PDA

Zobacz pełną wersję : [MetalCrafters] Volvo XC90

Krzysztof Cieślak
03-07-2006, 13:14
Zamian nie za dużo, ale to chyba i tak najodpowiedniejszy dział do komentowania newsa Jakuba pt. Karaiby, piraci i zakopane Volvo XC90 (http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=592).

Dj Brabus
03-07-2006, 14:55
Poszukiwacze zaginionej terenówki! :lol: Temat normalnie nie do podrobienia - Volvo wpadło na znakomity pomysł, który od razu el_payaco wykorzystał (swoją drogą gratulacje jeszcze raz za tego newsa). Genialna akcja promocyjna i przy okazji świetna zabawa dla wielu ludzi z różnych zakątków świata - ciekawe, czy XC90 trzeba będzie sobie samemu wyciągnąć spod ziemi? :wink: W sumie cała akcja połączona z eskapadą poszukiwaczy skarbów przypomina mi znane programy survivalowe, gdzie trzeba było przejść szereg zadań i jeszcze przeżyć na bezludnej wyspie! :razz:

Szakal
03-07-2006, 15:26
Raczej spod ziemi nie będzie trzeba go wykopywać. Na pewno postawią go gdzieś w miejscu, które jest trudnodostępne i zasłonięte ze wszystkich stron. :wink: No dobra to moje tylko domysły. Świetny akcje przeprowadza Volvo, widać że spece od marketingu nie próżnują. Ten model Volvo zawsze mi się podobał, ale teraz patrząć na to wersje to chyba się w nim zakocham. :lover: Piękny SUV Volvo i jeszcze piękniejszy jego tuning. A dodatkowo unikalny. Gdybym mógł to bez wahania bym wystartował w tym konkursie i zawzięcie walczył o ten samochód. No właśnie gdybym mógł więc pozostaje mi podziwiać zdolność fotografa, który robił zdjęcia temu cudu. :sad:

Widzę, że nawet Brabusowi się spodobał. Musiał dać w swojej sygnaturce link do tego świetnie napisanego artykułu w wykonianiu el_payaco. To fakt jest co podziwiać. :cool:

Potek
03-07-2006, 15:29
haha super pomysł ... ciekawe w czym bedzie zakopany i jak go niby znalazca bedzei miał wykopac łopatką ;p .. przeciez sie pozabijają tam jakby zobaczyli ze jeden znalazł ;p
Auto pewnie duzo sie nie najeździ jak jedyny model to pewnie jakis kolekcjoner zechce go miec dla siebie .. :>
Ciekawe czy ta wyprawa na wyspe będzie jakos nagrywana i potem w ramach jakiegos programu gdzies mozna bedzei obejzec ?

jaromir
03-07-2006, 15:48
No bardzo ciekawa akcja. Nie powiem. Najchętniej też bym wziął udział w czymś takim no ale jak wiadomo to Polska przez wiele nacji jest uważana za kraj, który leży tak jak większość baśniowych krain czyli za siedmioma górami za siedmioma lasami i poraz kolejny nie będzie nam dane uczestniczyć w tej jakże ciekawej akcji promocyjnej. Ehhh szkoda. :sad: Co do samego Volvo to jak narazie nie wiele widać jak się prezentuje w całości ale patrząc chociażby na tył to do standardowych nie będzie należał. Niezwykle uradowany jestem z faktu, że te malowidła dosyć łatwo będą schodzić bo osobiście nie lubię czegoś takiego na samochodach. Jednak jak się nad tym wszystkim zastanowić to troszeczke bez sensu jest ich usuwanie bo wtedy nie będzie on wyglądał jak jedyny taki na świecie. To jest dopiero problem. Co tu zrobić? :wink: Mnie również nurtuje pytanie: W jaki sposób on będzie schowany i co trzeba będzie zrobić aby go ostatecznie dostać? Może zrobią tak, że kto pierwszy dotknie lusterka lub antenki. Pewnie każdy będzie potajemnie eliminował przeciwnika, że niby przypadkiem spadł z urwiska albo poszedł się kompać i akurat stadko rekinów na plaży się opalało. Szczerze powiedziawszy to już czuję zapach krwi. :twisted:

Dj Brabus
03-07-2006, 18:00
Widzę, że nawet Brabusowi się spodobał. Musiał dać w swojej sygnaturce link
To, że mi się podoba to jedna rzecz, a to, że temat został zakopany w sumie w nieco rzadziej odwiedzanym dziale jakim jest Tuning, to wykorzystałem to w formie pewnej reklamy i dałem odnośnik! :razz:

Pewnie każdy będzie potajemnie eliminował przeciwnika, że niby przypadkiem spadł z urwiska albo poszedł się kompać i akurat stadko rekinów na plaży się opalało
Jak tylko ktoś wymyśli podobną zabawę i trzeba będzie oddelegować rodaka, to od razu głosuję na Ciebie - zwycięstwo miałbyś w kieszeni przy takiej taktyce! :grin:

jaromir
03-07-2006, 19:43
Jak tylko ktoś wymyśli podobną zabawę i trzeba będzie oddelegować rodaka, to od razu głosuję na Ciebie - zwycięstwo miałbyś w kieszeni przy takiej taktyce! :grin:
Jak to uważał Machiavelli: "Cel uświęca środki". :wink: Nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś człowieka, który zmierza po trupach do celu no ale sam wiesz jak to jest. Każdy człowiek jest inny ale jak przypuszczam to w niejednym z nas siedzi taki mały potworek, który widząc cel (a w tym przypadku dosyć ciekawy) na chwilę zapomina o zasadzie fair play. :twisted: Dobra już nic nie mówię bo zaraz wyjdzie, że jestem jakiś........

Dj Brabus
03-07-2006, 20:26
Każdy człowiek różnie się zachowuje w skrajnych sytuacjach i co najgorsze sam nie jest w stanie tego przewidzieć - dlatego rozumiem Twoje obawy, szczególnie jeśli chodziłoby tu o życie.

Mam jednak nadzieję, że ekipy walczące o piracką XC90 nie pozabijają się nawzajem! :wink:

Szakal
03-07-2006, 20:30
Ale o co wy się martwicie?? Po pierwsze na pewno organizatorzy konkursu wprowadzą jakieś zasady. I jeśli któryś uczestnik nie dostosuje się do nich po któryś raz wtedy podziękują mu za udział i nic nie wygra. Po drugie raczej do finału dojdą osoby, które wcale nie należą do biednych. Zwykle tak jest i myśle, że i tym razem tak będzie. :susp: