PDA

Zobacz pełną wersję : [S] Fiat Croma 1.9 Multiklekot 16V 150KM Emenems

Emenems
02-06-2017, 18:56
Przyszedł ten czas że zaczynam powoli myśleć o pozbyciu się Cromy. Jest w moim posiadaniu od 4ech Lat (jak żadne inne moje auto).
Miałem wiele samochodów (kilku z was pamięta pewnie moją miłość do Alfy Romeo), jednak żadne auto nie było tak pomocne i tak mi się przysłużyło jak ta Croma.
Wszystkie brednie o awaryjności można sobie wsadzić między bajki.
Jednak mam świadomość że Croma ma już 12 lat, przez krzywdzące opinie, mocno traci na wartości, oraz fakt że tak naprawdę tak duże auto z Dieslem na tym etapie życia, po prostu nie jest mi potrzebne.
Na chwilę obecną Cromą jeździ moja żona, dziennie około 10km. Dlatego co kilka dni zabieram ja do pracy, do Kalisza żeby ją przepalić.
Co ciekawe, auto ma DPF, ale dzięki temu że zalewam dobrym syntetykiem, oraz regularnie upalam na trasie, nigdy przez 4 ry lata nie miałem z nim problemu.

Aha...Zakryłem tablice rejestracyjne żeby AGENT miał się przy czym poużalać.

Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-croma-zadbana-doinwestowana-nowe-opony-ID6yWEk7.html

Jakby coś to w kwestii nowego auta nie mam żadnego pomysłu i koncepcji.
Chciałbym kupić dobrze wyposażoną Alfę Romeo 159 Sportwagon 1.8 MPI (Diesel nie wchodzi w gre), ale dziwnym trafem takie auto w niezłych pieniądzach to Biały Kruk).

PS1. Wiem że pewnie ktoś tu napiszę że chce dużo, ale ja naprawdę zainwestowałem w to auto (zwłaszcza w opony).