PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz aktualizacje tapet 4.08.2006?

Krzysztof Cieślak
04-08-2006, 14:27
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Ford Expedition, Mercedes-Benz AMG R 63, Porsche Cayman, Seat Leon Cupra i Volvo: 242 GT i 262 C (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2006-08-04).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

Szakal
04-08-2006, 14:43
Jak najbardziej głosuje na DOBRZE. :wink: Dlaczego? Wystarczy popatrzeć na pięknego Forda Expedition w otoczeniu statków i blisko wody. Dodatkowo podoba mi się ten krajobraz odbijający się od samochodu. Poza tym ten żółty Leon Cupra. Otoczenie nie specjalne, ale sam samochód tak zwraca na siebie uwage że tym się nie przejmujesz. Interesujace jest też drugie zdjęcie starego Volvo. Poprostu ten stary budynek, szare niebo i woda, na której pływają te statki rybackie tworzy specyficzny klimat. Stary samochód stojący na uliczce równie historycznej. Motyw nieba również przypadł mi do gustu w pierwszym i drugim zdjęciu Mercedesa AMG R-Klasse. Ta przestrzeń, a w niej duże, szybkie auto. Jeśli chodzi o Caymana to on w ogóle mi się nie podoba. A tło do niego również jest niespecjalne. Podsumowując i tak większość tapet mnie zainteresowała i sobie ściągnęłem je na dysk więc cieszę się, że powstała kolejna świetna aktualizacja. :wink:

Abaddon
04-08-2006, 15:03
Jednym słowem OK

Wielbłąd
04-08-2006, 15:07
Oceny czysto subiektywne.

Ford, 1 i 3 zdjecia bardzo mi sie podobaja, 2 jest takie nijakie, za duzo jest na zdjeciu, kompletnie mi nie podchodzi. "W buraki z taka tapeta :wink: "

Porsche, 2 i 3 zdjecie wpada w moj gust, szczegolnie 2 mi sie podoba. 1 jest banalne, za banalne...

Seat, 2 zdjecie mi sie podoba, na 1 i 3 wyglada srednio, całosci dopełnia fakt, ze auto mi sie nie podoba :smile:

Volvo, jak to mam z klasykami, nie liczy sie tyle cały efekt co auto, poprostu przepiekna klasyka.

Na koniec zostawiłem sobie swoj smakołyk czyli R-klasse. 1 i 2 tapety dobrze dobrane, 3 banał, ja osobiscie 3 tapete bym wstawił inna:

http://images2.fotosik.pl/117/e243a496aefcc3b7m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e243a496aefcc3b7)

Tak jak pisałem na poczatku, oceny czysto subiektywne. Ze wzgledu na to, ze z kazdym autem jest conajmniej jedna tepate ktora mi sie podoba oddaje głos na dobrze.

poorwich
04-08-2006, 16:25
Jak zwykle dobra aktualizacja :!: Wszyskie tapety z Fordem Expedition są fajne, ale 2. i 3. są po prostu piękne. Do tapet z Mercedesem AMG R 63 nie mogę się przyczepić - są OK, tak samo jak tapety z Porsche Caymanem oraz Seatem Leonem Cuprą. Tapety starych Volvo są ładne, ale najładniejsza (według mnie) jest tapeta z Volvo 262 C (ta w środku). Jest po prostu śliczna :D

Zagłosowałem na DOBRZE.

mustangshelby
04-08-2006, 17:12
Ford - ładne tapetki szczególnie 1 i 3

Mercedes - bardzo ładne tapetki (wszystkie 3), R-klasa to jeden z bardziej udanych stylistycznie "merców"

Porsche - ładne tapetki , ale sam samochód do ładnych nie należy

Seat - najładniejszy moim zdaniem produkowany Seat (co nie znaczy że jest atrakcyjny ) - 2 tapeta miodzio, 1 i 3 też spoko

