PDA

Zobacz pełną wersję : [propozycja] Raport z jazdy forumowiczów

BABELEC
31-05-2006, 19:24
Po wczorajszej jeździe Seatem Altea wpadłem na pomysł utworzenia działu, w którym my, użytkownicy, moglibyśmy dzielić się swoimi wrażeniami z jazd różnymi autami. Jest wśród nas wielu kierowców, którym czasem wpadnie w łapy jakieś bardziej lub mniej ciekawe auto. Oczywiście lepiej, jak będzie ciekawe :grin:

Mam nadzieję, że pomysł ten spodoba się Wam i na dobry początek zamieszczę swój "raport z jazdy" wspomnianym Seacikiem.
Jeżeli ta inicjatywa zyska poparcie to fajnie. Jeżeli nie, to trudno. Niemniej, życze przyjemnej lektury. :grin:

JaCie
31-05-2006, 19:31
Uważam to za świetny pomysł, ponieważ na aG nie pojawiają się zbyt często raporty, wiec krótkie raporty forumowiczów mogłyby być urozmaiceniem. Nie chodzi tu o zdjęcia, dane i tego typu sprawy, które można bez problemu znaleźć, tylko o wrażenia z jazdy. Według mnie jest to świetny pomysł i mam nadzieję, że zostanie zrealizowany.

BABELEC
31-05-2006, 19:33
Nie wiem jak inni, ale ja już realizuję :cool: :grin:

Wrzuciłem póki co do działy "po godzinach". Jak znajdzie się lepsze miejsce to poprosze o przeniesienie.

Kaczor
31-05-2006, 19:47
Całkiem dobry pomysł :grin: :grin: Chętnie naskrobie taki raporcik jak mi jakiś fajny egzemplarz wpadnie w ręcę :cool:

Dj Brabus
31-05-2006, 20:03
Uważam to za świetny pomysł, ponieważ na aG nie pojawiają się zbyt często raporty
Zapewniam Cię, że to się zmieni i to bardzo niedługo - rozpiskę mamy naprawdę ostrą i nawet ja w swoich wyścigowych łapkach będę miał dwa samochody! :mryellow:

Przy okazji BABELEC znakomity pomysł - będzie przejrzyściej, boo w jednym temacie będziemy dzielić się takimi wrażeniami, a przy okazji ciekawiej! :susp: Czekam na wrażenia z jazd Alteą!

BABELEC
31-05-2006, 20:07
...Przy okazji Emenemsie znakomity pomysł - będzie przejrzyściej, boo w jednym temacie będziemy dzielić się takimi wrażeniami, a przy okazji ciekawiej! :susp: Czekam na wrażenia z jazd Alteą!

Halo! Pobudka! :mryellow:

Emenems
31-05-2006, 20:07
yyyy....Brabusie czy to było aby napewno do mnie ? :roll:

No już się człowiek pomylić nie może... :sad: *Dj*

Alpina stars
01-06-2006, 13:21
nawet ja w swoich wyścigowych łapkach będę miał dwa samochody! - Dj brabus

Wyścigowych łapkach ?? A co ty masz rece z włókna weglowego czy jak ?? :damn: :damn:

Dj Brabus
01-06-2006, 13:36
Wyścigowych łapkach ?? A co ty masz rece z włókna weglowego czy jak ?? :damn: :damn:
Tylko rękawiczki :evil: Zapomniałbym jeszcze o specjalnym chromowanym kasku, który widać na avatarku! :mryellow:

JaCie
01-06-2006, 13:55
Uważam to za świetny pomysł, ponieważ na aG nie pojawiają się zbyt często raporty
Zapewniam Cię, że to się zmieni i to bardzo niedługo - rozpiskę mamy naprawdę ostrą i nawet ja w swoich wyścigowych łapkach będę miał dwa samochody! :mryellow:

Cieszę się, że będzie tego więcej, ale nadal popieram pomysł BABELCA. Wrażenia z jazdy 'zwykłych osób' tj. nie przyzwyczajonych do 911, SLRa i innych tego typu stworzeń są najbardziej wiarygodne.

poorwich
01-06-2006, 14:01
Przepraszam, że przerywam tą dyskusję, ale mam pytanie.
Czy wrażenia z jazdy będą mogły być także starszych samochodów np. Daewoo Tico :mryellow: , FSO Polonez itp :?:

Seth
01-06-2006, 18:50
a właśnie... bo często mi na dłużej wpadają w ręce samochody używane, acz też ciekawe... (niedługo liczę na spotkanie z prawie całą rodzinką Subaru) i też mogłoby być ciekawie, poczytać wrażenia z takich jazd - może przywołane przez poorwicha modele niekoniecznie, ale jakieś ciekawsze...

Dj Brabus
01-06-2006, 19:51
Panowie - forum jest miejscem wolnym dla wszelkiego rodzaju publikacji, szczególnie Waszych własnych. Dlatego napewno nikt z moderatorów nie wyrzuci ani nie zamknie takiego tematu bez poważnego zarzutu.

Co do miejsca - odpowiedniego z działów nie mamy, więc pewnie "Obecne na rynku" będzie nadawał się znakomicie!

qoompel
01-06-2006, 20:02
BABELEC - świetna robota :!: :grin: Popieram pomysł Twój i Setha.
Super tekst o tym Seacie :wink: Szkoda tylko, że nie ma fotek. Ktoś mógłby stwierdzić, że przecież każdy wie jak wygląda Altea. Ale w każdej porządnej relacji/raporcie z jazdy powinny być zdjęcia, które dopełniłyby dobrego wrażenia spowodowanego przeczytaniem, jak już napisałem, bardzo dobrego tekstu.

el_
02-06-2006, 06:11
Co do miejsca - odpowiedniego z działów nie mamy, więc pewnie "Obecne na rynku" będzie nadawał się znakomicie!
Wydaje mi się, że "obecne na rynku" są jak najbardziej na miejscu - a jeśli tych relacji/testów będzie więcej, to wtedy zawsze można pomyśleć nad jakimś działem ;)

BABELEC
02-06-2006, 07:37
Cieszę się, że spodobał się i pomysł, i opis Seata. Zdjęć nie ma, nie dlatego, że każdy wie jak wygląda, jak to żartobliwie napisałem, ale dlatego, że jazda była zupełnie przypadkowa i do tego po 22.00 więc z fotkami mogłoby być rożnie.

Dzięki Brabusie za przeniesienie relacji i nadanie jej odpowiedniej nazwy.

Dj Brabus
02-06-2006, 11:21
Dzięki Brabusie za przeniesienie relacji i nadanie jej odpowiedniej nazwy.
Proszu ja dla Ciebie - podziękowania przekażę Krzysztofowi... bo to jego zasługa! :razz: Nie tylko ja sprzątam na tym forum - nie zapominajcie o tym!

P.S. Ale i tak nieźle zadebiutowałeś z tym tekstem o Altei - poprzeczka postawiona i prośba do pozostałych chętnych - następne relacje mają być PRZYNAJMNIEJ tak dobre jak BABELCA!