PDA

Zobacz pełną wersję : Alpine A110S i podróż w poszukiwaniu najlepszych zakrętów w Polsce

MCL
08-05-2020, 19:04
Zapraszam Was do dyskusji na temat podróży Alpine A110S w poszukiwaniu najlepszych zakrętów w okolicach Żywca.

http://autogaleria.pl/content/uploads/2020/02/Alpine-A110S-15.jpg (https://autogaleria.pl/alpine-a110s-test-dane-techniczne-wrazenia/)

vonski
09-05-2020, 20:33
Trochę zrobiliście z wycieczki na Śląsk wyprawę do Mordoru z pierścieniem ;)
Ale test fajny i auto też fajne. Chyba jedyny Francuz którego bym chciał.

Tapatalk @ Galaxy S10e

Piciu
10-05-2020, 19:06
Hmm, 290 koni i 1100kg... to juz brzmi jak niezla rakieta.

Czy uklad kierowniczy jest az tak szybki jak w Giulii?

test1uci
11-05-2020, 15:18
Bardzo mi się to auto podoba i jeżeli cena jest konkurencyjna, to zdecydowanie bardziej do mnie trafia niż Cayman.
Ciekaw jestem tylko dlaczego ma teoretycznie słabszy silnik niż Megane RS Trophy.

Seth
11-05-2020, 15:33
Przy tej konstrukcji i masie, nie ma co się ścigać na konie, lepiej mieć idealnie precyzyjny przebieg krzywych i precyzję w dozowaniu gazu.

MCL
11-05-2020, 18:14
Hmm, 290 koni i 1100kg... to juz brzmi jak niezla rakieta.

Czy uklad kierowniczy jest az tak szybki jak w Giulii?

Nie, nie jest tak szybki - i... dobrze. Szczerze mówiąc w Giulii bywa to czasami męczące. Tutaj jest idealnie - krótko, ale odrobinę nakręcić się trzeba.

Bardzo mi się to auto podoba i jeżeli cena jest konkurencyjna, to zdecydowanie bardziej do mnie trafia niż Cayman.
Ciekaw jestem tylko dlaczego ma teoretycznie słabszy silnik niż Megane RS Trophy.

Tyle wystarczyło, to raz. Dwa - dużo bardziej podkręcić się tego silnika nie da. To bezpieczna moc, która pozwala na komfortową eksploatację. Do mnie też Alpine A110S przemawia bardziej niż Cayman (pomijając wersję GTS). Co prawda Porsche kusi wykończeniem, multimediami i swoją solidnością, ale w Alpine kupuje mnie ta piękna otoczka i nieoczywisty charakter :)

Pink
13-05-2020, 21:13
Fabryczne multimedia trącają myszką
Trącą, nie trącają ;)

Świetny samochód. Bardzo bym chciał któregoś dnia się przejechać, zewsząd płyną same pochwały, musi być coś na rzeczy. Osobiście bardzo mi się podoba to, że ten samochód jest tak uniwersalny, że nie męczy, gdy się go nie ciśnie. Wielki plus dla Francuzów za to.