PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz aktualizacje tapet 14.07.2006?

Krzysztof Cieślak
14-07-2006, 20:13
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Ford Focus Coupe-Cabriolet, Lexus RX 400h, Mercedes-Benz SL, Porsche Cayenne Turbo S, Skoda Octavia vRS (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2006-07-14).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

Dominik999
14-07-2006, 20:26
Jak zwykle super - trochę klasyki, trochę nowoczesności. Oczywiście mnie najbardziej ucieszyły tapetki starego SL-a :mryellow:

STS
14-07-2006, 21:46
SL klasyka :cool: Cayenne szpan, Focus cc lato i slonce, RX400h oszczednosc, Skoda vRS sportowy ale nie wulgarny styl, Bardzo DOBRZE :grin:

mustangshelby
14-07-2006, 22:18
Podobają mi się tapetki SL-a , Cayenna, no i Lexusa. Focusa CC... średnie, no a Skody nie lubie. Głos na dobrze :wink:

Suchy
14-07-2006, 23:11
Mercedes... doskonale

Porsche... piękne zdjęcia ale auto niezbyt mi się podoba

Lexus... bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo DOBRE

Ford... zdjęcia przeciętne, auto ładne

Skoda... średnio

Głos oczywiście na DOBRZE :cool:

Carlsson
14-07-2006, 23:45
Świetna aktualizacja, piękne i bardzo ciekawe tapety, jak np Cayenne z wielbłądami w tle :). wieli plus za klasyka, i to jakiego :mryellow: Mercedes SLC we własnej osobie :wink:

Dj Brabus
15-07-2006, 11:26
Samochodów nie będę oceniał, bo mija się to z celem ("Skody nie lubię" :susp: ), wypowiem się na temat wybranych tapet:

Ford Focus CC - znakomicie, wybrane zostały dwie najładniejsze tapety z pięknym plenerem oraz trzecia, na której otwarty Focus prezentuje się nadzwczaj urokliwie.

Lexus RX - znów dwa zdjęcia genialne z nowoczesną architekturą w tle - po prostu są świetne!

Mercedes Benz SL - kontynuacja znakomitych zdjeć Mercedesa. Bbrawo!

Porsche Cayenne - wspomniane wielbłady oraz szaleństwo na wydmach to bez wątpienia znakomite tapety. Zdjęcie od przodu też robi bardzo dobre wrażenie.

Skoda Octavia RS - nieznane w ogóle przeze mnie tapety, tym większa radość zobaczenia ich. Zdjecia plenerowe są doskonałe.

Gratulacje za świetny dobór zarówno tematyczny, jak i samych zdjęć - mój głos oczywiście na DOBRZE.

Szakal
15-07-2006, 11:53
Świetna aktualizacja. Oprócz Skody wszystkie tapety są świetne.

Tapety Forda Focusa CC spodobały mi się dzięki umiejscowieniu auta

Tapety Lexusa RX400h ściągnęłem dlatego, że lubie to marke oraz sposób jego przedstawienia na tle krajobrazu.

Z kolei Tapety SL spodobały mi się oczywiście dzięki temu, że uwielbiam tego klasyka oraz świetne spasowanie tła do niego.

A z tapet Cayenne zapisałem na dysku tylko to trzecią dlatego, że lubie patrzeć jak samochód jest w akcji. Pozostałe nie ściągnęłem, bo według mnie Cayenne nijak pasuje do pustyni.

Jeśli zaś chodzi o Skode poprostu nie podoba mi się otaczający go krajobraz. Zaś sam samochód jest taki sobie. Ale to nie zmienia faktu i głosuje na DOBRZE.

Emenems
16-07-2006, 11:25
Fajna aktualizacja, może nie wszystkie fotografowane obiekty mi się podobają, ale jako tapety wygląda to naprawde dobrze.

poorwich
16-07-2006, 19:09
Bardzo dobra aktualizacja :!: Podoba mi się to, że w tapetach AG są także youngtimery i oldtimery (np. stare Mercedesy). Oby więcej takich aktualizacji :mryellow: Zagłosowałem na DOBRZE.

qoompel
16-07-2006, 21:53
Nie będę zbyt oryginalny - spoko tapety. Najbardziej podobają mi się tapetki z Prosiakiem na piaskach - lubię jak coś się "dzieje" u mnie na pulpicie :lol:

Rudy
16-07-2006, 22:40
Brawo! Doczekałem się wreszcie tapetek mojego ukochanego R107, z tym że niezupełnie... Otóż to są tapetki Merca SLC, czyli kupety, czyli niezupełnie można go nazwać SL-em. Ten dach jest w nim na stałe...

BABELEC
21-07-2006, 15:54
Dobre zestawienie, ładne fotki. Ostatnie 2 aktualizacje (ta i następna) stoją na naprawdę wysokim poziomie.