Volvo - tylko 2 tapeta mi się podoba,

Głos czywiście na dobrze :wink:

jaromir
04-08-2006, 19:44
Ford Expedition - najbardziej ciekawie prezentuje się zdjęcie 1; słoneczko, niebo, woda (iście wakacyjny klimat) no i co najważniejsze prawdziwie amerykańskie auto w bardzo ładnym kolorku; zdjęcia 2 oraz 3 niespecjalnie do mnie przemawiają;
Mercedes-Benz R63 - zdjęcia 1 i 2 najładniejsze; pokazują auto o niemałej mocy a w tle burzowe chmury; dwie siły, które doskonale się uzupełniają; fotka 3 nie podoba mi się z powodu ruchu;
Porsche Cayman - tak jak same auto to i tapetki nieciekawe; troszeczke zbyt banalne jak dla mnie; jedyny plus za kolor, który w zasadzie jest głównym bohaterem wszystkich trzech ujęć;
Seat - tapeta 1 oraz 3; połączenie nowoczesności z nowoczesnością; :wink: nic dodać nic ująć;
Volvo - fotka 2 najciekawsza; prawdziwy klasyk w opuszczonym rybackim miasteczku; bardzo nastrojowe zdjęcie; tapety 1 oraz 3 odpadają przez ruch panujący w nich ale oczywiście zaraz dużo zyskują dzięki samochodom;
Mój głos wędruje do opcji Dobrze. :cool:

Dj Brabus
04-08-2006, 21:36
Bardzo miodnie dobrane zdjęcia - szczególnie przypadły mi do gustu "zewnętrze" tapety Mercedesa oraz Seata, a także cały komplet Caymana. Wśród klasyków zakrólowało Volvo - świetnie, że wciąż jest utrzymywana tradycja starszych samochodów. Aktualizacja na duży plus.

P.S. Pierwsza fotka R63 jest odjechana - trafia dziś na mój pulpit! :cool:

phasio
05-08-2006, 10:36
Widzę, że tylko mi ta aktualizacja się nie spodobała. Już piszę dlaczego.

FORD - Auto jest całkiem ładne, ale tapety już nie za bardzo. Uważam, że zajmuje zbyt dużą powierzchnię zdjęć.
MERC - Tu plus za 1 i 2 tapetę. Ładna fura w ciekawym tle.
PORSCHE - Cayman nigdy mi się nie podobał. Poza tym tło tapet jest nijakie.
SEAT - Nowy Leon jest bardzo atrakcyjny, jednak w tych zdjęciach czegoś mi brakuje.
VOLVO - Stare, kanciaste auta szwedzkiego producenta niczym mnie nie ujmują.

Pozdrawiam.

Emenems
05-08-2006, 14:10
Super Tapety Forda i Mercedesa. Neutralne podejście do reszty. Ogólnie in PLUS

STS
05-08-2006, 14:36
Ford Expedition-Tapeta nr.1 jest extra, a same auto tez niczego sobie.

Mercedes-Benz AMG R 63-2 piersze tapety w ciekawym miejcu :grin: .

Porsche Cayman-Ostatnia tapeta najlepsza na pulpit :razz:

Seat Leon Cupra-Tapety nie brzydkie,auto tez nie ale ujecie i mejsce nie najlepsze :neutral: .

Volvo 242 GT-Lubie Volvo ale ten nie nalezy do trawinych przez me oczy, chociaz miesce tapety nr.2 jest idalne dla klasyka :grin:

DOBRZE

kenny
05-08-2006, 15:32
Tapetki niczego sobie, ale wszystkie posiadam w swoich zbiorach, dlatego minus.

qoompel
05-08-2006, 19:08
Tapety jak najbardziej na plus. Ciekawe i niebanalne. Nie wszystkie samochody trafiły w mój gust (np. R klasa), ale wszystkim się nie dogodzi. :wink:

Matador
05-08-2006, 22:57
Oczywiście aktualizację oceniam na plus. Podobają mi się zwłaszcza Mercedes i Volvo...