy sierpień, czyli coraz mniej czasu. Czy można już coś KONKRETNIE powiedzieć?

Szakal
30-07-2006, 11:44
Dodałbym jeszcze czy dzięki prezentacji Przemka osoby przeciwne wyjazdowi do Kazimierza jednak zmieniły zdanie??? Podpowiadam niezdecydowanym: to będzie pierwsze spotkanie forumowiczów aG i w dodatku tak przepięknej miejscowości (spójrzcie na te ostatnie zdjęcie szczególnie). Póżniej możecie żałować, że nie pojechaliście. Ale to od was zależy. :wink:

Wielbłąd
31-07-2006, 22:17
na 99% odpadam, szkoda moze za rok...

BeeMiX
10-08-2006, 15:55
Hmm, w sumie to mógłbym sie wybrać tylko jest jeden mały problem... W tym poj... konfiguratorze PKP nie moge znaleść rozkładu jazdy z Choszczna do tego Kazimierza Dolnego, jak wpisuje Kazimierz Dolny to wyskakuje mi Pomorski... Pomożecie?

Krzysztof Cieślak
10-08-2006, 16:05
Hmm, w sumie to mógłbym sie wybrać tylko jest jeden mały problem... W tym poj... konfiguratorze PKP nie moge znaleść rozkładu jazdy z Choszczna do tego Kazimierza Dolnego, jak wpisuje Kazimierz Dolny to wyskakuje mi Pomorski... Pomożecie?

Bo w Kazimierzu Dolnym nie ma stacji PKP. Najbliższa stacja jest w Puławach.

BeeMiX
10-08-2006, 16:19
No o w sumie 7-8 godzin drogi i jakas dobra dusza musiała by mnie odebrać furą z Puław z PKP a potem wieczorem spowrotem zawiesc na stacje. Jeszcze pogadam z mamą o tym pomyśle :wink: Mam nadzieje ze z moim ewentualnym transportem z puław nie było by problemu?

AGENT
10-08-2006, 16:53
konfiguratory PKP to o kant tylka rozbić :/
Weź poprostu zadzwoń na informację PKP, bo ja nieraz sie juz nadzialem na to, że w necie co innego niż w rzeczywistości.

Robak
11-08-2006, 08:55
Ponawiam swoje pytania. Do ktorej godziny jest przewidziany ten zlot? Nie chce tekiej sytuacji ze bede gonił 250km i jak zajade na miejsce to okaze sie ze juz nikogo nie ma. Czy ktos zainteresowany tym zlotem moze udzielic mi inforamcji. Mam nadzieje ze wszyscy sa mile widziani.

Krzysztof Cieślak
11-08-2006, 09:46
Zlot potrwa napewno do godzin wieczornych. Nie po to się spotykamy, by po 3 godzinach się rozjechać. Każdy będzie do tej godziny, do której będzie mu pasowało.

Robak
11-08-2006, 10:14
Swietnie :grin: . Takze na 99% przyjade na zlot tylko jak napisałem wczesniej około godziny 15. Potwierdzenie przyjazdu złoze pozniej. Zawsze cos jeszcze do tego czasu moze wyskoczyc. Mam taka prosbe Krzysztof jesli mozna czy mogłbym dostac na pw przynajmniej 2 numery telefonow komorkowych osob kompetetnych czyli odpowidzialnych za zlot abym miał mozliwosc skontakowania sie i odnalezienia was. Dziekuje.

Dj Brabus
12-08-2006, 16:13
Robaku ja też prawdopodobnie startuje później (praca), więc jest szansa, że przyjedziemy o tej samej godzinie! :grin:

AGENT
14-08-2006, 11:41
Teoretycznie jak i praktycznie mogę się pojawić w Kazimierzu 28 sierpnia; czas mam i z funduszami tez nie ma problemu. Tylko sam nie wiem czy jechać.. :/ Akurat nie będzie paru osób, z którymi mam dobry kontakt :/ Zapewne nie chcieli byście poznac takiego jegomościa jak ja :lol: :mryellow: Nie wiem jak to będzie, trochę poczekam aby zobaczyć kto sie jeszcze pisze na zjazd. Napewno jak przyjadę to nie sam i nie na jeden dzień, także przy okazji zapytuje czy jakieś pola namiotowe są w tamtym rejonie?

Maybach 57S
21-08-2006, 15:00
Jedzie ktoś moze ze śląska lub okolic??

