PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniasz aktualizacje tapet 18.08.2006?

Krzysztof Cieślak
18-08-2006, 11:18
Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Chevrolet Silverado LTZ, Dodge Challenger Concept, Honda Legend, Mini Cooper S oraz Opel Ascona z lat 70-tych (http://www.autogaleria.pl/tapety/index_date.php?data=2006-08-18).

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

poorwich
18-08-2006, 11:40
Jak zwykle dobra aktualizacja :D.
Najładniejszą (według mnie) tapetą z Chevroletem Silverado LTZ jest tapeta nr. 2. Dlaczego :?: Piękny widok na jezioro i góry :mryellow: Pozostałem dwie też są OK. Wszystkie tapety z Dodgem Challengerem Concept, Hondą Legend oraz Mini Cooper S po liftingu są po porstu ładne. Podobają mi się też tapety z Asconą z lat '70-tych. Szczególnie 1. oraz 3. tapeta.
Oczywiście głosuję na DOBRZE :mryellow:

Emenems
18-08-2006, 18:55
Napisze jak totalny Spamer. Są Super, Extra. Jak nigdy...bardzo mi się podobają. (To było bez krztyny sarkazmu) :wink:

jaromir
18-08-2006, 19:57
Chevrolet - sam samochód oraz ujęcia, które go pokazują są świetne; fotograf w bardzo dobry sposób pokazał prawdziwy żywioł tego auta tzn, żadnej tam plaży czy bulwarów ze skąpo ubranymi panienkami ale dzikie zakątki Ameryki;
Dodge :lover: - auto oraz zdjęcia również jak to było w przypadku Chevroleta świetne; nic dodać nic ująć;
Honda oraz Mini - bardzo ładne fotki; niestety Legend nie podoba mi się ale jeżeli skupię się na samym tle to jest na czym oko zawiesić;
Opel - dobrze, że znalazło sie miejsce na jakiegoś klasyka; w pierwszej tapecie było by wszystko oki gdyby nie ta pani; :wink:
Cała aktualizacja dostaje u mnie ocenę pozytywną czyli głosuję na Dobrze.

qoompel
18-08-2006, 20:08
Cała aktualizacja OK

- Pierwsze i ostatnie zdjęcia Challengera są po prostu genialne :razz:
- fajne fotki fajne Hondy :grin:
- bardzo ciekawe ujęcia fotek z Mini
- mało interesujące tapetki Ascony (która również nie porywa)

mustangshelby
18-08-2006, 21:41
Chevrolet - ładne tapetki, bardzo mi się tło podoba, idealnie pasuje do samochodu.
Dodge - przepiękny samochód i same tapety również.. (aha no i :lover: )
Honda - wszystkie tapety są piękne, wspaniale się prezentuje Legend na tle gór
Mini - 3 tapeta jest cudna, pozostałe też niezłe
Opel - pierwsza fotka by była extra gdyby nie ta baba... :mad:

Dj Brabus
19-08-2006, 14:17
Challenger :lover: i nic więcej pisać nie muszę... Przy okazji świetne plenery Silverado i Legend'a - chciałbym kiedyś zobaczyć takie sesje zdjęciowe z naszym testów... :cool:

phasio
19-08-2006, 14:23
KCIUK W GÓRĘ!

Chevy - świetna fura w idealnym dla niej tle (1 fota już siedzi na pulpicie)
Dodge - tapetki #2 i #3 są bardzo ładne; ta w mieście nie podoba mi się
Honda - 1 jest najładniejsza, pozostałe też OK
Mini - choć nie przepadam za zdjęciami aut w ruchu, to 1 i 3 tapeta przypadły mi do gustu
Opel - pierwsza gablota dużo atrakcyjniejsza od pozostałych dwóch, jednak bez tej kobiety wewnątrz

POZDRAWIAM!

Szakal
19-08-2006, 14:32
Nie podobają mi się w ogóle tapety Mini oraz pierwsze zdjęcie Chevroleta. Reszta jest jak najbardziej ok i zagłosowałem na DOBRZE bo i tak większość......mnie zainteresowała. Ta Honda według mnie idealnie pasuje do krajobrazu górskiego. Challenger znakomicie wygląda w ruchu miejskim, ale blisko morza też ładnie się prezentuje. Zresztą samo tło nie ma znaczenia bo to pojazd na nim wzbudza największe wrażenie. Co do Opla no ja akurat lubie klasyki, a że tło jeszcze pasuje mi do tego auta to musze być zadowolony. Co do Chevroleta tło jest zabójcze dla mnie, szczególnie dzięki niemu przypomina mi się Zakopane. A do tego w miare ładny pickup to nie ma innego wyjścia też mi się podoba. :mryellow: Ogólnie super aktualizacja. Ostatnio zresztą tylko tak pisze także widać że się staracie. :wink:

Matador
19-08-2006, 20:14
Jak najbardziej OK, zwłaszcza Dodge i Opel. Chevy w bardzo ładnym plenerze, reszta na kolana nie rzuca ale to też coś nowego...