Robak
22-08-2006, 08:41
Teoretycznie jak i praktycznie mogę się pojawić w Kazimierzu 28 sierpnia; czas mam i z funduszami tez nie ma problemu. Tylko sam nie wiem czy jechać.. :/ Akurat nie będzie paru osób, z którymi mam dobry kontakt :/ Zapewne nie chcieli byście poznac takiego jegomościa jak ja :lol: :mryellow: Nie wiem jak to będzie, trochę poczekam aby zobaczyć kto sie jeszcze pisze na zjazd. Napewno jak przyjadę to nie sam i nie na jeden dzień, także przy okazji zapytuje czy jakieś pola namiotowe są w tamtym rejonie?
Po pierwsze Agent nie wiem czy sie orientujesz ale zlot jest 26 a nie 28 sierpnia. Po drugie to bedzie dla mnie wielki zawod jesli nie przyjedziesz tym bardziej ze masz fundusze i mozliwosci tylko checi Ci brak. Moze były tam jakies wpadki lub spiecia kiedys ale to nie powod zeby rezygnowac bo jak sie spotkamy to pewnie wszyscy zapomna o pierdołach, ktore sie kiedys wydazyły. Pole namiotowe znajdzie sie na pewno bo to miejscowosc wypoczynkowa. Dopiero jak nie przyjedzisz to przestane miec chec Cie poznac i wtedy bedzisz najgorszym... :???:

kok
22-08-2006, 12:01
Witam po dłuższej nie obecności.
Niestety mojej osoby w Kazimierzu zabraknie z powodów nie przewidzianych wydatków :damn: . Mam nadzieje że spot się uda i będzie dużo fotek z niego :wink:
Pozdro

AGENT
22-08-2006, 12:06
Kurcze, myślałem że zlot 28, ale w sumie jeszcze lepiej, że 26 czyli w sobotę. Przyjadę w sobote, wróce w niedzielę wieczorkiem. Ustaliliscie juz dokładne miejsce spotkania? Kazimierz to nie jest jedna ulica i 3 domy na krzyz, trzeba wiedziec dokładniej. Myśle że najlepiej w jakims charakterystycznym miejscu sie ustawić; jest tam jakis ratusz, rynek etc.?
Aha i na PW prosze nr. kom od kilku osób, żebym nie szukał potem wiatru w polu. Jesli wyjade w sobotę rano to dopiero będę mógl być o 12-13. Aha - jak przyjade to sie co poniektórzy trochę zdziwią, ale cicho sza... :lol:

Szakal
22-08-2006, 12:13
Nie jestem pewny do końca czy przyjade. Narazie jest 96%. :wink: Ostatnio miałem małe problemy, które mogą zaważyć o decyzji przyjazdu na zlot. Zostałem okradziony z dość sporej sumy pieniędzy przez moje rozkojarzenie na wycieczce. Wcześniej zapewniałem, że na pewno będę. Ale w sumie teraz przez to sytuacje nie jestem pewny. Wybaczcie, że tak mieszam. Ale pisałem wcześniej, że miesiąć to sporo czasu i jeszcze się wiele może wydarzyć. U mnie się coś wydarzyło w złym znaczeniu. :roll:

Emenems
22-08-2006, 16:45
Ludzie, kto chce jechać niech daje znać. czasu jest baaardzo malutko.

Jerry
22-08-2006, 20:30
Pisałem już wcześniej ale powtórze. Nie zapomniec brać aparatów!!
MY co nie jedziemy też chcemy was zobaczyc i poczuć tą atomsfere.

Matador
23-08-2006, 20:06
No i niestety, wyjazd nie dojdzie do skutku. W pracy mogę mieć wolne jedynie w sobotę, w niedzielę muszę już się stawić. Czas przejazdu PKP to ponad pięć godzin. W tę i z powrotem nie wyrobię. Niestety nie wpadnę tylko po to żeby się przywitać i zaraz uciekać na pociąg do Krakowa. Szkoda.

Panowie galeria ze zlotu musi być! Miłej zabawy i szerokiej drogi...

Robak
24-08-2006, 08:19
Zostały dwa dni. Moze ktos przedstawi jakies szczegoły co do spotkania. Gdzie dokładnie sie odbedzie i jak i z kim sie zkontaktowac kiedy sie przyjedzie na miejsce.

AGENT
24-08-2006, 13:15
Muszę co poniektórych zmartwić - czy chcecie czy nie - pojawię się na zlocie :lol: Dotrę trochę później - 13-14 i mam nadzieję że nie przyjadę nadaremno, jadę z najodleglejszego miejsca.

Seth
24-08-2006, 16:32
a ja niektóych ucieszę... albo i zmartwię... mnie nie będzie... zostałem odcięty od finansów, i nie uda mi się dotrzeć, chyba, że jakiś cud się zdarzy :evil:
Trzymajcie się, i bawcie się dobrze... :cool:

AGENT
24-08-2006, 18:48
Eeee, no zaraz to nikt sie nie pojawi, jak tak dalej pójdzie :/ :roll:
Jak będzie 5 osób to max... :wall: :angry: Coś mi sie wydaje, że gówno wyjdzie z tego zlotu. Ten co najwiecej krzyczał za Kazimierzem nie pojawi sie na zlocie :hammer:

Seth
25-08-2006, 10:40
jest minimalna szansa, że się pojawię, koło 14ej, na godzinę... za to jeśli już to na 90% Subaru :D

Krzysztof Cieślak
25-08-2006, 12:09
Spotykamy się w kawiarence MARS, która jest przy studzience na rynku o godzinie 12.00

Kto będzie?

Około godziny 10-tej
- Przemysław Szymański

O godzinie 12-tej
- Krzysztof Cieślak (Konin)
- Szymon K. (mój kuzyn :-)
- Emenems (Turek)
- Filip Otto (Łódź)
- fischer777 (Białystok)

Nieco później.

AGENT o godz. 13-14 (Giżycko)
Seth może się pojawi o 14-tej (W-wa)
Robak i jego kumpel o godzinie 15-tej. (Białystok)
Dj Brabus z rodzinką o godz. 17-tej (Kraków)

Proszę o kontakt pod tel. 507-456-100 lub w tym temacie. Interesuje mnie jak dojeżdżacie i z kim i o której będziecie na zlocie. Jeśli różni się to od tego co jest powyżej.

Robak
25-08-2006, 12:13
Oł JE. O to chodziło. Mamy kompletne info co do zlotu. Przybycie Rydwanu z Robakiem i jego ziomkiem Biegaczem na pokładzie jest przewidziane na około 15 godzine :cool:

Dj Brabus
25-08-2006, 12:23
Potwierdzam obecność mojej taczki :mryellow: około godziny 17:00.

AGENT
25-08-2006, 14:48
BTW tez przyjadę z ziomkiem, ale on nie ma zielonego pojecia o motoryzacji, także chyba nie bedzie chcial uczestniczyc w tym przedsięwzieciu, pozwiedza se miasto tym czasem :lol:

ketchup126
25-08-2006, 18:34
:wall:
ketchup126 nie da rady. za dluga droga do przebycia ( grubo ponad 1000 km) ale bawcie sie dobrze. Tez chetnie zobacze fotki. ...i do nastepnego razu :)

Dominik999
25-08-2006, 19:55
Nawet sobie nie wyobrażacie jak żałuję, że nie będę mógł sie pojawić na zlocie :( Ale cóż, trudno, bede musiał poczekac do przyszłego roku... :| A wtedy pojawię się już na 101% (18 lat i własny samochód... :mryellow: )

Maybach 57S
25-08-2006, 22:17
Nio niestety ja równiez musze zrezygnować. Nie mam trasnportu a sama podróż w jedną strone pociągiem i autobusem to ok. 7 godzin co wyklucza przyjazd. Ale życze wam dobrej zabawy. Pozdrawiam

AGENT
26-08-2006, 05:23
Taaa, juz pakuję się i zaraz wyruszam :cool: Najgorzej mnie martwi pogoda :roll: Narazie u mnie w Giżu jak i w Kaziu pochmurno, nic dobrego to nie wrózy :/
Rozumiem, że pod tą studnia się spotykamy :razz:
http://www.kazimierzdolny.net/

Krzysztof Cieślak
26-08-2006, 05:28
Taaa, juz pakuję się i zaraz wyruszam :cool: Najgorzej mnie martwi pogoda :roll: Narazie u mnie w Giżu jak i w Kaziu pochmurno, nic dobrego to nie wrózy :/
Rozumiem, że pod tą studnia się spotykamy :razz:
http://www.kazimierzdolny.net/

Dokładnie. Ja właśnie wyjeżdżam.

Golden Boy
26-08-2006, 10:39
Szkoda, że mnie nie będzie, ale to siła wyższa... :damn: Życzę jednak wszystkim obecnym na zlocie szalonej zabawy i niezapomnianych melanży w wykonaniu naszych moderatorów. :wink:

Di Kej
26-08-2006, 11:51
OK, to teraz, jak władze forum pojechały na zlot możemy naspamować tyle ile tylko damy radę :twisted: :twisted: :twisted:
Oczywiście mam nadzieję, że nikt nie bierze tego poważnie ;)
Jak ten pierwszy raz wypali to potem już będzie coraz lepiej. Szkoda, że tak mało osób się zgłasza, no ale w końcu nie wszyscy mieszkają 100 km od Kazimierza :P :P
Myślę, że podobnie jak Dominik999 będę musiał poczekać do 18-stki i wtedy może samochód będzie :mryellow: Tyle, że ja mam do tego 4 razy dłuższą drogę :lol: Czekam na fotki, może to one sprawią, że poczuję tę atmosferę ;) Koniecznie wysoka rozdziałka :mryellow:

GuGi
26-08-2006, 12:07
Ale w razie czego zostalem na posterunku :) wiec nie ma mowy o zadnym spamie :P sorki :) Ja niestety za pozno sie dowiedzialem o spotkaniu... bylem 1,5 miesiaca bez netu wrocilem 25 no i lipa... moze nastepnym razem :)

Potek
26-08-2006, 16:21
ja za to jestem oczywiście tak zorganizowany ze nie było szans zebym sie wybrał .. a teraz tak jak mysle to załuje :( no ale to inaczej mialo byc nie odemnie do końca zalezało ..;/ mam nadzieje ze w nastepnym roku bedzie nie po drugiej stronie polski i ze bede dał rady sie zjawic...

kojek
30-08-2006, 20:39
potek jesli za rok(jesli zlot bedzie :lol: )bedziesz wyjezdzal z brzeska... to moze jakos razem sie wybierzemy :twisted: